SIA "INPOVI" (reģ. Nr. 44103126842) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-09-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 8 184 EUR, zaudējumi 1 868 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 6,77 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Vispārīgi ēku tīrīšanas pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 44103126842 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-09-02 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV06ZZZ44103126842 |
| Juridiskā adrese | Zālītes iela 10, Krustkalni, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 184 EUR | -1 868 EUR | 2 837 EUR | 4 |
| 2024 | 24 048 EUR | 2 430 EUR | 7 592 EUR | 4 |
| 2023 | 32 026 EUR | 2 201 EUR | 7 117 EUR | 4 |
| 2022 | 28 048 EUR | 2 742 EUR | 7 036 EUR | 4 |
| 2021 | 44 072 EUR | -673 EUR | 7 359 EUR | 7 |
| 2020 | 37 522 EUR | 5 045 EUR | 10 296 EUR | 7 |
| 2019 | 13 205 EUR | 5 848 EUR | 9 079 EUR | 7 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.31 | 0.1 | 0.15 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.42 | 0.11 | 0.16 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.54 | 0.12 | 0.18 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.82 | 0.19 | 0.29 | 4 |
| 2024 | 12.13 | 1.74 | 4.98 | 4 |
| 2023 | 16.31 | 2.39 | 6.92 | 5 |
| 2022 | 13.08 | 2.26 | 5.74 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 48.89 | ~ 43.76 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 52.15 | ~ 46.67 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 58.67 | ~ 52.51 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 70.89 | ~ 63.45 |
| 2024 | 304.34 | ~ 272.39 |
| 2023 | 338.32 | ~ 302.80 |
| 2022 | 280.63 | ~ 251.16 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (4.98 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 304.34 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 304.34 * 0.105 = 31.96 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (304.34 - 31.96 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 304.34 - 31.96 - 0.00 = ~ 272.39 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 8 184 EUR | 24 048 EUR | 32 026 EUR | 28 048 EUR | 44 072 EUR |
| Bruto peļņa | -1 283 EUR | 3 318 EUR | 3 255 EUR | 3 557 EUR | 16 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 618 EUR | 2 980 EUR | 2 876 EUR | 3 332 EUR | -173 EUR |
| UIN nodoklis | 250 EUR | 550 EUR | 675 EUR | 590 EUR | 500 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 868 EUR | 2 430 EUR | 2 201 EUR | 2 742 EUR | -673 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 837 EUR | 7 592 EUR | 7 117 EUR | 7 036 EUR | 7 359 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 837 EUR | 7 592 EUR | 7 117 EUR | 6 441 EUR | 5 282 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 418 EUR | 5 286 EUR | 5 056 EUR | 5 555 EUR | 5 172 EUR |
| Īstermiņa saistības | 419 EUR | 2 306 EUR | 2 061 EUR | 1 481 EUR | 2 187 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
6,77 | 3,29 | 3,45 | 4,35 | 2,42 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
6,77 | 3,29 | 3,45 | 4,35 | 2,42 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-22,83 % | 10,10 % | 6,87 % | 9,78 % | -1,53 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-65,84 % | 32,01 % | 30,93 % | 38,97 % | -9,15 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-77,25 % | 45,97 % | 43,53 % | 49,36 % | -13,01 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,17 | 0,44 | 0,41 | 0,27 | 0,42 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | — | — | -2,68 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,88 | 3,17 | 4,50 | 3,99 | 5,99 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-66,91 % | 56,38 % | 56,88 % | 59,98 % | -2,44 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,86 | 6,43 | 7,89 | 8,20 | 7,81 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "INPOVI" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Vizii" | 12 638 905 | 141 008 | 1,1 % | 868 | 14 561 | 739 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Concord Service Group | 9 150 643 | 86 001 | 0,9 % | 477 | 19 184 | 777 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "CHS" | 8 297 173 | 172 148 | 2,1 % | 526 | 15 774 | 726 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "MARIVO" | 5 484 073 | 73 948 | 1,3 % | 349 | 15 714 | 688 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Ekozona" | 4 367 227 | 221 009 | 5,1 % | 112 | 38 993 | 1 184 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Cleanhouse" | 3 324 629 | 152 274 | 4,6 % | 136 | 24 446 | 873 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Simply Clean" | 2 255 312 | 60 616 | 2,7 % | 67 | 33 661 | 1 108 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MAX SHINE" | 2 105 427 | 459 499 | 21,8 % | 165 | 12 760 | 582 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "XCLEAN" | 1 677 490 | 639 | 0,0 % | 34 | 49 338 | 672 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "LV GROUP" | 1 504 260 | 135 260 | 9,0 % | 50 | 30 085 | 944 (2026 Q3) |
| 213 | SIA INPOVI (šis uzņēmums) | 8 184 | -1 868 | -22,8 % | 3 | 2 728 | 49 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103126842 | LV06ZZZ44103126842 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību INPOVI | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | INPOVI | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-09-02 | NULL | Ķekavas nov., Ķekavas pag., Krustkalni, Zālītes iela 10 | 2111 | 103688386 | 100015950 | 0 | 0800870 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9067892 | 44103126842 | 2019-08-21 | 2019-09-02 15:22:01 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92781224 | 44103126842 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-01-05 | 2021-01-05 13:33:43 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 986951 | 22523674 | 44103126842 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-09-02 | 2019-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2020-11-15 17:20:33.77 |
| 1166530 | 28788495 | 44103126842 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2021-02-11 14:03:23.147 |
| 1448213 | 32136051 | 44103126842 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2023-02-24 18:01:39.903 |
| 1819841 | 33183465 | 44103126842 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-03-11 22:37:51.334 |
| 2136921 | 35157708 | 44103126842 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-03-12 17:03:10.679 |
| 1329431 | 30774907 | 44103126842 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2022-04-07 17:24:00.7 |
| 1954668 | 34053959 | 44103126842 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2025-01-30 21:01:14.302 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1166530 | 28788495 | 37522 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 30929 | 6593 | 0 | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | NULL | 6507 | 1462 | 5045 | NULL | 0 | 5045 |
| 1329431 | 30774907 | 44072 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 44056 | 16 | 4 | 138 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 47 | NULL | NULL | -173 | 500 | -673 | NULL | 0 | -673 |
| 1448213 | 32136051 | 28048 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24491 | 3557 | 50 | 175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3332 | 590 | 2742 | NULL | 0 | 2742 |
| 1819841 | 33183465 | 32026 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 28771 | 3255 | 64 | 315 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2876 | 675 | 2201 | NULL | 0 | 2201 |
| 1954668 | 34053959 | 24048 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20730 | 3318 | 68 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2980 | 550 | 2430 | NULL | 0 | 2430 |
| 2136921 | 35157708 | 8184 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9467 | -1283 | 65 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1618 | 250 | -1868 | NULL | 0 | -1868 |
| 986951 | 22523674 | 13205 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7356 | 5849 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5848 | 0 | 5848 | NULL | 0 | 5848 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1166530 | 28788495 | 4404 | 0 | 2194 | 0 | 6598 | 0 | 3698 | 0 | 3698 | 10296 | NULL | 2451 | 0 | 0 | 7845 | 10296 |
| 1329431 | 30774907 | 2391 | 0 | 2891 | 0 | 5282 | 0 | 2077 | 0 | 2077 | 7359 | NULL | 2187 | 0 | 0 | 5172 | 7359 |
| 1448213 | 32136051 | 1644 | 0 | 4797 | 0 | 6441 | 0 | 595 | 0 | 595 | 7036 | NULL | 1481 | 0 | 0 | 5555 | 7036 |
| 1819841 | 33183465 | 274 | 0 | 6843 | 0 | 7117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7117 | NULL | 2061 | 0 | 0 | 5056 | 7117 |
| 1954668 | 34053959 | 2279 | 0 | 5313 | 0 | 7592 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7592 | NULL | 2306 | 0 | 0 | 5286 | 7592 |
| 2136921 | 35157708 | 688 | 0 | 2149 | 0 | 2837 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2837 | NULL | 419 | 0 | 0 | 2418 | 2837 |
| 986951 | 22523674 | 5119 | 0 | 2285 | 0 | 7404 | 0 | 1675 | 0 | 1675 | 9079 | NULL | 1831 | 0 | 0 | 7248 | 9079 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103126842 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību INPOVI | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8121 | 034421 | Ķekavas pag. | 12.13 | 1.74 | 4.98 | 4 |
| 44103126842 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību INPOVI | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8121 | 034421 | Ķekavas pag. | 16.31 | 2.39 | 6.92 | 5 |
| 44103126842 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību INPOVI | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8121 | 034421 | Ķekavas pag. | 13.08 | 2.26 | 5.74 | 5 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103126842 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību INPOVI | ir | 10.03.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103126842 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību INPOVI | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Zālītes iela 10, Krustkalni, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 8 184 EUR, un zaudējumi bija 1 868 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 6,77 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 6,77.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,86, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 304.34 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 272.39 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 12 130 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 740 EUR un VSAOI 4 980 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Vispārīgi ēku tīrīšanas pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Vispārīgi ēku tīrīšanas pakalpojumi · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026