Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "MUZ:ON"

SIA "MUZ:ON" (reģ. Nr. 43603066635) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2014-10-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 60 378 EUR, zaudējumi 13 073 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 4,84 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Citur neklasificēta izklaides un atpūtas darbība

Reģistrācijas Nr.43603066635
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2014-10-02
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV43ZZZ43603066635
Juridiskā adrese Satiksmes iela 39 - 50, Jelgava, LV-3007

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 60 378 EUR -13 073 EUR 45 153 EUR 1
2024 113 261 EUR 6 836 EUR 62 851 EUR 2
2023 63 826 EUR 11 307 EUR 51 867 EUR 1
2022 46 719 EUR 8 030 EUR 38 601 EUR 1
2021 44 760 EUR 14 820 EUR 29 204 EUR 1
2020 38 356 EUR -210 EUR 13 295 EUR 1
2019 76 378 EUR 1 852 EUR 12 762 EUR 1
2018 147 116 EUR 4 934 EUR 13 925 EUR 2
2017 29 880 EUR -3 652 EUR 10 579 EUR 3
2016 16 154 EUR 4 841 EUR 9 354 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 1.09 0.2 0.92 1
2026. gada 1. ceturksnis 3.85 0.21 0.92 1
2025. gada 4. ceturksnis 3.50 0.23 0.92 1
2024 51.01 11.68 19.05 2
2023 15.01 2.27 3.69 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 60 378 EUR 113 261 EUR 63 826 EUR 46 719 EUR 44 760 EUR
Bruto peļņa 19 804 EUR 42 186 EUR 43 284 EUR 31 516 EUR 33 815 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -13 073 EUR 6 836 EUR 11 307 EUR 8 035 EUR 14 826 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 5 EUR 6 EUR
Tīrā peļņa -13 073 EUR 6 836 EUR 11 307 EUR 8 030 EUR 14 820 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 45 153 EUR 62 851 EUR 51 867 EUR 38 601 EUR 29 204 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 28 616 EUR 40 791 EUR 42 953 EUR 25 061 EUR 8 864 EUR
Pašu kapitāls 39 236 EUR 52 309 EUR 45 473 EUR 34 166 EUR 26 136 EUR
Īstermiņa saistības 5 917 EUR 10 542 EUR 6 394 EUR 4 435 EUR 3 068 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
4,84 3,87 6,72 5,65 2,89
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
4,82 3,84 6,67 5,60 2,87
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-21,65 % 6,04 % 17,72 % 17,19 % 33,11 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-28,95 % 10,88 % 21,80 % 20,80 % 50,75 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-33,32 % 13,07 % 24,87 % 23,50 % 56,70 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,15 0,20 0,14 0,13 0,12
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
-3 267,25 76,96 35,06 2 679,33 1 483,60
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,34 1,80 1,23 1,21 1,53
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-33,31 % 13,24 % 25,60 % 23,53 % 56,76 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
4,32 5,27 6,16 6,22 7,59

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "MUZ:ON" ir uzņēmums ar desmitgades stabilitāti, kas pierādījis savu dzīvotspēju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9329)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1089 uzņēmumi 255. vieta pēc apgrozījuma 1023. vieta pēc peļņas Citur neklasificēta izklaides un atpūtas darbība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Akvaparks"5 562 025879 59915,8 %6092 7001 599 (2026 Q2)
2SIA "ART MANAGEMENT GROUP"4 286 565272 9416,4 %5857 3131 066 (2026 Q2)
3SIA "SponsorKing"3 603 102250 1476,9 %15240 2072 558 (2026 Q2)
4SIA "AKTĪVĀ TŪRISMA CENTRS "EŽI""2 998 6523 6890,1 %13230 6661 370 (2026 Q2)
5SIA "APL Skypark"2 569 924-46 536-1,8 %4952 4471 030 (2026 Q2)
6SIA "IDEJU INSTITŪTS"2 454 18666 6662,7 %7350 5982 041 (2026 Q2)
7SIA "OnlyMe"2 139 5501 519 14271,0 %12 139 550***
8Meduza Events SIA2 109 68451 3552,4 %5421 9371 697 (2026 Q2)
9SIA "CF Icon"1 748 521102 2645,8 %2862 4471 352 (2026 Q2)
10SIA OVJ Production1 729 16910 0610,6 %3576 3901 558 (2026 Q2)
255SIA "MUZ:ON" (šis uzņēmums)60 378-13 073-21,7 %160 378***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "MUZ:ON"
9329 Citur neklasificēta izklaides un atpūtas darbība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
43603066635 LV43ZZZ43603066635 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MUZ:ON" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību MUZ:ON NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2014-10-02 NULL Jelgava, Satiksmes iela 39 - 50 3007 116324801 0 100003028 0090000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
3968827 43603066635 2014-07-01 2014-10-03 14:47:48

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92680362 43603066635 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2019-01-28 2019-01-28 14:22:47

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
729165 19530686 43603066635 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 3 ONES EUR 2020-11-01 11:25:05.72
856432 21091086 43603066635 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 2 ONES EUR 2020-11-08 14:30:41.892
506222 15903417 43603066635 DokUGP2008v1 NULL 2015 2014-10-02 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-15 14:42:44.361
587246 16091269 43603066635 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 2 ONES EUR 2020-10-22 04:11:56.654
996291 22650702 43603066635 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-16 06:42:05.626
1178645 28946001 43603066635 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-03-15 11:07:15.817
1321525 30705555 43603066635 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-03-25 11:05:38.442
1453428 32178462 43603066635 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-03-09 18:01:02.441
1796270 33118369 43603066635 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-02-26 19:04:47.346
1955245 34057884 43603066635 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 2 ONES EUR 2025-02-01 19:00:34.485
2129999 35136338 43603066635 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-03-05 17:00:02.946

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1178645 28946001 38356 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 29539 8817 0 5001 1000 5015 0 0 0 0 11 NULL NULL -210 0 -210 NULL 0 -210
1321525 30705555 44760 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 10945 33815 0 9678 0 9301 0 0 0 0 10 NULL NULL 14826 6 14820 NULL 0 14820
1453428 32178462 46719 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 15203 31516 0 14700 287 9065 0 0 0 0 3 NULL NULL 8035 5 8030 NULL 0 8030
1796270 33118369 63826 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 20542 43284 0 21545 14 10114 0 0 0 0 332 NULL NULL 11307 0 11307 NULL 0 11307
1955245 34057884 113261 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 71075 42186 0 24550 597 11307 0 0 0 0 90 NULL NULL 6836 0 6836 NULL 0 6836
2129999 35136338 60378 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 40574 19804 0 19424 329 13778 0 0 0 0 4 NULL NULL -13073 0 -13073 NULL 0 -13073
506222 15903417 3317 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1028 2289 0 995 0 425 0 0 0 0 0 0 0 869 118 NULL 0 0 751
587246 16091269 16154 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 6694 9460 0 2690 0 1513 0 0 0 0 0 NULL NULL 5257 416 4841 NULL 0 4841
729165 19530686 29880 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 26520 3360 0 4196 0 2804 0 0 0 0 12 NULL NULL -3652 0 -3652 NULL 0 -3652
856432 21091086 147116 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 123696 23420 0 10185 0 8163 0 0 0 0 96 NULL NULL 4976 42 4934 NULL 0 4934
996291 22650702 76378 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 58351 18027 0 10120 0 6008 0 0 0 0 2 NULL NULL 1897 45 1852 NULL 0 1852

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1178645 28946001 5735 0 703 351 6789 0 6506 0 6506 13295 NULL 1979 0 0 11316 13295
1321525 30705555 8645 0 160 59 8864 0 20340 0 20340 29204 NULL 3068 0 0 26136 29204
1453428 32178462 19789 0 5065 207 25061 0 13540 0 13540 38601 NULL 4435 0 0 34166 38601
1796270 33118369 37930 0 4743 280 42953 0 8914 0 8914 51867 NULL 6394 0 0 45473 51867
1955245 34057884 35966 0 4556 269 40791 6000 16060 0 22060 62851 NULL 10542 0 0 52309 62851
2129999 35136338 27600 0 913 103 28616 6000 10537 0 16537 45153 NULL 5917 0 0 39236 45153
506222 15903417 1169 0 430 115 1714 0 202 0 202 1916 NULL 1163 0 0 753 1916
587246 16091269 219 0 4061 57 4337 0 5017 0 5017 9354 NULL 3760 0 0 5594 9354
729165 19530686 0 0 3961 58 4019 0 6560 0 6560 10579 NULL 8637 0 0 1942 10579
856432 21091086 1979 0 1426 133 3538 0 10387 0 10387 13925 NULL 7049 0 0 6876 13925
996291 22650702 1881 0 2336 271 4488 0 8274 0 8274 12762 NULL 1236 0 0 11526 12762

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
43603066635 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MUZ:ON" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9329 003000 Jelgava 51.01 11.68 19.05 2
43603066635 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MUZ:ON" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9329 003000 Jelgava 15.01 2.27 3.69 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
43603066635 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MUZ:ON" ir 04.06.2015 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
43603066635 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MUZ:ON" A Laba saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "MUZ:ON" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Satiksmes iela 39 - 50, Jelgava, LV-3007.

Kāds bija SIA "MUZ:ON" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 60 378 EUR, un zaudējumi bija 13 073 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "MUZ:ON" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "MUZ:ON" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,84 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,82.

Kāds ir SIA "MUZ:ON" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,32, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "MUZ:ON" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "MUZ:ON"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 51 010 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 11 680 EUR un VSAOI 19 050 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "MUZ:ON" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "MUZ:ON" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēta izklaides un atpūtas darbība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Citur neklasificēta izklaides un atpūtas darbība — Jelgava

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citur neklasificēta izklaides un atpūtas darbība · Jelgava — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 23-09-2026