Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "City Rent"

SIA "City Rent" (reģ. Nr. 43603061163) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2013-09-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 39 661 EUR, zaudējumi 54 467 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 4,66 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Ar sauszemes transportu saistīti atbalsta pakalpojumi

Reģistrācijas Nr.43603061163
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2013-09-05
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV56ZZZ43603061163
Juridiskā adrese Aviācijas iela 12, Jelgava, LV-3002

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 39 661 EUR -54 467 EUR 192 736 EUR 2
2024 62 990 EUR -7 146 EUR 226 302 EUR 2
2023 60 959 EUR -9 039 EUR 205 214 EUR 1
2022 48 951 EUR -34 155 EUR 211 096 EUR 2
2021 63 527 EUR 52 862 EUR 207 169 EUR 2
2020 54 288 EUR -36 470 EUR 108 879 EUR 1
2019 50 232 EUR -18 292 EUR 105 746 EUR 2
2018 139 607 EUR 836 EUR 199 583 EUR 3
2017 134 778 EUR -6 286 EUR 276 534 EUR 3
2016 46 318 EUR -33 075 EUR 278 023 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 1.16 0.53 1.6 2
2026. gada 2. ceturksnis 3.45 0.65 1.6 2
2026. gada 1. ceturksnis 0.45 0.64 1.57 2
2025. gada 4. ceturksnis 3.21 0.63 1.52 2
2024 19.38 2.37 4.98 2
2023 -1.43 2.16 5.00 2
2022 19.79 1.65 4.43 2

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 39 661 EUR 62 990 EUR 60 959 EUR 48 951 EUR 63 527 EUR
Bruto peļņa -61 483 EUR -19 604 EUR -31 409 EUR -68 633 EUR 23 675 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -54 467 EUR -7 146 EUR -9 039 EUR -34 155 EUR 52 862 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -54 467 EUR -7 146 EUR -9 039 EUR -34 155 EUR 52 862 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 192 736 EUR 226 302 EUR 205 214 EUR 211 096 EUR 207 169 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 75 660 EUR 69 893 EUR 87 125 EUR 47 211 EUR 66 658 EUR
Pašu kapitāls -138 941 EUR -84 474 EUR -77 328 EUR -68 289 EUR -34 134 EUR
Īstermiņa saistības 16 248 EUR 13 249 EUR 9 595 EUR 9 433 EUR 14 801 EUR
Ilgtermiņa saistības 315 429 EUR 297 527 EUR 272 947 EUR 269 952 EUR 226 502 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 2 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Reģistrēti darbības ierobežojumi VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Tiesiskais statuss2Reģistrēti darbības ierobežojumi
Reģistrēti darbības ierobežojumi
2 nodrošinājuma līdzekļi

Nodrošinājuma līdzekļi

  • Aizliegums — no 2017-03-20
    Piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā
    VID Nodokļu parādu piedziņas pārvalde
  • Aizliegums — no 2017-01-25
    Piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā
    VID Nodokļu parādu piedziņas pārvaldes Pirmās piedziņas daļa

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
4,66 5,28 9,08 5,00 4,50
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
2,04 2,07 2,00 2,56 2,67
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-137,33 % -11,34 % -14,83 % -69,77 % 83,21 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-28,26 % -3,16 % -4,40 % -16,18 % 25,52 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
39,20 % 8,46 % 11,69 % 50,02 % -154,87 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-2,39 -3,68 -3,65 -4,09 -7,07
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
— — — — 7 552,71
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,21 0,28 0,30 0,23 0,31
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-30,86 % -3,35 % -4,62 % -16,94 % 27,48 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-1,24 -0,07 0,00 -0,52 1,08

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "City Rent" ir uzņēmums, kas darbojas ar vērtībām, kas veidojušās ilgu gadu laikā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 5221)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 581 uzņēmumi 241. vieta pēc apgrozījuma 566. vieta pēc peļņas Ar sauszemes transportu saistīti atbalsta pakalpojumi
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1Valsts AS "Latvijas dzelzceļš"142 548 917-1 180 376-0,8 %2 96548 0771 899 (2026 Q3)
2SIA "Sonora Ekspedīcija"43 612 4952 544 0185,8 %311 406 8551 958 (2026 Q3)
3SIA "SRR Logistics"20 735 595280 2101,4 %0——
4SIA "KURBADS UN KO"15 840 9921 652 07310,4 %101156 8422 318 (2026 Q3)
5SIA "Vervo"12 131 929-37 621-0,3 %53228 9041 727 (2026 Q3)
6SIA "ELSE Logistics"10 912 661293 3312,7 %26419 7181 068 (2026 Q3)
7SIA "FRACHT"10 262 680324 4013,2 %14733 0492 879 (2026 Q3)
8SIA "EUROPARK LATVIA"9 423 528358 9733,8 %38247 9882 409 (2026 Q3)
9SIA SPARTA LOGISTICS9 346 782409 9704,4 %13718 9833 140 (2026 Q3)
10SmartPosti SIA8 909 949-1 935 682-21,7 %78114 2302 307 (2026 Q3)
241SIA "City Rent" (šis uzņēmums)39 661-54 467-137,3 %219 831***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "City Rent"
5221 Ar sauszemes transportu saistīti atbalsta pakalpojumi
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
43603061163 LV56ZZZ43603061163 SIA "City Rent" SIA City Rent NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2013-09-05 NULL Jelgava, Aviācijas iela 12 3002 101755516 0 100003028 0090000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
3341585 43603061163 2013-09-03 2013-09-06 11:23:00

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92215541 43603061163 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2845 EUR 2014-10-23 2014-10-23 10:37:34

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
763933 19734292 43603061163 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 3 ONES EUR 2020-11-03 10:12:33.706
1188799 29036481 43603061163 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-03-30 11:07:43.865
1796926 33122619 43603061163 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-02-27 20:02:35.219
1969882 34175412 43603061163 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 2 ONES EUR 2025-03-17 19:02:54.759
2118131 35103023 43603061163 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-02-20 19:02:38.831
858684 21116878 43603061163 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 3 ONES EUR 2020-11-08 17:06:59.649
410892 15676376 43603061163 DokUGP2008v1 NULL 2014 2013-09-05 2014-12-31 2 ONES EUR 2020-09-10 03:39:02.2
505047 15900899 43603061163 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 2 ONES EUR 2020-09-15 13:29:20.167
619150 16217077 43603061163 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 2 ONES EUR 2020-10-25 20:10:41.672
1016524 22784817 43603061163 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 2 ONES EUR 2020-11-17 10:38:21.634
1317992 30668858 43603061163 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 2 ONES EUR 2022-03-17 19:03:21.093
1470156 32301266 43603061163 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 2 ONES EUR 2023-04-24 21:16:39.125

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1016524 22784817 50232 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 133182 -82950 0 1264 25066 0 0 0 43375 0 2519 NULL NULL -18292 0 -18292 NULL 0 -18292
1188799 29036481 54288 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 91764 -37476 0 1754 0 0 0 0 2914 0 154 NULL NULL -36470 0 -36470 NULL 0 -36470
1317992 30668858 63527 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 39852 23675 0 1254 27273 0 0 0 3175 0 7 NULL NULL 52862 0 52862 NULL 0 52862
1470156 32301266 48951 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 117584 -68633 0 2209 34992 0 0 0 1695 0 0 NULL NULL -34155 0 -34155 NULL 0 -34155
1796926 33122619 60959 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 92368 -31409 0 1896 13419 0 0 0 10847 0 0 NULL NULL -9039 0 -9039 NULL 0 -9039
1969882 34175412 62990 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 82594 -19604 0 1766 0 0 0 0 14224 0 0 NULL NULL -7146 0 -7146 NULL 0 -7146
2118131 35103023 39661 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 101144 -61483 0 2153 0 0 0 0 9169 0 0 NULL NULL -54467 0 -54467 NULL 0 -54467
410892 15676376 37374 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 14958 22416 0 4145 1930 20066 0 0 2150 0 1216 0 0 1069 0 NULL 0 0 1069
505047 15900899 38951 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 19072 19879 0 7075 1182 9881 0 0 2054 0 3782 0 0 2377 0 NULL 0 0 2377
619150 16217077 46318 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 101176 -54858 0 2918 26765 4734 0 0 7620 0 4950 NULL NULL -33075 0 -33075 NULL 0 -33075
763933 19734292 134778 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 140762 -5984 0 4242 0 457 0 0 8454 0 4057 NULL NULL -6286 0 -6286 NULL 0 -6286
858684 21116878 139607 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 139284 323 0 2800 0 0 0 0 6426 0 3113 NULL NULL 836 0 836 NULL 0 836

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1016524 22784817 7358 0 22409 5600 35367 0 70379 0 70379 105746 NULL 20479 135793 0 -50526 105746
1188799 29036481 494 0 7175 0 7669 0 101210 0 101210 108879 NULL 8073 187802 0 -86996 108879
1317992 30668858 30454 0 9100 27104 66658 0 140511 0 140511 207169 NULL 14801 226502 0 -34134 207169
1470156 32301266 4630 0 19485 23096 47211 0 163885 0 163885 211096 NULL 9433 269952 0 -68289 211096
1796926 33122619 7676 0 11510 67939 87125 0 118089 0 118089 205214 NULL 9595 272947 0 -77328 205214
1969882 34175412 12980 0 14397 42516 69893 0 156409 0 156409 226302 NULL 13249 297527 0 -84474 226302
2118131 35103023 2546 0 30616 42498 75660 0 117076 0 117076 192736 NULL 16248 315429 0 -138941 192736
410892 15676376 957 0 36547 0 37504 0 159889 78 159967 197471 NULL 124207 69350 0 3914 197471
505047 15900899 17 0 34998 0 35015 0 226926 48 226974 261989 NULL 174306 81392 0 6291 261989
619150 16217077 261 0 20606 0 20867 0 257156 0 257156 278023 NULL 233245 71562 0 -26784 278023
763933 19734292 3602 0 25968 3600 33170 0 243364 0 243364 276534 NULL 240601 69003 0 -33070 276534
858684 21116878 6517 0 24242 4100 34859 0 164724 0 164724 199583 NULL 194834 36983 0 -32234 199583

Tiesību subjektu lietās reģistrētie nodrošinājumu līdzekļi

[securing_measures]

ID Reģ.Nr. securing_measure_type securing_measure_type_text type_details No case_number institution_identifier institution_registration_number institution_name
91145528 43603061163 PROHIBITION Aizliegums Piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā 2017-03-20 30.4-4.1.4/2430 1000286849 NULL VID Nodokļu parādu piedziņas pārvalde
91139847 43603061163 PROHIBITION Aizliegums Piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā 2017-01-25 30.4-4.1.4/3915 1000293263 NULL VID Nodokļu parādu piedziņas pārvaldes Pirmās piedziņas daļa

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
43603061163 SIA "City Rent" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5221 003000 Jelgava 19.38 2.37 4.98 2
43603061163 SIA "City Rent" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5221 003000 Jelgava -1.43 2.16 5.00 2
43603061163 SIA "City Rent" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5221 003000 Jelgava 19.79 1.65 4.43 2

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
43603061163 SIA "City Rent" ir 13.09.2013 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
43603061163 SIA "City Rent" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "City Rent" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Aviācijas iela 12, Jelgava, LV-3002.

Kāds bija SIA "City Rent" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 39 661 EUR, un zaudējumi bija 54 467 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "City Rent" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir SIA "City Rent" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,66 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,04.

Kāds ir SIA "City Rent" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -1,24, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "City Rent" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "City Rent"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 19 380 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 370 EUR un VSAOI 4 980 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "City Rent" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "City Rent" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ar sauszemes transportu saistīti atbalsta pakalpojumi.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Ar sauszemes transportu saistīti atbalsta pakalpojumi — Jelgava

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Ar sauszemes transportu saistīti atbalsta pakalpojumi · Jelgava — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 241. no 581

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 21-10-2026