SIA "SFabrika.lv" (reģ. Nr. 43603083743) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-09-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 43 807 EUR, peļņa 5 247 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 1,33 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 43603083743 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-09-05 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV41ZZZ43603083743 |
| Juridiskā adrese | Zemgaļu iela 16 - 1, Bauska, Bauskas nov., LV-3901 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43 807 EUR | 5 247 EUR | 19 235 EUR | 4 |
| 2024 | 43 251 EUR | 8 351 EUR | 2 790 EUR | 3 |
| 2023 | 35 928 EUR | 943 EUR | 456 EUR | 2 |
| 2022 | 19 065 EUR | 878 EUR | 1 124 EUR | 1 |
| 2021 | 3 951 EUR | -4 833 EUR | 361 EUR | 1 |
| 2020 | 9 666 EUR | 1 273 EUR | 4 437 EUR | 1 |
| 2019 | 24 917 EUR | -6 112 EUR | 4 061 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 5.46 | 1.26 | 4.2 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 5.39 | 1.37 | 4.01 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 5.78 | 1.49 | 4.29 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.53 | 0.95 | 1.58 | 3 |
| 2024 | 6.93 | 1.41 | 5.51 | 2 |
| 2023 | 4.41 | 0.16 | 4.25 | 2 |
| 2022 | 2.74 | 0.20 | 2.53 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 026.69 | ~ 824.82 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 980.25 | ~ 793.86 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 048.69 | ~ 839.49 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 514.98 | ~ 460.90 |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 43 807 EUR | 43 251 EUR | 35 928 EUR | 19 065 EUR | 3 951 EUR |
| Bruto peļņa | 5 247 EUR | 8 351 EUR | 943 EUR | 19 065 EUR | 3 951 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5 247 EUR | 8 351 EUR | 943 EUR | 878 EUR | -4 833 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 5 247 EUR | 8 351 EUR | 943 EUR | 878 EUR | -4 833 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 19 235 EUR | 2 790 EUR | 456 EUR | 1 124 EUR | 361 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 17 879 EUR | 2 415 EUR | 456 EUR | 1 124 EUR | 361 EUR |
| Pašu kapitāls | 5 749 EUR | 501 EUR | -7 850 EUR | -8 791 EUR | -9 670 EUR |
| Īstermiņa saistības | 13 486 EUR | 2 289 EUR | 8 306 EUR | 9 915 EUR | 10 031 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-07-05 – 2025-11-12 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,33 | 1,06 | 0,05 | 0,11 | 0,04 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,30 | 0,97 | 0,03 | 0,09 | 0,02 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
11,98 % | 19,31 % | 2,62 % | 4,61 % | -122,32 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
27,28 % | 299,32 % | 206,80 % | 78,11 % | -1 338,78 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
91,27 % | 1 666,87 % | -12,01 % | -9,99 % | 49,98 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,35 | 4,57 | -1,06 | -1,13 | -1,04 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,28 | 15,50 | 78,79 | 16,96 | 10,94 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
91,27 % | 1 666,87 % | -12,01 % | -9,99 % | 49,98 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,72 | 25,05 | 57,74 | 6,75 | -72,97 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SFabrika.lv" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA HAIRRIGA SUN | 1 820 359 | 62 697 | 3,4 % | 62 | 29 361 | 1 642 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "MELLA.lv" | 1 048 233 | 64 910 | 6,2 % | 21 | 49 916 | 1 210 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MAIJA CENTRS" | 720 463 | 17 451 | 2,4 % | 27 | 26 684 | 985 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "MAIJA VALDEMARA" | 694 745 | -18 488 | -2,7 % | 31 | 22 411 | 952 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MK Beauty Bar" | 663 940 | -30 634 | -4,6 % | 16 | 41 496 | 1 381 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ami Hair" | 383 528 | 90 876 | 23,7 % | 6 | 63 921 | 927 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "IS Salons" | 320 300 | -24 161 | -7,5 % | 19 | 16 858 | 676 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "HairRiga" | 308 006 | -29 392 | -9,5 % | 15 | 20 534 | 1 199 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LISS-A" | 303 302 | 55 488 | 18,3 % | 14 | 21 664 | 717 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Wood Religion Store" | 288 675 | -465 | -0,2 % | 13 | 22 206 | 678 (2026 Q3) |
| 90 | SIA "SFabrika.lv" (šis uzņēmums) | 43 807 | 5 247 | 12,0 % | 4 | 10 952 | 1 027 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603083743 | LV41ZZZ43603083743 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SFabrika.lv" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | SFabrika.lv | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-09-05 | NULL | Bauskas nov., Bauska, Zemgaļu iela 16 - 1 | 3901 | 115752382 | 100016575 | 100003140 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7990382 | 43603083743 | 2018-08-20 | 2018-08-21 17:21:11 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603083743 | 2025-11-12 | 16704.7 | Nodarbinātības valsts aģentūra | Pasākumi iekļaujošai nodarbinātībai (SAM 4.3.3.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fb87853e |
| 43603083743 | 2025-09-01 | 11801 | Bauskas novada pašvaldība | Konkurss “Remigrācijas atbalsta pasākums – “Atgriezies Bauskas novadā!”” | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 08ff9d3c |
| 43603083743 | 2024-07-05 | 16014.7 | Nodarbinātības valsts aģentūra | Pasākumi iekļaujošai nodarbinātībai (SAM 4.3.3.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fb87853e |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92659681 | 43603083743 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2018-09-05 | 2018-09-05 13:01:05 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1414643 | 31384454 | 43603083743 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-05 03:48:28.153 |
| 1749662 | 32523458 | 43603083743 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-03 03:03:59.756 |
| 1879114 | 33437926 | 43603083743 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-05-17 20:10:35.941 |
| 2075872 | 34565321 | 43603083743 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-06-16 23:00:11.709 |
| 1078113 | 23244684 | 43603083743 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-20 20:11:18.539 |
| 1250338 | 29575664 | 43603083743 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-07-22 19:05:59.654 |
| 2223249 | 35338058 | 43603083743 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-05-06 17:06:38.494 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1078113 | 23244684 | 24917 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 24917 | 31029 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -6112 | 0 | -6112 | NULL | 0 | -6112 |
| 1250338 | 29575664 | 9666 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 9666 | 8393 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1273 | 0 | 1273 | NULL | 0 | 1273 |
| 1414643 | 31384454 | 3951 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 3951 | 8784 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4833 | 0 | -4833 | NULL | 0 | -4833 |
| 1749662 | 32523458 | 19065 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 19065 | 18187 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 878 | 0 | 878 | NULL | 0 | 878 |
| 1879114 | 33437926 | 35928 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 34985 | 943 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 943 | 0 | 943 | NULL | 0 | 943 |
| 2075872 | 34565321 | 43251 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 34900 | 8351 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8351 | 0 | 8351 | NULL | 0 | 8351 |
| 2223249 | 35338058 | 43807 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 38560 | 5247 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5247 | 0 | 5247 | NULL | 0 | 5247 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1078113 | 23244684 | 3475 | 0 | 310 | 276 | 4061 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4061 | NULL | 10172 | 0 | 0 | -6111 | 4061 |
| 1250338 | 29575664 | 3959 | 0 | 0 | 478 | 4437 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4437 | NULL | 9275 | 0 | 0 | -4838 | 4437 |
| 1414643 | 31384454 | 235 | 0 | 0 | 126 | 361 | 0 | 0 | 0 | 0 | 361 | NULL | 10031 | 0 | 0 | -9670 | 361 |
| 1749662 | 32523458 | 880 | 0 | 48 | 196 | 1124 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1124 | NULL | 9915 | 0 | 0 | -8791 | 1124 |
| 1879114 | 33437926 | 288 | 0 | 0 | 168 | 456 | 0 | 0 | 0 | 0 | 456 | NULL | 8306 | 0 | 0 | -7850 | 456 |
| 2075872 | 34565321 | 2220 | 0 | 0 | 195 | 2415 | 0 | 375 | 0 | 375 | 2790 | NULL | 2289 | 0 | 0 | 501 | 2790 |
| 2223249 | 35338058 | 17479 | 0 | 0 | 400 | 17879 | 0 | 1356 | 0 | 1356 | 19235 | NULL | 13486 | 0 | 0 | 5749 | 19235 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603083743 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SFabrika.lv" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9621 | 025200 | Bauska | 6.93 | 1.41 | 5.51 | 2 |
| 43603083743 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SFabrika.lv" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4775 | 025200 | Bauska | 4.41 | 0.16 | 4.25 | 2 |
| 43603083743 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SFabrika.lv" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4775 | 025200 | Bauska | 2.74 | 0.20 | 2.53 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 43603083743 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SFabrika.lv" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Zemgaļu iela 16 - 1, Bauska, Bauskas nov., LV-3901.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 43 807 EUR, un peļņa bija 5 247 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,33 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,30.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,72, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 6 930 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 410 EUR un VSAOI 5 510 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026