SIA "Ezeriņš 1" (reģ. Nr. 44103122516) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-04-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 166 246 EUR, zaudējumi 1 931 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 8,30 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Pārtikas produktu, dzērienu un tabakas nespecializēta vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 44103122516 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-04-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV20ZZZ44103122516 |
| Juridiskā adrese | Valmieras iela 1 - 20, Limbaži, Limbažu nov., LV-4001 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 166 246 EUR | -1 931 EUR | 31 171 EUR | 2 |
| 2024 | 167 533 EUR | 13 034 EUR | 30 942 EUR | 1 |
| 2023 | 164 820 EUR | 9 715 EUR | 18 915 EUR | 1 |
| 2022 | 128 422 EUR | 5 554 EUR | 14 680 EUR | 1 |
| 2021 | 70 444 EUR | -3 708 EUR | 6 349 EUR | 1 |
| 2020 | 81 137 EUR | 89 EUR | 9 858 EUR | 1 |
| 2019 | 75 051 EUR | 4 782 EUR | 11 767 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 5.29 | 1.44 | 3.63 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 6.55 | 1.38 | 3.54 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 5.27 | 1.12 | 2.57 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 4.17 | 0.72 | 1.79 | 2 |
| 2024 | 10.57 | 1.35 | 4.21 | 1 |
| 2023 | 7.81 | 1.07 | 3.41 | 1 |
| 2022 | 5.15 | 0.65 | 2.69 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 183.14 | ~ 929.14 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 153.81 | ~ 909.58 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 166 246 EUR | 167 533 EUR | 164 820 EUR | 128 422 EUR | 70 444 EUR |
| Bruto peļņa | 25 768 EUR | 29 283 EUR | 23 450 EUR | 15 504 EUR | 4 489 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 931 EUR | 13 034 EUR | 9 715 EUR | 5 554 EUR | -3 708 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 931 EUR | 13 034 EUR | 9 715 EUR | 5 554 EUR | -3 708 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 31 171 EUR | 30 942 EUR | 18 915 EUR | 14 680 EUR | 6 349 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 30 097 EUR | 29 535 EUR | 18 623 EUR | 14 177 EUR | 6 295 EUR |
| Pašu kapitāls | 27 545 EUR | 29 476 EUR | 16 441 EUR | 6 727 EUR | 1 173 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 626 EUR | 1 466 EUR | 2 474 EUR | 2 973 EUR | 2 146 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 4 980 EUR | 3 030 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. 19 līgumiem summa avotā nav publicēta. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-11-25 – 2025-11-25 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
8,30 | 20,15 | 7,53 | 4,77 | 2,93 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
7,95 | 19,32 | 6,84 | 3,87 | 2,29 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-1,16 % | 7,78 % | 5,89 % | 4,32 % | -5,26 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-6,19 % | 42,12 % | 51,36 % | 37,83 % | -58,40 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-7,01 % | 44,22 % | 59,09 % | 82,56 % | -316,11 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,13 | 0,05 | 0,15 | 1,18 | 4,41 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,33 | 5,41 | 8,71 | 8,75 | 11,10 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-7,01 % | 44,22 % | 59,09 % | 47,44 % | -88,22 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
9,68 | 16,61 | 14,43 | 11,20 | 9,98 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Ezeriņš 1" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Fresh Food Logistics" | 122 276 010 | 283 364 | 0,2 % | 99 | 1 235 111 | 1 770 (2026 Q3) |
| 2 | Mars Latvia SIA | 57 480 441 | 5 203 516 | 9,1 % | 26 | 2 210 786 | 3 388 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "GEMOSS" | 41 848 891 | 1 031 598 | 2,5 % | 226 | 185 172 | 1 635 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "VOLDEMĀRS" | 23 396 818 | 393 308 | 1,7 % | 165 | 141 799 | 1 923 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "FUDEKS" | 17 716 225 | 2 369 365 | 13,4 % | 39 | 454 262 | 1 272 (2026 Q3) |
| 6 | TNG SIA | 15 312 551 | 261 281 | 1,7 % | 77 | 198 864 | 1 556 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STREAM DISTRIBUTION" | 11 109 898 | 64 176 | 0,6 % | 8 | 1 388 737 | 3 446 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "FUTURUS FOOD" | 11 051 204 | 319 329 | 2,9 % | 86 | 128 502 | 1 458 (2026 Q3) |
| 9 | SIA KME LINE | 10 284 935 | -149 709 | -1,5 % | 0 | — | — |
| 10 | SIA "SAULĪTE PĀRTIKAS GRUPA" | 8 650 327 | 402 195 | 4,6 % | 6 | 1 441 721 | 2 712 (2026 Q3) |
| 57 | SIA "Ezeriņš 1" (šis uzņēmums) | 166 246 | -1 931 | -1,2 % | 3 | 55 415 | 1 183 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103122516 | LV20ZZZ44103122516 | SIA "Ezeriņš 1" | SIA | Ezeriņš 1 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-04-23 | NULL | Limbažu nov., Limbaži, Valmieras iela 1 - 20 | 4001 | 110698057 | 100016606 | 100003358 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8708344 | 44103122516 | 2019-04-15 | 2019-04-16 15:44:51 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103122516 | 2025-11-25 | 16370.35 | Nodarbinātības valsts aģentūra | Pasākumi iekļaujošai nodarbinātībai (SAM 4.3.3.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fb87853e |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92945303 | 44103122516 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2025-01-24 | 2025-01-24 11:03:38 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1008616 | 22743467 | 44103122516 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-04-23 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-16 21:38:02.646 |
| 1481302 | 32356911 | 44103122516 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-26 23:06:07.832 |
| 1797574 | 33127143 | 44103122516 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-02-28 20:03:46.367 |
| 1994719 | 34312989 | 44103122516 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-01 03:03:50.998 |
| 2193432 | 35272698 | 44103122516 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-04-15 17:02:20.729 |
| 1177552 | 28942755 | 44103122516 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-03-13 05:20:29.506 |
| 1328834 | 30768213 | 44103122516 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-04-06 15:05:55.628 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1008616 | 22743467 | 75051 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 64964 | 10087 | 244 | 5053 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4782 | 0 | 4782 | NULL | 0 | 4782 |
| 1177552 | 28942755 | 81137 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 71553 | 9584 | 158 | 9337 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 89 | 0 | 89 | NULL | 0 | 89 |
| 1328834 | 30768213 | 70444 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 65955 | 4489 | 0 | 8672 | 1064 | 589 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3708 | 0 | -3708 | NULL | 0 | -3708 |
| 1481302 | 32356911 | 128422 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 112918 | 15504 | 0 | 9950 | 1600 | 1600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5554 | 0 | 5554 | NULL | 0 | 5554 |
| 1797574 | 33127143 | 164820 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 141370 | 23450 | 0 | 13735 | 1984 | 1984 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9715 | 0 | 9715 | NULL | 0 | 9715 |
| 1994719 | 34312989 | 167533 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 138250 | 29283 | 0 | 16249 | 2240 | 2240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 13034 | 0 | 13034 | NULL | 0 | 13034 |
| 2193432 | 35272698 | 166246 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 140478 | 25768 | 0 | 27681 | 45 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1931 | 0 | -1931 | NULL | 0 | -1931 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1008616 | 22743467 | 5683 | 0 | 4152 | 1932 | 11767 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11767 | NULL | 2333 | 4642 | 0 | 4792 | 11767 |
| 1177552 | 28942755 | 7544 | 0 | 577 | 1709 | 9830 | 0 | 0 | 28 | 28 | 9858 | NULL | 1964 | 3012 | 0 | 4882 | 9858 |
| 1328834 | 30768213 | 3329 | 0 | 1594 | 1372 | 6295 | 0 | 0 | 54 | 54 | 6349 | NULL | 2146 | 3030 | 0 | 1173 | 6349 |
| 1481302 | 32356911 | 9613 | 0 | 1880 | 2684 | 14177 | 0 | 426 | 77 | 503 | 14680 | NULL | 2973 | 4980 | 0 | 6727 | 14680 |
| 1797574 | 33127143 | 10080 | 0 | 6842 | 1701 | 18623 | 0 | 224 | 68 | 292 | 18915 | NULL | 2474 | 0 | 0 | 16441 | 18915 |
| 1994719 | 34312989 | 27332 | 0 | 985 | 1218 | 29535 | 0 | 1322 | 85 | 1407 | 30942 | NULL | 1466 | 0 | 0 | 29476 | 30942 |
| 2193432 | 35272698 | 27878 | 0 | 931 | 1288 | 30097 | 0 | 1000 | 74 | 1074 | 31171 | NULL | 3626 | 0 | 0 | 27545 | 31171 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103122516 | SIA "Ezeriņš 1" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4639 | 035220 | Limbaži | 10.57 | 1.35 | 4.21 | 1 |
| 44103122516 | SIA "Ezeriņš 1" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4639 | 035220 | Limbaži | 7.81 | 1.07 | 3.41 | 1 |
| 44103122516 | SIA "Ezeriņš 1" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4639 | 035220 | Limbaži | 5.15 | 0.65 | 2.69 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103122516 | SIA "Ezeriņš 1" | ir | 03.05.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103122516 | SIA "Ezeriņš 1" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Valmieras iela 1 - 20, Limbaži, Limbažu nov., LV-4001.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 166 246 EUR, un zaudējumi bija 1 931 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 8,30 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 7,95.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 9,68, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 10 570 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 350 EUR un VSAOI 4 210 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pārtikas produktu, dzērienu un tabakas nespecializēta vairumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Pārtikas produktu, dzērienu un tabakas nespecializēta vairumtirdzniecība · Limbažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026