SIA "Inspectrum" (reģ. Nr. 44103127689) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-09-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 95 726 EUR, zaudējumi 6 255 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,59 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu daļu un piederumu mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 44103127689 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-09-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV29ZZZ44103127689 |
| Juridiskā adrese | Vanagu iela 2, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov., LV-4219 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 95 726 EUR | -6 255 EUR | 5 299 EUR | 1 |
| 2024 | 140 967 EUR | 2 785 EUR | 10 682 EUR | 1 |
| 2023 | 10 704 EUR | -8 018 EUR | 12 686 EUR | 2 |
| 2022 | 62 189 EUR | 11 390 EUR | 30 182 EUR | 1 |
| 2021 | 43 578 EUR | -35 909 EUR | 28 156 EUR | 1 |
| 2020 | 86 469 EUR | 32 993 EUR | 60 475 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -18.51 | 0.15 | 1.12 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.52 | 0.1 | 1.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.19 | 0.14 | 0.62 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 8.53 | 0.13 | 1.04 | 1 |
| 2024 | -1.99 | 0.96 | 2.63 | 1 |
| 2023 | 5.76 | 0.65 | 1.73 | 2 |
| 2022 | 5.29 | 1.20 | 1.95 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 95 726 EUR | 140 967 EUR | 10 704 EUR | 62 189 EUR | 43 578 EUR |
| Bruto peļņa | 7 602 EUR | 21 986 EUR | -6 372 EUR | 37 254 EUR | -12 888 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -6 255 EUR | 2 785 EUR | -8 018 EUR | 11 390 EUR | -12 095 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -6 255 EUR | 2 785 EUR | -8 018 EUR | 11 390 EUR | -35 909 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 5 299 EUR | 10 682 EUR | 12 686 EUR | 30 182 EUR | 28 156 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 265 EUR | 10 389 EUR | 4 304 EUR | 12 655 EUR | 1 940 EUR |
| Pašu kapitāls | -214 EUR | 6 041 EUR | 3 256 EUR | 11 274 EUR | -116 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 513 EUR | 4 641 EUR | 9 430 EUR | 12 955 EUR | 16 365 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 5 953 EUR | 11 907 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,59 | 2,24 | 0,46 | 0,98 | 0,12 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,59 | 2,24 | 0,46 | 0,98 | 0,12 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-6,53 % | 1,98 % | -74,91 % | 18,32 % | -82,40 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-118,04 % | 26,07 % | -63,20 % | 37,74 % | -127,54 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
2 922,90 % | 46,10 % | -246,25 % | 101,03 % | 30 956,03 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-25,76 | 0,77 | 2,90 | 1,68 | -243,72 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-24,74 | 1 393,50 | — | 259,86 | -710,47 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
18,06 | 13,20 | 0,84 | 2,06 | 1,55 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
2 809,35 % | 46,13 % | -246,25 % | 66,37 % | -102,43 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
14,15 | 15,39 | -1,05 | 3,79 | -0,16 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Inspectrum" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Skuba Latvija" | 14 238 735 | 520 008 | 3,7 % | 68 | 209 393 | 2 646 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "AutoBodyShop" | 11 644 199 | 280 181 | 2,4 % | 41 | 284 005 | 1 215 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Pro Mehanika" | 11 194 528 | 43 270 | 0,4 % | 94 | 119 091 | 2 171 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Z222" | 8 060 452 | 789 793 | 9,8 % | 52 | 155 009 | 974 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "T-System Services" | 7 772 107 | 290 690 | 3,7 % | 42 | 185 050 | 1 700 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "T-System Tyres" | 7 082 788 | 350 890 | 5,0 % | 38 | 186 389 | 924 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Nērings" | 6 483 707 | 487 445 | 7,5 % | 43 | 150 784 | 1 231 (2026 Q3) |
| 8 | SIA MMK Riepu Serviss | 5 812 815 | 1 246 359 | 21,4 % | 49 | 118 629 | 1 069 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "MMK serviss" | 5 296 209 | 260 455 | 4,9 % | 23 | 230 270 | 718 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "AGROTEHNIKA" | 3 236 971 | -106 274 | -3,3 % | 34 | 95 205 | 1 495 (2026 Q3) |
| 259 | SIA "Inspectrum" (šis uzņēmums) | 95 726 | -6 255 | -6,5 % | 1 | 95 726 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103127689 | LV29ZZZ44103127689 | SIA "Inspectrum" | SIA | Inspectrum | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-09-12 | NULL | Valmieras nov., Valmieras pag., Valmiermuiža, Vanagu iela 2 | 4219 | 101042707 | 100016647 | 0 | 0967190 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9097268 | 44103127689 | 2019-09-04 | 2019-09-12 15:23:28 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92713419 | 44103127689 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2019-09-12 | 2019-09-12 15:24:46 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1190490 | 29047111 | 44103127689 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2019-09-12 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-03-31 13:00:28.993 |
| 1334801 | 30834751 | 44103127689 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-04-21 13:09:11.776 |
| 1447346 | 32129389 | 44103127689 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-02-23 17:02:18.549 |
| 1794654 | 33106403 | 44103127689 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-02-21 20:03:44.631 |
| 1954708 | 34054046 | 44103127689 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-01-30 21:01:37.917 |
| 2150875 | 35192185 | 44103127689 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-24 17:03:52.676 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1190490 | 29047111 | 86469 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 79248 | 7221 | 0 | 2558 | 29767 | 1437 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 32993 | 0 | 32993 | NULL | 0 | 32993 |
| 1334801 | 30834751 | 43578 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 56466 | -12888 | 0 | 2316 | 18953 | 15827 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | NULL | NULL | -12095 | 0 | -12095 | NULL | 0 | -35909 |
| 1447346 | 32129389 | 62189 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24935 | 37254 | 26500 | 4650 | 5954 | 624 | 0 | 0 | 0 | 0 | 44 | NULL | NULL | 11390 | 0 | 11390 | NULL | 0 | 11390 |
| 1794654 | 33106403 | 10704 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17076 | -6372 | 0 | 6996 | 5953 | 603 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -8018 | 0 | -8018 | NULL | 0 | -8018 |
| 1954708 | 34054046 | 140967 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 118981 | 21986 | 10509 | 13009 | 5953 | 1634 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | NULL | NULL | 2785 | 0 | 2785 | NULL | 0 | 2785 |
| 2150875 | 35192185 | 95726 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 88124 | 7602 | 88 | 11468 | 0 | 2058 | 0 | 0 | 0 | 0 | 243 | NULL | NULL | -6255 | 0 | -6255 | NULL | 0 | -6255 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1190490 | 29047111 | 6250 | 0 | 6925 | 0 | 13175 | 0 | 47300 | 0 | 47300 | 60475 | NULL | 24682 | 0 | 0 | 35793 | 60475 |
| 1334801 | 30834751 | 326 | 0 | 1614 | 0 | 1940 | 0 | 26216 | 0 | 26216 | 28156 | NULL | 16365 | 11907 | 0 | -116 | 28156 |
| 1447346 | 32129389 | 12613 | 0 | 42 | 0 | 12655 | 0 | 17527 | 0 | 17527 | 30182 | NULL | 12955 | 5953 | 0 | 11274 | 30182 |
| 1794654 | 33106403 | 511 | 0 | 3793 | 0 | 4304 | 0 | 8382 | 0 | 8382 | 12686 | NULL | 9430 | 0 | 0 | 3256 | 12686 |
| 1954708 | 34054046 | 5992 | 0 | 4397 | 0 | 10389 | 0 | 293 | 0 | 293 | 10682 | NULL | 4641 | 0 | 0 | 6041 | 10682 |
| 2150875 | 35192185 | 654 | 0 | 2611 | 0 | 3265 | 0 | 2034 | 0 | 2034 | 5299 | NULL | 5513 | 0 | 0 | -214 | 5299 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103127689 | SIA "Inspectrum" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4782 | 054620 | Valmieras pag. | -1.99 | 0.96 | 2.63 | 1 |
| 44103127689 | SIA "Inspectrum" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7490 | 054620 | Valmieras pag. | 5.76 | 0.65 | 1.73 | 2 |
| 44103127689 | SIA "Inspectrum" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7490 | 054620 | Valmieras pag. | 5.29 | 1.20 | 1.95 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103127689 | SIA "Inspectrum" | ir | 23.09.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103127689 | SIA "Inspectrum" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Vanagu iela 2, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov., LV-4219.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 95 726 EUR, un zaudējumi bija 6 255 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,59 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,59.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 14,15, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu daļu un piederumu mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu daļu un piederumu mazumtirdzniecība · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026