SIA "PAUZE MB" (reģ. Nr. 44103117638) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-06-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 135 612 EUR, zaudējumi 41 092 EUR, darbinieku skaits: 6. Kopējais likviditātes koeficients: 6,04 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Restorānu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 44103117638 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-06-27 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV97ZZZ44103117638 |
| Juridiskā adrese | Rūpniecības iela 2P, Alūksne, Alūksnes nov., LV-4301 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 135 612 EUR | -41 092 EUR | 148 649 EUR | 6 |
| 2024 | 172 803 EUR | -23 487 EUR | 150 306 EUR | 6 |
| 2023 | 145 080 EUR | -99 620 EUR | 138 768 EUR | 7 |
| 2022 | 135 121 EUR | 5 328 EUR | 97 074 EUR | 6 |
| 2021 | 73 008 EUR | 8 968 EUR | 74 515 EUR | 6 |
| 2020 | 26 350 EUR | -4 411 EUR | 1 977 EUR | 4 |
| 2019 | 30 842 EUR | 211 EUR | 1 807 EUR | 3 |
| 2018 | 16 835 EUR | -413 EUR | 2 345 EUR | 4 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 13.5 | 1.49 | 8.44 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 9.87 | 1.2 | 5.58 | 5 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 15.31 | 1.42 | 8.06 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 16.10 | 1.92 | 9.16 | 7 |
| 2024 | 58.81 | 8.47 | 30.52 | 6 |
| 2023 | 39.49 | 2.78 | 23.40 | 7 |
| 2022 | 23.49 | 1.23 | 11.18 | 6 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 650.53 | ~ 1 240.78 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 091.23 | ~ 867.85 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 313.52 | ~ 1 016.07 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 279.53 | ~ 983.21 |
| 2024 | 1 243.44 | ~ 933.12 |
| 2023 | 817.16 | ~ 660.69 |
| 2022 | 455.49 | ~ 396.13 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (30.52 * 1000) / 0.3409 ) / 6 / 12 = 1 243.44 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 243.44 * 0.105 = 130.56 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 214.06 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 243.44 - 130.56 - 214.06) * 0.2 ≈ 179.76 EUR
4. Neto alga: 1 243.44 - 130.56 - 179.76 = ~ 933.12 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 135 612 EUR | 172 803 EUR | 145 080 EUR | 135 121 EUR | 73 008 EUR |
| Bruto peļņa | -34 417 EUR | 8 474 EUR | -70 843 EUR | 8 691 EUR | 12 848 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -41 092 EUR | -23 487 EUR | -99 620 EUR | 5 328 EUR | 8 968 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -41 092 EUR | -23 487 EUR | -99 620 EUR | 5 328 EUR | 8 968 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 148 649 EUR | 150 306 EUR | 138 768 EUR | 97 074 EUR | 74 515 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 146 857 EUR | 146 177 EUR | 106 919 EUR | 92 925 EUR | 68 832 EUR |
| Pašu kapitāls | -136 517 EUR | -95 425 EUR | -71 938 EUR | 17 873 EUR | 4 555 EUR |
| Īstermiņa saistības | 24 334 EUR | 22 270 EUR | 28 538 EUR | 23 404 EUR | 16 636 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 260 832 EUR | 223 461 EUR | 182 168 EUR | 55 797 EUR | 53 324 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-01-23 – 2023-01-23 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
6,04 | 6,56 | 3,75 | 3,97 | 4,14 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,11 | 1,66 | 0,05 | 0,05 | 0,13 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-30,30 % | -13,59 % | -68,67 % | 3,94 % | 12,28 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-27,64 % | -15,63 % | -71,79 % | 5,49 % | 12,04 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
30,10 % | 24,61 % | 138,48 % | 29,81 % | 196,88 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-2,09 | -2,58 | -2,93 | 4,43 | 15,36 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-130,28 | -51,43 | -78,44 | 43,29 | 30,21 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,91 | 1,15 | 1,05 | 1,39 | 0,98 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-32,80 % | -17,99 % | -89,24 % | 7,40 % | 16,02 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,33 | 0,56 | -1,34 | 2,33 | 1,95 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "PAUZE MB" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "PREMIER RESTAURANTS LATVIA" | 88 496 176 | 5 173 520 | 5,8 % | 878 | 100 793 | 1 290 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LIDO" | 69 573 221 | 7 323 855 | 10,5 % | 1 197 | 58 123 | 1 520 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "TIAMO GRUPA" | 24 801 424 | 83 901 | 0,3 % | 741 | 33 470 | 1 040 (2026 Q3) |
| 4 | SIA LAGE GROUP | 10 435 193 | 294 298 | 2,8 % | 246 | 42 419 | 1 045 (2026 Q3) |
| 5 | SIA APL Fresh Food | 10 170 510 | 545 869 | 5,4 % | 168 | 60 539 | 1 183 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "HARTVIK F" | 8 584 133 | -150 310 | -1,8 % | 176 | 48 773 | 1 801 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "LATER LTD" | 7 809 989 | 154 567 | 2,0 % | 137 | 57 007 | 1 087 (2026 Q3) |
| 8 | "Lage Ltd" SIA | 7 571 628 | -234 364 | -3,1 % | 248 | 30 531 | 892 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Cakes and Bakes Latvia | 6 499 377 | -219 586 | -3,4 % | 92 | 70 645 | 1 937 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "VĒL VAIRĀK SAULES" | 5 526 085 | 53 913 | 1,0 % | 110 | 50 237 | 1 203 (2026 Q3) |
| 680 | SIA "PAUZE MB" (šis uzņēmums) | 135 612 | -41 092 | -30,3 % | 5 | 27 122 | 1 651 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103117638 | LV97ZZZ44103117638 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PAUZE MB" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | PAUZE MB | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-06-27 | NULL | Alūksnes nov., Alūksne, Rūpniecības iela 2P | 4301 | 105308735 | 100015694 | 100003108 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7775667 | 44103117638 | 2018-06-22 | 2018-06-25 09:39:31 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103117638 | 2023-01-23 | 13655.1 | Nodarbinātības valsts aģentūra | Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem (SAM 9.1.1.1) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | fb9cd3a4 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92871291 | 44103117638 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 8190 | EUR | 2022-09-27 | 2022-09-27 10:58:48 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 943242 | 21501844 | 44103117638 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-06-27 | 2018-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-11-13 08:07:19.828 |
| 1035587 | 22889542 | 44103117638 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-18 13:17:32.919 |
| 1414455 | 31383994 | 44103117638 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2022-08-05 03:22:39.74 |
| 2080950 | 34621734 | 44103117638 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2025-07-11 19:01:25.853 |
| 2326809 | 35487542 | 44103117638 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2026-06-02 17:04:52.263 |
| 1212985 | 29210305 | 44103117638 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-04-30 13:17:35.214 |
| 1709637 | 32382998 | 44103117638 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2023-05-11 19:51:33.769 |
| 1934319 | 33658246 | 44103117638 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2024-07-17 19:01:40.708 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1035587 | 22889542 | 30842 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 25086 | 5756 | 46 | 359 | 0 | 5104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36 | NULL | NULL | 211 | 0 | 211 | NULL | 0 | 211 |
| 1212985 | 29210305 | 26350 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 25763 | 587 | 10 | 410 | 0 | 4550 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | NULL | NULL | -4411 | 0 | -4411 | NULL | 0 | -4411 |
| 1414455 | 31383994 | 73008 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 60160 | 12848 | 2148 | 1856 | 1650 | 1219 | 0 | 0 | 0 | 0 | 307 | NULL | NULL | 8968 | 0 | 8968 | NULL | 0 | 8968 |
| 1709637 | 32382998 | 135121 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 126430 | 8691 | 998 | 1648 | 1297 | 1888 | 0 | 0 | 0 | 0 | 126 | NULL | NULL | 5328 | 0 | 5328 | NULL | 0 | 5328 |
| 1934319 | 33658246 | 145080 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 215923 | -70843 | 1148 | 3365 | 11895 | 34905 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1254 | NULL | NULL | -99620 | 0 | -99620 | NULL | 0 | -99620 |
| 2080950 | 34621734 | 172803 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 164329 | 8474 | 1184 | 2927 | 189 | 27591 | 0 | 0 | 0 | 0 | 448 | NULL | NULL | -23487 | 0 | -23487 | NULL | 0 | -23487 |
| 2326809 | 35487542 | 135612 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 170029 | -34417 | 1365 | 3552 | 225 | 1670 | 0 | 0 | 0 | 0 | 313 | NULL | NULL | -41092 | 0 | -41092 | NULL | 0 | -41092 |
| 943242 | 21501844 | 16835 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14331 | 2504 | 100 | 98 | 16 | 2735 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -413 | 0 | -413 | NULL | 0 | -413 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1035587 | 22889542 | 515 | 0 | 0 | 1146 | 1661 | 0 | 146 | 0 | 146 | 1807 | NULL | 787 | 1022 | 0 | -2 | 1807 |
| 1212985 | 29210305 | 212 | 0 | 0 | 1720 | 1932 | 0 | 45 | 0 | 45 | 1977 | NULL | 6390 | 0 | 0 | -4413 | 1977 |
| 1414455 | 31383994 | 993 | 0 | 1115 | 66724 | 68832 | 0 | 5683 | 0 | 5683 | 74515 | NULL | 16636 | 53324 | 0 | 4555 | 74515 |
| 1709637 | 32382998 | 789 | 0 | 412 | 91724 | 92925 | 0 | 4149 | 0 | 4149 | 97074 | NULL | 23404 | 55797 | 0 | 17873 | 97074 |
| 1934319 | 33658246 | 367 | 0 | 1162 | 105390 | 106919 | 0 | 31849 | 0 | 31849 | 138768 | NULL | 28538 | 182168 | 0 | -71938 | 138768 |
| 2080950 | 34621734 | 6910 | 0 | 29997 | 109270 | 146177 | 0 | 4129 | 0 | 4129 | 150306 | NULL | 22270 | 223461 | 0 | -95425 | 150306 |
| 2326809 | 35487542 | 472 | 0 | 26463 | 119922 | 146857 | 0 | 1792 | 0 | 1792 | 148649 | NULL | 24334 | 260832 | 0 | -136517 | 148649 |
| 943242 | 21501844 | 42 | 0 | 0 | 2055 | 2097 | 0 | 248 | 0 | 248 | 2345 | NULL | 600 | 1958 | 0 | -213 | 2345 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91323824 | 44103117638 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā | 2023-11-14 | 30.4/17.23/97717 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103117638 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PAUZE MB" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5611 | 021200 | Alūksne | 58.81 | 8.47 | 30.52 | 6 |
| 44103117638 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PAUZE MB" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 021200 | Alūksne | 39.49 | 2.78 | 23.40 | 7 |
| 44103117638 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PAUZE MB" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 021200 | Alūksne | 23.49 | 1.23 | 11.18 | 6 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103117638 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PAUZE MB" | ir | 25.01.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103117638 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PAUZE MB" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Rūpniecības iela 2P, Alūksne, Alūksnes nov., LV-4301.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 135 612 EUR, un zaudējumi bija 41 092 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 6 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 6,04 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,11.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,33, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 243.44 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 933.12 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 58 810 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 8 470 EUR un VSAOI 30 520 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Restorānu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Restorānu pakalpojumi · Alūksnes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026