ZS "PURAGALS" (reģ. Nr. 43201016494) — zemnieku saimniecība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 1997-12-05. Jaunākais gada pārskats (2018): apgrozījums 34 641 EUR, zaudējumi 6 766 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 90,42 (2018).
| Reģistrācijas Nr. | 43201016494 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Zemnieku saimniecība (ZEM) |
| Reģistrs | Uzņēmumu reģistra žurnāls |
| Reģistrēts | 1997-12-05 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV42ZZZ43201016494 |
| Juridiskā adrese | "Puragals", Daukstu pag., Gulbenes nov., LV-4417 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 34 641 EUR | -6 766 EUR | 124 015 EUR | 0 |
| 2017 | 43 824 EUR | 9 687 EUR | 133 527 EUR | 0 |
| 2016 | 24 158 EUR | -8 321 EUR | 146 280 EUR | 0 |
| 2015 | 53 468 EUR | 16 858 EUR | 156 262 EUR | 0 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 34 641 EUR | 43 824 EUR | 24 158 EUR | 53 468 EUR |
| Bruto peļņa | -26 209 EUR | -10 184 EUR | -37 171 EUR | 5 904 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -6 766 EUR | 9 687 EUR | -8 321 EUR | 17 409 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -6 766 EUR | 9 687 EUR | -8 321 EUR | 16 858 EUR |
| Pozīcija | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 124 015 EUR | 133 527 EUR | 146 280 EUR | 156 262 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 37 524 EUR | 33 202 EUR | 27 774 EUR | 41 723 EUR |
| Pašu kapitāls | 69 876 EUR | 76 142 EUR | 68 395 EUR | 80 167 EUR |
| Īstermiņa saistības | 415 EUR | 9 174 EUR | 10 103 EUR | 330 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 53 724 EUR | 48 211 EUR | 67 782 EUR | 75 765 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-11-03 – 2026-09-03 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
90,42 | 3,62 | 2,75 | 126,43 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
78,93 | 3,26 | 2,38 | 93,75 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-19,53 % | 22,10 % | -34,44 % | 31,53 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-5,46 % | 7,25 % | -5,69 % | 10,79 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-9,68 % | 12,72 % | -12,17 % | 21,03 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,77 | 0,75 | 1,14 | 0,95 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-9,66 | 21,70 | -12,23 | 149,79 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,28 | 0,33 | 0,17 | 0,34 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-4,96 % | 8,17 % | -5,65 % | 11,24 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,36 | 1,73 | 0,85 | 1,76 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
ZS "PURAGALS" ir nobriedis uzņēmums ar bagātīgu vēsturi, kas šodien ir stabila vērtība tirgū.
Pamatojoties uz 2018. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43201016494 | LV42ZZZ43201016494 | Gulbenes rajona Daukstu pagasta zemnieku saimniecība "PURAGALS" | Gulbenes rajona Daukstu pagasta zemnieku saimniecība | PURAGALS | NULL | 0 | U | Uzņēmumu reģistra žurnāls | ZEM | Zemnieku saimniecība | 1997-12-05 | NULL | Gulbenes nov., Daukstu pag., "Puragals" | 4417 | 100011340 | 100015854 | 0 | 0504800 | NULL |
[farm_land]
| Reģ.Nr. | area_in_hectares | land_area | Adrese | No |
|---|---|---|---|---|
| 43201016494 | 16.8 | 16.8 | NULL | 1997-04-02 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43201016494 | 2026-09-03 | 260.07 | Lauku atbalsta dienests | Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | 571c5451 |
| 43201016494 | 2025-11-03 | 1193.96 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Apgrozāmo līdzekļu aizdevumi lauksaimniekiem | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | 79af15ed |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 719435 | 19404679 | 43201016494 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-10-31 20:32:04.631 |
| 922644 | 21449728 | 43201016494 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-12 04:29:41.641 |
| 589230 | 16099402 | 43201016494 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-10-22 13:02:52.255 |
| 490553 | 15863465 | 43201016494 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-09-14 16:47:44.011 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 490553 | 15863465 | 53468 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 47564 | 5904 | 0 | 923 | 13495 | 950 | 0 | 0 | 0 | 0 | 117 | 0 | 0 | 17409 | 0 | NULL | 551 | 0 | 16858 |
| 589230 | 16099402 | 24158 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 61329 | -37171 | 0 | 1060 | 32615 | 2076 | 0 | 0 | 0 | 0 | 629 | NULL | NULL | -8321 | 0 | -8321 | NULL | 0 | -8321 |
| 719435 | 19404679 | 43824 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 54008 | -10184 | 0 | 835 | 22860 | 1778 | 92 | 0 | 0 | 0 | 468 | NULL | NULL | 9687 | 0 | 9687 | NULL | 0 | 9687 |
| 922644 | 21449728 | 34641 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 60850 | -26209 | 0 | 1188 | 26599 | 5333 | 0 | 0 | 0 | 0 | 635 | NULL | NULL | -6766 | 0 | -6766 | NULL | 0 | -6766 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 490553 | 15863465 | 25540 | 0 | 5397 | 10786 | 41723 | 0 | 113532 | 0 | 114539 | 156262 | NULL | 330 | 75765 | 0 | 80167 | 156262 |
| 589230 | 16099402 | 17295 | 0 | 6728 | 3751 | 27774 | 1356 | 117150 | 0 | 118506 | 146280 | NULL | 10103 | 67782 | 0 | 68395 | 146280 |
| 719435 | 19404679 | 23166 | 0 | 6776 | 3260 | 33202 | 1356 | 98969 | 0 | 100325 | 133527 | NULL | 9174 | 48211 | 0 | 76142 | 133527 |
| 922644 | 21449728 | 28330 | 0 | 4424 | 4770 | 37524 | 1357 | 85134 | 0 | 86491 | 124015 | NULL | 415 | 53724 | 0 | 69876 | 124015 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 43201016494 | Gulbenes rajona Daukstu pagasta zemnieku saimniecība "PURAGALS" | ir | 16.05.2002 | nav | nav |
Juridiskā adrese ir "Puragals", Daukstu pag., Gulbenes nov., LV-4417.
2018. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 34 641 EUR, un zaudējumi bija 6 766 EUR.
2018. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2018. gadā bija 90,42 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 78,93.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2018. gadā bija 1,36, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026