SIA "Stāvlaukumu un piestātņu serviss" (reģ. Nr. 43603068922) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2015-03-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 465 876 EUR, peļņa 46 733 EUR, darbinieku skaits: 12. Kopējais likviditātes koeficients: 4,15 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu inženierbūvniecības objektu būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 43603068922 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2015-03-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV83ZZZ43603068922 |
| Juridiskā adrese | Šmerļa iela 3, Rīga, LV-1006 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 465 876 EUR | 46 733 EUR | 1 657 453 EUR | 12 |
| 2024 | 594 588 EUR | 454 940 EUR | 1 692 895 EUR | 14 |
| 2023 | 533 737 EUR | -27 142 EUR | 2 006 080 EUR | 13 |
| 2022 | 757 066 EUR | 73 521 EUR | 1 773 163 EUR | 12 |
| 2021 | 414 470 EUR | 18 602 EUR | 1 922 484 EUR | 6 |
| 2020 | 158 271 EUR | 38 863 EUR | 1 026 212 EUR | 4 |
| 2019 | 562 560 EUR | 40 120 EUR | 389 896 EUR | 1 |
| 2018 | 962 136 EUR | 15 150 EUR | 491 209 EUR | 1 |
| 2017 | 980 921 EUR | 13 383 EUR | 486 885 EUR | 1 |
| 2016 | 740 307 EUR | 70 876 EUR | 211 367 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 13.82 | 7.19 | 13.55 | 11 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 25.80 | 6.74 | 11.94 | 11 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 18.29 | 6.58 | 11.91 | 11 |
| 2024 | 89.43 | 31.83 | 55.38 | 14 |
| 2023 | 69.53 | 29.29 | 50.58 | 13 |
| 2022 | 90.70 | 27.56 | 47.30 | 12 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 204.48 | ~ 943.36 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 061.36 | ~ 847.94 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 058.69 | ~ 835.96 |
| 2024 | 966.98 | ~ 756.43 |
| 2023 | 951.10 | ~ 746.29 |
| 2022 | 963.54 | ~ 713.54 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (55.38 * 1000) / 0.3409 ) / 14 / 12 = 966.98 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 966.98 * 0.105 = 101.53 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 320.39 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (966.98 - 101.53 - 320.39) * 0.2 ≈ 109.01 EUR
4. Neto alga: 966.98 - 101.53 - 109.01 = ~ 756.43 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 465 876 EUR | 594 588 EUR | 533 737 EUR | 757 066 EUR | 414 470 EUR |
| Bruto peļņa | 79 916 EUR | -21 481 EUR | 24 961 EUR | -24 415 EUR | 34 236 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 46 733 EUR | 454 990 EUR | -27 017 EUR | 73 621 EUR | 18 702 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 50 EUR | 125 EUR | 100 EUR | 100 EUR |
| Tīrā peļņa | 46 733 EUR | 454 940 EUR | -27 142 EUR | 73 521 EUR | 18 602 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 657 453 EUR | 1 692 895 EUR | 2 006 080 EUR | 1 773 163 EUR | 1 922 484 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 645 664 EUR | 555 498 EUR | 592 265 EUR | 267 849 EUR | 162 729 EUR |
| Pašu kapitāls | 505 825 EUR | 459 092 EUR | 4 152 EUR | 6 294 EUR | 199 724 EUR |
| Īstermiņa saistības | 155 411 EUR | 136 326 EUR | 268 115 EUR | 189 045 EUR | 226 300 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 996 217 EUR | 1 097 477 EUR | 1 733 813 EUR | 1 577 824 EUR | 1 496 460 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,15 | 4,07 | 2,21 | 1,42 | 0,72 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,73 | 3,73 | 1,14 | 1,31 | 0,70 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
10,03 % | 76,51 % | -5,09 % | 9,71 % | 4,49 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
2,82 % | 26,87 % | -1,35 % | 4,15 % | 0,97 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
9,24 % | 99,10 % | -653,71 % | 1 168,11 % | 9,31 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,28 | 2,69 | 482,16 | 280,72 | 8,63 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
55,92 | 71,74 | -0,37 | 3,57 | 63,76 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,28 | 0,35 | 0,27 | 0,43 | 0,22 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
3,17 % | 29,64 % | -0,42 % | 6,45 % | 1,12 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,02 | 1,76 | 0,37 | 0,64 | 0,36 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Stāvlaukumu un piestātņu serviss" ir uzņēmums, kas darbojas ar vērtībām, kas veidojušās ilgu gadu laikā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Resursu izmantošana ir vidēja, taču pastāv iespējas to uzlabot.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Steel Constructor MM" | 8 546 733 | 53 243 | 0,6 % | 23 | 371 597 | 1 970 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "City Playgrounds" | 5 616 010 | 164 773 | 2,9 % | 54 | 104 000 | 1 614 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "SKH" | 4 555 979 | -1 061 399 | -23,3 % | 59 | 77 220 | 1 333 (2026 Q2) |
| 4 | PS "ROLS Būve" | 4 501 946 | -38 330 | -0,9 % | 4 | 1 125 487 | 878 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "BIGSA" | 4 362 875 | 138 574 | 3,2 % | 40 | 109 072 | 1 012 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "GoPlay" | 3 179 259 | 342 292 | 10,8 % | 23 | 138 229 | 1 314 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "SOMU MĀJA" | 2 981 310 | 448 289 | 15,0 % | 7 | 425 901 | 2 134 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "HEKTORS" | 2 714 335 | 121 000 | 4,5 % | 43 | 63 124 | 1 497 (2026 Q2) |
| 9 | SIA We Build Parks | 2 434 683 | 46 030 | 1,9 % | 36 | 67 630 | 1 667 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "Fixman" | 2 076 702 | 5 525 | 0,3 % | 25 | 83 068 | 1 564 (2026 Q2) |
| 31 | SIA "Stāvlaukumu un piestātņu serviss" (šis uzņēmums) | 465 876 | 46 733 | 10,0 % | 11 | 42 352 | 1 204 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603068922 | LV83ZZZ43603068922 | SIA "Stāvlaukumu un piestātņu serviss" | SIA | Stāvlaukumu un piestātņu serviss | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2015-03-16 | NULL | Rīga, Šmerļa iela 3 | 1006 | 102673032 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 4273224 | 43603068922 | 2015-03-11 | 2015-03-17 13:32:21 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 43603068922 | 2019-10-28 | SIA "PURE STEPP" |
[reorganizations]
| ID | Reorg.Kods | Reorg.Veids | Sākotnējais | Pārņēmējs | Reģistrēts |
|---|---|---|---|---|---|
| 90017031 | SEPARATION | Sadalīta nodalīšanas ceļā | 43603068922 | 40203590342 | 2024-09-23 |
| 90015133 | ACQUISITION | Apvienošanas ceļā pievienota pie | 40103687328 | 43603068922 | 2022-02-18 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92246187 | 43603068922 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2015-03-16 | 2015-03-16 12:11:20 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 787787 | 19816623 | 43603068922 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-04 17:04:00.801 |
| 938288 | 21492537 | 43603068922 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-12 22:46:54.698 |
| 471048 | 15795891 | 43603068922 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-03-16 | 2015-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-09-13 14:19:17.978 |
| 669829 | 16432657 | 43603068922 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-10-28 18:33:36.328 |
| 1093258 | 23289396 | 43603068922 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-21 18:33:30.313 |
| 1190239 | 29045253 | 43603068922 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-03-31 11:04:37.631 |
| 1352378 | 31004796 | 43603068922 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2022-05-25 17:00:41.255 |
| 1472320 | 32315962 | 43603068922 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 12 | ONES | EUR | 2023-04-24 23:43:57.663 |
| 1891714 | 33479675 | 43603068922 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 13 | ONES | EUR | 2024-05-27 22:01:29.001 |
| 2043869 | 34470502 | 43603068922 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 14 | ONES | EUR | 2025-05-31 17:00:16.571 |
| 2287579 | 35443635 | 43603068922 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 12 | ONES | EUR | 2026-05-28 19:01:20.041 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1093258 | 23289396 | 562560 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 482319 | 80241 | 0 | 33719 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6402 | NULL | NULL | 40120 | 0 | 40120 | NULL | 0 | 40120 |
| 1190239 | 29045253 | 158271 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 58648 | 99623 | 0 | 53638 | 0 | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2968 | NULL | NULL | 42932 | 4069 | 38863 | NULL | 0 | 38863 |
| 1352378 | 31004796 | 414470 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 380234 | 34236 | 0 | 15045 | 9 | 200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 298 | NULL | NULL | 18702 | 100 | 18602 | NULL | 0 | 18602 |
| 1472320 | 32315962 | 757066 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 781481 | -24415 | 15000 | 20507 | 162894 | 748 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28603 | NULL | NULL | 73621 | 100 | 73521 | NULL | 0 | 73521 |
| 1891714 | 33479675 | 533737 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 508776 | 24961 | 0 | 32265 | 50 | 109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19654 | NULL | NULL | -27017 | 125 | -27142 | NULL | 0 | -27142 |
| 2043869 | 34470502 | 594588 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 616069 | -21481 | 0 | 30959 | 1040429 | 526567 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6432 | NULL | NULL | 454990 | 50 | 454940 | NULL | 0 | 454940 |
| 2287579 | 35443635 | 465876 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 385960 | 79916 | 0 | 32669 | 337 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 851 | NULL | NULL | 46733 | 0 | 46733 | NULL | 0 | 46733 |
| 471048 | 15795891 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -70 | 0 | NULL | 0 | 0 | -70 |
| 669829 | 16432657 | 740307 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 637124 | 103183 | 2400 | 17149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 83634 | 12758 | 70876 | NULL | 0 | 70876 |
| 787787 | 19816623 | 980921 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 938195 | 42726 | 0 | 27964 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 838 | NULL | NULL | 13924 | 541 | 13383 | NULL | 0 | 13383 |
| 938288 | 21492537 | 962136 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 904022 | 58114 | 0 | 41121 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1793 | NULL | NULL | 15200 | 50 | 15150 | NULL | 0 | 15150 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1093258 | 23289396 | 1135 | 0 | 112623 | 53 | 113811 | 246456 | 29629 | 0 | 276085 | 389896 | NULL | 135522 | 112115 | 0 | 142259 | 389896 |
| 1190239 | 29045253 | 1013 | 0 | 271291 | 0 | 272304 | 734081 | 19827 | 0 | 753908 | 1026212 | NULL | 195952 | 649138 | 0 | 181122 | 1026212 |
| 1352378 | 31004796 | 20520 | 0 | 138452 | 3757 | 162729 | 724661 | 1035094 | 0 | 1759755 | 1922484 | NULL | 226300 | 1496460 | 0 | 199724 | 1922484 |
| 1472320 | 32315962 | 39361 | 0 | 207928 | 20560 | 267849 | 827836 | 677478 | 0 | 1505314 | 1773163 | NULL | 189045 | 1577824 | 0 | 6294 | 1773163 |
| 1891714 | 33479675 | 2330 | 0 | 302508 | 287427 | 592265 | 829486 | 584329 | 0 | 1413815 | 2006080 | NULL | 268115 | 1733813 | 0 | 4152 | 2006080 |
| 2043869 | 34470502 | 292 | 0 | 508049 | 47157 | 555498 | 831256 | 306141 | 0 | 1137397 | 1692895 | NULL | 136326 | 1097477 | 0 | 459092 | 1692895 |
| 2287579 | 35443635 | 6298 | 0 | 572928 | 66438 | 645664 | 716283 | 295506 | 0 | 1011789 | 1657453 | NULL | 155411 | 996217 | 0 | 505825 | 1657453 |
| 471048 | 15795891 | 0 | 0 | 80 | 0 | 80 | 0 | 0 | 0 | 2700 | 2780 | NULL | 50 | 0 | 0 | 2730 | 2780 |
| 669829 | 16432657 | 30 | 0 | 207929 | 178 | 208137 | 2700 | 530 | 0 | 3230 | 211367 | NULL | 116956 | 20805 | 0 | 73606 | 211367 |
| 787787 | 19816623 | 655 | 0 | 427056 | 82 | 427793 | 15700 | 43392 | 0 | 59092 | 486885 | NULL | 249240 | 150656 | 0 | 86989 | 486885 |
| 938288 | 21492537 | 759 | 0 | 209308 | 2 | 210069 | 246456 | 34684 | 0 | 281140 | 491209 | NULL | 279868 | 109202 | 0 | 102139 | 491209 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603068922 | SIA "Stāvlaukumu un piestātņu serviss" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4299 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 89.43 | 31.83 | 55.38 | 14 |
| 43603068922 | SIA "Stāvlaukumu un piestātņu serviss" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4299 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 69.53 | 29.29 | 50.58 | 13 |
| 43603068922 | SIA "Stāvlaukumu un piestātņu serviss" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4299 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 90.70 | 27.56 | 47.30 | 12 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603068922 | SIA "Stāvlaukumu un piestātņu serviss" | ir | 06.02.2016 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 43603068922 | SIA "Stāvlaukumu un piestātņu serviss" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92618840 | NULL | 44103125851 | LEGAL_ENTITY | SIA "Stāvlaukumu un piestātņu serviss" | NULL | NULL | 43603068922 | 3800 | 100 | EUR | 2020-02-07 | 2020-02-13 | 2020-02-13 09:42:23 |
Juridiskā adrese ir Šmerļa iela 3, Rīga, LV-1006.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 465 876 EUR, un peļņa bija 46 733 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 12 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "PURE STEPP"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,15 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,73.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,02, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 966.98 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 756.43 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 89 430 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 31 830 EUR un VSAOI 55 380 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu inženierbūvniecības objektu būvniecība.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 03-09-2026