SIA "FT Agro" (reģ. Nr. 43603063709) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2014-03-05. Jaunākais gada pārskats (2018): apgrozījums 332 927 EUR, zaudējumi 2 661 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 1,17 (2018). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Augkopības atbalsta darbības
| Reģistrācijas Nr. | 43603063709 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2014-03-05 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV87ZZZ43603063709 |
| Juridiskā adrese | "Adatiņa", Auri, Auru pag., Dobeles nov., LV-3710 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 332 927 EUR | -2 661 EUR | 257 322 EUR | 5 |
| 2017 | 1 130 965 EUR | 72 458 EUR | 452 420 EUR | 6 |
| 2016 | 366 849 EUR | 27 505 EUR | 173 924 EUR | 5 |
| 2015 | 349 396 EUR | 265 EUR | 88 066 EUR | 3 |
| 2014 | 285 438 EUR | 36 630 EUR | 104 269 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | -0.15 | 0 |
| 2022 | 7.31 | 2.38 | 4.78 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 332 927 EUR | 1 130 965 EUR | 366 849 EUR | 349 396 EUR | 285 438 EUR |
| Bruto peļņa | 5 815 EUR | 80 503 EUR | 29 827 EUR | 12 616 EUR | 54 840 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 912 EUR | 80 360 EUR | 27 566 EUR | 265 EUR | 42 526 EUR |
| UIN nodoklis | 749 EUR | 7 902 EUR | 61 EUR | 0 EUR | 5 896 EUR |
| Tīrā peļņa | -2 661 EUR | 72 458 EUR | 27 505 EUR | 265 EUR | 36 630 EUR |
| Pozīcija | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 257 322 EUR | 452 420 EUR | 173 924 EUR | 88 066 EUR | 104 269 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 144 755 EUR | 301 625 EUR | 90 170 EUR | 52 595 EUR | 85 002 EUR |
| Pašu kapitāls | 63 598 EUR | 82 258 EUR | 33 200 EUR | 39 695 EUR | 39 430 EUR |
| Īstermiņa saistības | 123 590 EUR | 240 872 EUR | 68 625 EUR | 48 371 EUR | 7 256 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 70 134 EUR | 129 290 EUR | 72 099 EUR | 0 EUR | 56 911 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,17 | 1,25 | 1,31 | 1,09 | 11,71 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,17 | 1,24 | 1,31 | 1,09 | 11,71 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-0,80 % | 6,41 % | 7,50 % | 0,08 % | 12,83 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-1,03 % | 16,02 % | 15,81 % | 0,30 % | 35,13 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-4,18 % | 88,09 % | 82,85 % | 0,67 % | 92,90 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
3,05 | 4,50 | 4,24 | 1,22 | 1,63 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
0,82 | 33,30 | 49,11 | — | 406,01 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,29 | 2,50 | 2,11 | 3,97 | 2,74 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
6,55 % | 39,16 % | 26,72 % | 0,67 % | 43,94 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,80 | 3,41 | 2,96 | 4,73 | 5,12 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "FT Agro" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un turpina attīstīties.
Pamatojoties uz 2018. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Uzņēmuma operatīvā peļņa ir nepietiekama, lai droši segtu procentu izmaksas.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "X-agro" | 998 621 | 118 147 | 11,8 % | 4 | 249 655 | 709 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "ZEMES DIENESTS" | 992 596 | 472 882 | 47,6 % | 3 | 330 865 | 795 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "GARTENS" | 868 377 | 20 772 | 2,4 % | 26 | 33 399 | 1 031 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "HEINA" | 336 180 | 89 977 | 26,8 % | 0 | — | — |
| 5 | FT Agro SIA (šis uzņēmums) | 332 927 | -2 661 | -0,8 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "UPESLEJAS" | 321 069 | 153 519 | 47,8 % | 8 | 40 134 | 675 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "Synergy solutions" | 309 640 | 56 425 | 18,2 % | 5 | 61 928 | 1 525 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "JADA JD" | 286 184 | 1 222 | 0,4 % | 5 | 57 237 | 677 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "CASTOR AG" | 203 997 | 5 667 | 2,8 % | 2 | 101 999 | *** |
| 10 | SIA Melilotus | 143 698 | 50 103 | 34,9 % | 1 | 143 698 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603063709 | LV87ZZZ43603063709 | FT Agro SIA | NULL | FT Agro | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2014-03-05 | NULL | Dobeles nov., Auru pag., Auri, "Adatiņa" | 3710 | 105624224 | 100015813 | 0 | 0460246 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 3620815 | 43603063709 | 2014-02-27 | 2014-03-07 11:09:20 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92170079 | 43603063709 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2014-03-05 | 2014-03-05 14:22:28 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 794593 | 19830293 | 43603063709 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2020-11-05 03:35:39.695 |
| 944910 | 21505197 | 43603063709 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2020-11-13 09:48:35.028 |
| 442465 | 15741760 | 43603063709 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-03-05 | 2014-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-09-11 20:38:04.074 |
| 486623 | 15839037 | 43603063709 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-09-14 12:10:49.932 |
| 660119 | 16397592 | 43603063709 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2020-10-28 06:49:43.027 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 442465 | 15741760 | 285438 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 230598 | 54840 | 0 | 3617 | 264 | 8856 | 0 | 0 | 0 | 0 | 105 | 0 | 0 | 42526 | 5896 | NULL | 0 | 0 | 36630 |
| 486623 | 15839037 | 349396 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 336780 | 12616 | 0 | 9305 | 111 | 3157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 265 | 0 | NULL | 0 | 0 | 265 |
| 660119 | 16397592 | 366849 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 337022 | 29827 | 0 | 7379 | 11330 | 5639 | 0 | 0 | 0 | 0 | 573 | NULL | NULL | 27566 | 61 | 27505 | NULL | 0 | 27505 |
| 794593 | 19830293 | 1130965 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1050462 | 80503 | 0 | 10237 | 21129 | 8547 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2488 | NULL | NULL | 80360 | 7902 | 72458 | NULL | 0 | 72458 |
| 944910 | 21505197 | 332927 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 327112 | 5815 | 0 | 10758 | 19723 | 7174 | 0 | 0 | 1157 | 0 | 10675 | NULL | NULL | -1912 | 749 | -2661 | NULL | 0 | -2661 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 442465 | 15741760 | 67827 | 0 | 17133 | 42 | 85002 | 0 | 19267 | 0 | 19267 | 104269 | NULL | 7256 | 56911 | 672 | 39430 | 104269 |
| 486623 | 15839037 | 46333 | 0 | 6154 | 108 | 52595 | 0 | 35471 | 0 | 35471 | 88066 | NULL | 48371 | 0 | 0 | 39695 | 88066 |
| 660119 | 16397592 | 33770 | 0 | 56337 | 63 | 90170 | 0 | 83754 | 0 | 83754 | 173924 | NULL | 68625 | 72099 | 0 | 33200 | 173924 |
| 794593 | 19830293 | 75860 | 0 | 223435 | 2330 | 301625 | 0 | 150795 | 0 | 150795 | 452420 | NULL | 240872 | 129290 | 0 | 82258 | 452420 |
| 944910 | 21505197 | 45678 | 0 | 99067 | 10 | 144755 | 2840 | 109727 | 0 | 112567 | 257322 | NULL | 123590 | 70134 | 0 | 63598 | 257322 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603063709 | FT Agro SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0161 | 028420 | Auru pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 43603063709 | FT Agro SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0161 | 028420 | Auru pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 43603063709 | FT Agro SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0161 | 028420 | Auru pag. | 7.31 | 2.38 | 4.78 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603063709 | FT Agro SIA | nav | 25.03.2014 | nav | nav | 18.04.2024 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 43603063709 | FT Agro SIA | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir "Adatiņa", Auri, Auru pag., Dobeles nov., LV-3710.
2018. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 332 927 EUR, un zaudējumi bija 2 661 EUR.
2018. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2018. gadā bija 1,17 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,17.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2018. gadā bija 1,80, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2022. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 7 310 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 380 EUR un VSAOI 4 780 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Augkopības atbalsta darbības.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 03-09-2026