Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.
Uzmanību! Uzņēmuma darbība ir izbeigta (Statuss: Reorganizēts). Dati ir tikai informatīviem nolūkiem.

SIA "MĀRSNĒNU KOKS"

SIA "MĀRSNĒNU KOKS" (reģ. Nr. 44103023188) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Reorganizēts, reģ. datums: 2001-05-24.

Reģistrācijas Nr.44103023188
Statuss Reorganizēts
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2001-05-24
Darbība izbeigta 2006-10-02
Slēgts Reorganizēts
SEPA ID
Juridiskā adrese "Kalnciems", Mārsnēnu pagasts, Cēsu rajons, LV-4129

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

VID dati

PVN maksātājs: nav

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 3 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Darbība izbeigta — signāli ir vēsturiski Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju Reorganizēts 2006-10-02

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas3Reorganizācijas: 2
Reorganizācijas: 2 Agrākie nosaukumi: 1

Reorganizācijas

Agrākie nosaukumi

  • SIA "MĀRSNĒNU KOKS" — līdz 2005-01-05

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
44103023188 NULL SIA "MĀRSNĒNU KOKS" SIA MĀRSNĒNU KOKS NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2001-05-24 2006-10-02 R Cēsu rajons, Mārsnēnu pagasts, "Kalnciems" 4129 104069920 0 0 0426400 NULL

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
44103023188 2005-01-05 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MĀRSNĒNU KOKS"

Tiesību subjektu reorganizācijas

[reorganizations]

ID Reorg.Kods Reorg.Veids Sākotnējais Pārņēmējs Reģistrēts
30000104 ACQUISITION Apvienošanas ceļā pievienota pie 44103023188 44103026678 2006-10-02
30000042 ACQUISITION Apvienošanas ceļā pievienota pie 49502001983 44103023188 2001-11-29

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
44103023188 SIA "MĀRSNĒNU KOKS" nav 08.06.2001 nav nav 03.10.2006

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "MĀRSNĒNU KOKS" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Kalnciems", Mārsnēnu pagasts, Cēsu rajons, LV-4129.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "MĀRSNĒNU KOKS" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MĀRSNĒNU KOKS"".

Vai SIA "MĀRSNĒNU KOKS" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026