Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "ZELTA DRUVA"

SIA "ZELTA DRUVA" (reģ. Nr. 44103102685) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2015-10-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 208 520 EUR, peļņa 27 828 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 2,09 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Jauktā lauksaimniecība (augkopība un lopkopība)

Reģistrācijas Nr.44103102685
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2015-10-05
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV17ZZZ44103102685
Juridiskā adrese "Medņi" - 2, Rencēnu pag., Valmieras nov., LV-4232

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 208 520 EUR 27 828 EUR 442 903 EUR 2
2024 155 888 EUR -22 481 EUR 390 251 EUR 2
2023 169 613 EUR -100 891 EUR 475 385 EUR 2
2022 184 188 EUR 246 544 EUR 539 506 EUR 2
2021 96 120 EUR 15 666 EUR 182 516 EUR 1
2020 50 242 EUR 31 059 EUR 117 705 EUR 1
2019 34 581 EUR 14 365 EUR 94 722 EUR 1
2018 41 958 EUR 13 483 EUR 92 142 EUR 1
2017 16 315 EUR 11 019 EUR 46 952 EUR 1
2016 32 031 EUR 3 199 EUR 8 777 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis -6.18 0.21 1.23 3
2026. gada 1. ceturksnis -3.35 0.36 0.34 2
2025. gada 4. ceturksnis 1.01 2.42 1.50 2
2024 -8.57 3.29 2.29 2
2023 -64.37 2.62 2.38 2

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 400.90 ~ 358.81
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 208 520 EUR 155 888 EUR 169 613 EUR 184 188 EUR 96 120 EUR
Bruto peļņa -26 772 EUR -74 192 EUR -171 297 EUR 59 450 EUR -13 315 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 27 828 EUR -22 481 EUR -100 891 EUR 246 544 EUR 15 666 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 27 828 EUR -22 481 EUR -100 891 EUR 246 544 EUR 15 666 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 442 903 EUR 390 251 EUR 475 385 EUR 539 506 EUR 182 516 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 116 205 EUR 56 726 EUR 47 828 EUR 154 734 EUR 83 423 EUR
Pašu kapitāls 240 091 EUR 212 263 EUR 234 744 EUR 335 635 EUR 89 091 EUR
Īstermiņa saistības 55 715 EUR 40 007 EUR 57 029 EUR 57 385 EUR 67 849 EUR
Ilgtermiņa saistības 147 097 EUR 137 981 EUR 183 612 EUR 146 486 EUR 25 576 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 7 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Valsts atbalsts (de minimis)77 525 €

Lielākie piešķīrumi — kopā 7 525 €

  • 2 677 € 2025-09-22
    Lauku atbalsta dienests: Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem
  • 1 523 € 2024-09-30
    Lauku atbalsta dienests: Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem
  • 1 370 € 2023-10-06
    Lauku atbalsta dienests: Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem
  • 883,22 € 2024-11-08
    Lauku atbalsta dienests: Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem
  • 639,57 € 2025-03-19
    Lauku atbalsta dienests: Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem
  • 432,31 € 2023-05-23
    Lauku atbalsta dienests: Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem
  • … un vēl 1 — rādīt visus

Pa atbalsta veidiem

  • Tiešais maksājums (grants) 7 525 €
  • Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem 0,00 €

De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-05-23 – 2025-09-22 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
2,09 1,42 0,84 2,70 1,23
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,73 0,60 0,39 0,61 0,55
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
13,35 % -14,42 % -59,48 % 133,85 % 16,30 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
6,28 % -5,76 % -21,22 % 45,70 % 8,58 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
11,59 % -10,59 % -42,98 % 73,46 % 17,58 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,84 0,84 1,03 0,61 1,05
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
3,39 -0,72 -7,15 55,20 11,24
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,47 0,40 0,36 0,34 0,53
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
10,20 % -2,69 % -21,16 % 52,08 % 15,00 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
1,80 1,32 0,59 3,13 1,69

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "ZELTA DRUVA" ir uzņēmums, kas darbojas ar vērtībām, kas veidojušās ilgu gadu laikā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 0150)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 723 uzņēmumi 149. vieta pēc apgrozījuma 172. vieta pēc peļņas Jauktā lauksaimniecība (augkopība un lopkopība)
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "GAIŽĒNI"17 101 2863 009 83217,6 %64267 2082 632 (2026 Q2)
2AS "ZIEDI JP"15 633 7352 950 60618,9 %100156 3371 762 (2026 Q2)
3SIA "ZS Pilslejas"9 698 8511 746 27418,0 %53182 9972 196 (2026 Q2)
4AS "PAMPĀĻI"9 104 895-359 492-3,9 %75121 3992 333 (2026 Q2)
5SIA "VS Dairy"8 413 9352 642 51531,4 %64131 4681 751 (2026 Q2)
6SIA "NAUKŠĒNI"7 188 5981 389 16419,3 %8089 8571 250 (2026 Q2)
7SIA "AGRO-KAĶENIEKI"6 892 928688 01010,0 %62111 1761 792 (2026 Q2)
8SIA "Agrofirma "Turība""6 247 323347 9515,6 %7979 0801 375 (2026 Q2)
9SIA "LĀDES PIENS"6 150 754695 02911,3 %7680 931369 (2026 Q2)
10SIA "VĀRPA" Tukuma rajonā5 767 1701 279 93822,2 %46125 3731 563 (2026 Q2)
149SIA ZELTA DRUVA (šis uzņēmums)208 52027 82813,3 %369 507401 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "ZELTA DRUVA"
0150 Jauktā lauksaimniecība (augkopība un lopkopība)
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
44103102685 LV17ZZZ44103102685 SIA ZELTA DRUVA SIA ZELTA DRUVA NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2015-10-05 NULL Valmieras nov., Rencēnu pag., "Medņi" - 2 4232 117352096 100016647 0 0967178 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
5089287 44103102685 2015-09-30 2016-02-18 10:24:42

Piešķirtais de minimis atbalsts

[deminimis]

person_reg_nr assign_date assigned_amount assigner_title program_title instrument_title regul_title project_title
44103102685 2025-09-22 2676.94 Lauku atbalsta dienests Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem 01 Tiešais maksājums (grants) 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) 571c5451
44103102685 2025-03-19 639.57 Lauku atbalsta dienests Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem 01 Tiešais maksājums (grants) 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) 60e1aa95
44103102685 2024-11-08 883.22 Lauku atbalsta dienests Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem 01 Tiešais maksājums (grants) 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) 60e1aa95
44103102685 2024-09-30 1522.79 Lauku atbalsta dienests Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem 01 Tiešais maksājums (grants) 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) 571c5451
44103102685 2023-10-06 1369.9 Lauku atbalsta dienests Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem 01 Tiešais maksājums (grants) 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) 571c5451
44103102685 2023-06-14 0 AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" Lauksaimniecības zemes iegādes aizdevums 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) f09b2695
44103102685 2023-05-23 432.31 Lauku atbalsta dienests Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem 01 Tiešais maksājums (grants) 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) 99150280

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92638935 44103102685 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 3000 EUR 2018-04-24 2018-04-24 15:12:41

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
753465 19680725 44103102685 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-11-02 18:22:56.335
956735 21539365 44103102685 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 1 ONES EUR 2020-11-13 23:05:35.216
627471 16253878 44103102685 DokUGP2008v1 NULL 2016 2015-10-05 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-10-26 09:47:55.87
1004771 22719319 44103102685 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-16 17:17:26.501
1175606 28915345 44103102685 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-03-08 23:03:12.829
1302821 30449913 44103102685 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-01-31 13:04:03.63
1467028 32280871 44103102685 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 2 ONES EUR 2023-04-24 17:31:09.355
1790854 33076295 44103102685 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 2 ONES EUR 2024-02-09 19:08:22.098
1967649 34157000 44103102685 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 2 ONES EUR 2025-03-10 21:01:08.063
2125649 35123941 44103102685 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-02-27 23:01:02.132

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1004771 22719319 34581 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 36918 -2337 0 1076 19403 3 0 0 0 0 1622 NULL NULL 14365 0 14365 NULL 0 14365
1175606 28915345 50242 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 28563 21679 0 1819 15250 2334 0 0 0 0 1717 NULL NULL 31059 0 31059 NULL 0 31059
1302821 30449913 96120 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 109435 -13315 0 1285 31803 7 0 0 0 0 1530 NULL NULL 15666 0 15666 NULL 0 15666
1467028 32280871 184188 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 124738 59450 0 4254 195898 1 0 0 0 0 4549 NULL NULL 246544 0 246544 NULL 0 246544
1790854 33076295 169613 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 340910 -171297 0 2580 85402 35 0 0 0 0 12381 NULL NULL -100891 0 -100891 NULL 0 -100891
1967649 34157000 155888 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 230080 -74192 0 1273 66039 0 0 0 0 0 13055 NULL NULL -22481 0 -22481 NULL 0 -22481
2125649 35123941 208520 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 235292 -26772 0 3205 69832 378 0 0 0 0 11649 NULL NULL 27828 0 27828 NULL 0 27828
627471 16253878 32031 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 32215 -184 0 1249 4632 0 0 0 0 0 0 0 0 3199 0 NULL 0 0 3199
753465 19680725 16315 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 20851 -4536 0 1339 18196 3 0 0 0 0 1299 NULL NULL 11019 0 11019 NULL 0 11019
956735 21539365 41958 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 41281 677 0 1329 16391 437 0 0 0 0 1819 NULL NULL 13483 0 13483 NULL 0 13483

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1004771 22719319 5076 0 1911 7813 14800 288 79634 0 79922 94722 NULL 14652 37704 0 42366 94722
1175606 28915345 10491 0 2653 29174 42318 828 74559 0 75387 117705 NULL 16928 27352 0 73425 117705
1302821 30449913 22672 0 14756 45995 83423 898 98195 0 99093 182516 NULL 67849 25576 0 89091 182516
1467028 32280871 5461 0 29478 119795 154734 3768 381004 0 384772 539506 NULL 57385 146486 0 335635 539506
1790854 33076295 22386 0 5 25437 47828 4538 423019 0 427557 475385 NULL 57029 183612 0 234744 475385
1967649 34157000 23843 0 37 32846 56726 4608 328917 0 333525 390251 NULL 40007 137981 0 212263 390251
2125649 35123941 37088 0 3859 75258 116205 4608 322090 0 326698 442903 NULL 55715 147097 0 240091 442903
627471 16253878 1886 0 5600 0 7486 0 1291 0 1291 8777 NULL 0 5278 0 3499 8777
753465 19680725 199 0 6821 5877 12897 0 34055 0 34055 46952 NULL 9806 22628 0 14518 46952
956735 21539365 22839 0 1247 2580 26666 81 65395 0 65476 92142 NULL 16239 47902 0 28001 92142

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
44103102685 SIA ZELTA DRUVA 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 0150 054570 Rencēnu pag. -8.57 3.29 2.29 2
44103102685 SIA ZELTA DRUVA 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 0150 054570 Rencēnu pag. -64.37 2.62 2.38 2

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
44103102685 SIA ZELTA DRUVA ir 09.10.2015 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
44103102685 SIA ZELTA DRUVA A Laba saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "ZELTA DRUVA" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Medņi" - 2, Rencēnu pag., Valmieras nov., LV-4232.

Kāds bija SIA "ZELTA DRUVA" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 208 520 EUR, un peļņa bija 27 828 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "ZELTA DRUVA" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir SIA "ZELTA DRUVA" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,09 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,73.

Kāds ir SIA "ZELTA DRUVA" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,80, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "ZELTA DRUVA" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir SIA "ZELTA DRUVA" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "ZELTA DRUVA" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Jauktā lauksaimniecība (augkopība un lopkopība).

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Jauktā lauksaimniecība (augkopība un lopkopība) — Valmieras novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Jauktā lauksaimniecība (augkopība un lopkopība) · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 21-09-2026