SIA "Glass Installation" (reģ. Nr. 44103090013) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2013-12-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 361 617 EUR, zaudējumi 37 787 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 0,66 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 44103090013 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2013-12-27 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV42ZZZ44103090013 |
| Juridiskā adrese | Stacijas iela 16 - 2, Limbaži, Limbažu nov., LV-4001 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 361 617 EUR | -37 787 EUR | 50 958 EUR | 4 |
| 2024 | 328 957 EUR | 37 115 EUR | 65 783 EUR | 4 |
| 2023 | 191 541 EUR | 7 417 EUR | 19 819 EUR | 4 |
| 2022 | 146 525 EUR | -9 396 EUR | 12 756 EUR | 3 |
| 2021 | 95 674 EUR | 256 EUR | 13 523 EUR | 3 |
| 2020 | 82 677 EUR | 802 EUR | 16 407 EUR | 3 |
| 2019 | 129 302 EUR | 7 271 EUR | 7 813 EUR | 3 |
| 2018 | 42 325 EUR | 1 617 EUR | 2 151 EUR | 3 |
| 2017 | 2 288 EUR | -707 EUR | 278 EUR | 2 |
| 2016 | 0 EUR | -566 EUR | 688 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 34.06 | 6.57 | 12.18 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 46.5 | 7.96 | 15.82 | 5 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 19.16 | 4.44 | 10.40 | 5 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 28.43 | 4.50 | 9.72 | 4 |
| 2024 | 60.38 | 6.37 | 17.25 | 4 |
| 2023 | 29.72 | 3.57 | 11.71 | 4 |
| 2022 | 27.82 | 4.57 | 12.17 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2 381.93 | ~ 1 728.46 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3 093.77 | ~ 2 203.10 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2 033.83 | ~ 1 496.36 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2 376.06 | ~ 1 714.35 |
| 2024 | 1 054.19 | ~ 812.17 |
| 2023 | 715.63 | ~ 595.80 |
| 2022 | 991.66 | ~ 730.86 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (17.25 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 1 054.19 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 054.19 * 0.105 = 110.69 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 286.85 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 054.19 - 110.69 - 286.85) * 0.2 ≈ 131.33 EUR
4. Neto alga: 1 054.19 - 110.69 - 131.33 = ~ 812.17 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 361 617 EUR | 328 957 EUR | 191 541 EUR | 146 525 EUR | 95 674 EUR |
| Bruto peļņa | 1 353 EUR | 63 550 EUR | 31 977 EUR | 3 030 EUR | 2 392 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -37 787 EUR | 37 115 EUR | 7 417 EUR | -9 396 EUR | 256 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -37 787 EUR | 37 115 EUR | 7 417 EUR | -9 396 EUR | 256 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 50 958 EUR | 65 783 EUR | 19 819 EUR | 12 756 EUR | 13 523 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 32 004 EUR | 51 479 EUR | 11 380 EUR | 2 307 EUR | 4 411 EUR |
| Pašu kapitāls | -541 EUR | 37 975 EUR | 860 EUR | -6 557 EUR | 2 839 EUR |
| Īstermiņa saistības | 48 421 EUR | 27 808 EUR | 18 959 EUR | 19 313 EUR | 10 684 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 3 078 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,66 | 1,85 | 0,60 | 0,12 | 0,41 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,66 | 1,85 | 0,60 | 0,12 | 0,41 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-10,45 % | 11,28 % | 3,87 % | -6,41 % | 0,27 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-74,15 % | 56,42 % | 37,42 % | -73,66 % | 1,89 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
6 984,66 % | 97,74 % | 862,44 % | 143,30 % | 9,02 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-95,19 | 0,73 | 22,05 | -2,95 | 3,76 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-24,60 | 160,29 | 12,31 | -17,91 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
7,10 | 5,00 | 9,66 | 11,49 | 7,07 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-1 431,26 % | 98,35 % | 938,72 % | 135,72 % | 9,02 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,62 | 8,08 | 10,69 | 7,76 | 7,08 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Glass Installation" ir pieredzējis uzņēmums ar vairāk nekā desmit gadu darbību, kas sekmīgi turpina savu ceļu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ZK 9" | 13 245 618 | 70 779 | 0,5 % | 147 | 90 106 | 2 628 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Andre Motors" | 12 575 437 | 472 344 | 3,8 % | 21 | 598 830 | 2 826 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Favorit West" | 9 057 061 | 17 278 | 0,2 % | 17 | 532 768 | 1 980 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Avēnija VP" | 8 535 432 | 44 605 | 0,5 % | 18 | 474 191 | 1 048 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AK12" | 5 844 818 | -47 388 | -0,8 % | 67 | 87 236 | 2 236 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "AUTOFAVORĪTS" | 5 591 387 | -161 436 | -2,9 % | 65 | 86 021 | 1 542 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SD AUTOCENTRS" | 5 559 209 | 177 729 | 3,2 % | 24 | 231 634 | 1 424 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "TEHAUTO" | 5 212 686 | 84 556 | 1,6 % | 22 | 236 940 | 1 562 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "STUTTGART workshop" | 5 069 545 | 135 801 | 2,7 % | 23 | 220 415 | 1 951 (2026 Q3) |
| 10 | "SG AUTOCENTRS" SIA | 4 937 742 | 106 970 | 2,2 % | 3 | 1 645 914 | 1 382 (2026 Q3) |
| 241 | SIA "Glass Installation" (šis uzņēmums) | 361 617 | -37 787 | -10,4 % | 5 | 72 323 | 2 382 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103090013 | LV42ZZZ44103090013 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Glass Installation" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Glass Installation | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2013-12-27 | NULL | Limbažu nov., Limbaži, Stacijas iela 16 - 2 | 4001 | 114719323 | 100015975 | 100003358 | 0660201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 3510918 | 44103090013 | 2013-12-04 | 2013-12-27 16:02:54 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 44103090013 | 2018-09-18 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Carglass Pro" |
| 44103090013 | 2017-10-20 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Pop-Up Fashion" |
| 44103090013 | 2017-10-17 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Pop-Up Fashion" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92159782 | 44103090013 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2013-12-27 | 2013-12-27 13:44:31 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 557770 | 16008532 | 44103090013 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-09-18 12:32:24.987 |
| 676109 | 16452979 | 44103090013 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-10-29 05:09:15.066 |
| 1079567 | 23250722 | 44103090013 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-20 21:45:16.22 |
| 1257091 | 29602479 | 44103090013 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-07-28 10:06:24.22 |
| 1928723 | 33599363 | 44103090013 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-06-19 19:01:27.942 |
| 2284277 | 35439249 | 44103090013 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-05-28 17:13:44.597 |
| 793134 | 19827362 | 44103090013 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-04 23:05:07.004 |
| 873714 | 21235297 | 44103090013 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-09 13:05:23.068 |
| 448563 | 15755077 | 44103090013 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2013-12-27 | 2014-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-09-12 08:15:32.003 |
| 1393996 | 31315685 | 44103090013 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-07-27 23:32:55.802 |
| 1762147 | 32573953 | 44103090013 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-06-15 19:05:33.881 |
| 2080977 | 34621788 | 44103090013 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2025-07-11 19:01:41.485 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1079567 | 23250722 | 129302 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 108083 | 21219 | 0 | 7771 | 0 | 5985 | 0 | 0 | 0 | 0 | 192 | NULL | NULL | 7271 | 0 | 7271 | NULL | 0 | 7271 |
| 1257091 | 29602479 | 82677 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 67402 | 15275 | 0 | 7005 | 0 | 7468 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 802 | 0 | 802 | NULL | 0 | 802 |
| 1393996 | 31315685 | 95674 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 93282 | 2392 | 0 | 4852 | 9261 | 6545 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 256 | 0 | 256 | NULL | 0 | 256 |
| 1762147 | 32573953 | 146525 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 143495 | 3030 | 1067 | 3802 | 0 | 7060 | 0 | 0 | 0 | 0 | 497 | NULL | NULL | -9396 | 0 | -9396 | NULL | 0 | -9396 |
| 1928723 | 33599363 | 191541 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 159564 | 31977 | 0 | 4473 | 0 | 19431 | 0 | 0 | 0 | 0 | 656 | NULL | NULL | 7417 | 0 | 7417 | NULL | 0 | 7417 |
| 2080977 | 34621788 | 328957 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 265407 | 63550 | 0 | 6784 | 0 | 19418 | 0 | 0 | 0 | 0 | 233 | NULL | NULL | 37115 | 0 | 37115 | NULL | 0 | 37115 |
| 2284277 | 35439249 | 361617 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 360264 | 1353 | 0 | 17996 | 0 | 19668 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1476 | NULL | NULL | -37787 | 0 | -37787 | NULL | 0 | -37787 |
| 448563 | 15755077 | 3182 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6650 | -3468 | 0 | 1562 | 237 | 414 | 0 | 0 | 0 | 0 | 331 | 0 | 0 | -5538 | 0 | NULL | 0 | 0 | -5538 |
| 557770 | 16008532 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 51 | -51 | 0 | 69 | 192 | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 255 | 0 | 0 | -247 | 50 | NULL | 0 | 0 | -297 |
| 676109 | 16452979 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 60 | -60 | 0 | 246 | 46 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 181 | NULL | NULL | -516 | 50 | -566 | NULL | 0 | -566 |
| 793134 | 19827362 | 2288 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2568 | -280 | 0 | 374 | 0 | 53 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -707 | 0 | -707 | NULL | 0 | -707 |
| 873714 | 21235297 | 42325 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24566 | 17759 | 0 | 8432 | 0 | 7710 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1617 | 0 | 1617 | NULL | 0 | 1617 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1079567 | 23250722 | 649 | 0 | 3697 | 0 | 4346 | 0 | 3467 | 0 | 3467 | 7813 | NULL | 6032 | 0 | 0 | 1781 | 7813 |
| 1257091 | 29602479 | 408 | 0 | 4118 | 79 | 4605 | 0 | 11802 | 0 | 11802 | 16407 | NULL | 13824 | 0 | 0 | 2583 | 16407 |
| 1393996 | 31315685 | 3191 | 0 | 1220 | 0 | 4411 | 0 | 9112 | 0 | 9112 | 13523 | NULL | 10684 | 0 | 0 | 2839 | 13523 |
| 1762147 | 32573953 | 575 | 0 | 1732 | 0 | 2307 | 0 | 10449 | 0 | 10449 | 12756 | NULL | 19313 | 0 | 0 | -6557 | 12756 |
| 1928723 | 33599363 | 2169 | 0 | 9211 | 0 | 11380 | 0 | 8439 | 0 | 8439 | 19819 | NULL | 18959 | 0 | 0 | 860 | 19819 |
| 2080977 | 34621788 | 5531 | 0 | 45948 | 0 | 51479 | 0 | 14304 | 0 | 14304 | 65783 | NULL | 27808 | 0 | 0 | 37975 | 65783 |
| 2284277 | 35439249 | 0 | 0 | 32004 | 0 | 32004 | 0 | 18954 | 0 | 18954 | 50958 | NULL | 48421 | 3078 | 0 | -541 | 50958 |
| 448563 | 15755077 | 35 | 0 | 2 | 1203 | 1240 | 0 | 208 | 0 | 208 | 1448 | NULL | 5397 | 1588 | 0 | -5537 | 1448 |
| 557770 | 16008532 | 87 | 0 | 2 | 493 | 582 | 0 | 157 | 0 | 157 | 739 | NULL | 6573 | 0 | 0 | -5834 | 739 |
| 676109 | 16452979 | 36 | 0 | 2 | 493 | 531 | 0 | 157 | 0 | 157 | 688 | NULL | 7088 | 0 | 0 | -6400 | 688 |
| 793134 | 19827362 | 0 | 0 | 278 | 0 | 278 | 0 | 0 | 0 | 0 | 278 | NULL | 7385 | 0 | 0 | -7107 | 278 |
| 873714 | 21235297 | 1004 | 0 | 1147 | 0 | 2151 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2151 | NULL | 7641 | 0 | 0 | -5490 | 2151 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91406877 | 44103090013 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā | 2026-10-27 | 30.4/17.20.2/101200 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103090013 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Glass Installation" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9531 | 035220 | Limbaži | 60.38 | 6.37 | 17.25 | 4 |
| 44103090013 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Glass Installation" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4771 | 035220 | Limbaži | 29.72 | 3.57 | 11.71 | 4 |
| 44103090013 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Glass Installation" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4771 | 035220 | Limbaži | 27.82 | 4.57 | 12.17 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103090013 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Glass Installation" | ir | 09.11.2018 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103090013 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Glass Installation" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Stacijas iela 16 - 2, Limbaži, Limbažu nov., LV-4001.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 361 617 EUR, un zaudējumi bija 37 787 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Carglass Pro"", "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Pop-Up Fashion"", "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Pop-Up Fashion"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,66 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,66.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,62, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 054.19 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 812.17 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 60 380 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 6 370 EUR un VSAOI 17 250 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Limbažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026