SIA "Positive Foods" (reģ. Nr. 43603079254) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-10-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 123 754 EUR, peļņa 23 078 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 6,68 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Cita augļu un dārzeņu pārstrāde un konservēšana
| Reģistrācijas Nr. | 43603079254 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-10-02 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV91ZZZ43603079254 |
| Juridiskā adrese | Saules iela 1 - 16, Brankas, Cenu pag., Jelgavas nov., LV-3042 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 123 754 EUR | 23 078 EUR | 125 502 EUR | 2 |
| 2024 | 105 705 EUR | 12 294 EUR | 93 985 EUR | 2 |
| 2023 | 101 440 EUR | 2 603 EUR | 81 960 EUR | 2 |
| 2022 | 86 595 EUR | 12 481 EUR | 88 390 EUR | 2 |
| 2021 | 93 231 EUR | 33 035 EUR | 71 559 EUR | 1 |
| 2020 | 46 884 EUR | 11 029 EUR | 36 384 EUR | 1 |
| 2019 | 36 972 EUR | -1 303 EUR | 29 662 EUR | 1 |
| 2018 | 23 021 EUR | 6 873 EUR | 21 553 EUR | 1 |
| 2017 | 360 EUR | 297 EUR | 362 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.9 | 0.08 | 0.7 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.27 | 0.15 | 1.72 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 13.99 | 0.23 | 1.71 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.62 | 0.10 | 1.80 | 2 |
| 2024 | 17.30 | 1.36 | 5.53 | 2 |
| 2023 | 16.99 | 0.90 | 4.98 | 2 |
| 2022 | 12.01 | 0.25 | 2.12 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 123 754 EUR | 105 705 EUR | 101 440 EUR | 86 595 EUR | 93 231 EUR |
| Bruto peļņa | 40 062 EUR | 23 116 EUR | 35 053 EUR | 18 493 EUR | 33 560 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 23 647 EUR | 12 294 EUR | 2 603 EUR | 12 481 EUR | 33 035 EUR |
| UIN nodoklis | 569 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 23 078 EUR | 12 294 EUR | 2 603 EUR | 12 481 EUR | 33 035 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 125 502 EUR | 93 985 EUR | 81 960 EUR | 88 390 EUR | 71 559 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 118 040 EUR | 83 003 EUR | 74 165 EUR | 74 762 EUR | 52 155 EUR |
| Pašu kapitāls | 107 827 EUR | 84 749 EUR | 72 455 EUR | 69 852 EUR | 57 371 EUR |
| Īstermiņa saistības | 17 675 EUR | 9 236 EUR | 9 505 EUR | 18 538 EUR | 14 188 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
6,68 | 8,99 | 7,80 | 4,03 | 3,68 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
5,00 | 6,28 | 4,93 | 2,99 | 3,24 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
18,65 % | 11,63 % | 2,57 % | 14,41 % | 35,43 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
18,39 % | 13,08 % | 3,18 % | 14,12 % | 46,16 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
21,40 % | 14,51 % | 3,59 % | 17,87 % | 57,58 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,16 | 0,11 | 0,13 | 0,27 | 0,25 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | 4 099,00 | — | — | 551,58 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,99 | 1,12 | 1,24 | 0,98 | 1,30 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
21,93 % | 14,51 % | 3,59 % | 17,87 % | 57,69 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,43 | 6,71 | 5,85 | 4,12 | 5,49 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Positive Foods" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Orkla Foods Latvija" | 31 606 915 | 1 682 308 | 5,3 % | 119 | 265 604 | 1 918 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Puratos Latvia" | 29 634 055 | 1 332 306 | 4,5 % | 158 | 187 557 | 1 777 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "PĒRNES L" | 22 105 135 | 6 543 324 | 29,6 % | 57 | 387 809 | 1 759 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "DIMDIŅI" | 9 864 814 | 577 714 | 5,9 % | 110 | 89 680 | 1 169 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Pharmeko Lettland" | 9 264 074 | 50 509 | 0,5 % | 33 | 280 730 | 1 903 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "KRONIS" | 6 450 886 | 343 548 | 5,3 % | 62 | 104 047 | 1 751 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Paplāte" | 2 000 807 | 168 940 | 8,4 % | 34 | 58 847 | 918 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Rāmkalni Nordeco" | 1 855 957 | -1 293 901 | -69,7 % | 46 | 40 347 | 1 407 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SUMMUS" | 1 414 280 | -139 844 | -9,9 % | 4 | 353 570 | 1 154 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Lanika RD" | 1 339 330 | -7 078 | -0,5 % | 14 | 95 666 | 995 (2026 Q3) |
| 30 | SIA "Positive Foods" (šis uzņēmums) | 123 754 | 23 078 | 18,6 % | 2 | 61 877 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603079254 | LV91ZZZ43603079254 | SIA "Positive Foods" | SIA | Positive Foods | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-10-02 | NULL | Jelgavas nov., Cenu pag., Brankas, Saules iela 1 - 16 | 3042 | 115521140 | 100016534 | 0 | 0030400 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 6812344 | 43603079254 | 2017-09-27 | 2017-10-02 12:03:04 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92603358 | 43603079254 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 12 | EUR | 2017-10-02 | 2017-10-02 12:04:55 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 944944 | 21505265 | 43603079254 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-13 10:00:30.226 |
| 1107186 | 23420967 | 43603079254 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-22 13:07:16.902 |
| 1422014 | 31440463 | 43603079254 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-17 17:00:12.291 |
| 1915484 | 33537966 | 43603079254 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-06-02 22:08:10.107 |
| 2328178 | 35489176 | 43603079254 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-06-02 17:14:41.685 |
| 812430 | 19873111 | 43603079254 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-10-02 | 2017-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-06 03:35:06.735 |
| 1288360 | 29819052 | 43603079254 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-09-04 03:04:28.04 |
| 1779748 | 32864578 | 43603079254 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-11-02 17:00:02.689 |
| 2060217 | 34517046 | 43603079254 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-06 23:02:00.356 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1107186 | 23420967 | 36972 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 34043 | 2929 | 6307 | 3300 | 6042 | 410 | 0 | 0 | 0 | 0 | 257 | NULL | NULL | -1303 | 0 | -1303 | NULL | 0 | -1303 |
| 1288360 | 29819052 | 46884 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 38026 | 8858 | 3192 | 1925 | 7533 | 89 | 0 | 0 | 0 | 0 | 156 | NULL | NULL | 11029 | 0 | 11029 | NULL | 0 | 11029 |
| 1422014 | 31440463 | 93231 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 59671 | 33560 | 12444 | 1720 | 13891 | 192 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60 | NULL | NULL | 33035 | 0 | 33035 | NULL | 0 | 33035 |
| 1779748 | 32864578 | 86595 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 68102 | 18493 | 7990 | 1581 | 3835 | 276 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 12481 | 0 | 12481 | NULL | 0 | 12481 |
| 1915484 | 33537966 | 101440 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 66387 | 35053 | 12329 | 2693 | 293 | 17721 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2603 | 0 | 2603 | NULL | 0 | 2603 |
| 2060217 | 34517046 | 105705 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 82589 | 23116 | 0 | 2424 | 0 | 8395 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | NULL | NULL | 12294 | 0 | 12294 | NULL | 0 | 12294 |
| 2328178 | 35489176 | 123754 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 83692 | 40062 | 0 | 3148 | 0 | 13267 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 23647 | 569 | 23078 | NULL | 0 | 23078 |
| 812430 | 19873111 | 360 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 360 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 350 | 53 | 297 | NULL | 0 | 297 |
| 944944 | 21505265 | 23021 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15814 | 7207 | 10790 | 2293 | 12881 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 114 | NULL | NULL | 6873 | 0 | 6873 | NULL | 0 | 6873 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1107186 | 23420967 | 4212 | 0 | 11498 | 1582 | 17292 | 0 | 12370 | 0 | 12370 | 29662 | NULL | 13733 | 2735 | 0 | 13194 | 29662 |
| 1288360 | 29819052 | 12352 | 0 | 12590 | 2734 | 27676 | 0 | 8708 | 0 | 8708 | 36384 | NULL | 10800 | 1361 | 0 | 24223 | 36384 |
| 1422014 | 31440463 | 29580 | 0 | 16372 | 6203 | 52155 | 0 | 19404 | 0 | 19404 | 71559 | NULL | 14188 | 0 | 0 | 57371 | 71559 |
| 1779748 | 32864578 | 36311 | 0 | 19112 | 19339 | 74762 | 0 | 13628 | 0 | 13628 | 88390 | NULL | 18538 | 0 | 0 | 69852 | 88390 |
| 1915484 | 33537966 | 29444 | 0 | 17385 | 27336 | 74165 | 0 | 7795 | 0 | 7795 | 81960 | NULL | 9505 | 0 | 0 | 72455 | 81960 |
| 2060217 | 34517046 | 30558 | 0 | 27437 | 25008 | 83003 | 0 | 10982 | 0 | 10982 | 93985 | NULL | 9236 | 0 | 0 | 84749 | 93985 |
| 2328178 | 35489176 | 48370 | 0 | 39952 | 29718 | 118040 | 0 | 7462 | 0 | 7462 | 125502 | NULL | 17675 | 0 | 0 | 107827 | 125502 |
| 812430 | 19873111 | 362 | 0 | 0 | 0 | 362 | 0 | 0 | 0 | 0 | 362 | NULL | 53 | 0 | 0 | 309 | 362 |
| 944944 | 21505265 | 324 | 0 | 6778 | 516 | 7618 | 0 | 13935 | 0 | 13935 | 21553 | NULL | 3062 | 3994 | 0 | 14497 | 21553 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603079254 | SIA "Positive Foods" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1039 | 030400 | Cenu pag. | 17.30 | 1.36 | 5.53 | 2 |
| 43603079254 | SIA "Positive Foods" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1039 | 028430 | Bēnes pag. | 16.99 | 0.90 | 4.98 | 2 |
| 43603079254 | SIA "Positive Foods" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1039 | 028430 | Bēnes pag. | 12.01 | 0.25 | 2.12 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603079254 | SIA "Positive Foods" | ir | 10.11.2017 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 43603079254 | SIA "Positive Foods" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Saules iela 1 - 16, Brankas, Cenu pag., Jelgavas nov., LV-3042.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 123 754 EUR, un peļņa bija 23 078 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 6,68 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 5,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,43, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 17 300 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 360 EUR un VSAOI 5 530 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita augļu un dārzeņu pārstrāde un konservēšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita augļu un dārzeņu pārstrāde un konservēšana · Jelgavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026