SIA "Upmalas-S" (reģ. Nr. 44103094405) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2014-07-22. Jaunākais gada pārskats (2017): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 3 086 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 1,12 (2015). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Koka taras ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 44103094405 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2014-07-22 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV89ZZZ44103094405 |
| Juridiskā adrese | "Upmalas", Rankas pag., Gulbenes nov., LV-4416 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | 0 EUR | -3 086 EUR | 2 800 EUR | 0 |
| 2015 | 11 318 EUR | 3 036 EUR | 8 659 EUR | 6 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 11 318 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 5 668 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3 036 EUR | 0 EUR | 3 036 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -3 086 EUR | 0 EUR | 3 036 EUR |
| Pozīcija | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 800 EUR | 5 836 EUR | 8 659 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 952 EUR | 3 988 EUR | 6 811 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 750 EUR | 5 836 EUR | 2 586 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 6 073 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
— | — | 1,12 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
— | — | 1,12 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | — | 26,82 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-110,21 % | 0,00 % | 35,06 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-112,22 % | 0,00 % | 117,40 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,02 | 0,00 | 2,35 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 1,31 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-108,43 % | 0,00 % | 117,40 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
20,81 | 1,34 | 2,89 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Upmalas-S" ir uzņēmums, kas darbojas ar vērtībām, kas veidojušās ilgu gadu laikā.
Pamatojoties uz 2017. gada datiem, uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | KRONUS SIA | 87 642 325 | 136 066 | 0,2 % | 523 | 167 576 | 2 208 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BELWOOD" | 20 709 120 | 1 226 312 | 5,9 % | 45 | 460 203 | 2 423 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "PALLETERIES" | 18 940 447 | -1 260 841 | -6,7 % | 101 | 187 529 | 1 549 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "MARKO KEA" | 13 349 685 | -122 004 | -0,9 % | 52 | 256 725 | 2 037 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "GL PLUS" | 12 742 029 | 716 243 | 5,6 % | 73 | 174 548 | 1 707 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "PALLOGS" | 9 432 853 | 215 568 | 2,3 % | 89 | 105 987 | 1 184 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "UPESLĪČI" | 9 063 956 | 273 153 | 3,0 % | 40 | 226 599 | 994 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "DLLA" | 8 444 164 | -453 785 | -5,4 % | 84 | 100 526 | 1 459 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SMD Solutions" | 6 379 826 | 235 363 | 3,7 % | 31 | 205 801 | 1 392 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Latvia Packing" | 4 833 172 | 181 295 | 3,8 % | 39 | 123 927 | 1 194 (2026 Q3) |
| 110 | SIA "Upmalas-S" (šis uzņēmums) | 0 | -3 086 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103094405 | LV89ZZZ44103094405 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Upmalas-S" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Upmalas-S | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2014-07-22 | NULL | Gulbenes nov., Rankas pag., "Upmalas" | 4416 | 105713276 | 100015854 | 0 | 0500284 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 3846725 | 44103094405 | 2014-07-17 | 2014-07-24 08:37:11 |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900267622 | 44103094405 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2021-02-23 | VID Nodokļu pārvaldes 17.02.2021. lēmums Nr.30.1-8.59.2/8.59.2/18713 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 44103094405 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Upmalas-S" | 17.02.2021 | 27.02.2021 | NULL |
[liquidations]
| ID | Reģ.Nr. | liquidation_type | liquidation_type_text | No | grounds_for_liquidation | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900246870 | 44103094405 | LIQUIDATION | Likvidācijas process | 2019-11-22 | 15.11.2019. dalībnieka lēmums Nr.1 | 2019-11-22 13:43:02 | 2019-11-22 13:43:02 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92196981 | 44103094405 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2014-07-22 | 2014-07-22 12:57:11 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 837756 | 20170880 | 44103094405 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-07 13:25:50.567 |
| 851386 | 21000031 | 44103094405 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-08 08:49:02.268 |
| 566483 | 16027168 | 44103094405 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2020-09-18 21:47:59.99 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 566483 | 16027168 | 11318 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5650 | 5668 | 0 | 1053 | 0 | 1579 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3036 | 0 | NULL | 0 | 0 | 3036 |
| 837756 | 20170880 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3036 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3036 | 50 | -3086 | NULL | 0 | -3086 |
| 851386 | 21000031 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 566483 | 16027168 | 6785 | 0 | 26 | 0 | 6811 | 0 | 1848 | 0 | 1848 | 8659 | NULL | 6073 | 0 | 0 | 2586 | 8659 |
| 837756 | 20170880 | 952 | 0 | 0 | 0 | 952 | 0 | 1848 | 0 | 1848 | 2800 | NULL | 0 | 50 | 0 | 2750 | 2800 |
| 851386 | 21000031 | 3988 | 0 | 0 | 0 | 3988 | 0 | 1848 | 0 | 1848 | 5836 | NULL | 0 | 0 | 0 | 5836 | 5836 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91258069 | 44103094405 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai | 2021-02-23 | 30.1-8.59.2/8.59.2/18713 | 1000228799 | NULL | VID Nodokļu pārvalde |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103094405 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Upmalas-S" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1624 | 029490 | Rankas pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 44103094405 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Upmalas-S" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1624 | 029490 | Rankas pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 44103094405 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Upmalas-S" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1624 | 029490 | Rankas pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103094405 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Upmalas-S" | nav | 31.07.2014 | nav | nav | 16.01.2018 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103094405 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Upmalas-S" | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Upmalas", Rankas pag., Gulbenes nov., LV-4416.
2017. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 3 086 EUR.
2017. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2015. gadā bija 1,12 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,12.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2017. gadā bija 20,81, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Koka taras ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Koka taras ražošana · Gulbenes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026