Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Brams 2"

SIA "Brams 2" (reģ. Nr. 44103047735) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2007-09-13. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 199 878 EUR, peļņa 8 155 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 2,18 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Galdniecības izstrādājumu uzstādīšana

Reģistrācijas Nr.44103047735
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2007-09-13
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV52ZZZ44103047735
Juridiskā adrese Stacijas iela 13, Limbaži, Limbažu nov., LV-4001

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 199 878 EUR 8 155 EUR 19 854 EUR 5
2024 189 952 EUR -599 EUR 13 153 EUR 5
2023 126 513 EUR 52 EUR 13 711 EUR 5
2022 126 634 EUR 46 EUR 13 325 EUR 5
2021 127 704 EUR 271 EUR 13 340 EUR 5
2020 111 601 EUR 956 EUR 13 354 EUR 5
2019 109 760 EUR -3 960 EUR 12 299 EUR 5
2018 146 824 EUR -3 140 EUR 13 431 EUR 5
2017 144 458 EUR 1 573 EUR 23 731 EUR 5
2016 125 893 EUR -7 208 EUR 12 068 EUR 5

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 13.14 1.23 5.33 5
2026. gada 1. ceturksnis 9.92 1.34 5.18 5
2025. gada 4. ceturksnis 12.23 1.41 5.02 5
2024 38.37 4.72 17.67 5
2023 32.74 6.09 23.14 5

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 1 042.34 ~ 835.26
2026. gada 1. ceturksnis 1 013.00 ~ 815.70
2025. gada 4. ceturksnis 981.72 ~ 784.63
2024 863.89 ~ 690.55
2023 1 131.32 ~ 861.46

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (17.67 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 863.89 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 863.89 * 0.105 = 90.71 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 360.04 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (863.89 - 90.71 - 360.04) * 0.2 ≈ 82.63 EUR

4. Neto alga: 863.89 - 90.71 - 82.63 = ~ 690.55 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 199 878 EUR 189 952 EUR 126 513 EUR 126 634 EUR 127 704 EUR
Personāla izmaksas 71 520 EUR 60 259 EUR 54 035 EUR 49 394 EUR 47 004 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 8 155 EUR -599 EUR 52 EUR 46 EUR 271 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 8 155 EUR -599 EUR 52 EUR 46 EUR 271 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 19 854 EUR 13 153 EUR 13 711 EUR 13 325 EUR 13 340 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 13 696 EUR 6 120 EUR 3 680 EUR 2 766 EUR 2 781 EUR
Pašu kapitāls -75 039 EUR -83 194 EUR -82 491 EUR -82 543 EUR -82 589 EUR
Īstermiņa saistības 6 283 EUR 1 955 EUR 1 810 EUR 1 476 EUR 1 537 EUR
Ilgtermiņa saistības 88 610 EUR 94 392 EUR 94 392 EUR 94 392 EUR 94 392 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Vides atļaujas un licences11 spēkā
  • C kategorijas piesārņojošas darbības reģistrācija Nr. VI22IC0020 Darbība reģistrēta
    no 2022-02-18 · Mēbeļu komplektēšana (atbilst 4.2.punktam)

A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
2,18 3,13 2,03 1,87 1,81
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
2,18 3,13 2,03 1,87 1,81
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
4,08 % -0,32 % 0,04 % 0,04 % 0,21 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
41,07 % -4,55 % 0,38 % 0,35 % 2,03 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-10,87 % 0,72 % -0,06 % -0,06 % -0,33 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,26 -1,16 -1,17 -1,16 -1,16
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
10,07 14,44 9,23 9,50 9,57
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
60,09 % -5,35 % 0,44 % 0,39 % 2,30 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
8,06 8,78 3,86 3,96 4,08

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Brams 2" ir uzņēmums, kas jau sasniedzis gandrīz divdesmit gadu pieredzi un nostiprinājies kā uzticams partneris.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4332)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 320 uzņēmumi 48. vieta pēc apgrozījuma 57. vieta pēc peļņas Galdniecības izstrādājumu uzstādīšana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "WEmont"2 058 861359 42617,5 %19108 3611 585 (2026 Q2)
2SIA ET Solution1 807 284434 36824,0 %3602 4281 750 (2026 Q2)
3SIA "DOVGIL"1 760 502-48 411-2,7 %1992 658716 (2026 Q2)
4SIA "S4VS Windows"1 492 76831 6252,1 %1882 9321 222 (2026 Q2)
5SIA "Logi Durvis"1 362 27156 0754,1 %13104 7901 140 (2026 Q2)
6SIA "AJ Tehnika"929 279-9 783-1,1 %3030 9761 200 (2026 Q2)
7SIA "Idea Crafter Group"820 27343 1895,3 %2410 137***
8SIA "A.M.Holdings"803 52730 7103,8 %6133 9212 885 (2026 Q2)
9SIA "Griestu Montāžnieks"790 226111 80414,1 %898 7781 501 (2026 Q2)
10SIA "Logu maiņa"754 28612 4761,7 %4188 5721 384 (2026 Q2)
48SIA "Brams 2" (šis uzņēmums)199 8788 1554,1 %539 9761 042 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Brams 2"
4332 Galdniecības izstrādājumu uzstādīšana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
44103047735 LV52ZZZ44103047735 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Brams 2" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Brams 2 NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2007-09-13 NULL Limbažu nov., Limbaži, Stacijas iela 13 4001 102189717 100015975 100003358 0660201 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
286955 44103047735 2007-09-06 2007-09-14 11:02:34

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92525692 44103047735 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2842 EUR 2016-09-23 2016-09-23 10:15:17

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
797320 19835783 44103047735 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 5 ONES EUR 2020-11-05 06:39:19.993
947348 21512934 44103047735 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 5 ONES EUR 2020-11-13 12:33:03.595
86209 14837005 44103047735 DokUGP2008v1 NULL 2010 2010-01-01 2010-12-31 3 ONES LVL 2020-08-22 04:10:03.425
157250 15052633 44103047735 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 3 ONES LVL 2020-08-26 04:11:29.251
233747 15237807 44103047735 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 3 ONES LVL 2020-08-30 11:45:38.675
334275 15480355 44103047735 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 3 ONES LVL 2020-09-05 14:27:34.49
431441 15718951 44103047735 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 4 ONES EUR 2020-09-11 08:10:32.391
543564 15979447 44103047735 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 5 ONES EUR 2020-09-17 16:34:47.159
663265 16410261 44103047735 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 5 ONES EUR 2020-10-28 11:21:07.145
1108499 23460556 44103047735 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 5 ONES EUR 2020-11-22 14:24:53.588
1266002 29634658 44103047735 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 5 ONES EUR 2021-07-30 23:12:44.578
1427565 31568526 44103047735 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 5 ONES EUR 2022-09-16 17:17:01.099
1735120 32482542 44103047735 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 5 ONES EUR 2023-05-30 03:38:16.048
1900942 33503516 44103047735 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 5 ONES EUR 2024-05-30 06:02:48.862
2063048 34522714 44103047735 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 5 ONES EUR 2025-06-07 19:00:20.981
2262281 35409854 44103047735 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 5 ONES EUR 2026-05-25 17:13:49.158

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1108499 23460556 109760 0 0 0 75331 35808 285 NULL NULL NULL NULL NULL 2296 0 0 0 0 0 NULL NULL -3960 0 -3960 NULL 0 -3960
1266002 29634658 111601 0 0 0 70842 35191 1558 NULL NULL NULL NULL NULL 3054 0 0 0 0 0 NULL NULL 956 0 956 NULL 0 956
1427565 31568526 127704 0 0 0 77312 47004 0 NULL NULL NULL NULL NULL 3117 0 0 0 0 0 NULL NULL 271 0 271 NULL 0 271
157250 15052633 23696 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 29799 -6103 10756 122 0 0 0 0 3 0 0 0 0 -16978 0 NULL 0 NULL -16978
1735120 32482542 126634 0 0 0 74240 49394 0 NULL NULL NULL NULL NULL 2954 0 0 0 0 0 NULL NULL 46 0 46 NULL 0 46
1900942 33503516 126513 0 0 0 68905 54035 0 NULL NULL NULL NULL NULL 3521 0 0 0 0 0 NULL NULL 52 0 52 NULL 0 52
2063048 34522714 189952 0 0 0 127340 60259 0 NULL NULL NULL NULL NULL 2952 0 0 0 0 0 NULL NULL -599 0 -599 NULL 0 -599
2262281 35409854 199878 0 0 0 116906 71520 0 NULL NULL NULL NULL NULL 3297 0 0 0 0 0 NULL NULL 8155 0 8155 NULL 0 8155
233747 15237807 56550 0 0 0 52407 5407 1070 NULL NULL NULL NULL NULL 2966 0 0 0 0 0 0 0 -5300 0 NULL 0 NULL -5300
334275 15480355 74648 0 0 0 67098 6674 941 NULL NULL NULL NULL NULL 2559 0 0 0 0 0 0 0 -2624 0 NULL 0 NULL -2624
431441 15718951 110292 0 0 0 90767 18035 391 NULL NULL NULL NULL NULL 5134 0 0 0 0 0 0 0 -4035 0 NULL 0 0 -4035
543564 15979447 98854 0 0 0 90198 23207 301 NULL NULL NULL NULL NULL 2585 0 0 0 0 0 0 0 -17437 0 NULL 0 0 -17437
663265 16410261 125893 0 0 0 104784 25189 291 NULL NULL NULL NULL NULL 2837 0 0 0 0 0 NULL NULL -7208 0 -7208 NULL 0 -7208
797320 19835783 144458 0 0 0 102181 25964 386 NULL NULL NULL NULL NULL 14354 0 0 0 0 0 NULL NULL 1573 0 1573 NULL 0 1573
86209 14837005 31663 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 33862 -2199 13052 123 0 0 0 0 3 0 0 0 0 -15371 0 NULL 0 NULL -15371
947348 21512934 146824 0 0 0 112587 34804 365 NULL NULL NULL NULL NULL 2208 0 0 0 0 0 NULL NULL -3140 0 -3140 NULL 0 -3140

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1108499 23460556 1184 0 0 0 1184 0 11115 0 11115 12299 NULL 1151 94964 0 -83816 12299
1266002 29634658 2795 0 0 0 2795 0 10559 0 10559 13354 NULL 1250 94964 0 -82860 13354
1427565 31568526 1573 0 1208 0 2781 0 10559 0 10559 13340 NULL 1537 94392 0 -82589 13340
157250 15052633 153 0 2874 0 3027 0 1561 0 1561 4588 NULL 451 55344 0 -51207 4588
1735120 32482542 1741 0 1025 0 2766 0 10559 0 10559 13325 NULL 1476 94392 0 -82543 13325
1900942 33503516 3545 0 135 0 3680 0 10031 0 10031 13711 NULL 1810 94392 0 -82491 13711
2063048 34522714 6120 0 0 0 6120 0 7033 0 7033 13153 NULL 1955 94392 0 -83194 13153
2262281 35409854 13696 0 0 0 13696 0 6158 0 6158 19854 NULL 6283 88610 0 -75039 19854
233747 15237807 4230 0 690 0 4920 0 6021 0 6021 10941 NULL 67448 0 0 -56507 10941
334275 15480355 987 0 613 2220 3820 0 5530 0 5530 9350 NULL 68481 0 0 -59131 9350
431441 15718951 2032 0 900 3456 6388 0 7434 0 7434 13822 NULL 99146 0 0 -85324 13822
543564 15979447 2491 0 14 2195 4700 0 7291 0 7291 11991 NULL 92951 0 0 -80960 11991
663265 16410261 2857 0 16 2195 5068 0 7000 0 7000 12068 NULL 6899 93337 0 -88168 12068
797320 19835783 11381 0 0 0 11381 0 12350 0 12350 23731 NULL 6290 93337 0 -75896 23731
86209 14837005 2420 0 2070 0 4490 0 2542 0 2542 7032 NULL 562 40699 0 -34229 7032
947348 21512934 1081 0 0 0 1081 0 12350 0 12350 13431 NULL 1419 91048 0 -79036 13431

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
44103047735 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Brams 2" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4332 035220 Limbaži 38.37 4.72 17.67 5
44103047735 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Brams 2" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4332 035220 Limbaži 32.74 6.09 23.14 5

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
44103047735 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Brams 2" ir 03.10.2007 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
44103047735 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Brams 2" B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Brams 2" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Stacijas iela 13, Limbaži, Limbažu nov., LV-4001.

Kāds bija SIA "Brams 2" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 199 878 EUR, un peļņa bija 8 155 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Brams 2" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.

Kāds ir SIA "Brams 2" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,18 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,18.

Kāds ir SIA "Brams 2" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,06, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Brams 2" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "Brams 2"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 863.89 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 690.55 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Brams 2"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 38 370 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 720 EUR un VSAOI 17 670 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Brams 2" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Brams 2" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Galdniecības izstrādājumu uzstādīšana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Galdniecības izstrādājumu uzstādīšana — Limbažu novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Galdniecības izstrādājumu uzstādīšana · Limbažu novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026