SIA "RX CARBON" (reģ. Nr. 43603081973) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-04-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 425 381 EUR, peļņa 37 253 EUR, darbinieku skaits: 7. Kopējais likviditātes koeficients: 1,99 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citu mehānisko transportlīdzekļu daļu un piederumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 43603081973 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-04-26 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV10ZZZ43603081973 |
| Juridiskā adrese | Ganību dambis 19, Rīga, LV-1005 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 425 381 EUR | 37 253 EUR | 180 624 EUR | 7 |
| 2024 | 393 811 EUR | 69 036 EUR | 114 066 EUR | 6 |
| 2023 | 376 920 EUR | -12 700 EUR | 105 180 EUR | 9 |
| 2022 | 293 223 EUR | -22 663 EUR | 61 840 EUR | 7 |
| 2021 | 227 866 EUR | 36 535 EUR | 64 624 EUR | 4 |
| 2020 | 142 429 EUR | -4 817 EUR | 46 699 EUR | 4 |
| 2019 | 172 725 EUR | 13 643 EUR | 36 700 EUR | 4 |
| 2018 | 26 401 EUR | -3 147 EUR | 13 865 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 4.42 | 2.87 | 8.64 | 7 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.04 | 1.82 | 6.34 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 14.02 | 2.99 | 6.95 | 5 |
| 2024 | 22.60 | 12.73 | 25.64 | 6 |
| 2023 | 17.06 | 18.81 | 29.60 | 7 |
| 2022 | 8.33 | 9.68 | 18.40 | 6 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 206.89 | ~ 944.97 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 033.21 | ~ 829.17 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 359.15 | ~ 1 036.30 |
| 2024 | 1 044.62 | ~ 806.05 |
| 2023 | 1 033.68 | ~ 799.06 |
| 2022 | 749.65 | ~ 581.78 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (25.64 * 1000) / 0.3409 ) / 6 / 12 = 1 044.62 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 044.62 * 0.105 = 109.69 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 290.53 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 044.62 - 109.69 - 290.53) * 0.2 ≈ 128.88 EUR
4. Neto alga: 1 044.62 - 109.69 - 128.88 = ~ 806.05 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 425 381 EUR | 393 811 EUR | 376 920 EUR | 293 223 EUR | 227 866 EUR |
| Bruto peļņa | 129 960 EUR | 145 534 EUR | 64 860 EUR | 39 285 EUR | 91 571 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 39 765 EUR | 69 057 EUR | -12 507 EUR | -22 269 EUR | 36 719 EUR |
| UIN nodoklis | 2 512 EUR | 21 EUR | 193 EUR | 394 EUR | 184 EUR |
| Tīrā peļņa | 37 253 EUR | 69 036 EUR | -12 700 EUR | -22 663 EUR | 36 535 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 180 624 EUR | 114 066 EUR | 105 180 EUR | 61 840 EUR | 64 624 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 126 550 EUR | 84 296 EUR | 80 279 EUR | 46 531 EUR | 46 109 EUR |
| Pašu kapitāls | 107 940 EUR | 78 687 EUR | 9 651 EUR | 22 351 EUR | 45 014 EUR |
| Īstermiņa saistības | 63 637 EUR | 33 952 EUR | 91 352 EUR | 33 513 EUR | 11 596 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 9 047 EUR | 1 427 EUR | 4 177 EUR | 5 976 EUR | 8 014 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-03-17 – 2026-08-03 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,99 | 2,48 | 0,88 | 1,39 | 3,98 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,98 | 2,44 | 0,67 | 1,29 | 3,89 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
8,76 % | 17,53 % | -3,37 % | -7,73 % | 16,03 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
20,62 % | 60,52 % | -12,07 % | -36,65 % | 56,53 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
34,51 % | 87,73 % | -131,59 % | -101,40 % | 81,16 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,67 | 0,45 | 9,90 | 1,77 | 0,44 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
12,67 | 25,34 | -28,36 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,36 | 3,45 | 3,58 | 4,74 | 3,53 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
36,90 % | 89,74 % | -87,37 % | -78,61 % | 69,24 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,47 | 7,24 | 3,26 | 4,31 | 7,22 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "RX CARBON" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | "DINEX LATVIA" SIA | 61 778 052 | 10 947 560 | 17,7 % | 404 | 152 916 | 2 034 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "AKG THERMOTECHNIK LETTLAND" | 36 547 097 | 1 578 018 | 4,3 % | 301 | 121 419 | 1 994 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Malmar Sheet Metal" | 24 758 781 | 884 020 | 3,6 % | 235 | 105 357 | 1 593 (2026 Q2) |
| 4 | SIA PRORING Latvia | 1 640 645 | 148 872 | 9,1 % | 28 | 58 594 | 1 254 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "BALTIC INDUSTRIAL" | 1 351 419 | 6 896 | 0,5 % | 7 | 193 060 | 2 703 (2026 Q2) |
| 6 | AS SMW Group | 772 817 | 50 242 | 6,5 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "AUTOTERM Riga" | 760 943 | 27 287 | 3,6 % | 7 | 108 706 | 2 433 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "LATSIGN" , Latvijas-Vācijas sabiedrība | 685 283 | -96 143 | -14,0 % | 13 | 52 714 | 1 379 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "ABC Clutch" | 480 249 | 8 542 | 1,8 % | 3 | 160 083 | 466 (2026 Q2) |
| 10 | RX CARBON SIA (šis uzņēmums) | 425 381 | 37 253 | 8,8 % | 7 | 60 769 | 1 207 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603081973 | LV10ZZZ43603081973 | RX CARBON SIA | NULL | RX CARBON | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-04-26 | NULL | Rīga, Ganību dambis 19 | 1005 | 101831623 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7596817 | 43603081973 | 2018-02-12 | 2018-04-26 11:11:36 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603081973 | 2026-08-03 | 7768.14 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 17f8c0fa |
| 43603081973 | 2025-10-01 | 3421.5 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021.-2027.gadam 1.2.2.1. “Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā” | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 8af87380 |
| 43603081973 | 2025-08-22 | 5975.49 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 73b3370d |
| 43603081973 | 2025-03-17 | 9680 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 04d32b4b |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92639802 | 43603081973 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2018-04-26 | 2018-04-26 11:13:25 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 877218 | 21253894 | 43603081973 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-04-26 | 2018-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-09 16:32:01.718 |
| 1019084 | 22803774 | 43603081973 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-11-17 13:37:03.403 |
| 1189022 | 29038057 | 43603081973 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-03-30 13:08:32.343 |
| 1341261 | 30885524 | 43603081973 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2022-04-29 16:10:19.303 |
| 1480780 | 32355804 | 43603081973 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2023-04-26 21:14:20.976 |
| 1884115 | 33456108 | 43603081973 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2024-05-22 22:04:12.674 |
| 2030680 | 34428609 | 43603081973 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2025-05-24 03:00:31.3 |
| 2254686 | 35399531 | 43603081973 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2026-05-22 17:04:01.167 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1019084 | 22803774 | 172725 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 128759 | 43966 | 17672 | 11719 | 0 | 733 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 13842 | 199 | 13643 | NULL | 0 | 13643 |
| 1189022 | 29038057 | 142429 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 107920 | 34509 | 23925 | 13570 | 101 | 1907 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4792 | 25 | -4817 | NULL | 0 | -4817 |
| 1341261 | 30885524 | 227866 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 136295 | 91571 | 31705 | 21214 | 5 | 1938 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 36719 | 184 | 36535 | NULL | 0 | 36535 |
| 1480780 | 32355804 | 293223 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 253938 | 39285 | 31164 | 31578 | 4833 | 3645 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -22269 | 394 | -22663 | NULL | 0 | -22663 |
| 1884115 | 33456108 | 376920 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 312060 | 64860 | 35180 | 40732 | 5247 | 6276 | 0 | 0 | 0 | 0 | 426 | NULL | NULL | -12507 | 193 | -12700 | NULL | 0 | -12700 |
| 2030680 | 34428609 | 393811 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 248277 | 145534 | 41934 | 30068 | 1935 | 3573 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2837 | NULL | NULL | 69057 | 21 | 69036 | NULL | 0 | 69036 |
| 2254686 | 35399531 | 425381 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 295421 | 129960 | 65753 | 33798 | 16162 | 3398 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3408 | NULL | NULL | 39765 | 2512 | 37253 | NULL | 0 | 37253 |
| 877218 | 21253894 | 26401 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23655 | 2746 | 3332 | 2477 | 0 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3124 | 23 | -3147 | NULL | 0 | -3147 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1019084 | 22803774 | 22787 | 0 | 4369 | 1038 | 28194 | 0 | 8506 | 0 | 8506 | 36700 | NULL | 23404 | 0 | 0 | 13296 | 36700 |
| 1189022 | 29038057 | 20569 | 0 | 9375 | 992 | 30936 | 0 | 15763 | 0 | 15763 | 46699 | NULL | 38220 | 0 | 0 | 8479 | 46699 |
| 1341261 | 30885524 | 39461 | 0 | 5660 | 988 | 46109 | 0 | 18515 | 0 | 18515 | 64624 | NULL | 11596 | 8014 | 0 | 45014 | 64624 |
| 1480780 | 32355804 | 36633 | 0 | 6748 | 3150 | 46531 | 0 | 15309 | 0 | 15309 | 61840 | NULL | 33513 | 5976 | 0 | 22351 | 61840 |
| 1884115 | 33456108 | 55634 | 0 | 5350 | 19295 | 80279 | 0 | 24901 | 0 | 24901 | 105180 | NULL | 91352 | 4177 | 0 | 9651 | 105180 |
| 2030680 | 34428609 | 67588 | 0 | 15156 | 1552 | 84296 | 0 | 29770 | 0 | 29770 | 114066 | NULL | 33952 | 1427 | 0 | 78687 | 114066 |
| 2254686 | 35399531 | 88743 | 0 | 37520 | 287 | 126550 | 0 | 37891 | 16183 | 54074 | 180624 | NULL | 63637 | 9047 | 0 | 107940 | 180624 |
| 877218 | 21253894 | 5462 | 0 | 1018 | 5018 | 11498 | 0 | 2367 | 0 | 2367 | 13865 | NULL | 14212 | 0 | 0 | -347 | 13865 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603081973 | RX CARBON SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2932 | 010096 | Ziemeļu rajons | 22.60 | 12.73 | 25.64 | 6 |
| 43603081973 | RX CARBON SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2932 | 010096 | Ziemeļu rajons | 17.06 | 18.81 | 29.60 | 7 |
| 43603081973 | RX CARBON SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2932 | 010096 | Ziemeļu rajons | 8.33 | 9.68 | 18.40 | 6 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603081973 | RX CARBON SIA | ir | 24.07.2018 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 43603081973 | RX CARBON SIA | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Ganību dambis 19, Rīga, LV-1005.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 425 381 EUR, un peļņa bija 37 253 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 7 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,99 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,98.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,47, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 044.62 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 806.05 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 22 600 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 12 730 EUR un VSAOI 25 640 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu mehānisko transportlīdzekļu daļu un piederumu ražošana.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 03-09-2026