SIA "S&M Sauber" (reģ. Nr. 42403042245) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-02-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 9 879 EUR, zaudējumi 6 686 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,22 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 42403042245 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-02-02 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV94ZZZ42403042245 |
| Juridiskā adrese | Parka iela 23 - 1, Malta, Maltas pag., Rēzeknes nov., LV-4630 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 879 EUR | -6 686 EUR | 2 609 EUR | 2 |
| 2024 | 11 502 EUR | -2 281 EUR | 7 005 EUR | 2 |
| 2023 | 8 229 EUR | 1 906 EUR | 11 308 EUR | 2 |
| 2022 | 4 529 EUR | -1 567 EUR | 16 053 EUR | 2 |
| 2021 | 7 301 EUR | -226 EUR | 21 034 EUR | 2 |
| 2020 | 3 213 EUR | -3 040 EUR | 25 442 EUR | 1 |
| 2019 | 450 EUR | -4 743 EUR | 4 236 EUR | 1 |
| 2018 | 0 EUR | -814 EUR | 9 828 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.21 | 0.22 | 0.28 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.68 | 0.15 | 0.25 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.31 | 0.51 | 0.76 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.03 | 0.19 | 0.41 | 2 |
| 2024 | 4.02 | 1.08 | 1.78 | 2 |
| 2023 | 2.25 | 0.41 | 0.65 | 2 |
| 2022 | 1.10 | 0.28 | 0.46 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 9 879 EUR | 11 502 EUR | 8 229 EUR | 4 529 EUR | 7 301 EUR |
| Bruto peļņa | -6 503 EUR | -4 504 EUR | -1 052 EUR | -2 989 EUR | -1 110 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -6 686 EUR | -2 281 EUR | 1 906 EUR | -1 567 EUR | -226 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -6 686 EUR | -2 281 EUR | 1 906 EUR | -1 567 EUR | -226 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 609 EUR | 7 005 EUR | 11 308 EUR | 16 053 EUR | 21 034 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 609 EUR | 2 568 EUR | 2 017 EUR | 1 519 EUR | 1 211 EUR |
| Pašu kapitāls | -13 326 EUR | -6 640 EUR | -4 359 EUR | -6 265 EUR | -4 698 EUR |
| Īstermiņa saistības | 11 845 EUR | 8 921 EUR | 7 216 EUR | 8 392 EUR | 4 382 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 4 090 EUR | 4 724 EUR | 8 451 EUR | 13 926 EUR | 21 350 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,22 | 0,29 | 0,28 | 0,18 | 0,28 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,22 | 0,26 | 0,20 | 0,17 | 0,18 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-67,68 % | -19,83 % | 23,16 % | -34,60 % | -3,10 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-256,27 % | -32,56 % | 16,86 % | -9,76 % | -1,07 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
50,17 % | 34,35 % | -43,73 % | 25,01 % | 4,81 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,20 | -2,05 | -3,59 | -3,56 | -5,48 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-29,12 | -5,13 | 5,00 | -2,39 | 0,67 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,79 | 1,64 | 0,73 | 0,28 | 0,35 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
69,99 % | 99,63 % | 58,24 % | -14,42 % | 2,76 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-11,13 | -0,87 | 0,61 | -0,69 | 0,04 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "S&M Sauber" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "UNO Group" | 7 510 946 | 1 024 034 | 13,6 % | 443 | 16 955 | 832 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Greeserv RIGA" | 2 761 012 | 200 635 | 7,3 % | 189 | 14 609 | 807 (2026 Q3) |
| 3 | SIA MainPro | 2 238 957 | 27 524 | 1,2 % | 9 | 248 773 | 1 571 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "BaltCleaner" | 1 442 143 | -147 669 | -10,2 % | 2 | 721 072 | — |
| 5 | SIA "SOFTHOUSE" | 993 976 | -76 751 | -7,7 % | 36 | 27 610 | 532 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "DEVITO" | 879 186 | 70 050 | 8,0 % | 43 | 20 446 | 724 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DIGITAX Baltija" | 780 604 | -148 915 | -19,1 % | 0 | — | — |
| 8 | SIA MOLO | 769 455 | 47 684 | 6,2 % | 35 | 21 984 | 934 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "AB Cleaner" | 623 781 | 86 448 | 13,9 % | 57 | 10 944 | 756 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Craft Serviss" | 622 118 | 331 587 | 53,3 % | 36 | 17 281 | 707 (2026 Q3) |
| 162 | SIA "S&M Sauber" (šis uzņēmums) | 9 879 | -6 686 | -67,7 % | 2 | 4 940 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403042245 | LV94ZZZ42403042245 | SIA "S&M Sauber" | SIA | S&M Sauber | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-02-02 | NULL | Rēzeknes nov., Maltas pag., Malta, Parka iela 23 - 1 | 4630 | 118801465 | 100016132 | 0 | 0780270 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7272602 | 42403042245 | 2018-01-30 | 2018-01-31 11:43:45 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92769907 | 42403042245 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 4124 | EUR | 2020-10-20 | 2020-10-20 11:27:45 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 908093 | 21406437 | 42403042245 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-02-02 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-11 09:18:40.574 |
| 1052705 | 23062363 | 42403042245 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-19 12:27:34.185 |
| 1196957 | 29097538 | 42403042245 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-04-12 17:05:46.943 |
| 1386359 | 31287093 | 42403042245 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-07-23 17:06:39.659 |
| 2028495 | 34418607 | 42403042245 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-22 03:05:15.394 |
| 2248638 | 35389342 | 42403042245 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-20 17:16:26.688 |
| 1728509 | 32466711 | 42403042245 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-26 03:01:43.458 |
| 1875269 | 33425189 | 42403042245 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-05-15 21:07:05.054 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1052705 | 23062363 | 450 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3310 | -2860 | 0 | 730 | 1147 | 1795 | 0 | 0 | 0 | 0 | 505 | NULL | NULL | -4743 | 0 | -4743 | NULL | 0 | -4743 |
| 1196957 | 29097538 | 3213 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4508 | -1295 | 0 | 1547 | 1147 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 265 | NULL | NULL | -3040 | 0 | -3040 | NULL | 0 | -3040 |
| 1386359 | 31287093 | 7301 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8411 | -1110 | 0 | 1294 | 4062 | 1199 | 0 | 0 | 0 | 0 | 685 | NULL | NULL | -226 | 0 | -226 | NULL | 0 | -226 |
| 1728509 | 32466711 | 4529 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7518 | -2989 | 0 | 206 | 2977 | 887 | 0 | 0 | 0 | 0 | 462 | NULL | NULL | -1567 | 0 | -1567 | NULL | 0 | -1567 |
| 1875269 | 33425189 | 8229 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9281 | -1052 | 0 | 206 | 4060 | 419 | 0 | 0 | 0 | 0 | 477 | NULL | NULL | 1906 | 0 | 1906 | NULL | 0 | 1906 |
| 2028495 | 34418607 | 11502 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16006 | -4504 | 0 | 156 | 4060 | 1309 | 0 | 0 | 0 | 0 | 372 | NULL | NULL | -2281 | 0 | -2281 | NULL | 0 | -2281 |
| 2248638 | 35389342 | 9879 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16382 | -6503 | 0 | 158 | 2913 | 2716 | 0 | 0 | 0 | 0 | 222 | NULL | NULL | -6686 | 0 | -6686 | NULL | 0 | -6686 |
| 908093 | 21406437 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 386 | -386 | 0 | 55 | 0 | 293 | 0 | 0 | 0 | 0 | 80 | NULL | NULL | -814 | 0 | -814 | NULL | 0 | -814 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1052705 | 23062363 | 0 | 0 | 278 | 2266 | 2544 | 0 | 1692 | 0 | 1692 | 4236 | NULL | 2460 | 5683 | 0 | -3907 | 4236 |
| 1196957 | 29097538 | 114 | 0 | 2 | 213 | 329 | 0 | 25113 | 0 | 25113 | 25442 | NULL | 5732 | 24182 | 0 | -4472 | 25442 |
| 1386359 | 31287093 | 692 | 0 | 91 | 428 | 1211 | 0 | 19823 | 0 | 19823 | 21034 | NULL | 4382 | 21350 | 0 | -4698 | 21034 |
| 1728509 | 32466711 | 1099 | 0 | 297 | 123 | 1519 | 0 | 14534 | 0 | 14534 | 16053 | NULL | 8392 | 13926 | 0 | -6265 | 16053 |
| 1875269 | 33425189 | 1415 | 0 | 0 | 602 | 2017 | 0 | 9291 | 0 | 9291 | 11308 | NULL | 7216 | 8451 | 0 | -4359 | 11308 |
| 2028495 | 34418607 | 940 | 0 | 1374 | 254 | 2568 | 0 | 4437 | 0 | 4437 | 7005 | NULL | 8921 | 4724 | 0 | -6640 | 7005 |
| 2248638 | 35389342 | 2234 | 0 | 348 | 27 | 2609 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2609 | NULL | 11845 | 4090 | 0 | -13326 | 2609 |
| 908093 | 21406437 | 2221 | 0 | 1353 | 4128 | 7702 | 0 | 2126 | 0 | 2126 | 9828 | NULL | 802 | 8190 | 0 | 836 | 9828 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403042245 | SIA "S&M Sauber" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8122 | 043530 | Maltas pag. | 4.02 | 1.08 | 1.78 | 2 |
| 42403042245 | SIA "S&M Sauber" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8121 | 043530 | Maltas pag. | 2.25 | 0.41 | 0.65 | 2 |
| 42403042245 | SIA "S&M Sauber" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8121 | 043530 | Maltas pag. | 1.10 | 0.28 | 0.46 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403042245 | SIA "S&M Sauber" | ir | 12.10.2018 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42403042245 | SIA "S&M Sauber" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Parka iela 23 - 1, Malta, Maltas pag., Rēzeknes nov., LV-4630.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 9 879 EUR, un zaudējumi bija 6 686 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,22 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,22.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -11,13, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 020 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 080 EUR un VSAOI 1 780 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi · Rēzeknes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026