SIA "CC FOREST" (reģ. Nr. 44103109128) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-11-15. Jaunākais gada pārskats (2022): apgrozījums 70 536 EUR, zaudējumi 16 134 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 2,13 (2023). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības
| Reģistrācijas Nr. | 44103109128 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-11-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV74ZZZ44103109128 |
| Juridiskā adrese | Brīvības iela 3 - 28, Seda, Valmieras nov., LV-4728 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | 70 536 EUR | -16 134 EUR | 133 687 EUR | 0 |
| 2021 | 186 334 EUR | 87 204 EUR | 285 272 EUR | 1 |
| 2020 | 169 912 EUR | 138 965 EUR | 224 148 EUR | 1 |
| 2019 | 82 339 EUR | 81 983 EUR | 125 486 EUR | 1 |
| 2018 | 79 234 EUR | 42 617 EUR | 51 244 EUR | 5 |
| 2017 | 21 502 EUR | 5 153 EUR | 7 075 EUR | 5 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 4.26 | 0.22 | 0.35 | 0 |
| 2022 | 9.72 | 0.94 | 1.53 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2023 | — | — |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 70 536 EUR | 186 334 EUR | 169 912 EUR | 82 339 EUR |
| Personāla izmaksas | 0 EUR | 6 180 EUR | 7 415 EUR | 2 085 EUR | 247 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 EUR | -16 134 EUR | 87 204 EUR | 138 965 EUR | 81 983 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 0 EUR | -16 134 EUR | 87 204 EUR | 138 965 EUR | 81 983 EUR |
| Pozīcija | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 133 687 EUR | 133 687 EUR | 285 272 EUR | 224 148 EUR | 125 486 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 133 687 EUR | 133 687 EUR | 280 159 EUR | 217 701 EUR | 125 486 EUR |
| Pašu kapitāls | 71 070 EUR | 71 070 EUR | 256 903 EUR | 169 699 EUR | 81 984 EUR |
| Īstermiņa saistības | 62 617 EUR | 62 617 EUR | 28 369 EUR | 54 449 EUR | 43 502 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. 6 līgumiem summa avotā nav publicēta. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,13 | 2,13 | 9,88 | 4,00 | 2,88 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,13 | 2,13 | 9,88 | 4,00 | 2,88 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | -22,87 % | 46,80 % | 81,79 % | 99,57 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,00 % | -12,07 % | 30,57 % | 62,00 % | 65,33 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
0,00 % | -22,70 % | 33,94 % | 81,89 % | 100,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,88 | 0,88 | 0,11 | 0,32 | 0,53 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,53 | 0,65 | 0,76 | 0,66 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,00 % | -22,70 % | 33,94 % | 81,89 % | 100,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,31 | 1,46 | 6,80 | 5,16 | 4,50 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "CC FOREST" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2023. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Ieguldījumi pagaidām negūst pietiekamu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Latvijas valsts meži" | 604 585 145 | 206 730 197 | 34,2 % | 1 470 | 411 282 | 3 310 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Ingka Investments Timber | 44 576 635 | 3 447 211 | 7,7 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "LIVO mežs" | 24 298 554 | 547 947 | 2,3 % | 18 | 1 349 920 | 1 626 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas meži" | 21 497 564 | 1 726 198 | 8,0 % | 465 | 46 231 | 1 682 (2026 Q3) |
| 5 | SIA Meža cikls | 12 677 135 | 1 435 477 | 11,3 % | 61 | 207 822 | 2 820 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ingka Investments Latvia" | 9 471 626 | 980 795 | 10,4 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "PRIEŽAVOTI" | 7 533 261 | 808 407 | 10,7 % | 60 | 125 554 | 1 146 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "OŠI V" | 7 158 048 | 42 343 | 0,6 % | 43 | 166 466 | 1 570 (2026 Q3) |
| 9 | "MEŽVALDE AD" SIA | 6 659 790 | 77 642 | 1,2 % | 25 | 266 392 | 1 778 (2026 Q3) |
| 10 | SCA Latvijas meži SIA | 5 714 237 | 9 482 226 | 165,9 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103109128 | LV74ZZZ44103109128 | Sia CC FOREST | Sia | CC FOREST | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-11-15 | NULL | Valmieras nov., Seda, Brīvības iela 3 - 28 | 4728 | 114452293 | 100016647 | 100003702 | 0941813 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5860453 | 44103109128 | 2016-11-15 | 2016-11-15 12:52:33 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92553044 | 44103109128 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 20 | EUR | 2016-11-15 | 2016-11-15 13:22:54 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 833775 | 20057897 | 44103109128 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2020-11-07 09:02:56.488 |
| 1074323 | 23232066 | 44103109128 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-20 16:06:52.068 |
| 1940831 | 33753651 | 44103109128 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-09-03 19:00:39.343 |
| 956143 | 21538175 | 44103109128 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2020-11-13 22:23:48.913 |
| 1228695 | 29383439 | 44103109128 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-06-07 17:05:11.005 |
| 1392250 | 31310112 | 44103109128 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-27 18:44:57.12 |
| 1781152 | 32919669 | 44103109128 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-11-30 03:00:31.583 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1074323 | 23232066 | 82339 | 0 | 0 | 0 | 109 | 247 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 81983 | 0 | 81983 | NULL | 0 | 81983 |
| 1228695 | 29383439 | 169912 | 0 | 0 | 0 | 28862 | 2085 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 138965 | 0 | 138965 | NULL | 0 | 138965 |
| 1392250 | 31310112 | 186334 | 0 | 0 | 0 | 90381 | 7415 | 1334 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 87204 | 0 | 87204 | NULL | 0 | 87204 |
| 1781152 | 32919669 | 70536 | 0 | 0 | 0 | 80490 | 6180 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -16134 | 0 | -16134 | NULL | 0 | -16134 |
| 1940831 | 33753651 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 833775 | 20057897 | 21502 | 0 | 0 | 0 | 2219 | 11115 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8168 | 3015 | 5153 | NULL | 0 | 5153 |
| 956143 | 21538175 | 79234 | 0 | 0 | 0 | 92 | 26028 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 53114 | 10497 | 42617 | NULL | 0 | 42617 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1074323 | 23232066 | 23179 | 0 | 102307 | 0 | 125486 | 0 | 0 | 0 | 0 | 125486 | NULL | 43502 | 0 | 0 | 81984 | 125486 |
| 1228695 | 29383439 | 57770 | 0 | 159931 | 0 | 217701 | 0 | 6447 | 0 | 6447 | 224148 | NULL | 54449 | 0 | 0 | 169699 | 224148 |
| 1392250 | 31310112 | 80659 | 0 | 199500 | 0 | 280159 | 0 | 5113 | 0 | 5113 | 285272 | NULL | 28369 | 0 | 0 | 256903 | 285272 |
| 1781152 | 32919669 | 38104 | 0 | 95583 | 0 | 133687 | 0 | 0 | 0 | 0 | 133687 | NULL | 62617 | 0 | 0 | 71070 | 133687 |
| 1940831 | 33753651 | 38104 | 0 | 95583 | 0 | 133687 | 0 | 0 | 0 | 0 | 133687 | NULL | 62617 | 0 | 0 | 71070 | 133687 |
| 833775 | 20057897 | 7075 | 0 | 0 | 0 | 7075 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7075 | NULL | 1921 | 0 | 0 | 5154 | 7075 |
| 956143 | 21538175 | 51244 | 0 | 0 | 0 | 51244 | 0 | 0 | 0 | 0 | 51244 | NULL | 8626 | 0 | 0 | 42618 | 51244 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91397697 | 44103109128 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums un aizliegums reģistrēt komercķīlas | 2026-07-03 | 29890/089/2026-NOS | NULL | NULL | Zvērināta tiesu izpildītāja |
| 91388477 | 44103109128 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums un aizliegums reģistrēt komercķīlas | 2026-03-10 | 13255/089/2026-NOS | NULL | NULL | Zvērināta tiesu izpildītāja |
| 91379136 | 44103109128 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums un aizliegums reģistrēt komercķīlas | 2025-11-19 | 33031/089/2025-NOS | NULL | NULL | Zvērināta tiesu izpildītāja |
| 91305789 | 44103109128 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums, aizliegums mainīt daļu nominālvērtību un aizliegums reģistrēt komercķīlas | 2023-02-16 | 01292/092/2023-NOS | NULL | NULL | Zvērināta tiesu izpildītāja |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103109128 | Sia CC FOREST | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 054220 | Seda | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 44103109128 | Sia CC FOREST | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 054220 | Seda | 4.26 | 0.22 | 0.35 | 0 |
| 44103109128 | Sia CC FOREST | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 054220 | Seda | 9.72 | 0.94 | 1.53 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103109128 | Sia CC FOREST | nav | 06.09.2019 | nav | nav | 31.07.2023 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103109128 | Sia CC FOREST | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Brīvības iela 3 - 28, Seda, Valmieras nov., LV-4728.
2022. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 70 536 EUR, un zaudējumi bija 16 134 EUR.
2022. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2023. gadā bija 2,13 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,13.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2023. gadā bija 1,31, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2023. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 260 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 220 EUR un VSAOI 350 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026