SIA "ST mērnieks" (reģ. Nr. 44103120002) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-12-11. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 2 000 EUR, zaudējumi 648 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 4,51 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 44103120002 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-12-11 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV95ZZZ44103120002 |
| Juridiskā adrese | "Druvmaļi", Padures pag., Kuldīgas nov., LV-3321 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 000 EUR | -648 EUR | 257 EUR | 0 |
| 2023 | 10 332 EUR | 202 EUR | 1 304 EUR | 2 |
| 2022 | 29 551 EUR | 295 EUR | 4 394 EUR | 3 |
| 2021 | 38 074 EUR | -997 EUR | 3 617 EUR | 3 |
| 2020 | 17 073 EUR | -5 681 EUR | 3 955 EUR | 3 |
| 2019 | 7 104 EUR | 7 019 EUR | 7 079 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0.56 | 0.15 | 0.08 | 1 |
| 2023 | 4.94 | 0.33 | 1.58 | 2 |
| 2022 | 10.88 | 1.44 | 5.83 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | 475.05 | ~ 410.14 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 2 000 EUR | 10 332 EUR | 29 551 EUR | 38 074 EUR | 17 073 EUR |
| Bruto peļņa | -648 EUR | 4 470 EUR | 6 134 EUR | 6 215 EUR | -3 792 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -648 EUR | 202 EUR | 295 EUR | -997 EUR | -5 681 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -648 EUR | 202 EUR | 295 EUR | -997 EUR | -5 681 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 257 EUR | 1 304 EUR | 4 394 EUR | 3 617 EUR | 3 955 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 257 EUR | 1 298 EUR | 4 133 EUR | 3 101 EUR | 3 955 EUR |
| Pašu kapitāls | 200 EUR | 848 EUR | 646 EUR | 351 EUR | 1 348 EUR |
| Īstermiņa saistības | 57 EUR | 456 EUR | 3 748 EUR | 3 266 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 2 607 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,51 | 2,85 | 1,10 | 0,95 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,51 | 2,85 | 1,10 | 0,95 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-32,40 % | 1,96 % | 1,00 % | -2,62 % | -33,27 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-252,14 % | 15,49 % | 6,71 % | -27,56 % | -143,64 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-324,00 % | 23,82 % | 45,67 % | -284,05 % | -421,44 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,29 | 0,54 | 5,80 | 9,30 | 1,93 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
7,78 | 7,92 | 6,73 | 10,53 | 4,32 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-324,00 % | 23,82 % | 45,67 % | -284,05 % | -143,64 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,62 | 10,18 | 7,18 | 9,74 | 1,07 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ST mērnieks" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA European Energy Construction Latvia | 118 983 795 | 13 498 868 | 11,3 % | 1 | 118 983 795 | *** |
| 2 | SIA "BELSS" | 28 649 629 | 2 876 414 | 10,0 % | 62 | 462 091 | 2 366 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRG Būve" | 15 614 143 | 244 833 | 1,6 % | 16 | 975 884 | 739 (2026 Q3) |
| 4 | Rīgas SIA "OLIMPS" | 11 973 421 | 2 475 732 | 20,7 % | 76 | 157 545 | 1 706 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "CMB" | 11 301 794 | 415 372 | 3,7 % | 40 | 282 545 | 1 195 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Firma L4" | 10 011 426 | 2 195 425 | 21,9 % | 124 | 80 737 | 1 993 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EcoHeat Technologies" | 8 643 463 | 400 205 | 4,6 % | 81 | 106 709 | 2 850 (2026 Q3) |
| 8 | AS "Siltumelektroprojekts" | 8 190 664 | 321 766 | 3,9 % | 51 | 160 601 | 2 746 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Fima" | 6 378 714 | -4 050 130 | -63,5 % | 52 | 122 668 | 3 068 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Extended Automation" | 5 520 540 | 729 301 | 13,2 % | 22 | 250 934 | 2 395 (2026 Q3) |
| 1224 | SIA "ST mērnieks" (šis uzņēmums) | 2 000 | -648 | -32,4 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103120002 | LV95ZZZ44103120002 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ST mērnieks" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | ST mērnieks | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-12-11 | NULL | Kuldīgas nov., Padures pag., "Druvmaļi" | 3321 | 103460191 | 100015942 | 0 | 0620272 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8310435 | 44103120002 | 2018-12-05 | 2018-12-11 09:58:37 |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900335365 | 44103120002 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2026-06-16 | Valsts ieņēmumu dienesta 08.06.2026. lēmums Nr. 32.1/17.22.1/19126 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 44103120002 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ST mērnieks" | 08.06.2026 | 17.06.2026 | NULL |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92673728 | 44103120002 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2018-12-11 | 2018-12-11 09:59:56 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1214078 | 29214815 | 44103120002 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-04-30 18:33:07.95 |
| 1705433 | 32371442 | 44103120002 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-05-11 17:09:39.585 |
| 1858706 | 33362534 | 44103120002 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-04-26 21:08:23.667 |
| 2062779 | 34522176 | 44103120002 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-07 17:15:21.179 |
| 1037124 | 22893493 | 44103120002 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2018-12-11 | 2019-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-18 15:04:21.633 |
| 1351474 | 31001346 | 44103120002 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-05-24 15:08:14.022 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1037124 | 22893493 | 7104 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 35 | 7069 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7069 | 50 | 7019 | NULL | 0 | 7019 |
| 1214078 | 29214815 | 17073 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20865 | -3792 | 0 | 638 | 0 | 1251 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5681 | 0 | -5681 | NULL | 0 | -5681 |
| 1351474 | 31001346 | 38074 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 31859 | 6215 | 3195 | 935 | 0 | 3082 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -997 | 0 | -997 | NULL | 0 | -997 |
| 1705433 | 32371442 | 29551 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23417 | 6134 | 2903 | 898 | 0 | 2038 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 295 | 0 | 295 | NULL | 0 | 295 |
| 1858706 | 33362534 | 10332 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5862 | 4470 | 761 | 1055 | 0 | 2452 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 202 | 0 | 202 | NULL | 0 | 202 |
| 2062779 | 34522176 | 2000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2648 | -648 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -648 | 0 | -648 | NULL | 0 | -648 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1037124 | 22893493 | 6929 | 0 | 150 | 0 | 7079 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7079 | NULL | 50 | 0 | 0 | 7029 | 7079 |
| 1214078 | 29214815 | 3951 | 0 | 4 | 0 | 3955 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3955 | NULL | 0 | 2607 | 0 | 1348 | 3955 |
| 1351474 | 31001346 | 2004 | 0 | 1097 | 0 | 3101 | 0 | 516 | 0 | 516 | 3617 | NULL | 3266 | 0 | 0 | 351 | 3617 |
| 1705433 | 32371442 | 2983 | 0 | 1150 | 0 | 4133 | 0 | 261 | 0 | 261 | 4394 | NULL | 3748 | 0 | 0 | 646 | 4394 |
| 1858706 | 33362534 | 1148 | 0 | 150 | 0 | 1298 | 0 | 6 | 0 | 6 | 1304 | NULL | 456 | 0 | 0 | 848 | 1304 |
| 2062779 | 34522176 | 107 | 0 | 150 | 0 | 257 | 0 | 0 | 0 | 0 | 257 | NULL | 57 | 0 | 0 | 200 | 257 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91396583 | 44103120002 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai | 2026-06-16 | 32.1/17.22.1/19126 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103120002 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ST mērnieks" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 033480 | Padures pag. | 0.56 | 0.15 | 0.08 | 1 |
| 44103120002 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ST mērnieks" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 033480 | Padures pag. | 4.94 | 0.33 | 1.58 | 2 |
| 44103120002 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ST mērnieks" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 033480 | Padures pag. | 10.88 | 1.44 | 5.83 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103120002 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ST mērnieks" | nav | 09.02.2021 | nav | nav | 02.04.2026 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103120002 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ST mērnieks" | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Druvmaļi", Padures pag., Kuldīgas nov., LV-3321.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 000 EUR, un zaudējumi bija 648 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 4,51 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,51.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 2,62, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 560 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 150 EUR un VSAOI 80 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas · Kuldīgas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026