SIA "Green pack AG" (reģ. Nr. 43603074628) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-05-26. Jaunākais gada pārskats (2018): apgrozījums 752 283 EUR, peļņa 161 369 EUR, darbinieku skaits: 8. Kopējais likviditātes koeficients: 2,50 (2018). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Koka taras ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 43603074628 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-05-26 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV57ZZZ43603074628 |
| Juridiskā adrese | Derpeles iela 4, Bauska, Bauskas nov., LV-3901 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 752 283 EUR | 161 369 EUR | 310 254 EUR | 8 |
| 2017 | 709 520 EUR | 25 696 EUR | 159 023 EUR | 8 |
| 2016 | 10 704 EUR | 2 804 EUR | 36 181 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 51.46 | 11.70 | 20.85 | 4 |
| 2023 | 15.00 | 13.78 | 27.96 | 11 |
| 2022 | 5.00 | 18.28 | 37.66 | 10 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | 1 274.20 | ~ 952.77 |
| 2023 | 621.35 | ~ 535.55 |
| 2022 | 920.60 | ~ 687.09 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (20.85 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 1 274.20 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 274.20 * 0.105 = 133.79 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 202.23 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 274.20 - 133.79 - 202.23) * 0.2 ≈ 187.64 EUR
4. Neto alga: 1 274.20 - 133.79 - 187.64 = ~ 952.77 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 752 283 EUR | 709 520 EUR | 10 704 EUR |
| Bruto peļņa | 212 581 EUR | 75 818 EUR | 3 329 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 161 369 EUR | 30 206 EUR | 3 139 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 4 510 EUR | 335 EUR |
| Tīrā peļņa | 161 369 EUR | 25 696 EUR | 2 804 EUR |
| Pozīcija | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 310 254 EUR | 159 023 EUR | 36 181 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 299 640 EUR | 156 085 EUR | 33 564 EUR |
| Pašu kapitāls | 190 169 EUR | 31 300 EUR | 5 604 EUR |
| Īstermiņa saistības | 120 085 EUR | 127 723 EUR | 30 577 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,50 | 1,22 | 1,10 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,10 | 1,13 | 0,83 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
21,45 % | 3,62 % | 26,20 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
52,01 % | 16,16 % | 7,75 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
84,86 % | 82,10 % | 50,04 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,63 | 4,08 | 5,46 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,42 | 4,46 | 0,30 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
84,86 % | 96,50 % | 56,01 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,64 | 5,44 | 0,83 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Green pack AG" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2018. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | KRONUS SIA | 87 642 325 | 136 066 | 0,2 % | 523 | 167 576 | 2 208 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BELWOOD" | 20 709 120 | 1 226 312 | 5,9 % | 45 | 460 203 | 2 423 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "PALLETERIES" | 18 940 447 | -1 260 841 | -6,7 % | 101 | 187 529 | 1 549 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "MARKO KEA" | 13 349 685 | -122 004 | -0,9 % | 52 | 256 725 | 2 037 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "GL PLUS" | 12 742 029 | 716 243 | 5,6 % | 73 | 174 548 | 1 707 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "PALLOGS" | 9 432 853 | 215 568 | 2,3 % | 89 | 105 987 | 1 184 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "UPESLĪČI" | 9 063 956 | 273 153 | 3,0 % | 40 | 226 599 | 994 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "DLLA" | 8 444 164 | -453 785 | -5,4 % | 84 | 100 526 | 1 459 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SMD Solutions" | 6 379 826 | 235 363 | 3,7 % | 31 | 205 801 | 1 392 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Latvia Packing" | 4 833 172 | 181 295 | 3,8 % | 39 | 123 927 | 1 194 (2026 Q3) |
| 41 | SIA "Green pack AG" (šis uzņēmums) | 752 283 | 161 369 | 21,5 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603074628 | LV57ZZZ43603074628 | SIA "Green pack AG" | SIA | Green pack AG | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-05-26 | NULL | Bauskas nov., Bauska, Derpeles iela 4 | 3901 | 106645774 | 100016575 | 100003140 | 0400252 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5363554 | 43603074628 | 2016-05-18 | 2016-05-31 13:09:37 |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900321662 | 43603074628 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2025-02-05 | Valsts ieņēmumu dienesta 2025. gada 4. februāra lēmums Nr. 32.1/17.22.1/4724 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 43603074628 | SIA "Green pack AG" | 04.02.2025 | 06.02.2025 | NULL |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92358689 | 43603074628 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2016-05-26 | 2016-05-26 09:52:50 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 674137 | 16446499 | 43603074628 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-05-26 | 2016-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-10-28 23:23:01.883 |
| 1039891 | 22917434 | 43603074628 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2020-11-18 18:08:54.565 |
| 844960 | 20782479 | 43603074628 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2020-11-07 21:35:40.785 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1039891 | 22917434 | 752283 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 539702 | 212581 | 36773 | 12081 | 0 | 2358 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 161369 | 0 | 161369 | NULL | 0 | 161369 |
| 674137 | 16446499 | 10704 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7375 | 3329 | 0 | 190 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3139 | 335 | 2804 | NULL | 0 | 2804 |
| 844960 | 20782479 | 709520 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 633702 | 75818 | 34595 | 10810 | 0 | 207 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 30206 | 4510 | 25696 | NULL | 0 | 25696 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1039891 | 22917434 | 222602 | 0 | 29012 | 48026 | 299640 | 6500 | 4024 | 90 | 10614 | 310254 | NULL | 120085 | 0 | 0 | 190169 | 310254 |
| 674137 | 16446499 | 14510 | 0 | 10849 | 8205 | 33564 | 0 | 2617 | 0 | 2617 | 36181 | NULL | 30577 | 0 | 0 | 5604 | 36181 |
| 844960 | 20782479 | 116280 | 0 | 28185 | 11620 | 156085 | 0 | 2938 | 0 | 2938 | 159023 | NULL | 127723 | 0 | 0 | 31300 | 159023 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1039891 | 22917434 | 755068 | 641200 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 1046 | 0 | 9000 | 2500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 106322 | 116280 | 222602 |
| 844960 | 20782479 | 708390 | 56999 | 0 | 0 | 0 | 479 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 2700 | 0 | 10650 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13845 | 0 | 0 | 0 | 0 | 101770 | 14510 | 116280 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91384162 | 43603074628 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums pamatkapitāla samazināšanai | 2026-01-26 | 30.4/17.20.3/6508 | 1000334326 | NULL | VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde |
| 91367538 | 43603074628 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums visa veida pārreģistrācijai | 2025-07-04 | 09321/106/2025-NOS | NULL | NULL | Zvērināta tiesu izpildītāja |
| 91354556 | 43603074628 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai | 2025-02-05 | 32.1/17.22.1/4724 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
| 91237496 | 43603074628 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums un aizliegums reģistrēt komercķīlas | 2020-04-20 | 02763/104/2020-NOS | NULL | NULL | Zvērināta tiesu izpildītāja |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603074628 | SIA "Green pack AG" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1624 | 025200 | Bauska | 51.46 | 11.70 | 20.85 | 4 |
| 43603074628 | SIA "Green pack AG" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1624 | 025200 | Bauska | 15.00 | 13.78 | 27.96 | 11 |
| 43603074628 | SIA "Green pack AG" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1624 | 025200 | Bauska | 5.00 | 18.28 | 37.66 | 10 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603074628 | SIA "Green pack AG" | nav | 04.06.2016 | nav | nav | 04.02.2025 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 43603074628 | SIA "Green pack AG" | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Derpeles iela 4, Bauska, Bauskas nov., LV-3901.
2018. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 752 283 EUR, un peļņa bija 161 369 EUR.
2018. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 8 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2018. gadā bija 2,50 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,10.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2018. gadā bija 5,64, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 274.20 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 952.77 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 51 460 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 11 700 EUR un VSAOI 20 850 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Koka taras ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Koka taras ražošana · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026