SIA "Luminesy" (reģ. Nr. 44103120360) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-01-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 312 287 EUR, zaudējumi 3 080 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 1,38 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Mēbeļu, apgaismes ierīču, galda piederumu un citu mājsaimniecības preču mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 44103120360 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-01-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV32ZZZ44103120360 |
| Juridiskā adrese | Rubenes iela 36 - 10, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 312 287 EUR | -3 080 EUR | 119 009 EUR | 3 |
| 2024 | 433 852 EUR | 27 650 EUR | 96 250 EUR | 3 |
| 2023 | 220 865 EUR | 6 650 EUR | 165 951 EUR | 2 |
| 2022 | 126 513 EUR | -1 083 EUR | 17 679 EUR | 1 |
| 2021 | 48 183 EUR | 6 135 EUR | 9 216 EUR | 1 |
| 2020 | 4 349 EUR | -642 EUR | 1 235 EUR | 1 |
| 2019 | 35 433 EUR | -671 EUR | 1 371 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.68 | 0.96 | 3.2 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.09 | 0.63 | 1.97 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.07 | 0.94 | 2.53 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 4.39 | 1.79 | 3.46 | 3 |
| 2024 | 19.42 | 4.46 | 9.43 | 3 |
| 2023 | 7.96 | 1.59 | 2.99 | 1 |
| 2022 | 2.21 | 1.17 | 1.90 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 042.99 | ~ 835.69 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 642.09 | ~ 568.38 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 824.61 | ~ 690.08 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 127.73 | ~ 881.99 |
| 2024 | 768.39 | ~ 629.52 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (9.43 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 768.39 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 768.39 * 0.105 = 80.68 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 396.77 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (768.39 - 80.68 - 396.77) * 0.2 ≈ 58.19 EUR
4. Neto alga: 768.39 - 80.68 - 58.19 = ~ 629.52 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 312 287 EUR | 433 852 EUR | 220 865 EUR | 126 513 EUR | 48 183 EUR |
| Bruto peļņa | 9 338 EUR | 35 523 EUR | 13 662 EUR | 2 195 EUR | 6 981 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2 580 EUR | 27 679 EUR | 6 650 EUR | -1 083 EUR | 6 135 EUR |
| UIN nodoklis | 500 EUR | 29 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -3 080 EUR | 27 650 EUR | 6 650 EUR | -1 083 EUR | 6 135 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 119 009 EUR | 96 250 EUR | 165 951 EUR | 17 679 EUR | 9 216 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 119 009 EUR | 96 250 EUR | 165 951 EUR | 17 679 EUR | 9 216 EUR |
| Pašu kapitāls | 32 960 EUR | 38 040 EUR | 10 390 EUR | 3 740 EUR | 4 823 EUR |
| Īstermiņa saistības | 86 049 EUR | 58 210 EUR | 155 561 EUR | 11 939 EUR | 2 393 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 2 000 EUR | 2 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,38 | 1,65 | 1,07 | 1,48 | 3,85 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,26 | 1,55 | 0,71 | 1,17 | 3,42 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-0,99 % | 6,37 % | 3,01 % | -0,86 % | 12,73 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-2,59 % | 28,73 % | 4,01 % | -6,13 % | 66,57 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-9,34 % | 72,69 % | 64,00 % | -28,96 % | 127,20 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,61 | 1,53 | 14,97 | 3,73 | 0,91 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,62 | 4,51 | 1,33 | 7,16 | 5,23 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-7,83 % | 72,76 % | 64,00 % | -18,87 % | 89,92 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,15 | 6,28 | 1,58 | 7,48 | 8,72 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Luminesy" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Jysk Linnen'n Furniture" | 49 697 318 | 2 873 911 | 5,8 % | 293 | 169 615 | 1 282 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "ALB" | 18 704 168 | 4 280 199 | 22,9 % | 146 | 128 111 | 1 248 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "ALAN LTD" | 11 820 168 | 542 480 | 4,6 % | 19 | 622 114 | 1 265 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Eurotrade1" | 6 967 604 | 863 414 | 12,4 % | 22 | 316 709 | 2 551 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "BalticSofa" | 4 770 568 | 552 090 | 11,6 % | 19 | 251 083 | 1 724 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Mēbeļu outlets GIGANT" | 3 951 236 | 9 876 | 0,2 % | 60 | 65 854 | 1 089 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Trentini" | 3 482 987 | -229 757 | -6,6 % | 33 | 105 545 | 2 786 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Mirastyle" | 3 474 241 | 148 055 | 4,3 % | 23 | 151 054 | 2 518 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Sleep8 Baltic" | 3 357 389 | -830 431 | -24,7 % | 18 | 186 522 | 1 909 (2026 Q3) |
| 10 | AS "Mēbeļu Nams" | 3 087 740 | 430 894 | 14,0 % | 44 | 70 176 | 1 180 (2026 Q3) |
| 75 | SIA Luminesy (šis uzņēmums) | 312 287 | -3 080 | -1,0 % | 3 | 104 096 | 1 043 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103120360 | LV32ZZZ44103120360 | SIA Luminesy | SIA | Luminesy | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-01-09 | NULL | Valmieras nov., Valmiera, Rubenes iela 36 - 10 | 4201 | 114497850 | 100016647 | 100003807 | 0250000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8390164 | 44103120360 | 2018-12-19 | 2019-01-09 17:20:57 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 44103120360 | 2025-12-30 | SIA RGB E-Commerce |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92858154 | 44103120360 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-06-14 | 2022-06-14 13:03:26 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1016659 | 22785262 | 44103120360 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-09 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-17 10:46:04.011 |
| 1199566 | 29126182 | 44103120360 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-04-16 16:14:38.97 |
| 1844060 | 33288701 | 44103120360 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-04-05 17:07:20.721 |
| 1319784 | 30685730 | 44103120360 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-03-22 17:05:40.302 |
| 1447663 | 32132005 | 44103120360 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-02-23 17:14:18.929 |
| 1983790 | 34263788 | 44103120360 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-04-15 21:02:37.698 |
| 2216666 | 35325106 | 44103120360 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-04-30 17:06:59.869 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1016659 | 22785262 | 35433 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 35347 | 86 | 0 | 414 | 0 | 343 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -671 | 0 | -671 | NULL | 0 | -671 |
| 1199566 | 29126182 | 4349 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4801 | -452 | 0 | 182 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -642 | 0 | -642 | NULL | 0 | -642 |
| 1319784 | 30685730 | 48183 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 41202 | 6981 | 0 | 1473 | 677 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6135 | 0 | 6135 | NULL | 0 | 6135 |
| 1447663 | 32132005 | 126513 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 124318 | 2195 | 0 | 3737 | 490 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1083 | 0 | -1083 | NULL | 0 | -1083 |
| 1844060 | 33288701 | 220865 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 207203 | 13662 | 0 | 7919 | 940 | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6650 | 0 | 6650 | NULL | 0 | 6650 |
| 1983790 | 34263788 | 433852 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 398329 | 35523 | 0 | 9642 | 2398 | 600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 27679 | 29 | 27650 | NULL | 0 | 27650 |
| 2216666 | 35325106 | 312287 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 302949 | 9338 | 0 | 12020 | 1731 | 1629 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2580 | 500 | -3080 | NULL | 0 | -3080 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1016659 | 22785262 | 1358 | 0 | 13 | 0 | 1371 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1371 | NULL | 42 | 0 | 0 | 1329 | 1371 |
| 1199566 | 29126182 | 869 | 0 | 3 | 363 | 1235 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1235 | NULL | 547 | 2000 | 0 | -1312 | 1235 |
| 1319784 | 30685730 | 7951 | 0 | 237 | 1028 | 9216 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9216 | NULL | 2393 | 2000 | 0 | 4823 | 9216 |
| 1447663 | 32132005 | 13592 | 0 | 351 | 3736 | 17679 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17679 | NULL | 11939 | 2000 | 0 | 3740 | 17679 |
| 1844060 | 33288701 | 80653 | 0 | 29072 | 56226 | 165951 | 0 | 0 | 0 | 0 | 165951 | NULL | 155561 | 0 | 0 | 10390 | 165951 |
| 1983790 | 34263788 | 74057 | 0 | 16098 | 6095 | 96250 | 0 | 0 | 0 | 0 | 96250 | NULL | 58210 | 0 | 0 | 38040 | 96250 |
| 2216666 | 35325106 | 62668 | 0 | 45332 | 11009 | 119009 | 0 | 0 | 0 | 0 | 119009 | NULL | 86049 | 0 | 0 | 32960 | 119009 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103120360 | SIA Luminesy | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4755 | 054010 | Valmiera | 19.42 | 4.46 | 9.43 | 3 |
| 44103120360 | SIA Luminesy | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 054010 | Valmiera | 7.96 | 1.59 | 2.99 | 1 |
| 44103120360 | SIA RGB E-Commerce | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 054010 | Valmiera | 2.21 | 1.17 | 1.90 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103120360 | SIA Luminesy | ir | 30.01.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103120360 | SIA Luminesy | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Rubenes iela 36 - 10, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 312 287 EUR, un zaudējumi bija 3 080 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA RGB E-Commerce".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,38 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,26.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,15, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 768.39 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 629.52 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 19 420 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 460 EUR un VSAOI 9 430 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mēbeļu, apgaismes ierīču, galda piederumu un citu mājsaimniecības preču mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mēbeļu, apgaismes ierīču, galda piederumu un citu mājsaimniecības preču mazumtirdzniecība · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026