SIA "JKR AUTOCENTRS" (reģ. Nr. 44103120549) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-01-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 257 178 EUR, peļņa 16 040 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 1,94 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 44103120549 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-01-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV70ZZZ44103120549 |
| Juridiskā adrese | Georga Apiņa iela 24 - 11, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 257 178 EUR | 16 040 EUR | 58 965 EUR | 5 |
| 2024 | 162 952 EUR | 13 388 EUR | 53 606 EUR | 3 |
| 2023 | 76 799 EUR | -8 556 EUR | 41 873 EUR | 4 |
| 2022 | 87 875 EUR | 4 075 EUR | 50 678 EUR | 3 |
| 2021 | 42 614 EUR | 3 379 EUR | 15 516 EUR | 2 |
| 2020 | 43 114 EUR | 1 129 EUR | 13 894 EUR | 4 |
| 2019 | 34 769 EUR | 3 174 EUR | 12 177 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 35.74 | 4.45 | 10.3 | 6 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 12.77 | 4.12 | 5.28 | 6 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 11.19 | 4.10 | 7.08 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 9.44 | 1.29 | 3.58 | 6 |
| 2024 | 20.22 | 4.82 | 9.27 | 3 |
| 2023 | 14.85 | 3.99 | 9.52 | 4 |
| 2022 | 6.80 | 2.04 | 3.21 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 678.56 | ~ 1 259.47 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 860.47 | ~ 713.99 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 153.81 | ~ 909.58 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 583.42 | ~ 519.06 |
| 2024 | 755.35 | ~ 621.19 |
| 2023 | 581.79 | ~ 510.27 |
| 2022 | 261.56 | ~ 234.10 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (9.27 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 755.35 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 755.35 * 0.105 = 79.31 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 401.79 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (755.35 - 79.31 - 401.79) * 0.2 ≈ 54.85 EUR
4. Neto alga: 755.35 - 79.31 - 54.85 = ~ 621.19 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 257 178 EUR | 162 952 EUR | 76 799 EUR | 87 875 EUR | 42 614 EUR |
| Bruto peļņa | 23 746 EUR | 16 596 EUR | -5 185 EUR | 9 568 EUR | 4 612 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 16 040 EUR | 13 388 EUR | -8 556 EUR | 4 075 EUR | 3 379 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 16 040 EUR | 13 388 EUR | -8 556 EUR | 4 075 EUR | 3 379 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 58 965 EUR | 53 606 EUR | 41 873 EUR | 50 678 EUR | 15 516 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 45 765 EUR | 33 117 EUR | 15 477 EUR | 16 097 EUR | 12 731 EUR |
| Pašu kapitāls | 35 429 EUR | 19 389 EUR | 6 001 EUR | 14 557 EUR | 10 482 EUR |
| Īstermiņa saistības | 23 536 EUR | 23 657 EUR | 7 538 EUR | 17 864 EUR | 5 034 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 10 560 EUR | 28 334 EUR | 18 257 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,94 | 1,40 | 2,05 | 0,90 | 2,53 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,68 | 1,04 | 1,11 | 0,54 | 2,50 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
6,24 % | 8,22 % | -11,14 % | 4,64 % | 7,93 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
27,20 % | 24,97 % | -20,43 % | 8,04 % | 21,78 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
45,27 % | 69,05 % | -142,58 % | 27,99 % | 32,24 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,66 | 1,76 | 5,98 | 2,48 | 0,48 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,36 | 3,04 | 1,83 | 1,73 | 2,75 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
45,27 % | 44,70 % | -24,92 % | 12,42 % | 32,24 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,61 | 4,48 | 1,52 | 2,37 | 5,22 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "JKR AUTOCENTRS" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ZK 9" | 13 245 618 | 70 779 | 0,5 % | 147 | 90 106 | 2 628 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Andre Motors" | 12 575 437 | 472 344 | 3,8 % | 21 | 598 830 | 2 826 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Favorit West" | 9 057 061 | 17 278 | 0,2 % | 17 | 532 768 | 1 980 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Avēnija VP" | 8 535 432 | 44 605 | 0,5 % | 18 | 474 191 | 1 048 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AK12" | 5 844 818 | -47 388 | -0,8 % | 67 | 87 236 | 2 236 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "AUTOFAVORĪTS" | 5 591 387 | -161 436 | -2,9 % | 65 | 86 021 | 1 542 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SD AUTOCENTRS" | 5 559 209 | 177 729 | 3,2 % | 24 | 231 634 | 1 424 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "TEHAUTO" | 5 212 686 | 84 556 | 1,6 % | 22 | 236 940 | 1 562 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "STUTTGART workshop" | 5 069 545 | 135 801 | 2,7 % | 23 | 220 415 | 1 951 (2026 Q3) |
| 10 | "SG AUTOCENTRS" SIA | 4 937 742 | 106 970 | 2,2 % | 3 | 1 645 914 | 1 382 (2026 Q3) |
| 350 | SIA JKR AUTOCENTRS (šis uzņēmums) | 257 178 | 16 040 | 6,2 % | 6 | 42 863 | 1 679 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103120549 | LV70ZZZ44103120549 | SIA JKR AUTOCENTRS | SIA | JKR AUTOCENTRS | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-01-16 | NULL | Valmieras nov., Valmiera, Georga Apiņa iela 24 - 11 | 4201 | 110086907 | 100016647 | 100003807 | 0250000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8399656 | 44103120549 | 2019-01-14 | 2019-01-14 10:44:49 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 44103120549 | 2022-05-13 | SIA KRBJ |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 44103120549 | SIA JKR AUTOCENTRS | 27.08.2026 | NULL | 01.09.2026 | 02.09.2026 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92720754 | 44103120549 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2019-10-31 | 2019-10-31 15:03:42 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1100466 | 23303876 | 44103120549 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-16 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-22 05:14:01.599 |
| 1281941 | 29687070 | 44103120549 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-08-06 03:35:57.809 |
| 1426603 | 31540481 | 44103120549 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-09-11 22:01:18.34 |
| 2074203 | 34553990 | 44103120549 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-06-12 03:04:05.932 |
| 2354317 | 35676962 | 44103120549 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2026-08-31 17:00:01.244 |
| 1763840 | 32593189 | 44103120549 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-06-26 19:05:55.578 |
| 1923880 | 33560384 | 44103120549 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-06-04 22:08:00.738 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1100466 | 23303876 | 34769 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 30762 | 4007 | 133 | 700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3174 | 0 | 3174 | NULL | 0 | 3174 |
| 1281941 | 29687070 | 43114 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 40547 | 2567 | 112 | 1326 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1129 | 0 | 1129 | NULL | 0 | 1129 |
| 1426603 | 31540481 | 42614 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 38002 | 4612 | 397 | 836 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3379 | 0 | 3379 | NULL | 0 | 3379 |
| 1763840 | 32593189 | 87875 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 78307 | 9568 | 620 | 1863 | 0 | 3010 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4075 | 0 | 4075 | NULL | 0 | 4075 |
| 1923880 | 33560384 | 76799 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 81984 | -5185 | 0 | 3161 | 0 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -8556 | 0 | -8556 | NULL | 0 | -8556 |
| 2074203 | 34553990 | 162952 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 146356 | 16596 | 0 | 3208 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 13388 | 0 | 13388 | NULL | 0 | 13388 |
| 2354317 | 35676962 | 257178 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 233432 | 23746 | 0 | 6251 | 0 | 1455 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 16040 | 0 | 16040 | NULL | 0 | 16040 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1100466 | 23303876 | 7505 | 0 | 2630 | 0 | 10135 | 0 | 2042 | 0 | 2042 | 12177 | NULL | 6203 | 0 | 0 | 5974 | 12177 |
| 1281941 | 29687070 | 2629 | 0 | 9723 | 0 | 12352 | 0 | 1542 | 0 | 1542 | 13894 | NULL | 6791 | 0 | 0 | 7103 | 13894 |
| 1426603 | 31540481 | 6968 | 0 | 5620 | 143 | 12731 | 0 | 2785 | 0 | 2785 | 15516 | NULL | 5034 | 0 | 0 | 10482 | 15516 |
| 1763840 | 32593189 | 230 | 0 | 9474 | 6393 | 16097 | 0 | 34581 | 0 | 34581 | 50678 | NULL | 17864 | 18257 | 0 | 14557 | 50678 |
| 1923880 | 33560384 | 615 | 0 | 7721 | 7141 | 15477 | 0 | 26396 | 0 | 26396 | 41873 | NULL | 7538 | 28334 | 0 | 6001 | 41873 |
| 2074203 | 34553990 | 793 | 0 | 23831 | 8493 | 33117 | 0 | 20489 | 0 | 20489 | 53606 | NULL | 23657 | 10560 | 0 | 19389 | 53606 |
| 2354317 | 35676962 | 4465 | 0 | 35179 | 6121 | 45765 | 0 | 13200 | 0 | 13200 | 58965 | NULL | 23536 | 0 | 0 | 35429 | 58965 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91402667 | 44103120549 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā | 2026-09-04 | 30.4/17.20.2/83448 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103120549 | SIA JKR AUTOCENTRS | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9531 | 054010 | Valmiera | 20.22 | 4.82 | 9.27 | 3 |
| 44103120549 | SIA JKR AUTOCENTRS | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 054010 | Valmiera | 14.85 | 3.99 | 9.52 | 4 |
| 44103120549 | SIA JKR AUTOCENTRS | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 054010 | Valmiera | 6.80 | 2.04 | 3.21 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103120549 | SIA JKR AUTOCENTRS | nav | 08.07.2021 | nav | nav | 27.08.2026 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103120549 | SIA JKR AUTOCENTRS | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Georga Apiņa iela 24 - 11, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 257 178 EUR, un peļņa bija 16 040 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA KRBJ".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,94 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,68.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,61, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 755.35 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 621.19 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 20 220 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 820 EUR un VSAOI 9 270 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026