Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "RIMAL"

SIA "RIMAL" (reģ. Nr. 43603039618) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2009-07-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 252 376 EUR, peļņa 22 046 EUR, darbinieku skaits: 9. Kopējais likviditātes koeficients: 0,22 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Veterinārie pakalpojumi

Reģistrācijas Nr.43603039618
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2009-07-29
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV62ZZZ43603039618
Juridiskā adrese Dobeles iela 11A, Jelgava, LV-3001

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 252 376 EUR 22 046 EUR 50 868 EUR 9
2024 215 863 EUR -3 737 EUR 30 522 EUR 10
2023 204 660 EUR -2 777 EUR 31 077 EUR 9
2022 184 058 EUR -12 121 EUR 26 605 EUR 8
2021 181 374 EUR 847 EUR 19 749 EUR 7
2020 155 536 EUR 1 687 EUR 24 133 EUR 7
2019 141 122 EUR 3 446 EUR 23 248 EUR 7
2018 113 580 EUR 965 EUR 21 964 EUR 5
2017 106 752 EUR 708 EUR 21 850 EUR 3
2016 97 350 EUR -3 276 EUR 26 534 EUR 6

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 14.57 2.04 6.5 11
2026. gada 1. ceturksnis 8.38 1.66 5.32 10
2025. gada 4. ceturksnis 14.91 1.80 5.73 9
2024 54.85 11.46 24.02 10
2023 43.21 8.33 21.25 9

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 577.79 ~ 517.12
2026. gada 1. ceturksnis 520.19 ~ 465.57
2025. gada 4. ceturksnis 622.54 ~ 545.14
2024 587.17 ~ 513.71
2023 577.18 ~ 507.32

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (24.02 * 1000) / 0.3409 ) / 10 / 12 = 587.17 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 587.17 * 0.105 = 61.65 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 466.47 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (587.17 - 61.65 - 466.47) * 0.2 ≈ 11.81 EUR

4. Neto alga: 587.17 - 61.65 - 11.81 = ~ 513.71 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 252 376 EUR 215 863 EUR 204 660 EUR 184 058 EUR 181 374 EUR
Bruto peļņa 132 726 EUR 101 302 EUR 92 394 EUR 80 021 EUR 73 698 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 22 046 EUR -3 737 EUR -2 777 EUR -12 121 EUR 847 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 22 046 EUR -3 737 EUR -2 777 EUR -12 121 EUR 847 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 50 868 EUR 30 522 EUR 31 077 EUR 26 605 EUR 19 749 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 12 385 EUR 17 637 EUR 16 613 EUR 17 670 EUR 15 171 EUR
Pašu kapitāls -4 859 EUR -26 905 EUR -23 168 EUR -20 391 EUR -8 270 EUR
Īstermiņa saistības 55 727 EUR 57 427 EUR 54 245 EUR 46 996 EUR 28 019 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

ES fondu projekti11 kā partnerim

Kā sadarbības partnerim (1)

  • Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos. · ESF · Latvijas Darba devēju konfederācija

Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,22 0,31 0,31 0,38 0,54
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,10 0,04 0,02 0,03 0,06
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
8,74 % -1,73 % -1,36 % -6,59 % 0,47 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
43,34 % -12,24 % -8,94 % -45,56 % 4,29 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-453,71 % 13,89 % 11,99 % 59,44 % -10,24 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-11,47 -2,13 -2,34 -2,30 -3,39
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
4,96 7,07 6,59 6,92 9,18
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-453,71 % 13,89 % 11,99 % 59,44 % -10,24 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
5,57 4,80 4,62 3,87 8,35

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "RIMAL" ir uzņēmums, kas jau sasniedzis gandrīz divdesmit gadu pieredzi un nostiprinājies kā uzticams partneris.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7500)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 167 uzņēmumi 39. vieta pēc apgrozījuma 28. vieta pēc peļņas Veterinārie pakalpojumi
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "VIDZEMES VETERINĀRAIS SERVISS"4 988 456396 9338,0 %36138 5681 957 (2026 Q2)
2SIA "Dr.Beinerts"2 351 2318 1450,3 %4947 9841 509 (2026 Q2)
3SIA Vetklinika242 059 09870 3763,4 %4051 4771 815 (2026 Q2)
4SIA Veterinārais serviss "Bieriņmuiža"1 416 61822 8581,6 %3472 206678 (2026 Q2)
5SIA "KAVET"1 345 844266 74419,8 %2749 8461 611 (2026 Q2)
6SIA "MAZO BRĀĻU HOSPITĀLIS"1 001 3947 3610,7 %2050 0701 389 (2026 Q2)
7SIA "J & G Veterinārais serviss"848 95439 4274,6 %1365 3041 534 (2026 Q2)
8SIA "TERION"777 99893 50612,0 %1359 846448 (2026 Q2)
9SIA "KALNBĒRZS"706 651-35 829-5,1 %1450 4751 106 (2026 Q2)
10SIA "Ogres Veterinārā Ambulance"673 604-2120,0 %2428 067702 (2026 Q2)
39SIA "RIMAL" (šis uzņēmums)252 37622 0468,7 %1122 943578 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "RIMAL"
7500 Veterinārie pakalpojumi
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
43603039618 LV62ZZZ43603039618 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RIMAL" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību RIMAL NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2009-07-29 NULL Jelgava, Dobeles iela 11A 3001 102496816 0 100003028 0003000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
1759069 43603039618 2009-07-24 2010-09-17 14:41:36

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92288664 43603039618 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2845 EUR 2015-07-17 2015-07-17 16:48:58

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
819980 19892934 43603039618 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 3 ONES EUR 2020-11-06 13:17:03.191
945543 21506469 43603039618 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 5 ONES EUR 2020-11-13 10:33:22.151
19552 14873816 43603039618 DokUGP2008v1 NULL 2009 2009-07-29 2009-12-31 2 ONES LVL 2020-08-14 05:10:04.848
53224 14758684 43603039618 DokUGP2008v1 NULL 2010 2010-01-01 2010-12-31 3 ONES LVL 2020-08-18 04:48:44.276
132767 15002141 43603039618 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 7 ONES LVL 2020-08-24 17:38:54.437
202713 15174015 43603039618 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 5 ONES LVL 2020-08-28 17:07:14.015
282946 15373323 43603039618 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 5 ONES LVL 2020-09-02 09:13:13.766
432033 15720155 43603039618 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 5 ONES EUR 2020-09-11 08:43:55.813
475717 15807080 43603039618 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 6 ONES EUR 2020-09-13 19:17:49.091
604400 16160687 43603039618 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 6 ONES EUR 2020-10-25 04:21:28.386
1035728 22889830 43603039618 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 7 ONES EUR 2020-11-18 13:25:29.929
1232290 29432189 43603039618 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 7 ONES EUR 2021-06-17 17:05:10.764
1346693 30938819 43603039618 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 7 ONES EUR 2022-05-11 19:03:11.763
1762881 32581099 43603039618 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 8 ONES EUR 2023-06-19 20:00:28.535
1900707 33503046 43603039618 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 9 ONES EUR 2024-05-30 05:05:11.577
2060958 34518533 43603039618 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 10 ONES EUR 2025-06-07 05:00:24.42
2167632 35221021 43603039618 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 9 ONES EUR 2026-03-30 20:01:02.98

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1035728 22889830 141122 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 80306 60816 54533 1618 0 1219 0 0 0 0 0 NULL NULL 3446 0 3446 NULL 0 3446
1232290 29432189 155536 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 90756 64780 60314 1580 207 1406 0 0 0 0 0 NULL NULL 1687 0 1687 NULL 0 1687
132767 15002141 49231 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 28786 20445 13414 3848 279 775 0 0 0 0 0 0 0 2687 0 NULL 0 NULL 2687
1346693 30938819 181374 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 107676 73698 69127 2064 0 1660 0 0 0 0 0 NULL NULL 847 0 847 NULL 0 847
1762881 32581099 184058 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 104037 80021 87851 2549 0 1742 0 0 0 0 0 NULL NULL -12121 0 -12121 NULL 0 -12121
1900707 33503046 204660 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 112266 92394 91885 1576 331 2041 0 0 0 0 0 NULL NULL -2777 0 -2777 NULL 0 -2777
19552 14873816 1575 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 373 1202 983 0 0 4321 0 0 0 0 0 0 0 -4102 0 NULL 0 NULL -4102
202713 15174015 54503 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 32765 21738 19682 3442 0 576 0 0 0 0 0 0 0 -1962 0 NULL 0 NULL -1962
2060958 34518533 215863 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 114561 101302 102008 912 0 2119 0 0 0 0 0 NULL NULL -3737 0 -3737 NULL 0 -3737
2167632 35221021 252376 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 119650 132726 108516 984 1240 2420 0 0 0 0 0 NULL NULL 22046 0 22046 NULL 0 22046
282946 15373323 59193 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 31302 27891 23179 3370 0 669 0 0 0 0 0 0 0 673 0 NULL 0 NULL 673
432033 15720155 92984 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 60980 32004 34415 5166 0 1077 0 0 0 0 0 0 0 -8654 0 NULL 0 0 -8654
475717 15807080 91995 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 55283 36712 36106 4644 0 1083 0 0 0 0 0 0 0 -5121 0 NULL 0 0 -5121
53224 14758684 34284 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 21317 12967 9073 1759 0 636 0 0 0 0 0 0 0 1499 0 NULL 0 NULL 1499
604400 16160687 97350 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 60815 36535 35157 3517 0 1137 0 0 0 0 0 NULL NULL -3276 0 -3276 NULL 0 -3276
819980 19892934 106752 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 66480 40272 35851 2168 0 1419 0 0 0 0 0 NULL NULL 834 126 708 NULL 0 708
945543 21506469 113580 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 64688 48892 42311 4353 0 1263 0 0 0 0 0 NULL NULL 965 0 965 NULL 0 965

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1035728 22889830 539 0 601 12618 13758 0 9490 0 9490 23248 NULL 34052 0 0 -10804 23248
1232290 29432189 480 0 829 16267 17576 0 6557 0 6557 24133 NULL 33250 0 0 -9117 24133
132767 15002141 37 0 1106 9942 11085 0 8241 0 8241 19326 NULL 17242 0 0 2084 19326
1346693 30938819 1066 0 518 13587 15171 0 4578 0 4578 19749 NULL 28019 0 0 -8270 19749
1762881 32581099 596 0 1009 16065 17670 0 8935 0 8935 26605 NULL 46996 0 0 -20391 26605
1900707 33503046 256 0 604 15753 16613 0 14464 0 14464 31077 NULL 54245 0 0 -23168 31077
19552 14873816 255 0 2313 3802 6370 0 528 0 528 6898 NULL 9000 0 0 -2102 6898
202713 15174015 162 0 759 12048 12969 0 6705 0 6705 19674 NULL 19552 0 0 122 19674
2060958 34518533 1845 0 253 15539 17637 0 12885 0 12885 30522 NULL 57427 0 0 -26905 30522
2167632 35221021 5061 0 355 6969 12385 0 38483 0 38483 50868 NULL 55727 0 0 -4859 50868
282946 15373323 45 0 1678 15279 17002 0 19811 0 19811 36813 NULL 36019 0 0 794 36813
432033 15720155 104 0 2433 17046 19583 0 21917 0 21917 41500 NULL 49024 0 0 -7524 41500
475717 15807080 926 0 834 15115 16875 0 14830 0 14830 31705 NULL 44351 0 0 -12646 31705
53224 14758684 30 0 1928 4908 6866 0 6645 0 6645 13511 NULL 14114 0 0 -603 13511
604400 16160687 164 0 577 16062 16803 0 9731 0 9731 26534 NULL 42456 0 0 -15922 26534
819980 19892934 602 0 34 12958 13594 0 8256 0 8256 21850 NULL 37064 0 0 -15214 21850
945543 21506469 736 0 481 13743 14960 0 7004 0 7004 21964 NULL 36213 0 0 -14249 21964

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
43603039618 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RIMAL" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7500 003000 Jelgava 54.85 11.46 24.02 10
43603039618 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RIMAL" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7500 003000 Jelgava 43.21 8.33 21.25 9

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
43603039618 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RIMAL" ir 08.10.2009 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
43603039618 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RIMAL" B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "RIMAL" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Dobeles iela 11A, Jelgava, LV-3001.

Kāds bija SIA "RIMAL" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 252 376 EUR, un peļņa bija 22 046 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "RIMAL" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 9 darbinieki.

Kāds ir SIA "RIMAL" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,22 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,10.

Kāds ir SIA "RIMAL" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,57, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "RIMAL" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "RIMAL"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 587.17 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 513.71 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "RIMAL"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 54 850 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 11 460 EUR un VSAOI 24 020 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "RIMAL" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "RIMAL" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Veterinārie pakalpojumi.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Veterinārie pakalpojumi — Jelgava

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Veterinārie pakalpojumi · Jelgava — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026