SIA "LM Centra Bode" (reģ. Nr. 43603083442) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-08-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 130 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,03 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 43603083442 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-08-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV20ZZZ43603083442 |
| Juridiskā adrese | Centra iela 18 - 1, Mūsa, Ceraukstes pag., Bauskas nov., LV-3901 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -130 EUR | 252 EUR | 1 |
| 2024 | 9 720 EUR | -11 954 EUR | 275 EUR | 4 |
| 2023 | 61 929 EUR | -16 102 EUR | 7 016 EUR | 4 |
| 2022 | 63 189 EUR | -24 041 EUR | 6 412 EUR | 3 |
| 2021 | 51 831 EUR | -23 706 EUR | 4 287 EUR | 3 |
| 2020 | 80 141 EUR | -19 352 EUR | 6 321 EUR | 3 |
| 2019 | 113 137 EUR | -31 371 EUR | 8 891 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.56 | 1.89 | 2.67 | 1 |
| 2023 | 4.82 | 1.97 | 3.44 | 4 |
| 2022 | 3.52 | 1.68 | 3.54 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | 210.23 | ~ 188.15 |
| 2022 | 288.45 | ~ 258.16 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 9 720 EUR | 61 929 EUR | 63 189 EUR | 51 831 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | -9 233 EUR | -14 132 EUR | -21 771 EUR | -22 291 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -130 EUR | -11 954 EUR | -16 102 EUR | -24 041 EUR | -23 706 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -130 EUR | -11 954 EUR | -16 102 EUR | -24 041 EUR | -23 706 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 252 EUR | 275 EUR | 7 016 EUR | 6 412 EUR | 4 287 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 230 EUR | 250 EUR | 6 847 EUR | 6 206 EUR | 3 834 EUR |
| Pašu kapitāls | -7 084 EUR | -23 056 EUR | -35 143 EUR | -42 747 EUR | -38 058 EUR |
| Īstermiņa saistības | 7 336 EUR | 21 846 EUR | 28 937 EUR | 31 365 EUR | 22 830 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 1 485 EUR | 13 222 EUR | 17 794 EUR | 19 515 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,03 | 0,01 | 0,24 | 0,20 | 0,17 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,03 | 0,01 | 0,02 | 0,03 | 0,00 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | -122,98 % | -26,00 % | -38,05 % | -45,74 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-51,59 % | -4 346,91 % | -229,50 % | -374,94 % | -552,97 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
1,84 % | 51,85 % | 45,82 % | 56,24 % | 62,29 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,04 | -1,01 | -1,20 | -1,15 | -1,11 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 35,35 | 8,83 | 9,85 | 12,09 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
1,84 % | 55,42 % | 73,45 % | 96,35 % | 127,84 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-46,04 | -227,52 | -5,17 | -10,64 | -16,19 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "LM Centra Bode" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "RIMI LATVIA" | 1 204 272 700 | 39 992 707 | 3,3 % | 5 367 | 224 385 | 1 162 (2026 Q3) |
| 2 | "MAXIMA Latvija" SIA | 1 136 096 064 | 50 153 860 | 4,4 % | 6 052 | 187 722 | 1 126 (2026 Q3) |
| 3 | Lidl Latvija SIA | 495 642 039 | -10 945 613 | -2,2 % | 1 206 | 410 980 | 1 795 (2026 Q3) |
| 4 | "FIRMA MADARA 89" SIA | 233 086 553 | 13 688 270 | 5,9 % | 2 116 | 110 154 | 1 186 (2026 Q3) |
| 5 | LENOKA SIA | 197 623 443 | -354 189 | -0,2 % | 2 153 | 91 790 | 1 104 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITA mārkets" | 156 437 553 | 6 471 637 | 4,1 % | 891 | 175 575 | 1 098 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Reitan Convenience Latvia" | 84 993 937 | 301 184 | 0,4 % | 263 | 323 171 | 1 343 (2026 Q3) |
| 8 | AS "DIĀNA" | 81 932 910 | 3 357 321 | 4,1 % | 773 | 105 993 | 1 463 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GABRIĒLA" | 74 011 877 | 3 908 653 | 5,3 % | 715 | 103 513 | 1 007 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "MĀRKSMENS" | 57 617 082 | 4 149 133 | 7,2 % | 420 | 137 184 | 1 272 (2026 Q3) |
| 1108 | SIA "LM Centra Bode" (šis uzņēmums) | 0 | -130 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603083442 | LV20ZZZ43603083442 | SIA "LM Centra Bode" | SIA | LM Centra Bode | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-08-16 | NULL | Bauskas nov., Ceraukstes pag., Mūsa, Centra iela 18 - 1 | 3901 | 117291354 | 100015758 | 0 | 0400250 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7931737 | 43603083442 | 2018-08-13 | 2018-08-14 15:07:04 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92656575 | 43603083442 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 5000 | EUR | 2018-08-16 | 2018-08-16 14:43:35 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1077277 | 23242889 | 43603083442 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2018-08-16 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-20 19:16:13.206 |
| 1829746 | 33241570 | 43603083442 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-03-25 20:08:27.632 |
| 2211242 | 35314504 | 43603083442 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-28 17:06:26.567 |
| 1257781 | 29606336 | 43603083442 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-07-28 14:15:30.502 |
| 1386753 | 31287887 | 43603083442 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-07-24 17:07:50.398 |
| 1481020 | 32356324 | 43603083442 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-04-26 22:07:38.753 |
| 2082556 | 34637540 | 43603083442 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2025-07-19 19:00:09.662 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1077277 | 23242889 | 113137 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 141099 | -27962 | 627 | 2782 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -31371 | 0 | -31371 | NULL | 0 | -31371 |
| 1257781 | 29606336 | 80141 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 97680 | -17539 | 538 | 1275 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -19352 | 0 | -19352 | NULL | 0 | -19352 |
| 1386753 | 31287887 | 51831 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 74122 | -22291 | 432 | 983 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -23706 | 0 | -23706 | NULL | 0 | -23706 |
| 1481020 | 32356324 | 63189 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 84960 | -21771 | 594 | 1676 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -24041 | 0 | -24041 | NULL | 0 | -24041 |
| 1829746 | 33241570 | 61929 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 76061 | -14132 | 438 | 1532 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -16102 | 0 | -16102 | NULL | 0 | -16102 |
| 2082556 | 34637540 | 9720 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18953 | -9233 | 2623 | 98 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -11954 | 0 | -11954 | NULL | 0 | -11954 |
| 2211242 | 35314504 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 130 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -130 | 0 | -130 | NULL | 0 | -130 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1077277 | 23242889 | 145 | 0 | 0 | 7732 | 7877 | 0 | 1014 | 0 | 1014 | 8891 | NULL | 21195 | 14067 | 0 | -26371 | 8891 |
| 1257781 | 29606336 | 313 | 0 | 0 | 5276 | 5589 | 0 | 732 | 0 | 732 | 6321 | NULL | 31324 | 20720 | 0 | -45723 | 6321 |
| 1386753 | 31287887 | 70 | 0 | 0 | 3764 | 3834 | 0 | 453 | 0 | 453 | 4287 | NULL | 22830 | 19515 | 0 | -38058 | 4287 |
| 1481020 | 32356324 | 903 | 0 | 0 | 5303 | 6206 | 0 | 206 | 0 | 206 | 6412 | NULL | 31365 | 17794 | 0 | -42747 | 6412 |
| 1829746 | 33241570 | 569 | 0 | 0 | 6278 | 6847 | 0 | 169 | 0 | 169 | 7016 | NULL | 28937 | 13222 | 0 | -35143 | 7016 |
| 2082556 | 34637540 | 0 | 0 | 250 | 0 | 250 | 0 | 25 | 0 | 25 | 275 | NULL | 21846 | 1485 | 0 | -23056 | 275 |
| 2211242 | 35314504 | 0 | 0 | 230 | 0 | 230 | 0 | 22 | 0 | 22 | 252 | NULL | 7336 | 0 | 0 | -7084 | 252 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603083442 | SIA "LM Centra Bode" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 025420 | Ceraukstes pag. | 4.56 | 1.89 | 2.67 | 1 |
| 43603083442 | SIA "LM Centra Bode" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 025420 | Ceraukstes pag. | 4.82 | 1.97 | 3.44 | 4 |
| 43603083442 | SIA "LM Centra Bode" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 025420 | Ceraukstes pag. | 3.52 | 1.68 | 3.54 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603083442 | SIA "LM Centra Bode" | ir | 24.08.2018 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 43603083442 | SIA "LM Centra Bode" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Centra iela 18 - 1, Mūsa, Ceraukstes pag., Bauskas nov., LV-3901.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 130 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,03 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,03.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -46,04, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 560 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 890 EUR un VSAOI 2 670 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026