Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

PS "VM VB"

PS "VM VB" (reģ. Nr. 44103122234) — pilnsabiedrība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-04-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 665 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 17,50 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Hidrotehnisko objektu būvniecība

Reģistrācijas Nr.44103122234
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaPilnsabiedrība (PS)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2019-04-09
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV68ZZZ44103122234
Juridiskā adrese Brīvības iela 99B, Svelberģis, Beļavas pag., Gulbenes nov., LV-4401

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 0 EUR -665 EUR 875 EUR 0
2024 153 725 EUR -7 258 EUR 1 540 EUR 0
2023 484 441 EUR 137 EUR 522 964 EUR 0
2022 2 672 829 EUR 7 727 EUR 932 377 EUR 0
2021 1 261 791 EUR -4 342 EUR 654 578 EUR 0
2020 1 408 784 EUR 5 191 EUR 244 720 EUR 0
2019 115 167 EUR 35 EUR 35 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 1. ceturksnis 0.05 0.00 0.00 0
2024 -0.42 0.00 0.00 0
2023 -0.31 0.00 0.00 0
2022 0.05 0.00 0.00 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 1. ceturksnis — —
2024 — —
2023 — —
2022 — —

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 0 EUR 153 725 EUR 484 441 EUR 2 672 829 EUR 1 261 791 EUR
Bruto peļņa 0 EUR 44 EUR -1 098 EUR 9 900 EUR 1 261 791 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -615 EUR -7 208 EUR 187 EUR 7 777 EUR -4 292 EUR
UIN nodoklis 50 EUR 50 EUR 50 EUR 50 EUR 50 EUR
Tīrā peļņa -665 EUR -7 258 EUR 137 EUR 7 727 EUR -4 342 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 875 EUR 1 540 EUR 522 964 EUR 932 377 EUR 654 578 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 875 EUR 1 540 EUR 522 964 EUR 932 377 EUR 654 578 EUR
Pašu kapitāls 825 EUR 1 490 EUR 8 748 EUR 8 611 EUR 884 EUR
Īstermiņa saistības 50 EUR 50 EUR 514 216 EUR 923 766 EUR 653 694 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

3 sadaļas 24 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: brīdinājums Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Publiskie iepirkumi115,60 milj. €

Pasūtītāji

  • Līvānu novada pašvaldība 2,34 milj. €, 1×
  • Latvijas valsts meži 1,91 milj. €, 9×
  • "Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi", VSIA 1,35 milj. €, 1×

Pa gadiem

  • 20221,57 milj. € 4×
  • 20211,69 milj. € 4×
  • 20202,34 milj. € 3×

Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. 5 līgumiem summa avotā nav publicēta. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.

ES fondu projekti11,04 milj. € līgumos

Kā izpildītājam projektos (1, 1,04 milj. €)

  • 1,04 milj. € 2019-03
    Kapūnes poldera aizsargdambju D-1 pik. 00/00- 108/40 un D-2 pik. 00/00-19/66 atjaunošana Lazdukalna pagastā, Rugāju novadā · Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi"

Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.

Būvkomersanta reģistrs12Aktīvs

Ieņēmumi būvniecībā un nodarbinātie

  • 20250,00 €
  • 2024153 725 €
  • 20230,00 €
  • 20222,67 milj. €
  • 20211,26 milj. €
  • 20200,00 €
  • 20190,00 €

Statusa vēsture · reģ. Nr. 15113

  • Informatīvs 2023-09-27
  • Informatīvs 2022-10-27
  • Informatīvs 2021-09-08
  • Informatīvs 2020-08-17
  • Aktīvs 2019-04-18

Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
17,50 30,80 1,02 1,01 1,00
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
17,50 30,80 1,02 1,01 1,00
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
— -4,72 % 0,03 % 0,29 % -0,34 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-76,00 % -471,30 % 0,03 % 0,83 % -0,66 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-80,61 % -487,11 % 1,57 % 89,73 % -491,18 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,06 0,03 58,78 107,28 739,47
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00 99,82 0,93 2,87 1,93
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-74,55 % -483,76 % 2,14 % 90,31 % -485,52 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
6,22 99,11 0,96 2,91 1,91

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

PS "VM VB" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4291)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 82 uzņēmumi 76. vieta pēc apgrozījuma 48. vieta pēc peļņas Hidrotehnisko objektu būvniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1AS "BMGS"60 018 924-8 394 882-14,0 %521 154 2101 964 (2026 Q3)
2SIA "KULK"14 255 7742 437 53417,1 %16586 3991 631 (2026 Q3)
3SIA "VIDZEMES BŪVNIEKS"8 530 2841 115 45313,1 %51167 2601 722 (2026 Q3)
4SIA "AQUATEX"2 481 40781 7613,3 %3827 136772 (2026 Q3)
5SIA "RELKS"2 061 864525 20425,5 %17121 2861 115 (2026 Q3)
6SIA "MLU"1 750 385-142 345-8,1 %1992 1261 639 (2026 Q3)
7SIA "HydroEra"1 016 40294 0889,3 %7145 2001 134 (2026 Q3)
8"JAUNBĒRZIŅI" SIA962 4187 6410,8 %1374 0321 264 (2026 Q3)
9SIA "Latimber"654 54386 81713,3 %793 5061 629 (2026 Q3)
10SIA "Latvijas meliorācija"603 55953 6178,9 %6100 5931 266 (2026 Q3)
76PS "VM VB" (šis uzņēmums)0-665—0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

PS "VM VB"
4291 Hidrotehnisko objektu būvniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
44103122234 LV68ZZZ44103122234 PS "VM VB" PS VM VB NULL 0 K Komercreģistrs PS Pilnsabiedrība 2019-04-09 NULL Gulbenes nov., Beļavas pag., Svelberģis, Brīvības iela 99B 4401 105841150 100015854 0 0500244 NULL

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1068891 23205923 44103122234 DokGPv1 UGP 2019 2019-04-09 2019-12-31 0 ONES EUR 2020-11-20 10:11:54.568
1388139 31293753 44103122234 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 0 ONES EUR 2022-07-25 19:27:55.626
1257590 29605577 44103122234 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 0 ONES EUR 2021-07-28 13:20:30.784
1750929 32525996 44103122234 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 0 ONES EUR 2023-06-03 04:05:19.562
1858628 33362377 44103122234 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 0 ONES EUR 2024-04-26 21:05:27.52
2060528 34517669 44103122234 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-06-07 03:02:05.871
2256272 35402276 44103122234 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-05-22 17:15:40.292

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1068891 23205923 115167 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 115167 115029 103 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 35 0 35 NULL 0 35
1257590 29605577 1408784 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 1408784 1399495 610 0 3438 0 0 0 0 0 NULL NULL 5241 50 5191 NULL 0 5191
1388139 31293753 1261791 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 1261791 1263967 2114 999 1001 0 0 0 0 0 NULL NULL -4292 50 -4342 NULL 0 -4342
1750929 32525996 2672829 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2662929 9900 0 2122 2185 2186 0 0 0 0 0 NULL NULL 7777 50 7727 NULL 0 7727
1858628 33362377 484441 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 485539 -1098 0 3822 7536 2429 0 0 0 0 0 NULL NULL 187 50 137 NULL 0 137
2060528 34517669 153725 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 153681 44 0 220 2770 9802 0 0 0 0 0 NULL NULL -7208 50 -7258 NULL 0 -7258
2256272 35402276 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 615 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -615 50 -665 NULL 0 -665

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1068891 23205923 35 0 0 0 35 0 0 0 0 35 NULL 0 0 0 35 35
1257590 29605577 2983 0 241737 0 244720 0 0 0 0 244720 NULL 0 239494 0 5226 244720
1388139 31293753 423 0 654155 0 654578 0 0 0 0 654578 NULL 653694 0 0 884 654578
1750929 32525996 145644 0 786733 0 932377 0 0 0 0 932377 NULL 923766 0 0 8611 932377
1858628 33362377 13903 0 509061 0 522964 0 0 0 0 522964 NULL 514216 0 0 8748 522964
2060528 34517669 1540 0 0 0 1540 0 0 0 0 1540 NULL 50 0 0 1490 1540
2256272 35402276 875 0 0 0 875 0 0 0 0 875 NULL 50 0 0 825 875

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
44103122234 PS "VM VB" 2024 līgumsabiedrība ar pilnu atbildību 4291 029400 Beļavas pag. -0.42 0.00 0.00 0
44103122234 PS "VM VB" 2023 līgumsabiedrība ar pilnu atbildību 4291 029400 Beļavas pag. -0.31 0.00 0.00 0
44103122234 PS "VM VB" 2022 līgumsabiedrība ar pilnu atbildību 4291 029400 Beļavas pag. 0.05 0.00 0.00 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
44103122234 PS "VM VB" ir 26.04.2019 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
44103122234 PS "VM VB" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir PS "VM VB" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Brīvības iela 99B, Svelberģis, Beļavas pag., Gulbenes nov., LV-4401.

Kāds bija PS "VM VB" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 665 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam PS "VM VB" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kāds ir PS "VM VB" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 17,50 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 17,50.

Kāds ir PS "VM VB" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,22, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai PS "VM VB" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir PS "VM VB" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir PS "VM VB" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Hidrotehnisko objektu būvniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Hidrotehnisko objektu būvniecība — Gulbenes novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Hidrotehnisko objektu būvniecība · Gulbenes novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 76. no 82

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026