SIA "ApiMI" (reģ. Nr. 44103126630) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-08-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 54 557 EUR, zaudējumi 8 877 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1,31 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Smaržu un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 44103126630 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-08-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV07ZZZ44103126630 |
| Juridiskā adrese | "Upmaļi", Vecpiebalga, Vecpiebalgas pag., Cēsu nov., LV-4122 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 54 557 EUR | -8 877 EUR | 71 771 EUR | 2 |
| 2024 | 65 666 EUR | 928 EUR | 88 084 EUR | 2 |
| 2023 | 34 816 EUR | 7 175 EUR | 82 861 EUR | 2 |
| 2022 | 29 086 EUR | 876 EUR | 70 018 EUR | 2 |
| 2021 | 25 270 EUR | 4 367 EUR | 39 463 EUR | 1 |
| 2020 | 16 158 EUR | 733 EUR | 17 340 EUR | 1 |
| 2019 | 8 189 EUR | 8 514 EUR | 13 108 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.48 | 0.15 | 1.06 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.71 | 0.23 | 1.6 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.34 | 0.23 | 1.57 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.35 | 0.24 | 1.51 | 2 |
| 2024 | 14.08 | 0.80 | 4.33 | 2 |
| 2023 | 4.66 | 0.59 | 5.00 | 2 |
| 2022 | 1.50 | 0.66 | 2.09 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 54 557 EUR | 65 666 EUR | 34 816 EUR | 29 086 EUR | 25 270 EUR |
| Bruto peļņa | -913 EUR | 11 433 EUR | -14 418 EUR | 243 EUR | -1 704 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8 877 EUR | 928 EUR | 7 175 EUR | 876 EUR | 4 367 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -8 877 EUR | 928 EUR | 7 175 EUR | 876 EUR | 4 367 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 71 771 EUR | 88 084 EUR | 82 861 EUR | 70 018 EUR | 39 463 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 48 877 EUR | 55 464 EUR | 40 858 EUR | 27 491 EUR | 30 823 EUR |
| Pašu kapitāls | 20 746 EUR | 29 623 EUR | 28 695 EUR | 17 490 EUR | 16 614 EUR |
| Īstermiņa saistības | 37 277 EUR | 41 514 EUR | 32 558 EUR | 17 099 EUR | 17 849 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 13 748 EUR | 16 947 EUR | 21 608 EUR | 35 429 EUR | 5 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,31 | 1,34 | 1,25 | 1,61 | 1,73 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,36 | 0,35 | 0,33 | 0,92 | 0,60 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-16,27 % | 1,41 % | 20,61 % | 3,01 % | 17,28 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-12,37 % | 1,05 % | 8,66 % | 1,25 % | 11,07 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-42,79 % | 3,13 % | 25,00 % | 5,01 % | 26,29 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,46 | 1,97 | 1,89 | 3,00 | 1,38 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-13,23 | 2,20 | 6,89 | 2,75 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,76 | 0,75 | 0,42 | 0,42 | 0,64 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-23,93 % | 3,66 % | 16,69 % | 2,60 % | 20,20 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,93 | 1,42 | 1,32 | 0,93 | 1,88 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ApiMI" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "MADARA Cosmetics" | 22 608 670 | 91 691 | 0,4 % | 185 | 122 209 | 2 278 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "iCotton" | 15 689 933 | 151 489 | 1,0 % | 131 | 119 770 | 1 609 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Kinetics Nail Systems" | 12 598 215 | 1 506 778 | 12,0 % | 134 | 94 017 | 2 157 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Kote Labs" | 7 420 501 | -12 051 | -0,2 % | 8 | 927 563 | 3 136 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "H.A.Brieger" | 5 696 133 | 191 992 | 3,4 % | 61 | 93 379 | 1 187 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "CITA LIETA" | 4 922 392 | 1 536 | 0,0 % | 76 | 64 768 | 1 468 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "LD STELS" | 3 312 336 | 10 427 | 0,3 % | 6 | 552 056 | 450 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Cosmetic Lab" | 1 975 736 | 11 157 | 0,6 % | 20 | 98 787 | 1 485 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GMT" | 1 750 496 | 96 493 | 5,5 % | 19 | 92 131 | 911 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "B2Y" | 1 344 464 | -204 825 | -15,2 % | 30 | 44 815 | 1 194 (2026 Q3) |
| 35 | SIA ApiMI (šis uzņēmums) | 54 557 | -8 877 | -16,3 % | 1 | 54 557 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103126630 | LV07ZZZ44103126630 | SIA ApiMI | SIA | ApiMI | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-08-28 | NULL | Cēsu nov., Vecpiebalgas pag., Vecpiebalga, "Upmaļi" | 4122 | 104156454 | 100016487 | 0 | 0429392 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9057925 | 44103126630 | 2019-08-26 | 2019-08-28 15:48:12 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92756739 | 44103126630 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2020-07-29 | 2020-07-29 16:25:18 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1008644 | 22743571 | 44103126630 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-08-28 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-16 21:39:41.97 |
| 1318370 | 30674105 | 44103126630 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-03-18 16:04:19.31 |
| 1884412 | 33456703 | 44103126630 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-05-22 23:04:09.07 |
| 1223487 | 29323275 | 44103126630 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-05-25 17:00:47.861 |
| 1730129 | 32472336 | 44103126630 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-26 23:15:01.672 |
| 1992151 | 34305196 | 44103126630 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-04-29 23:02:14.379 |
| 2140146 | 35165758 | 44103126630 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-03-16 17:02:54.017 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1008644 | 22743571 | 8189 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6748 | 1441 | 0 | 364 | 7437 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8514 | 0 | 8514 | NULL | 0 | 8514 |
| 1223487 | 29323275 | 16158 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15397 | 761 | 0 | 4803 | 4775 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 733 | 0 | 733 | NULL | 0 | 733 |
| 1318370 | 30674105 | 25270 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 26974 | -1704 | 0 | 2628 | 9199 | 500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4367 | 0 | 4367 | NULL | 0 | 4367 |
| 1730129 | 32472336 | 29086 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 28843 | 243 | 0 | 6555 | 7690 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 502 | NULL | NULL | 876 | 0 | 876 | NULL | 0 | 876 |
| 1884412 | 33456703 | 34816 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 49234 | -14418 | 0 | 9096 | 31908 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1219 | NULL | NULL | 7175 | 0 | 7175 | NULL | 0 | 7175 |
| 1992151 | 34305196 | 65666 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 54233 | 11433 | 0 | 9729 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 776 | NULL | NULL | 928 | 0 | 928 | NULL | 0 | 928 |
| 2140146 | 35165758 | 54557 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 55470 | -913 | 0 | 7181 | 0 | 159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 624 | NULL | NULL | -8877 | 0 | -8877 | NULL | 0 | -8877 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1008644 | 22743571 | 3330 | 0 | 4852 | 3557 | 11739 | 0 | 1369 | 0 | 1369 | 13108 | NULL | 0 | 4494 | 0 | 8614 | 13108 |
| 1223487 | 29323275 | 4989 | 0 | 3280 | 6665 | 14934 | 0 | 2406 | 0 | 2406 | 17340 | NULL | 5093 | 0 | 0 | 12247 | 17340 |
| 1318370 | 30674105 | 7948 | 0 | 2796 | 20079 | 30823 | 0 | 2195 | 6445 | 8640 | 39463 | NULL | 17849 | 5000 | 0 | 16614 | 39463 |
| 1730129 | 32472336 | 8231 | 0 | 7509 | 11751 | 27491 | 0 | 37569 | 4958 | 42527 | 70018 | NULL | 17099 | 35429 | 0 | 17490 | 70018 |
| 1884412 | 33456703 | 7940 | 0 | 2653 | 30265 | 40858 | 0 | 38532 | 3471 | 42003 | 82861 | NULL | 32558 | 21608 | 0 | 28695 | 82861 |
| 1992151 | 34305196 | 11795 | 0 | 2737 | 40932 | 55464 | 0 | 30637 | 1983 | 32620 | 88084 | NULL | 41514 | 16947 | 0 | 29623 | 88084 |
| 2140146 | 35165758 | 9295 | 0 | 4188 | 35394 | 48877 | 0 | 22398 | 496 | 22894 | 71771 | NULL | 37277 | 13748 | 0 | 20746 | 71771 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103126630 | SIA ApiMI | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2042 | 026570 | Vecpiebalgas pag. | 14.08 | 0.80 | 4.33 | 2 |
| 44103126630 | SIA ApiMI | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2042 | 026570 | Vecpiebalgas pag. | 4.66 | 0.59 | 5.00 | 2 |
| 44103126630 | SIA ApiMI | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2042 | 026570 | Vecpiebalgas pag. | 1.50 | 0.66 | 2.09 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103126630 | SIA ApiMI | ir | 11.09.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103126630 | SIA ApiMI | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Upmaļi", Vecpiebalga, Vecpiebalgas pag., Cēsu nov., LV-4122.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 54 557 EUR, un zaudējumi bija 8 877 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,31 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,36.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,93, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 14 080 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 800 EUR un VSAOI 4 330 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Smaržu un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Smaržu un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana · Cēsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026