SIA "GJA" (reģ. Nr. 43603082771) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-06-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 51 185 EUR, peļņa 775 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1,31 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Mēbeļu un mājas aprīkojuma remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 43603082771 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-06-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV95ZZZ43603082771 |
| Juridiskā adrese | "Stumburi", Plakanciems, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2113 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 51 185 EUR | 775 EUR | 8 674 EUR | 2 |
| 2024 | 50 717 EUR | -419 EUR | 12 399 EUR | 2 |
| 2023 | 64 042 EUR | 1 230 EUR | 11 128 EUR | 3 |
| 2022 | 46 413 EUR | -5 900 EUR | 17 070 EUR | 3 |
| 2021 | 39 408 EUR | -2 070 EUR | 14 015 EUR | 3 |
| 2020 | 45 745 EUR | 4 996 EUR | 17 331 EUR | 3 |
| 2019 | 39 872 EUR | 3 317 EUR | 19 187 EUR | 3 |
| 2018 | 10 915 EUR | 804 EUR | 3 965 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 4.52 | 0.28 | 1.8 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.48 | 0.25 | 1.62 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.79 | 0.15 | 1.04 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 8.92 | 0.79 | 4.39 | 2 |
| 2024 | 12.00 | 0.90 | 6.41 | 3 |
| 2023 | 14.20 | 0.71 | 7.06 | 3 |
| 2022 | 13.91 | 3.21 | 7.03 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | 522.31 | ~ 467.47 |
| 2023 | 575.27 | ~ 506.11 |
| 2022 | 572.83 | ~ 472.86 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (6.41 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 522.31 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 522.31 * 0.105 = 54.84 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 491.42 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (522.31 - 54.84 - 491.42) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 522.31 - 54.84 - 0.00 = ~ 467.47 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 51 185 EUR | 50 717 EUR | 64 042 EUR | 46 413 EUR | 39 408 EUR |
| Bruto peļņa | 28 091 EUR | 30 721 EUR | 34 387 EUR | 23 003 EUR | -394 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 775 EUR | -419 EUR | 1 230 EUR | -5 900 EUR | -2 070 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 775 EUR | -419 EUR | 1 230 EUR | -5 900 EUR | -2 070 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 8 674 EUR | 12 399 EUR | 11 128 EUR | 17 070 EUR | 14 015 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 7 753 EUR | 10 779 EUR | 9 657 EUR | 15 304 EUR | 11 557 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 734 EUR | 1 960 EUR | 2 379 EUR | 1 149 EUR | 7 048 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 940 EUR | 9 839 EUR | 7 999 EUR | 15 171 EUR | 6 967 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 600 EUR | 750 EUR | 750 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,31 | 1,10 | 1,21 | 1,01 | 1,66 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,43 | 0,47 | 0,36 | 0,30 | 0,04 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,51 % | -0,83 % | 1,92 % | -12,71 % | -5,25 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
8,93 % | -3,38 % | 11,05 % | -34,56 % | -14,77 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
28,35 % | -21,38 % | 51,70 % | -513,49 % | -29,37 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,17 | 5,33 | 3,68 | 13,86 | 0,99 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,90 | 4,09 | 5,76 | 2,72 | 2,81 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
28,35 % | -16,37 % | 39,31 % | -310,69 % | -29,37 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,78 | 4,24 | 6,49 | 1,73 | 3,43 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "GJA" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "MZ Rest." | 1 021 558 | -210 142 | -20,6 % | 12 | 85 130 | 362 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "DE" | 255 724 | -56 373 | -22,0 % | 4 | 63 931 | 1 374 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AB focus" | 190 333 | 42 252 | 22,2 % | 3 | 63 444 | 3 800 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Zelta dzirnavas" | 182 985 | 82 989 | 45,4 % | 5 | 36 597 | 618 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Koka darbnīca" | 159 819 | 8 200 | 5,1 % | 7 | 22 831 | 1 129 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "BUMBUMBA" | 143 179 | -10 674 | -7,5 % | 1 | 143 179 | *** |
| 7 | SIA "Platinum Incorporation" | 92 284 | -3 820 | -4,1 % | 4 | 23 071 | 526 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Intarsija" | 86 520 | -12 135 | -14,0 % | 4 | 21 630 | 716 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "RER Logistics" | 70 081 | 3 790 | 5,4 % | 3 | 23 360 | 580 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "AV transports" | 68 908 | -16 176 | -23,5 % | 3 | 22 969 | 538 (2026 Q3) |
| 16 | SIA GJA (šis uzņēmums) | 51 185 | 775 | 1,5 % | 2 | 25 593 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603082771 | LV95ZZZ43603082771 | SIA GJA | SIA | GJA | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-06-28 | NULL | Ķekavas nov., Ķekavas pag., Plakanciems, "Stumburi" | 2113 | 103690454 | 100015950 | 0 | 0800870 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7784872 | 43603082771 | 2018-06-22 | 2018-06-26 15:45:59 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92649230 | 43603082771 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2018-06-28 | 2018-06-28 16:35:16 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 909864 | 21413000 | 43603082771 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-06-28 | 2018-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-11 11:15:43.216 |
| 1067996 | 23199964 | 43603082771 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-20 09:13:08.233 |
| 1230262 | 29404412 | 43603082771 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-06-11 17:00:20.36 |
| 1361520 | 31101838 | 43603082771 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-06-15 17:11:20.743 |
| 1719108 | 32428413 | 43603082771 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-05-17 21:10:40.726 |
| 1860924 | 33369458 | 43603082771 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-04-29 23:05:33.62 |
| 1992567 | 34306034 | 43603082771 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-04-30 03:03:17.11 |
| 2140307 | 35166120 | 43603082771 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-03-16 17:03:49.974 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1067996 | 23199964 | 39872 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 32235 | 7637 | 0 | 3285 | 0 | 1035 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3317 | 0 | 3317 | NULL | 0 | 3317 |
| 1230262 | 29404412 | 45745 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 35331 | 10414 | 0 | 1142 | 0 | 4276 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4996 | 0 | 4996 | NULL | 0 | 4996 |
| 1361520 | 31101838 | 39408 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 39802 | -394 | 0 | 1241 | 5001 | 5436 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2070 | 0 | -2070 | NULL | 0 | -2070 |
| 1719108 | 32428413 | 46413 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23410 | 23003 | 24609 | 1079 | 0 | 3215 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5900 | 0 | -5900 | NULL | 0 | -5900 |
| 1860924 | 33369458 | 64042 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 29655 | 34387 | 29464 | 742 | 0 | 2951 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1230 | 0 | 1230 | NULL | 0 | 1230 |
| 1992567 | 34306034 | 50717 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19996 | 30721 | 27492 | 733 | 31 | 2946 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -419 | 0 | -419 | NULL | 0 | -419 |
| 2140307 | 35166120 | 51185 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23094 | 28091 | 23950 | 2774 | 30 | 622 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 775 | 0 | 775 | NULL | 0 | 775 |
| 909864 | 21413000 | 10915 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9770 | 1145 | 0 | 47 | 0 | 294 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 804 | 0 | 804 | NULL | 0 | 804 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1067996 | 23199964 | 15116 | 0 | 0 | 2123 | 17239 | 0 | 1948 | 0 | 1948 | 19187 | NULL | 15065 | 0 | 0 | 4122 | 19187 |
| 1230262 | 29404412 | 15260 | 0 | 0 | 583 | 15843 | 0 | 1488 | 0 | 1488 | 17331 | NULL | 8213 | 0 | 0 | 9118 | 17331 |
| 1361520 | 31101838 | 197 | 0 | 73 | 11287 | 11557 | 0 | 2458 | 0 | 2458 | 14015 | NULL | 6967 | 0 | 0 | 7048 | 14015 |
| 1719108 | 32428413 | 2005 | 0 | 2517 | 10782 | 15304 | 0 | 1766 | 0 | 1766 | 17070 | NULL | 15171 | 750 | 0 | 1149 | 17070 |
| 1860924 | 33369458 | 1606 | 0 | 1271 | 6780 | 9657 | 0 | 1471 | 0 | 1471 | 11128 | NULL | 7999 | 750 | 0 | 2379 | 11128 |
| 1992567 | 34306034 | 182 | 0 | 4473 | 6124 | 10779 | 0 | 1620 | 0 | 1620 | 12399 | NULL | 9839 | 600 | 0 | 1960 | 12399 |
| 2140307 | 35166120 | 328 | 0 | 2252 | 5173 | 7753 | 0 | 921 | 0 | 921 | 8674 | NULL | 5940 | 0 | 0 | 2734 | 8674 |
| 909864 | 21413000 | 3965 | 0 | 0 | 0 | 3965 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3965 | NULL | 3160 | 0 | 0 | 805 | 3965 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603082771 | SIA GJA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9524 | 034421 | Ķekavas pag. | 12.00 | 0.90 | 6.41 | 3 |
| 43603082771 | SIA GJA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9524 | 034421 | Ķekavas pag. | 14.20 | 0.71 | 7.06 | 3 |
| 43603082771 | SIA GJA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9524 | 034421 | Ķekavas pag. | 13.91 | 3.21 | 7.03 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603082771 | SIA GJA | ir | 26.10.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 43603082771 | SIA GJA | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Stumburi", Plakanciems, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2113.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 51 185 EUR, un peļņa bija 775 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,31 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,43.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,78, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 522.31 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 467.47 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 12 000 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 900 EUR un VSAOI 6 410 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mēbeļu un mājas aprīkojuma remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mēbeļu un mājas aprīkojuma remonts un apkope · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026