Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

ZS "UPMALAS"

ZS "UPMALAS" (reģ. Nr. 43401004835) — zemnieku saimniecība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 1992-12-22. Jaunākais gada pārskats (2015): apgrozījums 95 045 EUR, peļņa 4 931 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 1,22 (2015).

Reģistrācijas Nr.43401004835
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaZemnieku saimniecība (ZEM)
ReģistrsUzņēmumu reģistra žurnāls
Reģistrēts1992-12-22
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV61ZZZ43401004835
Juridiskā adrese "Vēdeniešu Upmalas", Susāju pag., Balvu nov., LV-4584

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2015 95 045 EUR 4 931 EUR 181 818 EUR 3
2014 142 349 EUR 6 233 EUR 217 470 EUR 3
2013 86 974 LVL 19 750 LVL 171 218 LVL 3
2012 82 618 LVL 2 634 LVL 178 092 LVL 3
2011 82 333 LVL 2 956 LVL 209 804 LVL 3

VID dati

PVN maksātājs: ir

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2015 2014 2013 2012 2011
Neto apgrozījums 95 045 EUR 142 349 EUR 86 974 LVL 82 618 LVL 82 333 LVL
Personāla izmaksas 7 697 EUR 9 388 EUR 7 812 LVL 5 984 LVL 5 376 LVL
Peļņa pirms nodokļiem 5 485 EUR 6 233 EUR 19 750 LVL 2 910 LVL 3 211 LVL
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 LVL 0 LVL 0 LVL
Tīrā peļņa 4 931 EUR 6 233 EUR 19 750 LVL 2 634 LVL 2 956 LVL
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2015 2014 2013 2012 2011
Aktīvi kopā 181 818 EUR 217 470 EUR 171 218 LVL 178 092 LVL 209 804 LVL
Apgrozāmie līdzekļi 55 923 EUR 71 490 EUR 71 922 LVL 68 119 LVL 83 532 LVL
Pašu kapitāls 57 559 EUR 69 423 EUR 63 450 LVL 64 627 LVL 82 044 LVL
Īstermiņa saistības 45 848 EUR 55 691 EUR 21 593 LVL 21 986 LVL 11 459 LVL
Ilgtermiņa saistības 78 411 EUR 92 356 EUR 86 175 LVL 91 479 LVL 116 301 LVL

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

3 sadaļas 9 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Algu/apgrozījuma šķēre PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas2Meitas/dalības: 2
Meitas/dalības: 2

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Valsts atbalsts (de minimis)6962,55 €

Lielākie piešķīrumi — kopā 962,55 €

  • 298,83 € 2024-04-25
    Lauku atbalsta dienests: Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā
  • 207,69 € 2025-02-19
    Lauku atbalsta dienests: Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā
  • 159,56 € 2023-05-15
    Lauku atbalsta dienests: Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā
  • 159,09 € 2026-05-26
    Lauku atbalsta dienests: Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā
  • 73,19 € 2025-05-23
    Lauku atbalsta dienests: Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā
  • 64,19 € 2023-07-13
    Lauku atbalsta dienests: Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā

De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-05-15 – 2026-05-26 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.

Vides atļaujas un licences11 spēkā
  • C kategorijas piesārņojošas darbības reģistrācija Nr. AP04IC1080 Darbība reģistrēta
    no 2004-02-18 · dzīvnieku novietne

A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2015 2014 2013 2012 2011
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,22 1,28 3,33 3,10 7,29
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,31 0,19 0,19 0,21 0,28
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
5,19 % 4,38 % 22,71 % 3,19 % 3,59 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
2,71 % 2,87 % 11,54 % 1,48 % 1,41 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
8,57 % 8,98 % 31,13 % 4,08 % 3,60 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
2,16 2,13 1,70 1,76 1,56
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
1,91 1,99 4,25 1,39 1,38
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,52 0,65 0,51 0,46 0,39
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
8,46 % 7,76 % 17,26 % 6,65 % 5,86 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
1,22 1,35 1,75 1,38 1,41

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

ZS "UPMALAS" ir īsts veterāns savā nozarē, kas apliecina izturību un nemainīgu stabilitāti.
Pamatojoties uz 2015. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Resursu izmantošana ir vidēja, taču pastāv iespējas to uzlabot.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Spēja segt procentu maksājumus ir apmierinoša, bet ne izcila.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

ZS "UPMALAS"
0000 Nenoteikta nozare
🤖 MI Modelis: gemini-3.7-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
43401004835 LV61ZZZ43401004835 Susāju pagasta zemnieku saimniecība "UPMALAS" Susāju pagasta zemnieku saimniecība UPMALAS NULL 0 U Uzņēmumu reģistra žurnāls ZEM Zemnieku saimniecība 1992-12-22 NULL Balvu nov., Susāju pag., "Vēdeniešu Upmalas" 4584 103959586 100016438 0 0387800 NULL

Zemnieku saimniecības zemes platība un tās atrašanās vieta

[farm_land]

Reģ.Nr. area_in_hectares land_area Adrese No
43401004835 23.9 23.9 NULL 1999-11-19

Tiesību subjektu darbības mērķi un veidi

[area_of_activity]

Reģ.Nr. Nosauk./Vārds legal_form_code legal_form_code_text area_of_activity
43401004835 Susāju pagasta zemnieku saimniecība "UPMALAS" FARM_ZEM Zemnieku saimniecība lopkopība graudkopība

Piešķirtais de minimis atbalsts

[deminimis]

person_reg_nr assign_date assigned_amount assigner_title program_title instrument_title regul_title project_title
43401004835 2026-05-26 159.09 Lauku atbalsta dienests Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) ba566f4d
43401004835 2025-05-23 73.19 Lauku atbalsta dienests Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) ba566f4d
43401004835 2025-02-19 207.69 Lauku atbalsta dienests Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) f26e6b32
43401004835 2024-04-25 298.83 Lauku atbalsta dienests Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) f26e6b32
43401004835 2023-07-13 64.19 Lauku atbalsta dienests Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) ba566f4d
43401004835 2023-05-15 159.56 Lauku atbalsta dienests Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) ba566f4d

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
115893 14966565 43401004835 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 3 ONES LVL 2020-08-23 19:04:29.863
185716 15126303 43401004835 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 3 ONES LVL 2020-08-27 18:09:32.014
278109 15361393 43401004835 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 3 ONES LVL 2020-09-01 23:19:22.965
415618 15686273 43401004835 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 3 ONES EUR 2020-09-10 10:22:56.567
528659 15949411 43401004835 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 3 ONES EUR 2020-09-16 19:46:39.074

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
115893 14966565 82333 -440 0 22053 56331 5376 20422 NULL NULL NULL NULL NULL 10199 0 0 0 0 8407 0 0 3211 0 NULL 255 NULL 2956
185716 15126303 82618 -16730 0 30306 52095 5984 18038 NULL NULL NULL NULL NULL 9715 0 0 13 0 7465 0 0 2910 0 NULL 276 NULL 2634
278109 15361393 86974 3500 0 24544 58011 7812 14273 NULL NULL NULL NULL NULL 9098 0 0 0 0 6074 0 0 19750 0 NULL 0 NULL 19750
415618 15686273 142349 -35404 0 48625 92443 9388 22203 NULL NULL NULL NULL NULL 18978 0 0 0 0 6325 0 0 6233 0 NULL 0 0 6233
528659 15949411 95045 -18500 0 53344 83091 7697 19006 NULL NULL NULL NULL NULL 8589 0 0 0 0 6021 0 0 5485 0 NULL 554 0 4931

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
115893 14966565 197 0 3055 80280 83532 0 126272 0 126272 209804 NULL 11459 116301 0 82044 209804
185716 15126303 786 0 3783 63550 68119 0 109733 0 109973 178092 NULL 21986 91479 0 64627 178092
278109 15361393 165 0 4008 67749 71922 0 98576 0 99296 171218 NULL 21593 86175 0 63450 171218
415618 15686273 1459 0 9036 60995 71490 0 144956 0 145980 217470 NULL 55691 92356 0 69423 217470
528659 15949411 8156 0 6267 41500 55923 0 124871 0 125895 181818 NULL 45848 78411 0 57559 181818

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
43401004835 Susāju pagasta zemnieku saimniecība "UPMALAS" ir 29.10.2003 nav nav

Dalība citos uzņēmumos (kā subjekts)

[members]

ID URI Uzņ.Reģ.Nr. Subj.Tips Nosauk./Vārds PK Maska Dz.Dat. Reģ.Nr. Daļu/Akc.Sk. Daļas/Akc.Nom. Daļu/Akc.Val. No Reģ.Dat. Lab.Dat.
92809529 NULL 40003134620 LEGAL_ENTITY Susāju pagasta zemnieku saimniecība "UPMALAS" NULL NULL 43401004835 7 1 EUR 2023-12-21 2024-01-09 2024-01-09 11:58:09
92887719 NULL 40003393734 LEGAL_ENTITY Susāju pagasta zemnieku saimniecība "UPMALAS" NULL NULL 43401004835 1 14 EUR 2024-12-10 2025-01-02 2025-01-02 14:18:48

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir ZS "UPMALAS" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Vēdeniešu Upmalas", Susāju pag., Balvu nov., LV-4584.

Kāds bija ZS "UPMALAS" 2015. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2015. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 95 045 EUR, un peļņa bija 4 931 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam ZS "UPMALAS" 2015. gadā?

2015. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.

Kāds ir ZS "UPMALAS" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2015. gadā bija 1,22 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,31.

Kāds ir ZS "UPMALAS" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2015. gadā bija 1,22, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai ZS "UPMALAS" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026