SIA "Moviandrs" (reģ. Nr. 43603089341) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-10-11. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 279 220 EUR, peļņa 93 661 EUR, darbinieku skaits: 9. Kopējais likviditātes koeficients: 1,43 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Lopkopības atbalsta darbības
| Reģistrācijas Nr. | 43603089341 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-10-11 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV21ZZZ43603089341 |
| Juridiskā adrese | "Kaltes", Bērzes pag., Dobeles nov., LV-3732 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 279 220 EUR | 93 661 EUR | 247 121 EUR | 9 |
| 2024 | 248 789 EUR | 25 191 EUR | 157 679 EUR | 10 |
| 2023 | 162 250 EUR | -1 875 EUR | 83 442 EUR | 11 |
| 2022 | 150 037 EUR | -18 820 EUR | 18 824 EUR | 11 |
| 2021 | 46 752 EUR | -16 207 EUR | 16 831 EUR | 8 |
| 2020 | 39 412 EUR | -8 935 EUR | 9 743 EUR | 7 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 23.7 | 1.15 | 5.01 | 9 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 18.21 | 0.80 | 4.00 | 8 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 16.97 | 1.19 | 5.32 | 8 |
| 2024 | 59.69 | 11.67 | 20.88 | 10 |
| 2023 | 36.67 | 8.72 | 16.75 | 10 |
| 2022 | 27.00 | 7.29 | 12.72 | 10 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 544.31 | ~ 487.16 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 488.90 | ~ 437.57 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 650.24 | ~ 563.61 |
| 2024 | 510.41 | ~ 456.82 |
| 2023 | 409.46 | ~ 366.46 |
| 2022 | 310.94 | ~ 278.29 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (20.88 * 1000) / 0.3409 ) / 10 / 12 = 510.41 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 510.41 * 0.105 = 53.59 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 495.99 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (510.41 - 53.59 - 495.99) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 510.41 - 53.59 - 0.00 = ~ 456.82 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 279 220 EUR | 248 789 EUR | 162 250 EUR | 150 037 EUR | 46 752 EUR |
| Bruto peļņa | 100 708 EUR | 30 483 EUR | 6 870 EUR | 29 123 EUR | 21 765 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 93 661 EUR | 25 191 EUR | -1 875 EUR | -18 820 EUR | -16 207 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 93 661 EUR | 25 191 EUR | -1 875 EUR | -18 820 EUR | -16 207 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 247 121 EUR | 157 679 EUR | 83 442 EUR | 18 824 EUR | 16 831 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 141 366 EUR | 61 302 EUR | 38 174 EUR | 9 931 EUR | 16 831 EUR |
| Pašu kapitāls | 73 115 EUR | -20 546 EUR | -45 737 EUR | -43 862 EUR | -25 042 EUR |
| Īstermiņa saistības | 98 915 EUR | 105 865 EUR | 66 519 EUR | 8 795 EUR | 9 452 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 75 091 EUR | 72 360 EUR | 62 660 EUR | 53 891 EUR | 32 421 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,43 | 0,58 | 0,57 | 1,13 | 1,78 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,30 | 0,46 | 0,57 | 1,13 | 1,78 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
33,54 % | 10,13 % | -1,16 % | -12,54 % | -34,67 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
37,90 % | 15,98 % | -2,25 % | -99,98 % | -96,29 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
128,10 % | -122,61 % | 4,10 % | 42,91 % | 64,72 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,38 | -8,67 | -2,82 | -1,43 | -1,67 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,13 | 1,58 | 1,94 | 7,97 | 2,78 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
63,20 % | 48,62 % | -11,08 % | -187,66 % | -219,64 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,86 | 1,71 | 1,01 | 2,62 | -1,42 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Moviandrs" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "IRVAINE" | 1 636 652 | 55 551 | 3,4 % | 9 | 181 850 | 1 089 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "KF-X" | 437 964 | 3 283 | 0,7 % | 2 | 218 982 | *** |
| 3 | SIA Solar BESS Valmiera | 371 845 | -196 471 | -52,8 % | 2 | 185 923 | *** |
| 4 | SIA "A-JS" | 340 448 | 18 755 | 5,5 % | 2 | 170 224 | *** |
| 5 | SIA "Moviandrs" (šis uzņēmums) | 279 220 | 93 661 | 33,5 % | 9 | 31 024 | 544 (2026 Q2) |
| 6 | AS "LATGALES CILTSLIETU UN MĀKSLĪGĀS APSĒKLOŠANAS STACIJA" | 214 576 | 7 728 | 3,6 % | 16 | 13 411 | 980 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "SILENIECES ciltsdarba serviss" | 189 209 | 11 462 | 6,1 % | 3 | 63 070 | 1 141 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "ALFARM" | 168 636 | 63 921 | 37,9 % | 1 | 168 636 | *** |
| 9 | SIA "RG Horses" | 141 609 | -30 568 | -21,6 % | 2 | 70 805 | *** |
| 10 | SIA "Nagu Serviss" | 103 213 | -565 | -0,5 % | 1 | 103 213 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603089341 | LV21ZZZ43603089341 | SIA "Moviandrs" | SIA | Moviandrs | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-10-11 | NULL | Dobeles nov., Bērzes pag., "Kaltes" | 3732 | 103245211 | 100015813 | 0 | 0460252 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9172906 | 43603089341 | 2019-10-08 | 2019-10-10 13:19:10 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92717536 | 43603089341 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2019-10-11 | 2019-10-11 08:44:57 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1263778 | 29629193 | 43603089341 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2021-07-30 15:37:05.568 |
| 1378118 | 31235191 | 43603089341 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2022-07-13 18:15:23.575 |
| 1731666 | 32475478 | 43603089341 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 11 | ONES | EUR | 2023-05-28 03:02:28.387 |
| 1915503 | 33538004 | 43603089341 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 11 | ONES | EUR | 2024-06-02 22:08:44.885 |
| 2060246 | 34517104 | 43603089341 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2025-06-06 23:02:17.284 |
| 2273151 | 35424069 | 43603089341 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2026-05-26 22:01:27.727 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1263778 | 29629193 | 39412 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16243 | 23169 | 27312 | 91 | 0 | 4701 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -8935 | 0 | -8935 | NULL | 0 | -8935 |
| 1378118 | 31235191 | 46752 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24987 | 21765 | 28031 | 6998 | 69 | 3012 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -16207 | 0 | -16207 | NULL | 0 | -16207 |
| 1731666 | 32475478 | 150037 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 120914 | 29123 | 45949 | 1764 | 0 | 230 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -18820 | 0 | -18820 | NULL | 0 | -18820 |
| 1915503 | 33538004 | 162250 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 155380 | 6870 | 5610 | 3013 | 539 | 661 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1875 | 0 | -1875 | NULL | 0 | -1875 |
| 2060246 | 34517104 | 248789 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 218306 | 30483 | 1002 | 4414 | 1735 | 1611 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 25191 | 0 | 25191 | NULL | 0 | 25191 |
| 2273151 | 35424069 | 279220 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 178512 | 100708 | 3359 | 3675 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 93661 | 0 | 93661 | NULL | 0 | 93661 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1263778 | 29629193 | 856 | 0 | 8887 | 0 | 9743 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9743 | NULL | 18578 | 0 | 0 | -8835 | 9743 |
| 1378118 | 31235191 | 9577 | 0 | 7254 | 0 | 16831 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16831 | NULL | 9452 | 32421 | 0 | -25042 | 16831 |
| 1731666 | 32475478 | 7196 | 0 | 2735 | 0 | 9931 | 0 | 8893 | 0 | 8893 | 18824 | NULL | 8795 | 53891 | 0 | -43862 | 18824 |
| 1915503 | 33538004 | 1726 | 0 | 36448 | 0 | 38174 | 0 | 45268 | 0 | 45268 | 83442 | NULL | 66519 | 62660 | 0 | -45737 | 83442 |
| 2060246 | 34517104 | 785 | 0 | 48217 | 12300 | 61302 | 0 | 96377 | 0 | 96377 | 157679 | NULL | 105865 | 72360 | 0 | -20546 | 157679 |
| 2273151 | 35424069 | 62952 | 0 | 66114 | 12300 | 141366 | 0 | 105755 | 0 | 105755 | 247121 | NULL | 98915 | 75091 | 0 | 73115 | 247121 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603089341 | SIA "Moviandrs" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | ? | 028440 | Bērzes pag. | 59.69 | 11.67 | 20.88 | 10 |
| 43603089341 | SIA "Moviandrs" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0162 | 028440 | Bērzes pag. | 36.67 | 8.72 | 16.75 | 10 |
| 43603089341 | SIA "Moviandrs" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0162 | 028440 | Bērzes pag. | 27.00 | 7.29 | 12.72 | 10 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603089341 | SIA "Moviandrs" | ir | 16.02.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 43603089341 | SIA "Moviandrs" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir "Kaltes", Bērzes pag., Dobeles nov., LV-3732.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 279 220 EUR, un peļņa bija 93 661 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 9 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,43 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,30.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,86, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 510.41 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 456.82 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 59 690 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 11 670 EUR un VSAOI 20 880 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Lopkopības atbalsta darbības.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026