SIA "Welcome stay" (reģ. Nr. 43603089229) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-10-07. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 263 870 EUR, peļņa 49 001 EUR, darbinieku skaits: 6. Kopējais likviditātes koeficients: 0,14 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Izmitināšana viesnīcās un līdzīgās apmešanās vietās
| Reģistrācijas Nr. | 43603089229 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-10-07 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV38ZZZ43603089229 |
| Juridiskā adrese | Tērvetes iela 49 - 8, Jelgava, LV-3008 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 263 870 EUR | 49 001 EUR | 187 989 EUR | 6 |
| 2024 | 132 920 EUR | -41 210 EUR | 36 236 EUR | 7 |
| 2023 | 169 480 EUR | 11 963 EUR | 72 230 EUR | 7 |
| 2022 | 247 080 EUR | 75 735 EUR | 54 434 EUR | 8 |
| 2021 | 46 156 EUR | -2 674 EUR | 7 746 EUR | 4 |
| 2020 | 8 587 EUR | -18 834 EUR | 1 120 EUR | 4 |
| 2019 | 0 EUR | -9 515 EUR | 73 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 7.02 | 1.33 | 5.88 | 7 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 6.29 | 1.46 | 5.75 | 6 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 10.85 | 1.74 | 7.17 | 5 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 8.13 | 1.26 | 4.34 | 5 |
| 2024 | 19.51 | 7.39 | 17.39 | 7 |
| 2023 | 28.71 | 7.52 | 17.50 | 7 |
| 2022 | 31.51 | 6.96 | 15.67 | 7 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 821.36 | ~ 687.91 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 937.06 | ~ 765.06 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 402.17 | ~ 1 075.18 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 848.73 | ~ 695.96 |
| 2024 | 607.29 | ~ 526.56 |
| 2023 | 611.13 | ~ 529.02 |
| 2022 | 547.22 | ~ 457.09 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (17.39 * 1000) / 0.3409 ) / 7 / 12 = 607.29 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 607.29 * 0.105 = 63.77 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 458.74 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (607.29 - 63.77 - 458.74) * 0.2 ≈ 16.96 EUR
4. Neto alga: 607.29 - 63.77 - 16.96 = ~ 526.56 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 263 870 EUR | 132 920 EUR | 169 480 EUR | 247 080 EUR | 46 156 EUR |
| Bruto peļņa | 203 133 EUR | 68 835 EUR | 154 934 EUR | 233 436 EUR | 38 848 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 49 001 EUR | -41 210 EUR | 11 963 EUR | 75 735 EUR | -2 674 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 49 001 EUR | -41 210 EUR | 11 963 EUR | 75 735 EUR | -2 674 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 187 989 EUR | 36 236 EUR | 72 230 EUR | 54 434 EUR | 7 746 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 15 310 EUR | 13 075 EUR | 59 437 EUR | 42 851 EUR | 6 725 EUR |
| Pašu kapitāls | 74 712 EUR | 25 712 EUR | 66 677 EUR | 44 713 EUR | -31 022 EUR |
| Īstermiņa saistības | 113 277 EUR | 10 524 EUR | 5 553 EUR | 9 721 EUR | 38 768 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-11-05 – 2026-09-01 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,14 | 1,24 | 10,70 | 4,41 | 0,17 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,14 | 1,24 | 10,70 | 4,41 | 0,17 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
18,57 % | -31,00 % | 7,06 % | 30,65 % | -5,79 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
26,07 % | -113,73 % | 16,56 % | 139,13 % | -34,52 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
65,59 % | -160,28 % | 17,94 % | 169,38 % | 8,62 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,52 | 0,41 | 0,08 | 0,22 | -1,25 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | -5 150,25 | 1 710,00 | 9 467,88 | -0,41 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,40 | 3,67 | 2,35 | 4,54 | 5,96 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
65,59 % | -160,24 % | 17,95 % | 169,40 % | 2,52 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,45 | 1,81 | 9,22 | 11,92 | -1,06 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Welcome stay" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Vienlaikus saistību īpatsvars ir paaugstināts, kas palielina finanšu riskus.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Viesnīca Latvija | 27 454 665 | 5 328 015 | 19,4 % | 249 | 110 260 | 1 709 (2026 Q3) |
| 2 | Mogotel MV SIA | 20 015 995 | 58 233 | 0,3 % | 294 | 68 082 | 1 221 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "SEMARAH HOTEL MANAGEMENT" | 17 513 886 | 445 534 | 2,5 % | 325 | 53 889 | 1 658 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "BBH Investments" | 14 400 847 | 869 800 | 6,0 % | 323 | 44 585 | 1 475 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MIRA-G" | 10 616 751 | 1 348 785 | 12,7 % | 139 | 76 380 | 1 749 (2026 Q3) |
| 6 | Mogotel Latvia SIA | 9 284 796 | 12 411 | 0,1 % | 156 | 59 518 | 1 253 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "HOTEL JŪRMALA SPA" | 9 045 805 | 288 681 | 3,2 % | 141 | 64 155 | 1 528 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "AK TRANSGROUP" | 7 445 812 | 1 578 924 | 21,2 % | 85 | 87 598 | 1 371 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ELIZABETES CENTRS" | 7 280 828 | 1 030 752 | 14,2 % | 47 | 154 911 | 1 539 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "LEGENDHOTELS LATVIJA" | 7 233 144 | 380 557 | 5,3 % | 98 | 73 808 | 1 628 (2026 Q3) |
| 131 | SIA Welcome stay (šis uzņēmums) | 263 870 | 49 001 | 18,6 % | 7 | 37 696 | 821 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603089229 | LV38ZZZ43603089229 | SIA Welcome stay | SIA | Welcome stay | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-10-07 | NULL | Jelgava, Tērvetes iela 49 - 8 | 3008 | 116395494 | 0 | 100003028 | 0090000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9160169 | 43603089229 | 2019-09-23 | 2019-10-07 09:52:15 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603089229 | 2026-09-01 | 12344 | Nodarbinātības valsts aģentūra | Pasākumi iekļaujošai nodarbinātībai (SAM 4.3.3.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fb87853e |
| 43603089229 | 2026-01-09 | 13034 | Nodarbinātības valsts aģentūra | Pasākumi iekļaujošai nodarbinātībai (SAM 4.3.3.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fb87853e |
| 43603089229 | 2025-11-05 | 28107.9 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 019408d5 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92920344 | 43603089229 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10002 | EUR | 2023-12-28 | 2023-12-28 14:39:22 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1020433 | 22808048 | 43603089229 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-10-07 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-17 15:15:40.912 |
| 1164886 | 24341913 | 43603089229 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-02-05 09:00:12.544 |
| 1472910 | 32317280 | 43603089229 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2023-04-25 03:22:51 |
| 1821961 | 33196188 | 43603089229 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2024-03-11 23:51:02.889 |
| 2061535 | 34519688 | 43603089229 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2025-06-07 17:03:10.284 |
| 2309809 | 35468417 | 43603089229 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2026-05-31 19:02:20.982 |
| 1322174 | 30711647 | 43603089229 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2022-03-26 17:02:00.756 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1020433 | 22808048 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3863 | -3863 | 5652 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -9515 | 0 | -9515 | NULL | 0 | -9515 |
| 1164886 | 24341913 | 8587 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2426 | 6161 | 25043 | 0 | 48 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -18834 | 0 | -18834 | NULL | 0 | -18834 |
| 1322174 | 30711647 | 46156 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7308 | 38848 | 39637 | 6 | 36 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1891 | NULL | NULL | -2674 | 0 | -2674 | NULL | 0 | -2674 |
| 1472910 | 32317280 | 247080 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13644 | 233436 | 159718 | 606 | 2631 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | NULL | NULL | 75735 | 0 | 75735 | NULL | 0 | 75735 |
| 1821961 | 33196188 | 169480 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14546 | 154934 | 142541 | 711 | 288 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | NULL | NULL | 11963 | 0 | 11963 | NULL | 0 | 11963 |
| 2061535 | 34519688 | 132920 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 64085 | 68835 | 108667 | 1326 | 0 | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | NULL | NULL | -41210 | 0 | -41210 | NULL | 0 | -41210 |
| 2309809 | 35468417 | 263870 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 60737 | 203133 | 153090 | 983 | 0 | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 49001 | 0 | 49001 | NULL | 0 | 49001 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1020433 | 22808048 | 73 | 0 | 0 | 0 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 73 | NULL | 9587 | 0 | 0 | -9514 | 73 |
| 1164886 | 24341913 | 10 | 0 | 520 | 0 | 530 | 0 | 590 | 0 | 590 | 1120 | NULL | 29468 | 0 | 0 | -28348 | 1120 |
| 1322174 | 30711647 | 1637 | 0 | 5088 | 0 | 6725 | 0 | 1021 | 0 | 1021 | 7746 | NULL | 38768 | 0 | 0 | -31022 | 7746 |
| 1472910 | 32317280 | 16182 | 0 | 26669 | 0 | 42851 | 0 | 11583 | 0 | 11583 | 54434 | NULL | 9721 | 0 | 0 | 44713 | 54434 |
| 1821961 | 33196188 | 18526 | 0 | 40911 | 0 | 59437 | 0 | 12793 | 0 | 12793 | 72230 | NULL | 5553 | 0 | 0 | 66677 | 72230 |
| 2061535 | 34519688 | 773 | 0 | 12302 | 0 | 13075 | 0 | 23161 | 0 | 23161 | 36236 | NULL | 10524 | 0 | 0 | 25712 | 36236 |
| 2309809 | 35468417 | 187 | 0 | 15123 | 0 | 15310 | 0 | 172679 | 0 | 172679 | 187989 | NULL | 113277 | 0 | 0 | 74712 | 187989 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603089229 | SIA Welcome stay | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5510 | 003000 | Jelgava | 19.51 | 7.39 | 17.39 | 7 |
| 43603089229 | SIA Welcome stay | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5510 | 003000 | Jelgava | 28.71 | 7.52 | 17.50 | 7 |
| 43603089229 | SIA Welcome stay | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5510 | 003000 | Jelgava | 31.51 | 6.96 | 15.67 | 7 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603089229 | SIA Welcome stay | ir | 13.01.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 43603089229 | SIA Welcome stay | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Tērvetes iela 49 - 8, Jelgava, LV-3008.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 263 870 EUR, un peļņa bija 49 001 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 6 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,14 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,14.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,45, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 607.29 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 526.56 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 19 510 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 7 390 EUR un VSAOI 17 390 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Izmitināšana viesnīcās un līdzīgās apmešanās vietās.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Izmitināšana viesnīcās un līdzīgās apmešanās vietās · Jelgava — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026