SIA "Burgers 66" (reģ. Nr. 44103125353) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-08-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 32 612 EUR, peļņa 6 623 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 3,78 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 44103125353 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-08-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV51ZZZ44103125353 |
| Juridiskā adrese | "Rapši", Baldones pag., Ķekavas nov., LV-2125 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32 612 EUR | 6 623 EUR | 19 842 EUR | 2 |
| 2024 | 27 226 EUR | -1 439 EUR | 6 785 EUR | 2 |
| 2023 | 34 095 EUR | -4 101 EUR | 7 980 EUR | 3 |
| 2022 | 33 292 EUR | 9 853 EUR | 12 499 EUR | 3 |
| 2021 | 20 765 EUR | -12 130 EUR | 4 438 EUR | 2 |
| 2020 | 27 974 EUR | 7 486 EUR | 14 251 EUR | 2 |
| 2019 | 11 143 EUR | 2 298 EUR | 7 298 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.91 | 1.31 | 1.6 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.85 | 1.25 | 1.6 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.80 | 1.23 | 1.57 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.66 | 1.14 | 1.51 | 2 |
| 2024 | 9.91 | 4.23 | 5.67 | 2 |
| 2023 | 12.74 | 5.58 | 7.15 | 3 |
| 2022 | 8.41 | 3.12 | 4.60 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | 582.61 | ~ 510.79 |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 32 612 EUR | 27 226 EUR | 34 095 EUR | 33 292 EUR | 20 765 EUR |
| Bruto peļņa | 6 633 EUR | -917 EUR | -3 562 EUR | 10 742 EUR | -16 991 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6 623 EUR | -1 439 EUR | -4 101 EUR | 9 853 EUR | -12 130 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 6 623 EUR | -1 439 EUR | -4 101 EUR | 9 853 EUR | -12 130 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 19 842 EUR | 6 785 EUR | 7 980 EUR | 12 499 EUR | 4 438 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 12 350 EUR | 6 785 EUR | 7 980 EUR | 12 499 EUR | 4 438 EUR |
| Pašu kapitāls | 11 530 EUR | 4 907 EUR | 6 346 EUR | 10 447 EUR | 454 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 267 EUR | 1 878 EUR | 1 634 EUR | 2 052 EUR | 3 984 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 5 045 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-10-28 – 2025-01-08 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,78 | 3,61 | 4,88 | 6,09 | 1,11 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,78 | 3,61 | 4,88 | 6,09 | 1,11 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
20,31 % | -5,29 % | -12,03 % | 29,60 % | -58,42 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
33,38 % | -21,21 % | -51,39 % | 78,83 % | -273,32 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
57,44 % | -29,33 % | -64,62 % | 94,31 % | -2 671,81 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,72 | 0,38 | 0,26 | 0,20 | 8,78 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,64 | 4,01 | 4,27 | 2,66 | 4,68 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
39,96 % | -29,33 % | -64,62 % | 94,31 % | -2 671,81 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,08 | 5,57 | 5,54 | 8,55 | -3,61 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Burgers 66" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "SOTA-ONLINE HOLDING" | 33 316 978 | 1 204 995 | 3,6 % | 3 | 11 105 659 | 1 366 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Paynt | 12 364 613 | 1 190 195 | 9,6 % | 79 | 156 514 | 4 332 (2026 Q3) |
| 3 | SIA Electronic Commerce Consulting Service | 11 399 197 | 74 088 | 0,6 % | 5 | 2 279 839 | 1 586 (2026 Q3) |
| 4 | AS Eleving Stella | 6 049 653 | -258 638 | -4,3 % | 65 | 93 072 | 4 189 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ESTONIAN, LATVIAN & LITHUANIAN ENVIRONMENT" | 6 020 043 | 830 430 | 13,8 % | 50 | 120 401 | 3 310 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "LNK PROPERTIES" | 5 791 896 | 4 730 307 | 81,7 % | 12 | 482 658 | 2 116 (2026 Q3) |
| 7 | AS Eleving Vehicle Finance | 5 623 914 | 2 151 725 | 38,3 % | 42 | 133 903 | 4 130 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "GVF Consult" | 5 470 264 | -1 471 404 | -26,9 % | 3 | 1 823 421 | 2 167 (2026 Q3) |
| 9 | Adven Latvia SIA | 4 968 094 | -527 239 | -10,6 % | 49 | 101 390 | 2 485 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BR Group" | 4 518 831 | 9 473 931 | 209,7 % | 16 | 282 427 | 2 454 (2026 Q3) |
| 969 | SIA "Burgers 66" (šis uzņēmums) | 32 612 | 6 623 | 20,3 % | 2 | 16 306 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103125353 | LV51ZZZ44103125353 | SIA "Burgers 66" | SIA | Burgers 66 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-08-12 | NULL | Ķekavas nov., Baldones pag., "Rapši" | 2125 | 106280433 | 100016470 | 0 | 0800625 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8995818 | 44103125353 | 2019-07-30 | 2019-08-05 12:09:11 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103125353 | 2025-01-08 | 6880 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 04319f0a |
| 44103125353 | 2024-10-28 | 650 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | f9914670 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92848404 | 44103125353 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2940 | EUR | 2022-03-30 | 2022-03-30 11:27:30 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1018333 | 22795899 | 44103125353 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-08-12 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-17 12:43:15.58 |
| 1959198 | 34090509 | 44103125353 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-02-13 19:02:20.616 |
| 1177917 | 28943485 | 44103125353 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-03-13 06:38:03.2 |
| 1314171 | 30621526 | 44103125353 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-03-08 18:04:27.7 |
| 1451452 | 32161065 | 44103125353 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-03-05 17:02:09.683 |
| 1785779 | 33028644 | 44103125353 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-01-23 19:06:52.456 |
| 2111405 | 35076592 | 44103125353 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-02-10 21:00:35.991 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1018333 | 22795899 | 11143 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8771 | 2372 | 0 | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2298 | 0 | 2298 | NULL | 0 | 2298 |
| 1177917 | 28943485 | 27974 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20192 | 7782 | 0 | 289 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7486 | 0 | 7486 | NULL | 0 | 7486 |
| 1314171 | 30621526 | 20765 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 37756 | -16991 | 0 | 522 | 5384 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -12130 | 0 | -12130 | NULL | 0 | -12130 |
| 1451452 | 32161065 | 33292 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 22550 | 10742 | 0 | 889 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9853 | 0 | 9853 | NULL | 0 | 9853 |
| 1785779 | 33028644 | 34095 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 37657 | -3562 | 0 | 539 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4101 | 0 | -4101 | NULL | 0 | -4101 |
| 1959198 | 34090509 | 27226 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 28143 | -917 | 0 | 522 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1439 | 0 | -1439 | NULL | 0 | -1439 |
| 2111405 | 35076592 | 32612 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 25979 | 6633 | 0 | 469 | 459 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6623 | 0 | 6623 | NULL | 0 | 6623 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1018333 | 22795899 | 5324 | 0 | 1974 | 0 | 7298 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7298 | NULL | 2200 | 0 | 0 | 5098 | 7298 |
| 1177917 | 28943485 | 12773 | 0 | 1478 | 0 | 14251 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14251 | NULL | 1667 | 0 | 0 | 12584 | 14251 |
| 1314171 | 30621526 | 1394 | 0 | 3044 | 0 | 4438 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4438 | NULL | 3984 | 0 | 0 | 454 | 4438 |
| 1451452 | 32161065 | 10326 | 0 | 2173 | 0 | 12499 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12499 | NULL | 2052 | 0 | 0 | 10447 | 12499 |
| 1785779 | 33028644 | 5689 | 0 | 2291 | 0 | 7980 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7980 | NULL | 1634 | 0 | 0 | 6346 | 7980 |
| 1959198 | 34090509 | 2471 | 0 | 4314 | 0 | 6785 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6785 | NULL | 1878 | 0 | 0 | 4907 | 6785 |
| 2111405 | 35076592 | 10369 | 0 | 1981 | 0 | 12350 | 0 | 0 | 7492 | 7492 | 19842 | NULL | 3267 | 5045 | 0 | 11530 | 19842 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103125353 | SIA "Burgers 66" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7020 | 034400 | Baldones pag. | 9.91 | 4.23 | 5.67 | 2 |
| 44103125353 | SIA "Burgers 66" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7022 | 034400 | Baldones pag. | 12.74 | 5.58 | 7.15 | 3 |
| 44103125353 | SIA "Burgers 66" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7022 | 034400 | Baldones pag. | 8.41 | 3.12 | 4.60 | 2 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103125353 | SIA "Burgers 66" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Rapši", Baldones pag., Ķekavas nov., LV-2125.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 32 612 EUR, un peļņa bija 6 623 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,78 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,78.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,08, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 9 910 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 230 EUR un VSAOI 5 670 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026