SIA "Motus ID" (reģ. Nr. 43603090919) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-03-09. Jaunākais gada pārskats (2022): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 142 EUR, darbinieku skaits: 1. VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Citur neklasificēts pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 43603090919 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-03-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV95ZZZ43603090919 |
| Juridiskā adrese | Estrādes iela 1 - 7, Iecava, Bauskas nov., LV-3913 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0 EUR | -142 EUR | 2 636 EUR | 1 |
| 2021 | 16 736 EUR | 2 776 EUR | 2 778 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0.10 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | -0.01 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 16 736 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 4 239 EUR | — |
| Personāla izmaksas | — | — | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -142 EUR | 2 776 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -142 EUR | 2 776 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 636 EUR | 2 778 EUR | 2 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 636 EUR | 2 778 EUR | 2 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 636 EUR | 2 778 EUR | 2 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | 16,59 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-5,39 % | 99,93 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-5,39 % | 99,93 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 6,02 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-5,39 % | 99,93 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,40 | 10,68 | 1,56 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Motus ID" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2022. gada datiem, uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Lux Express Latvia | 5 676 273 | -211 231 | -3,7 % | 93 | 61 035 | 2 358 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Pointer Lines" | 1 315 260 | 21 849 | 1,7 % | 10 | 131 526 | 1 950 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Lauvas Tūrs Transports" | 1 292 354 | 109 777 | 8,5 % | 12 | 107 696 | 1 712 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Transport for events" | 1 133 496 | 67 788 | 6,0 % | 2 | 566 748 | *** |
| 5 | SIA "MULTILINES" | 968 336 | 196 277 | 20,3 % | 3 | 322 779 | 1 193 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "RIXCO" | 920 325 | 69 342 | 7,5 % | 15 | 61 355 | 1 886 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "AUTO VIP BUSS" | 892 981 | 145 371 | 16,3 % | 14 | 63 784 | 1 080 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "DAUTRANS" | 810 057 | 28 602 | 3,5 % | 26 | 31 156 | 1 377 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "KBOU" | 628 913 | -8 072 | -1,3 % | 11 | 57 174 | 930 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Transports 2" | 619 094 | 1 446 | 0,2 % | 18 | 34 394 | 460 (2026 Q3) |
| 156 | SIA "Motus ID" (šis uzņēmums) | 0 | -142 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603090919 | LV95ZZZ43603090919 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Motus ID" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Motus ID | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-03-09 | NULL | Bauskas nov., Iecava, Estrādes iela 1 - 7 | 3913 | 115394858 | 100016575 | 100003784 | 0406400 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9576375 | 43603090919 | 2020-02-05 | 2020-03-09 11:29:50 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92740589 | 43603090919 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2 | EUR | 2020-03-09 | 2020-03-09 11:31:10 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1280693 | 29684502 | 43603090919 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-03-09 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-08-05 20:28:23.452 |
| 1357995 | 31061176 | 43603090919 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-06-07 07:24:29.984 |
| 1762790 | 32580908 | 43603090919 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-19 19:03:21.918 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1280693 | 29684502 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1357995 | 31061176 | 16736 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12497 | 4239 | 0 | 96 | 0 | 1367 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2776 | 0 | 2776 | NULL | 0 | 2776 |
| 1762790 | 32580908 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 142 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -142 | 0 | -142 | NULL | 0 | -142 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1280693 | 29684502 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
| 1357995 | 31061176 | 177 | 0 | 2601 | 0 | 2778 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2778 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2778 | 2778 |
| 1762790 | 32580908 | 0 | 0 | 2636 | 0 | 2636 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2636 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2636 | 2636 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603090919 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Motus ID" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4939 | 025210 | Iecava | 0.10 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 43603090919 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Motus ID" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4939 | 025210 | Iecava | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 43603090919 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Motus ID" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4939 | 025210 | Iecava | -0.01 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603090919 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Motus ID" | nav | 26.03.2020 | nav | nav | 16.03.2023 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 43603090919 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Motus ID" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Estrādes iela 1 - 7, Iecava, Bauskas nov., LV-3913.
2022. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 142 EUR.
2022. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2022. gadā bija 1,40, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 100 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēts pasažieru sauszemes transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificēts pasažieru sauszemes transports · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026