SIA "Mežsaimnieks R" (reģ. Nr. 42403046374) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-09-03. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 55 734 EUR, peļņa 8 971 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1,80 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības
| Reģistrācijas Nr. | 42403046374 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-09-03 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV64ZZZ42403046374 |
| Juridiskā adrese | Skolas iela 57, Balvi, Balvu nov., LV-4501 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 55 734 EUR | 8 971 EUR | 18 073 EUR | 2 |
| 2024 | 42 140 EUR | -209 EUR | 7 945 EUR | 2 |
| 2023 | 32 341 EUR | -8 324 EUR | 2 869 EUR | 2 |
| 2022 | 50 239 EUR | -637 EUR | 12 304 EUR | 1 |
| 2021 | 40 817 EUR | 4 430 EUR | 17 186 EUR | 1 |
| 2020 | 54 218 EUR | 7 041 EUR | 11 793 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 8.31 | 1.27 | 2.51 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.08 | 0.38 | 1.2 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 5.75 | 0.59 | 1.23 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 4.03 | 0.47 | 0.81 | 2 |
| 2024 | 10.48 | 1.79 | 3.27 | 2 |
| 2023 | 9.90 | 1.60 | 2.47 | 2 |
| 2022 | 14.49 | 1.73 | 2.05 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 55 734 EUR | 42 140 EUR | 32 341 EUR | 50 239 EUR | 40 817 EUR |
| Personāla izmaksas | 11 725 EUR | 11 132 EUR | 9 946 EUR | 7 482 EUR | 6 668 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 9 127 EUR | -209 EUR | -8 321 EUR | -630 EUR | 4 432 EUR |
| UIN nodoklis | 156 EUR | 0 EUR | 3 EUR | 7 EUR | 2 EUR |
| Tīrā peļņa | 8 971 EUR | -209 EUR | -8 324 EUR | -637 EUR | 4 430 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 18 073 EUR | 7 945 EUR | 2 869 EUR | 12 304 EUR | 17 186 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 17 328 EUR | 7 511 EUR | 739 EUR | 8 334 EUR | 13 802 EUR |
| Pašu kapitāls | 8 467 EUR | -506 EUR | -297 EUR | 6 875 EUR | 11 472 EUR |
| Īstermiņa saistības | 9 606 EUR | 8 451 EUR | 3 166 EUR | 5 429 EUR | 5 714 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,80 | 0,89 | 0,23 | 1,54 | 2,42 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,70 | 0,89 | 0,23 | 1,54 | 2,39 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
16,10 % | -0,50 % | -25,74 % | -1,27 % | 10,85 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
49,64 % | -2,63 % | -290,14 % | -5,18 % | 25,78 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
105,95 % | 41,30 % | 2 802,69 % | -9,27 % | 38,62 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,13 | -16,70 | -10,66 | 0,79 | 0,50 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | -692,42 | -5,77 | 21,52 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,08 | 5,30 | 11,27 | 4,08 | 2,38 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
107,79 % | 41,30 % | 2 797,64 % | -7,81 % | 40,52 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,72 | 5,05 | 1,52 | 5,11 | 4,96 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Mežsaimnieks R" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Latvijas valsts meži" | 604 585 145 | 206 730 197 | 34,2 % | 1 471 | 411 003 | 3 308 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Ingka Investments Timber | 44 576 635 | 3 447 211 | 7,7 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "LIVO mežs" | 24 298 554 | 547 947 | 2,3 % | 18 | 1 349 920 | 1 626 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas meži" | 21 497 564 | 1 726 198 | 8,0 % | 465 | 46 231 | 1 682 (2026 Q3) |
| 5 | SIA Meža cikls | 12 677 135 | 1 435 477 | 11,3 % | 61 | 207 822 | 2 820 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ingka Investments Latvia" | 9 471 626 | 980 795 | 10,4 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "PRIEŽAVOTI" | 7 533 261 | 808 407 | 10,7 % | 60 | 125 554 | 1 146 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "OŠI V" | 7 158 048 | 42 343 | 0,6 % | 43 | 166 466 | 1 570 (2026 Q3) |
| 9 | "MEŽVALDE AD" SIA | 6 659 790 | 77 642 | 1,2 % | 25 | 266 392 | 1 778 (2026 Q3) |
| 10 | SCA Latvijas meži SIA | 5 714 237 | 9 482 226 | 165,9 % | 0 | — | — |
| 388 | SIA Mežsaimnieks R (šis uzņēmums) | 55 734 | 8 971 | 16,1 % | 2 | 27 867 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403046374 | LV64ZZZ42403046374 | SIA Mežsaimnieks R | SIA | Mežsaimnieks R | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-09-03 | NULL | Balvu nov., Balvi, Skolas iela 57 | 4501 | 101610111 | 100015741 | 100003124 | 0380201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9072981 | 42403046374 | 2019-08-28 | 2019-09-03 17:56:42 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92712009 | 42403046374 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2019-09-03 | 2019-09-03 18:20:37 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1282093 | 29687374 | 42403046374 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2019-09-03 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-08-06 04:06:35.501 |
| 1414522 | 31384135 | 42403046374 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-05 03:31:50.038 |
| 1749447 | 32523023 | 42403046374 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-02 23:05:31.297 |
| 1927444 | 33586120 | 42403046374 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-06-13 21:00:08.107 |
| 2082761 | 34640165 | 42403046374 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-07-21 21:00:10.659 |
| 2339819 | 35513174 | 42403046374 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-06-08 03:00:05.763 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1282093 | 29687374 | 54218 | 0 | 0 | 0 | 31856 | 9060 | 736 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 318 | NULL | NULL | 7073 | 32 | 7041 | NULL | 0 | 7041 |
| 1414522 | 31384135 | 40817 | 0 | 0 | 2516 | 22205 | 6668 | 1403 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8409 | 0 | 0 | 0 | 0 | 216 | NULL | NULL | 4432 | 2 | 4430 | NULL | 0 | 4430 |
| 1749447 | 32523023 | 50239 | 0 | 0 | 0 | 37955 | 7482 | 1246 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4093 | 0 | 0 | 0 | 0 | 93 | NULL | NULL | -630 | 7 | -637 | NULL | 0 | -637 |
| 1927444 | 33586120 | 32341 | 0 | 0 | 0 | 24521 | 9946 | 1841 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4342 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | NULL | NULL | -8321 | 3 | -8324 | NULL | 0 | -8324 |
| 2082761 | 34640165 | 42140 | 0 | 0 | 0 | 28842 | 11132 | 1696 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 679 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -209 | 0 | -209 | NULL | 0 | -209 |
| 2339819 | 35513174 | 55734 | 0 | 0 | 470 | 31536 | 11725 | 572 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3244 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9127 | 156 | 8971 | NULL | 0 | 8971 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1282093 | 29687374 | 6480 | 0 | 1230 | 100 | 7810 | 0 | 3983 | 0 | 3983 | 11793 | NULL | 4396 | 355 | 0 | 7042 | 11793 |
| 1414522 | 31384135 | 11148 | 0 | 2518 | 136 | 13802 | 0 | 3384 | 0 | 3384 | 17186 | NULL | 5714 | 0 | 0 | 11472 | 17186 |
| 1749447 | 32523023 | 4664 | 0 | 3670 | 0 | 8334 | 0 | 3970 | 0 | 3970 | 12304 | NULL | 5429 | 0 | 0 | 6875 | 12304 |
| 1927444 | 33586120 | 594 | 0 | 145 | 0 | 739 | 0 | 2130 | 0 | 2130 | 2869 | NULL | 3166 | 0 | 0 | -297 | 2869 |
| 2082761 | 34640165 | 7511 | 0 | 0 | 0 | 7511 | 0 | 434 | 0 | 434 | 7945 | NULL | 8451 | 0 | 0 | -506 | 7945 |
| 2339819 | 35513174 | 16353 | 0 | 0 | 975 | 17328 | 0 | 745 | 0 | 745 | 18073 | NULL | 9606 | 0 | 0 | 8467 | 18073 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403046374 | SIA Mežsaimnieks R | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 024200 | Balvi | 10.48 | 1.79 | 3.27 | 2 |
| 42403046374 | SIA Mežsaimnieks R | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 024200 | Balvi | 9.90 | 1.60 | 2.47 | 2 |
| 42403046374 | SIA Mežsaimnieks R | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 024200 | Balvi | 14.49 | 1.73 | 2.05 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403046374 | SIA Mežsaimnieks R | ir | 18.09.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42403046374 | SIA Mežsaimnieks R | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Skolas iela 57, Balvi, Balvu nov., LV-4501.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 55 734 EUR, un peļņa bija 8 971 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,80 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,70.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,72, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 10 480 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 790 EUR un VSAOI 3 270 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības · Balvu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026