SIA "TOP" (reģ. Nr. 44103120093) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-12-18. Jaunākais gada pārskats (2019): apgrozījums 45 975 EUR, peļņa 6 246 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 2,15 (2019). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Apmetēju darbi
| Reģistrācijas Nr. | 44103120093 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-12-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV63ZZZ44103120093 |
| Juridiskā adrese | Lakstīgalu iela 13 - 2, Krāslava, Krāslavas nov., LV-5601 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 45 975 EUR | 6 246 EUR | 16 920 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2023 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2022 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2019 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 45 975 EUR |
| Bruto peļņa | 17 772 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6 246 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 6 246 EUR |
| Pozīcija | 2019 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 16 920 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 16 920 EUR |
| Pašu kapitāls | 9 046 EUR |
| Īstermiņa saistības | 7 874 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2019 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,15 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,13 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
13,59 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
36,91 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
69,05 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,87 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,72 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
69,05 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,18 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "TOP" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2019. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "8IO" | 1 016 488 | 134 484 | 13,2 % | 3 | 338 829 | 3 008 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "IZITEK" | 802 665 | 105 123 | 13,1 % | 9 | 89 185 | 1 104 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "DM BŪVE" | 684 377 | 55 870 | 8,2 % | 13 | 52 644 | 754 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "B construction" | 659 202 | -39 640 | -6,0 % | 6 | 109 867 | — |
| 5 | SIA "ELDECO" | 610 218 | 113 388 | 18,6 % | 8 | 76 277 | 1 908 (2026 Q3) |
| 6 | FK BuvCos Serviss SIA | 572 281 | -2 769 | -0,5 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "Mansell" | 513 494 | 64 604 | 12,6 % | 6 | 85 582 | 1 719 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "ProfStep" | 500 152 | 4 293 | 0,9 % | 7 | 71 450 | 796 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "MIRTA TLK" | 490 894 | 57 141 | 11,6 % | 10 | 49 089 | 1 079 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "AIVA PLUS" | 484 958 | 20 887 | 4,3 % | 8 | 60 620 | 919 (2026 Q3) |
| 58 | SIA "TOP" (šis uzņēmums) | 45 975 | 6 246 | 13,6 % | 1 | 45 975 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103120093 | LV63ZZZ44103120093 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TOP" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | TOP | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-12-18 | NULL | Krāslavas nov., Krāslava, Lakstīgalu iela 13 - 2 | 5601 | 114257761 | 100016743 | 100003261 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8337009 | 44103120093 | 2018-12-10 | 2018-12-18 13:05:56 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92747549 | 44103120093 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2020-05-15 | 2020-05-15 09:43:53 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1030919 | 22872097 | 44103120093 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-18 06:25:50.174 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1030919 | 22872097 | 45975 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 28203 | 17772 | 2063 | 6633 | 0 | 2830 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6246 | 0 | 6246 | NULL | 0 | 6246 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1030919 | 22872097 | 1039 | 0 | 0 | 15881 | 16920 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16920 | NULL | 7874 | 0 | 0 | 9046 | 16920 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103120093 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TOP" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4331 | 032210 | Krāslava | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 44103120093 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TOP" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4331 | 032210 | Krāslava | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 44103120093 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TOP" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4331 | 032210 | Krāslava | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103120093 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TOP" | ir | 10.01.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103120093 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TOP" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Lakstīgalu iela 13 - 2, Krāslava, Krāslavas nov., LV-5601.
2019. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 45 975 EUR, un peļņa bija 6 246 EUR.
2019. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2019. gadā bija 2,15 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,13.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2019. gadā bija 5,18, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Apmetēju darbi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Apmetēju darbi · Krāslavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026