SIA "HARVEST GROUP" (reģ. Nr. 43603091238) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-04-01. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 1 134 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 36,75 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Nespecializētā vairumtirdzniecībā iesaistītu aģentu darbība
| Reģistrācijas Nr. | 43603091238 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-04-01 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV18ZZZ43603091238 |
| Juridiskā adrese | Vārnu iela 8C - 43, Rīga, LV-1009 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 EUR | -1 134 EUR | 196 409 EUR | 1 |
| 2023 | 0 EUR | -29 100 EUR | 196 409 EUR | 1 |
| 2022 | 92 343 EUR | -49 076 EUR | 261 346 EUR | 0 |
| 2021 | 0 EUR | -9 478 EUR | 199 035 EUR | 1 |
| 2020 | 0 EUR | -24 407 EUR | 143 384 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2023 | 1.98 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| 2022 | 2.37 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 92 343 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | -1 134 EUR | -2 701 EUR | -42 354 EUR | -5 681 EUR | -24 297 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 134 EUR | -29 100 EUR | -49 076 EUR | -9 428 EUR | -24 407 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 134 EUR | -29 100 EUR | -49 076 EUR | -9 478 EUR | -24 407 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 196 409 EUR | 196 409 EUR | 261 346 EUR | 199 035 EUR | 143 384 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 196 409 EUR | 196 409 EUR | 261 346 EUR | 199 035 EUR | 143 384 EUR |
| Pašu kapitāls | -102 895 EUR | -101 761 EUR | -72 661 EUR | -23 585 EUR | -14 107 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 345 EUR | 4 211 EUR | 40 048 EUR | 176 EUR | 157 491 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 293 959 EUR | 293 959 EUR | 293 959 EUR | 222 444 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
36,75 | 46,64 | 6,53 | 1 130,88 | 0,91 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
36,75 | 46,64 | 6,41 | 1 130,88 | 0,91 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | — | -53,15 % | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-0,58 % | -14,82 % | -18,78 % | -4,76 % | -17,02 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
1,10 % | 28,60 % | 67,54 % | 40,19 % | 173,01 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-2,91 | -2,93 | -4,60 | -9,44 | -11,16 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,35 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-0,59 % | -15,14 % | -22,18 % | -4,74 % | 173,01 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,09 | -0,34 | 0,05 | 0,42 | -0,72 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "HARVEST GROUP" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "toplogistic" | 106 377 010 | 155 835 | 0,1 % | 116 | 917 043 | 1 813 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "JOOM" | 47 895 016 | -2 169 566 | -4,5 % | 11 | 4 354 092 | 6 800 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "ENAMINE LV" | 35 681 731 | 109 353 | 0,3 % | 73 | 488 791 | 3 338 (2026 Q3) |
| 4 | AS Jungent Latvia | 35 417 062 | 354 596 | 1,0 % | 61 | 580 608 | 2 264 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "PRAX CW" | 26 674 449 | 467 290 | 1,8 % | 58 | 459 904 | 1 453 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ASKtrade" | 24 072 921 | 125 557 | 0,5 % | 4 | 6 018 230 | 1 034 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Alwark" | 21 559 851 | 1 228 915 | 5,7 % | 73 | 295 340 | 3 631 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Latvijas tirgotāju savienība" | 11 921 994 | 1 040 183 | 8,7 % | 20 | 596 100 | 2 356 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LV-SBS" | 9 678 005 | 1 168 783 | 12,1 % | 28 | 345 643 | 1 459 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Etepek" | 8 672 952 | 747 132 | 8,6 % | 6 | 1 445 492 | 1 833 (2026 Q3) |
| 722 | SIA HARVEST GROUP (šis uzņēmums) | 0 | -1 134 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603091238 | LV18ZZZ43603091238 | SIA HARVEST GROUP | SIA | HARVEST GROUP | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-04-01 | NULL | Rīga, Vārnu iela 8C - 43 | 1009 | 113343788 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9631754 | 43603091238 | 2020-03-26 | 2020-04-01 10:00:56 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92747798 | 43603091238 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10300 | EUR | 2020-05-25 | 2020-05-25 16:35:34 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1274176 | 29655543 | 43603091238 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-04-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-08-02 22:38:36.516 |
| 1415142 | 31385592 | 43603091238 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-04-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-05 05:17:44.475 |
| 1745547 | 32512540 | 43603091238 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-06-01 23:10:50.174 |
| 1945096 | 33866018 | 43603091238 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-10-31 03:00:09.198 |
| 2109743 | 35070097 | 43603091238 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-08 19:00:10.144 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1274176 | 29655543 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24297 | -24297 | 0 | 0 | 0 | 110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -24407 | 0 | -24407 | NULL | 0 | -24407 |
| 1415142 | 31385592 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5681 | -5681 | 2941 | 212 | 0 | 594 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -9428 | 50 | -9478 | NULL | 0 | -9478 |
| 1745547 | 32512540 | 92343 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 134697 | -42354 | 2709 | 2745 | 0 | 1268 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -49076 | 0 | -49076 | NULL | 0 | -49076 |
| 1945096 | 33866018 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2701 | -2701 | 15657 | 13764 | 0 | 6 | 0 | 0 | 3028 | 0 | 0 | NULL | NULL | -29100 | 0 | -29100 | NULL | 0 | -29100 |
| 2109743 | 35070097 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1134 | -1134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1134 | 0 | -1134 | NULL | 0 | -1134 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1274176 | 29655543 | 16924 | 0 | 126460 | 0 | 143384 | 0 | 0 | 0 | 0 | 143384 | NULL | 157491 | 0 | 0 | -14107 | 143384 |
| 1415142 | 31385592 | 1769 | 0 | 197266 | 0 | 199035 | 0 | 0 | 0 | 0 | 199035 | NULL | 176 | 222444 | 0 | -23585 | 199035 |
| 1745547 | 32512540 | 937 | 0 | 255859 | 4550 | 261346 | 0 | 0 | 0 | 0 | 261346 | NULL | 40048 | 293959 | 0 | -72661 | 261346 |
| 1945096 | 33866018 | 300 | 0 | 196109 | 0 | 196409 | 0 | 0 | 0 | 0 | 196409 | NULL | 4211 | 293959 | 0 | -101761 | 196409 |
| 2109743 | 35070097 | 300 | 0 | 196109 | 0 | 196409 | 0 | 0 | 0 | 0 | 196409 | NULL | 5345 | 293959 | 0 | -102895 | 196409 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2109743 | 35070097 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 300 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91364249 | 43603091238 | PROHIBITION | Aizliegums | NULL | 2025-05-27 | 05105/055/2025-NOS | NULL | NULL | Zvērināta tiesu izpildītāja |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603091238 | SIA HARVEST GROUP | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4619 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 43603091238 | SIA HARVEST GROUP | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4619 | 030470 | Ozolnieku pag. | 1.98 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| 43603091238 | SIA HARVEST GROUP | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4619 | 030470 | Ozolnieku pag. | 2.37 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603091238 | SIA HARVEST GROUP | nav | 25.08.2021 | nav | nav | 02.08.2024 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 43603091238 | SIA HARVEST GROUP | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Vārnu iela 8C - 43, Rīga, LV-1009.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 1 134 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 36,75 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 36,75.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 0,09, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializētā vairumtirdzniecībā iesaistītu aģentu darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Nespecializētā vairumtirdzniecībā iesaistītu aģentu darbība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026