SIA "Labas saknes" (reģ. Nr. 44103118690) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-09-14. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 21 199 EUR, peļņa 1 123 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 11,84 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Cita augļu un dārzeņu pārstrāde un konservēšana
| Reģistrācijas Nr. | 44103118690 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-09-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV17ZZZ44103118690 |
| Juridiskā adrese | Lielā Skolas iela 6, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 199 EUR | 1 123 EUR | 10 217 EUR | 1 |
| 2024 | 30 130 EUR | 6 191 EUR | 13 999 EUR | 1 |
| 2023 | 22 041 EUR | -1 363 EUR | 10 573 EUR | 1 |
| 2022 | 23 925 EUR | -5 351 EUR | 12 455 EUR | 1 |
| 2021 | 25 409 EUR | 7 947 EUR | 11 217 EUR | 1 |
| 2020 | 8 447 EUR | -2 372 EUR | 3 193 EUR | 1 |
| 2019 | 8 041 EUR | 2 770 EUR | 3 832 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.65 | 0.3 | 0.44 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.53 | 0.21 | 0.32 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.43 | 0.14 | 0.21 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.69 | 0.28 | 0.41 | 1 |
| 2024 | 5.17 | 1.60 | 3.51 | 1 |
| 2023 | 6.03 | 1.70 | 3.70 | 1 |
| 2022 | 7.45 | 2.37 | 4.97 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 21 199 EUR | 30 130 EUR | 22 041 EUR | 23 925 EUR | 25 409 EUR |
| Bruto peļņa | 8 776 EUR | 11 536 EUR | 3 030 EUR | -1 998 EUR | 14 224 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 123 EUR | 6 191 EUR | -1 363 EUR | -5 351 EUR | 7 947 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 123 EUR | 6 191 EUR | -1 363 EUR | -5 351 EUR | 7 947 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 10 217 EUR | 13 999 EUR | 10 573 EUR | 12 455 EUR | 11 217 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 9 154 EUR | 12 497 EUR | 8 631 EUR | 12 455 EUR | 11 217 EUR |
| Pašu kapitāls | 9 444 EUR | 8 321 EUR | 2 131 EUR | 3 494 EUR | 8 845 EUR |
| Īstermiņa saistības | 773 EUR | 5 678 EUR | 8 442 EUR | 8 961 EUR | 2 372 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
11,84 | 2,20 | 1,02 | 1,39 | 4,73 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
9,24 | 1,96 | 0,88 | 1,24 | 4,24 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
5,30 % | 20,55 % | -6,18 % | -22,37 % | 31,28 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
10,99 % | 44,22 % | -12,89 % | -42,96 % | 70,85 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
11,89 % | 74,40 % | -63,96 % | -153,15 % | 89,85 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,08 | 0,68 | 3,96 | 2,56 | 0,27 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,07 | 2,15 | 2,08 | 1,92 | 2,27 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
11,89 % | 74,40 % | -63,96 % | -153,15 % | 89,85 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,91 | 4,99 | 1,97 | 1,18 | 7,26 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Labas saknes" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Orkla Foods Latvija" | 31 606 915 | 1 682 308 | 5,3 % | 119 | 265 604 | 1 918 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Puratos Latvia" | 29 634 055 | 1 332 306 | 4,5 % | 158 | 187 557 | 1 777 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "PĒRNES L" | 22 105 135 | 6 543 324 | 29,6 % | 57 | 387 809 | 1 759 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "DIMDIŅI" | 9 864 814 | 577 714 | 5,9 % | 110 | 89 680 | 1 169 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Pharmeko Lettland" | 9 264 074 | 50 509 | 0,5 % | 33 | 280 730 | 1 903 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "KRONIS" | 6 450 886 | 343 548 | 5,3 % | 62 | 104 047 | 1 751 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Paplāte" | 2 000 807 | 168 940 | 8,4 % | 34 | 58 847 | 918 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Rāmkalni Nordeco" | 1 855 957 | -1 293 901 | -69,7 % | 46 | 40 347 | 1 407 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SUMMUS" | 1 414 280 | -139 844 | -9,9 % | 4 | 353 570 | 1 154 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Lanika RD" | 1 339 330 | -7 078 | -0,5 % | 14 | 95 666 | 995 (2026 Q3) |
| 51 | SIA "Labas saknes" (šis uzņēmums) | 21 199 | 1 123 | 5,3 % | 1 | 21 199 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103118690 | LV17ZZZ44103118690 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Labas saknes" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Labas saknes | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-09-14 | NULL | Cēsu nov., Cēsis, Lielā Skolas iela 6 | 4101 | 105880875 | 100015774 | 100003157 | 0420201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8024773 | 44103118690 | 2018-09-11 | 2018-09-11 16:05:44 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92661090 | 44103118690 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 500 | EUR | 2018-09-14 | 2018-09-14 09:34:57 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1483442 | 32363402 | 44103118690 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-27 22:09:39.06 |
| 1857368 | 33356872 | 44103118690 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-25 21:04:47.288 |
| 2022833 | 34398397 | 44103118690 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-16 23:00:49.854 |
| 1017748 | 22791100 | 44103118690 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2018-09-14 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-17 12:08:21.409 |
| 1210444 | 29196420 | 44103118690 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-04-28 23:04:55.773 |
| 1363586 | 31127615 | 44103118690 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-06-20 19:03:03.546 |
| 2205444 | 35303378 | 44103118690 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-24 17:03:00.962 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1017748 | 22791100 | 8041 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3476 | 4565 | 2478 | 462 | 1145 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2770 | 0 | 2770 | NULL | 0 | 2770 |
| 1210444 | 29196420 | 8447 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7539 | 908 | 2426 | 854 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2372 | 0 | -2372 | NULL | 0 | -2372 |
| 1363586 | 31127615 | 25409 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11185 | 14224 | 5772 | 505 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7947 | 0 | 7947 | NULL | 0 | 7947 |
| 1483442 | 32363402 | 23925 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 25923 | -1998 | 4355 | 1029 | 2031 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5351 | 0 | -5351 | NULL | 0 | -5351 |
| 1857368 | 33356872 | 22041 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19011 | 3030 | 4569 | 675 | 851 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1363 | 0 | -1363 | NULL | 0 | -1363 |
| 2022833 | 34398397 | 30130 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18594 | 11536 | 4978 | 367 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6191 | 0 | 6191 | NULL | 0 | 6191 |
| 2205444 | 35303378 | 21199 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12423 | 8776 | 5496 | 2157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1123 | 0 | 1123 | NULL | 0 | 1123 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1017748 | 22791100 | 2825 | 0 | 360 | 647 | 3832 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3832 | NULL | 562 | 0 | 0 | 3270 | 3832 |
| 1210444 | 29196420 | 1575 | 0 | 1042 | 576 | 3193 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3193 | NULL | 2295 | 0 | 0 | 898 | 3193 |
| 1363586 | 31127615 | 8537 | 0 | 1513 | 1167 | 11217 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11217 | NULL | 2372 | 0 | 0 | 8845 | 11217 |
| 1483442 | 32363402 | 8285 | 0 | 2796 | 1374 | 12455 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12455 | NULL | 8961 | 0 | 0 | 3494 | 12455 |
| 1857368 | 33356872 | 6364 | 0 | 1069 | 1198 | 8631 | 0 | 1942 | 0 | 1942 | 10573 | NULL | 8442 | 0 | 0 | 2131 | 10573 |
| 2022833 | 34398397 | 9204 | 0 | 1944 | 1349 | 12497 | 0 | 1502 | 0 | 1502 | 13999 | NULL | 5678 | 0 | 0 | 8321 | 13999 |
| 2205444 | 35303378 | 4723 | 0 | 2422 | 2009 | 9154 | 0 | 1063 | 0 | 1063 | 10217 | NULL | 773 | 0 | 0 | 9444 | 10217 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103118690 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Labas saknes" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1039 | 026200 | Cēsis | 5.17 | 1.60 | 3.51 | 1 |
| 44103118690 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Labas saknes" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1039 | 026200 | Cēsis | 6.03 | 1.70 | 3.70 | 1 |
| 44103118690 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Labas saknes" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1039 | 026200 | Cēsis | 7.45 | 2.37 | 4.97 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103118690 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Labas saknes" | ir | 06.07.2026 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103118690 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Labas saknes" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Lielā Skolas iela 6, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 21 199 EUR, un peļņa bija 1 123 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 11,84 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 9,24.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,91, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 5 170 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 600 EUR un VSAOI 3 510 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita augļu un dārzeņu pārstrāde un konservēšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita augļu un dārzeņu pārstrāde un konservēšana · Cēsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026