SIA "NORLE N" (reģ. Nr. 44103119588) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-11-14. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 294 096 EUR, peļņa 5 457 EUR, darbinieku skaits: 8. Kopējais likviditātes koeficients: 5,49 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citur neklasificēts pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 44103119588 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-11-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV21ZZZ44103119588 |
| Juridiskā adrese | "Silenieki", Veselavas pag., Cēsu nov., LV-4116 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 294 096 EUR | 5 457 EUR | 198 028 EUR | 8 |
| 2024 | 307 085 EUR | -3 797 EUR | 214 652 EUR | 8 |
| 2023 | 294 243 EUR | 69 631 EUR | 234 529 EUR | 7 |
| 2022 | 263 264 EUR | 70 997 EUR | 160 045 EUR | 6 |
| 2021 | 122 867 EUR | 2 275 EUR | 86 062 EUR | 6 |
| 2020 | 160 766 EUR | 36 362 EUR | 79 416 EUR | 9 |
| 2019 | 190 492 EUR | 28 906 EUR | 55 935 EUR | 9 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 17.64 | 2.39 | 7.33 | 8 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 19.65 | 2.43 | 7.7 | 8 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 19.35 | 2.70 | 8.86 | 9 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 22.11 | 1.92 | 7.26 | 9 |
| 2024 | 77.85 | 17.32 | 30.77 | 8 |
| 2023 | 49.67 | 10.69 | 18.82 | 7 |
| 2022 | 57.17 | 9.37 | 16.54 | 6 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 895.91 | ~ 737.62 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 941.14 | ~ 767.78 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 962.59 | ~ 782.08 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 788.76 | ~ 655.98 |
| 2024 | 940.22 | ~ 739.33 |
| 2023 | 657.22 | ~ 558.48 |
| 2022 | 673.87 | ~ 535.10 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (30.77 * 1000) / 0.3409 ) / 8 / 12 = 940.22 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 940.22 * 0.105 = 98.72 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 330.68 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (940.22 - 98.72 - 330.68) * 0.2 ≈ 102.16 EUR
4. Neto alga: 940.22 - 98.72 - 102.16 = ~ 739.33 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 294 096 EUR | 307 085 EUR | 294 243 EUR | 263 264 EUR | 122 867 EUR |
| Bruto peļņa | 18 951 EUR | 7 813 EUR | 77 113 EUR | 61 898 EUR | 12 104 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5 457 EUR | -3 797 EUR | 69 631 EUR | 70 997 EUR | 2 275 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 5 457 EUR | -3 797 EUR | 69 631 EUR | 70 997 EUR | 2 275 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 198 028 EUR | 214 652 EUR | 234 529 EUR | 160 045 EUR | 86 062 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 91 635 EUR | 74 260 EUR | 113 462 EUR | 109 369 EUR | 26 285 EUR |
| Pašu kapitāls | 181 331 EUR | 194 624 EUR | 198 421 EUR | 147 540 EUR | 76 543 EUR |
| Īstermiņa saistības | 16 697 EUR | 20 028 EUR | 36 108 EUR | 12 505 EUR | 9 519 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
5,49 | 3,71 | 3,14 | 8,75 | 2,76 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
5,45 | 3,68 | 3,13 | 8,73 | 2,74 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,86 % | -1,24 % | 23,66 % | 26,97 % | 1,85 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
2,76 % | -1,77 % | 29,69 % | 44,36 % | 2,64 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
3,01 % | -1,95 % | 35,09 % | 48,12 % | 2,97 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,09 | 0,10 | 0,18 | 0,08 | 0,12 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,49 | 1,43 | 1,25 | 1,64 | 1,43 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
3,01 % | -1,95 % | 35,09 % | 48,12 % | 2,97 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,18 | 6,40 | 5,44 | 9,19 | 5,78 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "NORLE N" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Ieguldījumi pagaidām negūst pietiekamu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Lux Express Latvia | 5 676 273 | -211 231 | -3,7 % | 93 | 61 035 | 2 358 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Pointer Lines" | 1 315 260 | 21 849 | 1,7 % | 10 | 131 526 | 1 950 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Lauvas Tūrs Transports" | 1 292 354 | 109 777 | 8,5 % | 12 | 107 696 | 1 712 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Transport for events" | 1 133 496 | 67 788 | 6,0 % | 2 | 566 748 | *** |
| 5 | SIA "MULTILINES" | 968 336 | 196 277 | 20,3 % | 3 | 322 779 | 1 193 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "RIXCO" | 920 325 | 69 342 | 7,5 % | 15 | 61 355 | 1 886 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "AUTO VIP BUSS" | 892 981 | 145 371 | 16,3 % | 14 | 63 784 | 1 080 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "DAUTRANS" | 810 057 | 28 602 | 3,5 % | 26 | 31 156 | 1 377 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "KBOU" | 628 913 | -8 072 | -1,3 % | 11 | 57 174 | 930 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Transports 2" | 619 094 | 1 446 | 0,2 % | 18 | 34 394 | 460 (2026 Q3) |
| 20 | SIA "NORLE N" (šis uzņēmums) | 294 096 | 5 457 | 1,9 % | 8 | 36 762 | 896 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103119588 | LV21ZZZ44103119588 | SIA "NORLE N" | SIA | NORLE N | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-11-14 | NULL | Cēsu nov., Veselavas pag., "Silenieki" | 4116 | 102987160 | 100016487 | 0 | 0427394 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8220355 | 44103119588 | 2018-09-07 | 2018-11-09 12:48:20 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92678775 | 44103119588 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 9000 | EUR | 2019-01-18 | 2019-01-18 11:41:22 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1332601 | 30814832 | 44103119588 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2022-04-14 19:02:03.724 |
| 1860435 | 33368476 | 44103119588 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2024-04-29 21:09:25.444 |
| 1019901 | 22806967 | 44103119588 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2018-11-14 | 2019-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2020-11-17 14:35:10.983 |
| 1195472 | 29083987 | 44103119588 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2021-04-08 22:02:06.457 |
| 1457589 | 32212016 | 44103119588 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2023-03-20 22:01:15.272 |
| 1990800 | 34299699 | 44103119588 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2025-04-28 22:00:08.71 |
| 2236512 | 35368125 | 44103119588 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2026-05-14 20:00:24.218 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1019901 | 22806967 | 190492 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 157922 | 32570 | 1650 | 2014 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 28906 | 0 | 28906 | NULL | 0 | 28906 |
| 1195472 | 29083987 | 160766 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 119258 | 41508 | 2556 | 2590 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 36362 | 0 | 36362 | NULL | 0 | 36362 |
| 1332601 | 30814832 | 122867 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 110763 | 12104 | 7800 | 2029 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2275 | 0 | 2275 | NULL | 0 | 2275 |
| 1457589 | 32212016 | 263264 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 201366 | 61898 | 3379 | 3522 | 16000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 70997 | 0 | 70997 | NULL | 0 | 70997 |
| 1860435 | 33368476 | 294243 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 217130 | 77113 | 5354 | 4229 | 2101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 69631 | 0 | 69631 | NULL | 0 | 69631 |
| 1990800 | 34299699 | 307085 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 299272 | 7813 | 6924 | 4686 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3797 | 0 | -3797 | NULL | 0 | -3797 |
| 2236512 | 35368125 | 294096 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 275145 | 18951 | 8518 | 4976 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5457 | 0 | 5457 | NULL | 0 | 5457 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1019901 | 22806967 | 29987 | 0 | 20671 | 1110 | 51768 | 0 | 4167 | 0 | 4167 | 55935 | NULL | 18029 | 0 | 0 | 37906 | 55935 |
| 1195472 | 29083987 | 53992 | 0 | 7145 | 181 | 61318 | 0 | 18098 | 0 | 18098 | 79416 | NULL | 5148 | 0 | 0 | 74268 | 79416 |
| 1332601 | 30814832 | 8872 | 0 | 17220 | 193 | 26285 | 0 | 59777 | 0 | 59777 | 86062 | NULL | 9519 | 0 | 0 | 76543 | 86062 |
| 1457589 | 32212016 | 86991 | 0 | 22136 | 242 | 109369 | 0 | 50676 | 0 | 50676 | 160045 | NULL | 12505 | 0 | 0 | 147540 | 160045 |
| 1860435 | 33368476 | 78876 | 0 | 34246 | 340 | 113462 | 0 | 121067 | 0 | 121067 | 234529 | NULL | 36108 | 0 | 0 | 198421 | 234529 |
| 1990800 | 34299699 | 42782 | 0 | 30957 | 521 | 74260 | 0 | 140392 | 0 | 140392 | 214652 | NULL | 20028 | 0 | 0 | 194624 | 214652 |
| 2236512 | 35368125 | 56066 | 0 | 34921 | 648 | 91635 | 0 | 106393 | 0 | 106393 | 198028 | NULL | 16697 | 0 | 0 | 181331 | 198028 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103119588 | SIA "NORLE N" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4939 | 026580 | Veselavas pag. | 77.85 | 17.32 | 30.77 | 8 |
| 44103119588 | SIA "NORLE N" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4939 | 026580 | Veselavas pag. | 49.67 | 10.69 | 18.82 | 7 |
| 44103119588 | SIA "NORLE N" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4939 | 026580 | Veselavas pag. | 57.17 | 9.37 | 16.54 | 6 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103119588 | SIA "NORLE N" | ir | 12.03.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103119588 | SIA "NORLE N" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Silenieki", Veselavas pag., Cēsu nov., LV-4116.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 294 096 EUR, un peļņa bija 5 457 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 8 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 5,49 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 5,45.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,18, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 940.22 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 739.33 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 77 850 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 17 320 EUR un VSAOI 30 770 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēts pasažieru sauszemes transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificēts pasažieru sauszemes transports · Cēsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026