Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

ZS "Rāceņi-1"

ZS "Rāceņi-1" (reģ. Nr. 44101026160) — zemnieku saimniecība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 1997-04-15. Jaunākais gada pārskats (2017): apgrozījums 28 265 EUR, peļņa 1 074 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 5,52 (2017).

Reģistrācijas Nr.44101026160
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaZemnieku saimniecība (ZEM)
ReģistrsUzņēmumu reģistra žurnāls
Reģistrēts1997-04-15
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV95ZZZ44101026160
Juridiskā adrese "Rāceņi 1", Jērcēnu pag., Valmieras nov., LV-4715

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2017 28 265 EUR 1 074 EUR 26 178 EUR 0
2016 21 221 EUR 1 560 EUR 31 796 EUR 1
2015 24 317 EUR -767 EUR 31 891 EUR 1
2014 30 288 EUR -284 EUR 30 281 EUR 2
2013 18 683 LVL 13 545 LVL 19 214 LVL 0
2012 20 528 LVL 675 LVL 21 326 LVL 1

VID dati

PVN maksātājs: nav

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2017 2016 2015 2014 2013
Neto apgrozījums 28 265 EUR 21 221 EUR 24 317 EUR 30 288 EUR 18 683 LVL
Personāla izmaksas 237 EUR 382 EUR 3 400 EUR 4 922 EUR 708 LVL
Peļņa pirms nodokļiem 1 074 EUR 1 560 EUR -294 EUR -178 EUR 13 545 LVL
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 LVL
Tīrā peļņa 1 074 EUR 1 560 EUR -767 EUR -284 EUR 13 545 LVL
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2017 2016 2015 2014 2013
Aktīvi kopā 26 178 EUR 31 796 EUR 31 891 EUR 30 281 EUR 19 214 LVL
Apgrozāmie līdzekļi 24 087 EUR 29 442 EUR 29 053 EUR 26 913 EUR 17 924 LVL
Pašu kapitāls 21 815 EUR 25 525 EUR 23 965 EUR 25 757 EUR 15 702 LVL
Īstermiņa saistības 4 363 EUR 6 271 EUR 7 926 EUR 4 524 EUR 3 512 LVL
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 LVL

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Darbinieku skaits: kritums Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Agrākie nosaukumi: 1
Agrākie nosaukumi: 1

Agrākie nosaukumi

  • Valkas rajona Jērcēnu pagasta ZS "RĀCEŅI 1" — līdz 2018-04-23

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2017 2016 2015 2014 2013
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
5,52 4,69 3,67 5,95 5,10
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
1,04 0,90 0,79 1,22 0,64
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
3,80 % 7,35 % -3,15 % -0,94 % 72,50 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
4,10 % 4,91 % -2,41 % -0,94 % 70,50 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
4,92 % 6,11 % -3,20 % -1,10 % 86,26 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,20 0,25 0,33 0,18 0,22
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
— — -31,67 -15,18 148,23
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,08 0,67 0,76 1,00 0,97
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
4,92 % 6,11 % -1,19 % -0,65 % 86,85 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
4,55 3,73 3,11 4,62 6,28

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

ZS "Rāceņi-1" ir uzņēmums, kas jau vairāk nekā ceturtdaļgadsimtu sekmīgi darbojas nozarē.
Pamatojoties uz 2017. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Resursu izmantošana ir vidēja, taču pastāv iespējas to uzlabot.
Ieguldījumi pagaidām negūst pietiekamu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

ZS "Rāceņi-1"
0000 Nenoteikta nozare
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
44101026160 LV95ZZZ44101026160 Jērcēnu pagasta zemnieku saimniecība Rāceņi-1 Jērcēnu pagasta zemnieku saimniecība Rāceņi-1 NULL 1 U Uzņēmumu reģistra žurnāls ZEM Zemnieku saimniecība 1997-04-15 NULL Valmieras nov., Jērcēnu pag., "Rāceņi 1" 4715 103095042 100016647 0 0941860 NULL

Zemnieku saimniecības zemes platība un tās atrašanās vieta

[farm_land]

Reģ.Nr. area_in_hectares land_area Adrese No
44101026160 40.4 54.5 NULL 1995-12-12
44101026160 40.4 40.4 "Rāceņi 1", Jērcēnu pag., Strenču nov. 2018-03-23

Tiesību subjektu darbības mērķi un veidi

[area_of_activity]

Reģ.Nr. Nosauk./Vārds legal_form_code legal_form_code_text area_of_activity
44101026160 Jērcēnu pagasta zemnieku saimniecība Rāceņi-1 FARM_ZEM Zemnieku saimniecība graudkopība lopkopība mežizstrāde

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
44101026160 2018-04-23 Valkas rajona Jērcēnu pagasta zemnieku saimniecība "RĀCEŅI 1"

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
778103 19785540 44101026160 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 0 ONES EUR 2020-11-04 05:09:52.147
250118 15272638 44101026160 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 1 ONES LVL 2020-08-31 10:20:51.028
266423 15308646 44101026160 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 0 ONES LVL 2020-09-01 09:19:55.427
371249 15562412 44101026160 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 2 ONES EUR 2020-09-07 16:05:42.579
539026 15970226 44101026160 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-17 11:39:47.679
593724 16117636 44101026160 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-10-23 08:21:30.733

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
250118 15272638 20528 -45 0 1245 14496 456 2087 NULL NULL NULL NULL NULL 1667 0 0 0 0 2170 0 0 852 0 NULL 177 NULL 675
266423 15308646 18683 350 0 11994 12193 708 1506 NULL NULL NULL NULL NULL 2983 0 0 0 0 92 0 0 13545 0 NULL 0 NULL 13545
371249 15562412 30288 -911 0 18931 32658 4922 870 NULL NULL NULL NULL NULL 10025 0 0 0 0 11 0 0 -178 0 NULL 106 0 -284
539026 15970226 24317 1385 0 16177 25827 3400 880 NULL NULL NULL NULL NULL 12057 0 0 0 0 9 0 0 -294 0 NULL 473 0 -767
593724 16117636 21221 851 0 11353 19153 382 634 NULL NULL NULL NULL NULL 11696 0 0 0 0 0 NULL NULL 1560 0 1560 NULL 0 1560
778103 19785540 28265 -5591 0 18945 20463 237 513 NULL NULL NULL NULL NULL 19332 0 0 0 0 0 NULL NULL 1074 0 1074 NULL 0 1074

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
250118 15272638 446 0 1546 15326 17318 0 4008 0 4008 21326 NULL 11177 0 0 10149 21326
266423 15308646 1588 0 666 15670 17924 0 1290 0 1290 19214 NULL 3512 0 0 15702 19214
371249 15562412 437 0 5091 21385 26913 0 3368 0 3368 30281 NULL 4524 0 0 25757 30281
539026 15970226 2880 0 3403 22770 29053 0 2838 0 2838 31891 NULL 7926 0 0 23965 31891
593724 16117636 1664 0 4006 23772 29442 0 2354 0 2354 31796 NULL 6271 0 0 25525 31796
778103 19785540 589 0 3942 19556 24087 0 2091 0 2091 26178 NULL 4363 0 0 21815 26178

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
44101026160 Jērcēnu pagasta zemnieku saimniecība Rāceņi-1 nav 16.02.2006 nav nav 18.06.2024

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir ZS "Rāceņi-1" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Rāceņi 1", Jērcēnu pag., Valmieras nov., LV-4715.

Kāds bija ZS "Rāceņi-1" 2017. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2017. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 28 265 EUR, un peļņa bija 1 074 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam ZS "Rāceņi-1" 2017. gadā?

2017. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie ZS "Rāceņi-1" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Valkas rajona Jērcēnu pagasta zemnieku saimniecība "RĀCEŅI 1"".

Kāds ir ZS "Rāceņi-1" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2017. gadā bija 5,52 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,04.

Kāds ir ZS "Rāceņi-1" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2017. gadā bija 4,55, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai ZS "Rāceņi-1" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: bez norādītas nozares — Valmieras novads

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Valmieras novads — lielākie uzņēmumi

Vieta pēc apgrozījuma starp uzņēmumiem bez norādītas nozares: 3 806. no 16 425

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 19-10-2026