SIA "ZEZER" (reģ. Nr. 44103127208) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-09-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 28 084 EUR, peļņa 6 983 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,54 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Pasažieru transports iekšzemes ūdeņos
| Reģistrācijas Nr. | 44103127208 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-09-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV18ZZZ44103127208 |
| Juridiskā adrese | Parka iela 2, Brocēni, Saldus nov., LV-3851 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28 084 EUR | 6 983 EUR | 76 769 EUR | 1 |
| 2024 | 17 273 EUR | 5 395 EUR | 85 764 EUR | 1 |
| 2023 | 15 041 EUR | 5 220 EUR | 88 867 EUR | 1 |
| 2022 | 13 739 EUR | 6 350 EUR | 69 096 EUR | 1 |
| 2021 | 13 052 EUR | 1 021 EUR | 46 961 EUR | 1 |
| 2020 | 9 030 EUR | 6 302 EUR | 49 990 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.07 | 0.03 | 0.04 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.20 | 0.08 | 0.12 | 1 |
| 2024 | 0.90 | 0.34 | 0.55 | 1 |
| 2023 | 0.75 | 0.28 | 0.46 | 1 |
| 2022 | 0.79 | 0.30 | 0.49 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 28 084 EUR | 17 273 EUR | 15 041 EUR | 13 739 EUR | 13 052 EUR |
| Bruto peļņa | -2 560 EUR | -5 872 EUR | 799 EUR | 592 EUR | -627 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6 983 EUR | 5 395 EUR | 5 220 EUR | 6 350 EUR | 1 021 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 6 983 EUR | 5 395 EUR | 5 220 EUR | 6 350 EUR | 1 021 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 76 769 EUR | 85 764 EUR | 88 867 EUR | 69 096 EUR | 46 961 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 7 832 EUR | 5 752 EUR | 4 989 EUR | 6 673 EUR | 6 848 EUR |
| Pašu kapitāls | 31 369 EUR | 24 387 EUR | 18 992 EUR | 13 773 EUR | 7 423 EUR |
| Īstermiņa saistības | 14 639 EUR | 20 119 EUR | 20 218 EUR | 9 781 EUR | 9 422 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 30 761 EUR | 41 258 EUR | 49 657 EUR | 45 542 EUR | 30 116 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-09-12 – 2024-04-22 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,54 | 0,29 | 0,25 | 0,68 | 0,73 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,49 | 0,25 | 0,22 | 0,68 | 0,72 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
24,86 % | 31,23 % | 34,71 % | 46,22 % | 7,82 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
9,10 % | 6,29 % | 5,87 % | 9,19 % | 2,17 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
22,26 % | 22,12 % | 27,49 % | 46,10 % | 13,75 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,45 | 2,52 | 3,68 | 4,02 | 5,33 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
12,39 | 5,80 | 2,97 | 7,24 | 2,67 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,37 | 0,20 | 0,17 | 0,20 | 0,28 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
12,23 % | 9,93 % | 11,46 % | 12,42 % | 4,34 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,25 | 0,72 | 0,62 | 0,77 | 0,56 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ZEZER" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Jaunā Vecrīga" | 564 602 | 31 792 | 5,6 % | 27 | 20 911 | 485 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "KANĀLA MOTORLAIVU KOMPĀNIJA" | 427 174 | 55 082 | 12,9 % | 9 | 47 464 | 732 (2026 Q2) |
| 3 | Riga River Tour SIA | 193 418 | 1 735 | 0,9 % | 5 | 38 684 | 346 (2026 Q2) |
| 4 | SIA AV Shipping Company | 183 177 | 14 482 | 7,9 % | 5 | 36 635 | 595 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "ZEZER" (šis uzņēmums) | 28 084 | 6 983 | 24,9 % | 2 | 14 042 | *** |
| 6 | SIA "SERVICER" | 12 252 | -258 | -2,1 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA Advaita travel & Events | 6 244 | 4 544 | 72,8 % | 0 | — | — |
| 8 | SIA MADLAT | 5 264 | -9 151 | -173,8 % | 0 | — | *** |
| 9 | SIA Ziedu grava | 4 585 | -1 045 | -22,8 % | 0 | — | — |
| 10 | SIA SUNGAME | 20 | -32 | -160,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103127208 | LV18ZZZ44103127208 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZEZER" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | ZEZER | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-09-06 | NULL | Saldus nov., Brocēni, Parka iela 2 | 3851 | 104854050 | 100016663 | 100003622 | 0840605 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9080553 | 44103127208 | 2019-09-02 | 2019-09-06 10:14:40 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103127208 | 2024-04-22 | 775 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | cff6b114 |
| 44103127208 | 2024-01-11 | 96 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mazie aizdevumi lauku teritorijās | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | cd917aa3 |
| 44103127208 | 2023-11-14 | 4941.3 | Lauku atbalsta dienests | Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | cd917aa3 |
| 44103127208 | 2023-09-12 | 1348.6 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mazie aizdevumi lauku teritorijās | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 54c35c1e |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92712355 | 44103127208 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2019-09-06 | 2019-09-06 10:29:32 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1183742 | 28996446 | 44103127208 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2019-09-06 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-03-23 16:00:12.299 |
| 1317079 | 30656497 | 44103127208 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-03-16 10:04:37.432 |
| 1472738 | 32316882 | 44103127208 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-25 03:12:29.164 |
| 1848589 | 33312920 | 44103127208 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-12 20:20:04.523 |
| 1975598 | 34212493 | 44103127208 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-29 17:00:00.938 |
| 2251379 | 35394054 | 44103127208 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-21 17:07:56.678 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1183742 | 28996446 | 9030 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7464 | 1566 | 0 | 0 | 6775 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2036 | NULL | NULL | 6302 | 0 | 6302 | NULL | 0 | 6302 |
| 1317079 | 30656497 | 13052 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13679 | -627 | 0 | 0 | 2258 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 610 | NULL | NULL | 1021 | 0 | 1021 | NULL | 0 | 1021 |
| 1472738 | 32316882 | 13739 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13147 | 592 | 0 | 0 | 6775 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1017 | NULL | NULL | 6350 | 0 | 6350 | NULL | 0 | 6350 |
| 1848589 | 33312920 | 15041 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14242 | 799 | 261 | 1367 | 8695 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2646 | NULL | NULL | 5220 | 0 | 5220 | NULL | 0 | 5220 |
| 1975598 | 34212493 | 17273 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23145 | -5872 | 645 | 1912 | 14949 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1125 | NULL | NULL | 5395 | 0 | 5395 | NULL | 0 | 5395 |
| 2251379 | 35394054 | 28084 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 30644 | -2560 | 704 | 2325 | 13185 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 613 | NULL | NULL | 6983 | 0 | 6983 | NULL | 0 | 6983 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1183742 | 28996446 | 4126 | 0 | 346 | 0 | 4472 | 0 | 45518 | 0 | 45518 | 49990 | NULL | 29414 | 14174 | 0 | 6402 | 49990 |
| 1317079 | 30656497 | 6427 | 0 | 319 | 102 | 6848 | 0 | 40113 | 0 | 40113 | 46961 | NULL | 9422 | 30116 | 0 | 7423 | 46961 |
| 1472738 | 32316882 | 6332 | 0 | 341 | 0 | 6673 | 0 | 62423 | 0 | 62423 | 69096 | NULL | 9781 | 45542 | 0 | 13773 | 69096 |
| 1848589 | 33312920 | 3927 | 0 | 439 | 623 | 4989 | 0 | 83878 | 0 | 83878 | 88867 | NULL | 20218 | 49657 | 0 | 18992 | 88867 |
| 1975598 | 34212493 | 4678 | 0 | 451 | 623 | 5752 | 0 | 80012 | 0 | 80012 | 85764 | NULL | 20119 | 41258 | 0 | 24387 | 85764 |
| 2251379 | 35394054 | 7004 | 0 | 223 | 605 | 7832 | 0 | 68937 | 0 | 68937 | 76769 | NULL | 14639 | 30761 | 0 | 31369 | 76769 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103127208 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZEZER" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5030 | 046200 | Brocēni | 0.90 | 0.34 | 0.55 | 1 |
| 44103127208 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZEZER" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5030 | 046200 | Brocēni | 0.75 | 0.28 | 0.46 | 1 |
| 44103127208 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZEZER" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5030 | 046200 | Brocēni | 0.79 | 0.30 | 0.49 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103127208 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZEZER" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Parka iela 2, Brocēni, Saldus nov., LV-3851.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 28 084 EUR, un peļņa bija 6 983 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,54 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,49.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,25, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 900 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 340 EUR un VSAOI 550 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pasažieru transports iekšzemes ūdeņos.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026