Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "JELGAVAS DAIĻRADE"

SIA "JELGAVAS DAIĻRADE" (reģ. Nr. 43603016460) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2001-08-15. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 4 943 EUR, zaudējumi 75 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,74 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Citu jaunu preču mazumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.43603016460
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2001-08-15
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV66ZZZ43603016460
Juridiskā adrese Kļavu iela 7A, Jelgava, LV-3008

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 4 943 EUR -75 EUR 30 607 EUR 2
2024 4 736 EUR -351 EUR 36 833 EUR 2
2023 8 472 EUR 2 399 EUR 39 001 EUR 2
2022 8 301 EUR 902 EUR 38 028 EUR 2
2021 5 074 EUR -679 EUR 36 283 EUR 2
2020 10 543 EUR -3 878 EUR 37 696 EUR 2
2019 13 443 EUR -318 EUR 44 525 EUR 2
2018 12 811 EUR 819 EUR 43 144 EUR 2
2017 15 097 EUR 807 EUR 41 665 EUR 2
2016 16 658 EUR 4 774 EUR 40 613 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs
PVN maksātājs: nav

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 0.0 0.0 0.0 1
2026. gada 2. ceturksnis 0.0 0.0 0.0 1
2026. gada 1. ceturksnis 0.00 0.00 0.00 1
2025. gada 4. ceturksnis 0.03 0.01 0.01 1
2024 0.85 0.36 0.48 1
2023 0.00 0.00 0.00 1
2022 0.13 0.05 0.08 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis — —
2026. gada 2. ceturksnis — —
2026. gada 1. ceturksnis — —
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 — —
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 4 943 EUR 4 736 EUR 8 472 EUR 8 301 EUR 5 074 EUR
Bruto peļņa 2 991 EUR 2 872 EUR 5 101 EUR 3 536 EUR 1 353 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -75 EUR -351 EUR 2 399 EUR 902 EUR -679 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -75 EUR -351 EUR 2 399 EUR 902 EUR -679 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 30 607 EUR 36 833 EUR 39 001 EUR 38 028 EUR 36 283 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 30 607 EUR 36 833 EUR 39 001 EUR 38 028 EUR 36 248 EUR
Pašu kapitāls -10 522 EUR -10 447 EUR -10 096 EUR -12 495 EUR -13 397 EUR
Īstermiņa saistības 41 129 EUR 47 280 EUR 48 597 EUR 50 023 EUR 49 180 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 500 EUR 500 EUR 500 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Vēsturiski procesi — šobrīd aktīvu nav VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Tiesiskais statuss1Vēsturiski procesi — šobrīd aktīvu nav
Vēsturiski procesi — šobrīd aktīvu nav

VID darbības apturēšanas vēsture

  • Apturēta 2023-12-22 – 2024-03-19, atjaunota 2024-03-20

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,74 0,78 0,80 0,76 0,74
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,15 0,14 0,17 0,12 0,10
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-1,52 % -7,41 % 28,32 % 10,87 % -13,38 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-0,25 % -0,95 % 6,15 % 2,37 % -1,87 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
0,71 % 3,36 % -23,76 % -7,22 % 5,07 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-3,91 -4,53 -4,86 -4,04 -3,71
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,16 0,13 0,22 0,22 0,14
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
0,71 % 3,36 % -25,00 % -7,52 % 5,26 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-0,49 -0,44 -0,07 -0,32 -0,60

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "JELGAVAS DAIĻRADE" ir ilggadējs uzņēmums ar bagātu pieredzi, kas turpina paplašināt savu darbību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4778)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 820 uzņēmumi 533. vieta pēc apgrozījuma 493. vieta pēc peļņas Citu jaunu preču mazumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Briļļu Nams"11 148 049459 1684,1 %11398 6551 835 (2026 Q3)
2SIA "VISION EXPRESS BALTIJA"10 536 341148 1971,4 %14373 6811 634 (2026 Q3)
3SIA "OPTIC GURU"8 164 88844 8710,5 %16150 7141 312 (2026 Q3)
4SIA "KONGS"7 878 724301 2763,8 %71110 9681 249 (2026 Q3)
5SIA "Movilog"7 013 513326 5454,7 %13539 5011 306 (2026 Q3)
6SIA "HILTI SERVICES LIMITED"6 978 691717 86810,3 %46151 7113 507 (2026 Q3)
7SIA "KOMEKS"6 787 299582 3588,6 %31218 9451 133 (2026 Q3)
8SIA "Hidronex"6 074 457428 4877,1 %34178 6612 446 (2026 Q3)
9SIA "Purnavu muiža"5 098 137296 0825,8 %19268 3231 156 (2026 Q3)
10SIA "GARDS"4 416 683-84 663-1,9 %7162 2071 163 (2026 Q3)
533SIA "JELGAVAS DAIĻRADE" (šis uzņēmums)4 943-75-1,5 %14 943—
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "JELGAVAS DAIĻRADE"
4778 Citu jaunu preču mazumtirdzniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
43603016460 LV66ZZZ43603016460 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JELGAVAS DAIĻRADE" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību JELGAVAS DAIĻRADE NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2001-08-15 NULL Jelgava, Kļavu iela 7A 3008 101767684 0 100003028 0090000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
7837215 43603016460 2001-08-07 2018-07-13 12:30:28
7837018 43603016460 2001-08-07 2018-07-13 12:13:50

Saimnieciskās darbības apturēšana (VID)

[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Lemuma_datums Aizliegts_veikt_darijumus_no Aizliegts_veikt_darijumus_lidz Lemuma_par_atjaunosanu_datums
43603016460 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JELGAVAS DAIĻRADE" 20.12.2023 22.12.2023 19.03.2024 20.03.2024

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92402726 43603016460 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2846 EUR 2016-07-15 2016-07-15 10:27:15.721116

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
835449 20111839 43603016460 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 2 ONES EUR 2020-11-07 10:46:25.774
42338 14739462 43603016460 DokUGP2008v1 NULL 2009 2009-01-01 2009-12-31 3 ONES LVL 2020-08-16 23:09:11.587
243914 15258486 43603016460 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 2 ONES LVL 2020-08-30 22:31:46.841
338519 15489058 43603016460 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 2 ONES LVL 2020-09-05 18:47:19.837
1431452 31677903 43603016460 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 2 ONES EUR 2022-10-12 20:00:16.279
1825148 33216287 43603016460 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 2 ONES EUR 2024-03-17 19:00:05.648
967917 21641855 43603016460 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 2 ONES EUR 2020-11-14 15:36:29.019
79656 14823648 43603016460 DokUGP2008v1 NULL 2010 2010-01-01 2010-12-31 3 ONES LVL 2020-08-21 06:23:19.652
167595 15076933 43603016460 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 2 ONES LVL 2020-08-26 18:05:28.669
455827 15765307 43603016460 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 2 ONES EUR 2020-09-12 16:43:14.879
570444 16036791 43603016460 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 2 ONES EUR 2020-09-19 05:33:53.709
695364 16514913 43603016460 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 2 ONES EUR 2020-10-30 08:10:59.418
1825376 33219293 43603016460 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 2 ONES EUR 2024-03-18 19:00:37.15
1826029 33220623 43603016460 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 2 ONES EUR 2024-03-18 23:00:05.711
2093188 34944879 43603016460 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 2 ONES EUR 2025-12-07 19:00:01.931
2093261 34947991 43603016460 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 2 ONES EUR 2025-12-08 19:00:31.439
2328473 35489540 43603016460 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-06-02 17:16:50.026

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1431452 31677903 13443 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 11115 2328 1842 637 0 167 0 0 0 0 0 NULL NULL -318 0 -318 NULL 0 -318
167595 15076933 9774 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5341 4433 20 3511 0 91 0 0 0 0 0 0 0 811 0 NULL 0 NULL 811
1825148 33216287 10543 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 11992 -1449 1623 637 0 169 0 0 0 0 0 NULL NULL -3878 0 -3878 NULL 0 -3878
1825376 33219293 5074 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 3721 1353 1205 686 64 205 0 0 0 0 0 NULL NULL -679 0 -679 NULL 0 -679
1826029 33220623 8301 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 4765 3536 1759 706 25 194 0 0 0 0 0 NULL NULL 902 0 902 NULL 0 902
2093188 34944879 8472 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 3371 5101 1848 708 0 146 0 0 0 0 0 NULL NULL 2399 0 2399 NULL 0 2399
2093261 34947991 4736 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1864 2872 1942 721 0 560 0 0 0 0 0 NULL NULL -351 0 -351 NULL 0 -351
2328473 35489540 4943 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1952 2991 1751 729 0 586 0 0 0 0 0 NULL NULL -75 0 -75 NULL 0 -75
243914 15258486 10212 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 6211 4001 33 3540 0 18 0 0 0 0 0 0 0 410 0 NULL 0 NULL 410
338519 15489058 8910 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5172 3738 0 3462 0 77 0 0 0 0 0 0 0 199 0 NULL 0 NULL 199
42338 14739462 12034 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 10244 1790 47 3524 138 32 0 0 0 0 1 0 0 -1676 0 NULL 0 NULL -1676
455827 15765307 11609 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 10490 1119 0 1022 0 3 0 0 0 0 0 0 0 94 0 NULL 0 0 94
570444 16036791 15207 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 18643 -3436 32 775 0 218 0 0 0 0 0 0 0 -4461 0 NULL 0 0 -4461
695364 16514913 16658 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 11049 5609 32 642 0 161 0 0 0 0 0 NULL NULL 4774 0 4774 NULL 0 4774
79656 14823648 10784 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 9501 1283 21 3371 132 30 0 0 0 0 0 0 0 -2007 0 NULL 0 NULL -2007
835449 20111839 15097 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 13497 1600 49 574 0 170 0 0 0 0 0 NULL NULL 807 0 807 NULL 0 807
967917 21641855 12811 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 11370 1441 78 581 231 194 0 0 0 0 0 NULL NULL 819 0 819 NULL 0 819

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1431452 31677903 5973 0 491 37934 44398 0 127 0 127 44525 NULL 53365 0 0 -8840 44525
167595 15076933 3523 0 194 19888 23605 0 193 0 193 23798 NULL 31825 0 0 -8027 23798
1825148 33216287 5413 0 464 31738 37615 0 81 0 81 37696 NULL 49914 500 0 -12718 37696
1825376 33219293 4738 0 388 31122 36248 0 35 0 35 36283 NULL 49180 500 0 -13397 36283
1826029 33220623 5705 0 411 31912 38028 0 0 0 0 38028 NULL 50023 500 0 -12495 38028
2093188 34944879 8026 0 431 30544 39001 0 0 0 0 39001 NULL 48597 500 0 -10096 39001
2093261 34947991 6248 0 456 30129 36833 0 0 0 0 36833 NULL 47280 0 0 -10447 36833
2328473 35489540 5842 0 442 24323 30607 0 0 0 0 30607 NULL 41129 0 0 -10522 30607
243914 15258486 3834 0 496 23088 27418 0 60 0 60 27478 NULL 35095 0 0 -7617 27478
338519 15489058 2893 0 1074 26185 30152 0 0 0 0 30152 NULL 37570 0 0 -7418 30152
42338 14739462 1043 0 645 21090 22778 0 590 0 590 23368 NULL 30204 83 0 -6919 23368
455827 15765307 3063 0 558 40383 44004 0 0 0 0 44004 NULL 54465 0 0 -10461 44004
570444 16036791 2688 0 179 30020 32887 0 0 0 0 32887 NULL 47809 0 0 -14922 32887
695364 16514913 4858 0 88 35667 40613 0 0 0 0 40613 NULL 50761 0 0 -10148 40613
79656 14823648 1978 0 227 18092 20297 0 325 0 325 20622 NULL 29460 0 0 -8838 20622
835449 20111839 7543 0 0 33902 41445 0 220 0 220 41665 NULL 51006 0 0 -9341 41665
967917 21641855 6238 0 0 36733 42971 0 173 0 173 43144 NULL 51666 0 0 -8522 43144

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
43603016460 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JELGAVAS DAIĻRADE" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4778 003000 Jelgava 0.85 0.36 0.48 1
43603016460 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JELGAVAS DAIĻRADE" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4778 003000 Jelgava 0.00 0.00 0.00 1
43603016460 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JELGAVAS DAIĻRADE" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4778 003000 Jelgava 0.13 0.05 0.08 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
43603016460 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JELGAVAS DAIĻRADE" nav 07.09.2001 nav nav 15.05.2014

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
43603016460 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JELGAVAS DAIĻRADE" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "JELGAVAS DAIĻRADE" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Kļavu iela 7A, Jelgava, LV-3008.

Kāds bija SIA "JELGAVAS DAIĻRADE" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 4 943 EUR, un zaudējumi bija 75 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "JELGAVAS DAIĻRADE" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir SIA "JELGAVAS DAIĻRADE" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,74 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,15.

Kāds ir SIA "JELGAVAS DAIĻRADE" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,49, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "JELGAVAS DAIĻRADE" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "JELGAVAS DAIĻRADE"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 850 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 360 EUR un VSAOI 480 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "JELGAVAS DAIĻRADE" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "JELGAVAS DAIĻRADE" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu jaunu preču mazumtirdzniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Citu jaunu preču mazumtirdzniecība — Jelgava

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Citu jaunu preču mazumtirdzniecība · Jelgava — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 533. no 820

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-10-2026