Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "MC virtuves"

SIA "MC virtuves" (reģ. Nr. 43603084109) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-10-04. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 259 724 EUR, peļņa 93 538 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 10,85 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Mēbeļu ražošana

Reģistrācijas Nr.43603084109
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2018-10-04
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV53ZZZ43603084109
Juridiskā adrese Sudrabu Edžus iela 5 - 10, Jelgava, LV-3001

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 259 724 EUR 93 538 EUR 150 682 EUR 5
2024 181 147 EUR 32 511 EUR 62 011 EUR 5
2023 140 361 EUR 3 034 EUR 28 125 EUR 5
2022 146 171 EUR 814 EUR 26 817 EUR 5
2021 131 910 EUR 18 373 EUR 25 051 EUR 5
2020 36 068 EUR -7 851 EUR 4 486 EUR 5
2019 39 885 EUR -2 943 EUR 9 223 EUR 4
2018 8 920 EUR 1 928 EUR 12 553 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 5.7 0.45 4.06 5
2026. gada 2. ceturksnis 7.77 0.45 4.06 5
2026. gada 1. ceturksnis 4.77 0.46 4.01 5
2025. gada 4. ceturksnis 14.48 0.45 3.72 5
2024 28.88 2.02 14.30 5
2023 20.44 0.71 11.32 5
2022 13.80 0.72 10.28 5

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 793.98 ~ 669.65
2026. gada 2. ceturksnis 793.98 ~ 669.65
2026. gada 1. ceturksnis 784.20 ~ 663.13
2025. gada 4. ceturksnis 727.49 ~ 615.12
2024 699.13 ~ 585.26
2023 553.44 ~ 492.15
2022 502.59 ~ 429.60

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (14.3 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 699.13 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 699.13 * 0.105 = 73.41 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 423.41 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (699.13 - 73.41 - 423.41) * 0.2 ≈ 40.46 EUR

4. Neto alga: 699.13 - 73.41 - 40.46 = ~ 585.26 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 259 724 EUR 181 147 EUR 140 361 EUR 146 171 EUR 131 910 EUR
Bruto peļņa 98 417 EUR 32 334 EUR 2 400 EUR -892 EUR 16 769 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 93 538 EUR 32 511 EUR 3 034 EUR 814 EUR 18 373 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 93 538 EUR 32 511 EUR 3 034 EUR 814 EUR 18 373 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 150 682 EUR 62 011 EUR 28 125 EUR 26 817 EUR 25 051 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 107 182 EUR 62 011 EUR 28 125 EUR 26 817 EUR 25 051 EUR
Pašu kapitāls 140 804 EUR 47 266 EUR 14 755 EUR 11 721 EUR 10 907 EUR
Īstermiņa saistības 9 878 EUR 14 745 EUR 13 370 EUR 15 096 EUR 14 144 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 2 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Valsts atbalsts (de minimis)221 032 €

Lielākie piešķīrumi — kopā 21 032 €

  • 11 476 € 2025-08-12
    AS "Attīstības finanšu institūcija Altum": Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes programma
  • 9 556 € 2025-08-12
    AS "Attīstības finanšu institūcija Altum": Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes programma

Pa atbalsta veidiem

  • Atmaksājams aizdevums 11 476 €
  • Tiešais maksājums (grants) 9 556 €

De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-08-12 – 2025-08-12 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
10,85 4,21 2,10 1,78 1,77
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
10,85 4,21 2,10 1,78 1,77
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
36,01 % 17,95 % 2,16 % 0,56 % 13,93 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
62,08 % 52,43 % 10,79 % 3,04 % 73,34 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
66,43 % 68,78 % 20,56 % 6,94 % 168,45 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,07 0,31 0,91 1,29 1,30
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,72 2,92 4,99 5,45 5,27
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
66,43 % 68,78 % 20,56 % 6,94 % 168,45 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
10,89 7,08 6,60 6,54 8,54

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "MC virtuves" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 3100)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1050 uzņēmumi 174. vieta pēc apgrozījuma 30. vieta pēc peļņas Mēbeļu ražošana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA AVOTI65 367 120-1 785 501-2,7 %437149 5821 410 (2026 Q3)
2SIA "KVIST"36 145 144845 8522,3 %42585 0471 728 (2026 Q3)
3SIA "Daiļrade Koks"23 499 720-146 589-0,6 %38461 1971 306 (2026 Q3)
4Haugaard Baltic SIA12 967 428-419 466-3,2 %122106 2902 100 (2026 Q3)
5SIA "DIŽOZOLS PLUS"11 008 664242 7272,2 %19556 4551 821 (2026 Q3)
6SIA "BOLDERĀJA SERVISS"10 438 515189 0021,8 %12881 5512 007 (2026 Q3)
7SIA Wanzl Nordic7 995 442196 4332,5 %8989 8361 614 (2026 Q3)
8SIA "LUWO"7 149 400345 3944,8 %12059 5781 327 (2026 Q3)
9SIA "RIPO fabrika"5 983 198181 2903,0 %58103 1592 702 (2026 Q3)
10SIA "SC Koks"5 852 482261 0444,5 %9760 3351 482 (2026 Q3)
174SIA MC virtuves (šis uzņēmums)259 72493 53836,0 %551 945794 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "MC virtuves"
3100 Mēbeļu ražošana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
43603084109 LV53ZZZ43603084109 SIA MC virtuves SIA MC virtuves NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2018-10-04 NULL Jelgava, Sudrabu Edžus iela 5 - 10 3001 116395654 0 100003028 0090000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
8087918 43603084109 2018-09-18 2018-10-01 16:16:23

Piešķirtais de minimis atbalsts

[deminimis]

person_reg_nr assign_date assigned_amount assigner_title program_title instrument_title regul_title project_title
43603084109 2025-08-12 11476.07 AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes programma 14 Atmaksājams aizdevums 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) d69a227f
43603084109 2025-08-12 9555.59 AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes programma 01 Tiešais maksājums (grants) 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) d69a227f

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92663981 43603084109 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 1400 EUR 2018-10-04 2018-10-04 08:56:14

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1162984 23985801 43603084109 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 5 ONES EUR 2021-01-28 18:04:42.224
1797547 33127089 43603084109 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 5 ONES EUR 2024-02-28 20:02:45.022
2126366 35125088 43603084109 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 5 ONES EUR 2026-03-02 17:00:26.749
968310 21648753 43603084109 DokGPv1 UGP 2018 2018-10-04 2018-12-31 2 ONES EUR 2020-11-14 16:09:29.532
985491 22499430 43603084109 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 4 ONES EUR 2020-11-15 15:38:15.526
1324506 30728829 43603084109 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 5 ONES EUR 2022-03-30 12:09:04.398
1446686 32125110 43603084109 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 5 ONES EUR 2023-02-22 17:01:06.725
1973917 34202784 43603084109 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 5 ONES EUR 2025-03-26 21:00:57.388

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1162984 23985801 36068 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 43755 -7687 0 123 0 41 0 0 0 0 0 NULL NULL -7851 0 -7851 NULL 0 -7851
1324506 30728829 131910 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 115141 16769 0 166 1778 8 0 0 0 0 0 NULL NULL 18373 0 18373 NULL 0 18373
1446686 32125110 146171 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 147063 -892 0 154 2738 878 0 0 0 0 0 NULL NULL 814 0 814 NULL 0 814
1797547 33127089 140361 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 137961 2400 0 154 2453 1665 0 0 0 0 0 NULL NULL 3034 0 3034 NULL 0 3034
1973917 34202784 181147 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 148813 32334 0 1587 2486 722 0 0 0 0 0 NULL NULL 32511 0 32511 NULL 0 32511
2126366 35125088 259724 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 161307 98417 0 1851 32 3060 0 0 0 0 0 NULL NULL 93538 0 93538 NULL 0 93538
968310 21648753 8920 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 6987 1933 0 5 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 1928 0 1928 NULL 0 1928
985491 22499430 39885 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 42767 -2882 0 87 26 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -2943 0 -2943 NULL 0 -2943

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1162984 23985801 4341 0 145 0 4486 0 0 0 0 4486 NULL 11952 0 0 -7466 4486
1324506 30728829 24021 0 1030 0 25051 0 0 0 0 25051 NULL 14144 0 0 10907 25051
1446686 32125110 26342 0 475 0 26817 0 0 0 0 26817 NULL 15096 0 0 11721 26817
1797547 33127089 27069 0 1056 0 28125 0 0 0 0 28125 NULL 13370 0 0 14755 28125
1973917 34202784 54624 0 7387 0 62011 0 0 0 0 62011 NULL 14745 0 0 47266 62011
2126366 35125088 101670 0 5512 0 107182 0 43500 0 43500 150682 NULL 9878 0 0 140804 150682
968310 21648753 12156 0 397 0 12553 0 0 0 0 12553 NULL 9225 0 0 3328 12553
985491 22499430 9223 0 0 0 9223 0 0 0 0 9223 NULL 8838 0 0 385 9223

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
43603084109 SIA MC virtuves 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 3100 003000 Jelgava 28.88 2.02 14.30 5
43603084109 SIA MC virtuves 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 3101 003000 Jelgava 20.44 0.71 11.32 5
43603084109 SIA MC virtuves 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 3101 003000 Jelgava 13.80 0.72 10.28 5

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
43603084109 SIA MC virtuves ir 29.10.2018 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
43603084109 SIA MC virtuves A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "MC virtuves" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Sudrabu Edžus iela 5 - 10, Jelgava, LV-3001.

Kāds bija SIA "MC virtuves" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 259 724 EUR, un peļņa bija 93 538 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "MC virtuves" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.

Kāds ir SIA "MC virtuves" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 10,85 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 10,85.

Kāds ir SIA "MC virtuves" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 10,89, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "MC virtuves" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "MC virtuves"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 699.13 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 585.26 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "MC virtuves"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 28 880 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 020 EUR un VSAOI 14 300 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "MC virtuves" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "MC virtuves" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mēbeļu ražošana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Mēbeļu ražošana — Jelgava

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Mēbeļu ražošana · Jelgava — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 174. no 1 050

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026