SIA "AT Meži" (reģ. Nr. 44103129209) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-10-01. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 472 010 EUR, peļņa 31 901 EUR, darbinieku skaits: 8. Kopējais likviditātes koeficients: 1,43 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības
| Reģistrācijas Nr. | 44103129209 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-10-01 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV20ZZZ44103129209 |
| Juridiskā adrese | Uzvaras prospekts 1 - 32, Baloži, Ķekavas nov., LV-2128 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 472 010 EUR | 31 901 EUR | 85 032 EUR | 8 |
| 2024 | 343 091 EUR | -10 924 EUR | 61 844 EUR | 8 |
| 2023 | 219 843 EUR | 15 091 EUR | 62 616 EUR | 6 |
| 2022 | 37 620 EUR | 22 554 EUR | 43 787 EUR | 2 |
| 2021 | 28 246 EUR | 18 428 EUR | 21 833 EUR | 1 |
| 2020 | 3 481 EUR | 2 795 EUR | 3 045 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 49.66 | 9.68 | 9.49 | 10 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 36.34 | 6.36 | 12.33 | 11 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 21.00 | 7.06 | 13.93 | 11 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 37.93 | 11.67 | 23.94 | 12 |
| 2024 | 133.17 | 30.89 | 60.60 | 12 |
| 2023 | 71.57 | 14.70 | 30.87 | 9 |
| 2022 | 4.44 | 0.89 | 3.54 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 927.94 | ~ 758.97 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 096.03 | ~ 871.05 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 238.26 | ~ 965.89 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 950.72 | ~ 1 430.74 |
| 2024 | 1 234.48 | ~ 927.39 |
| 2023 | 838.47 | ~ 674.31 |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (60.6 * 1000) / 0.3409 ) / 12 / 12 = 1 234.48 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 234.48 * 0.105 = 129.62 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 217.51 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 234.48 - 129.62 - 217.51) * 0.2 ≈ 177.47 EUR
4. Neto alga: 1 234.48 - 129.62 - 177.47 = ~ 927.39 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 472 010 EUR | 343 091 EUR | 219 843 EUR | 37 620 EUR | 28 246 EUR |
| Bruto peļņa | 36 070 EUR | 343 091 EUR | 219 843 EUR | 37 620 EUR | 28 246 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 31 901 EUR | -10 924 EUR | 15 091 EUR | 22 554 EUR | 18 428 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 31 901 EUR | -10 924 EUR | 15 091 EUR | 22 554 EUR | 18 428 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 85 032 EUR | 61 844 EUR | 62 616 EUR | 43 787 EUR | 21 833 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 39 967 EUR | 61 844 EUR | 61 337 EUR | 42 076 EUR | 20 733 EUR |
| Pašu kapitāls | 57 158 EUR | 42 957 EUR | 53 878 EUR | 43 787 EUR | 21 233 EUR |
| Īstermiņa saistības | 27 874 EUR | 18 887 EUR | 8 738 EUR | 0 EUR | 600 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,43 | 3,27 | 7,02 | — | 34,56 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,43 | 3,27 | 7,02 | — | 34,56 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
6,76 % | -3,18 % | 6,86 % | 59,95 % | 65,24 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
37,52 % | -17,66 % | 24,10 % | 51,51 % | 84,40 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
55,81 % | -25,43 % | 28,01 % | 51,51 % | 86,79 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,49 | 0,44 | 0,16 | 0,00 | 0,03 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,55 | 5,55 | 3,51 | 0,86 | 1,29 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
55,81 % | -25,43 % | 28,01 % | 51,51 % | 86,79 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,24 | 7,03 | 8,17 | 3,99 | 20,26 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "AT Meži" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Latvijas valsts meži" | 604 585 145 | 206 730 197 | 34,2 % | 1 470 | 411 282 | 3 310 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Ingka Investments Timber | 44 576 635 | 3 447 211 | 7,7 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "LIVO mežs" | 24 298 554 | 547 947 | 2,3 % | 18 | 1 349 920 | 1 626 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas meži" | 21 497 564 | 1 726 198 | 8,0 % | 465 | 46 231 | 1 682 (2026 Q3) |
| 5 | SIA Meža cikls | 12 677 135 | 1 435 477 | 11,3 % | 61 | 207 822 | 2 820 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ingka Investments Latvia" | 9 471 626 | 980 795 | 10,4 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "PRIEŽAVOTI" | 7 533 261 | 808 407 | 10,7 % | 60 | 125 554 | 1 146 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "OŠI V" | 7 158 048 | 42 343 | 0,6 % | 43 | 166 466 | 1 570 (2026 Q3) |
| 9 | "MEŽVALDE AD" SIA | 6 659 790 | 77 642 | 1,2 % | 25 | 266 392 | 1 778 (2026 Q3) |
| 10 | SCA Latvijas meži SIA | 5 714 237 | 9 482 226 | 165,9 % | 0 | — | — |
| 111 | SIA "AT Meži" (šis uzņēmums) | 472 010 | 31 901 | 6,8 % | 10 | 47 201 | 928 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103129209 | LV20ZZZ44103129209 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AT Meži" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | AT Meži | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-10-01 | NULL | Ķekavas nov., Baloži, Uzvaras prospekts 1 - 32 | 2128 | 110067751 | 100015950 | 100003550 | 0800807 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9144616 | 44103129209 | 2019-09-20 | 2019-10-01 10:30:22 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 44103129209 | 2020-01-10 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AT Meži'" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92715913 | 44103129209 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2019-10-01 | 2019-10-01 10:32:33 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1192054 | 29054353 | 44103129209 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-04-01 03:15:28.652 |
| 1420125 | 31405427 | 44103129209 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-08 23:01:34.099 |
| 1755994 | 32536158 | 44103129209 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-06-04 17:03:46.373 |
| 1924590 | 33564481 | 44103129209 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2024-06-05 20:03:53.885 |
| 984710 | 22484497 | 44103129209 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-10-01 | 2019-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-15 14:45:07.947 |
| 2069775 | 34539037 | 44103129209 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2025-06-10 03:01:35.82 |
| 2346070 | 35564679 | 44103129209 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2026-07-02 17:01:17.5 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1192054 | 29054353 | 3481 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 3481 | 0 | 0 | 0 | 686 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2795 | 0 | 2795 | NULL | 0 | 2795 |
| 1420125 | 31405427 | 28246 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 28246 | 0 | 0 | 0 | 9818 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 18428 | 0 | 18428 | NULL | 0 | 18428 |
| 1755994 | 32536158 | 37620 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 37620 | 11655 | 1800 | 0 | 1611 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 22554 | 0 | 22554 | NULL | 0 | 22554 |
| 1924590 | 33564481 | 219843 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 219843 | 185212 | 7521 | 0 | 12019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 15091 | 0 | 15091 | NULL | 0 | 15091 |
| 2069775 | 34539037 | 343091 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 343091 | 316059 | 25844 | 1627 | 13739 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -10924 | 0 | -10924 | NULL | 0 | -10924 |
| 2346070 | 35564679 | 472010 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 435940 | 36070 | 5269 | 17787 | 18887 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 31901 | 0 | 31901 | NULL | 0 | 31901 |
| 984710 | 22484497 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1192054 | 29054353 | 265 | 0 | 2246 | 0 | 2511 | 0 | 534 | 0 | 534 | 3045 | NULL | 240 | 0 | 0 | 2805 | 3045 |
| 1420125 | 31405427 | 317 | 0 | 20416 | 0 | 20733 | 0 | 1100 | 0 | 1100 | 21833 | NULL | 600 | 0 | 0 | 21233 | 21833 |
| 1755994 | 32536158 | 2236 | 0 | 39840 | 0 | 42076 | 0 | 1711 | 0 | 1711 | 43787 | NULL | 0 | 0 | 0 | 43787 | 43787 |
| 1924590 | 33564481 | 13511 | 0 | 47826 | 0 | 61337 | 0 | 1279 | 0 | 1279 | 62616 | NULL | 8738 | 0 | 0 | 53878 | 62616 |
| 2069775 | 34539037 | 6592 | 0 | 55252 | 0 | 61844 | 0 | 0 | 0 | 0 | 61844 | NULL | 18887 | 0 | 0 | 42957 | 61844 |
| 2346070 | 35564679 | 16738 | 0 | 23229 | 0 | 39967 | 44000 | 1065 | 0 | 45065 | 85032 | NULL | 27874 | 0 | 0 | 57158 | 85032 |
| 984710 | 22484497 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | NULL | 0 | 0 | 0 | 10 | 10 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103129209 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AT Meži" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 034210 | Baloži | 133.17 | 30.89 | 60.60 | 12 |
| 44103129209 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AT Meži" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 034210 | Baloži | 71.57 | 14.70 | 30.87 | 9 |
| 44103129209 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AT Meži" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 034210 | Baloži | 4.44 | 0.89 | 3.54 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103129209 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AT Meži" | ir | 09.03.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103129209 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AT Meži" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Uzvaras prospekts 1 - 32, Baloži, Ķekavas nov., LV-2128.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 472 010 EUR, un peļņa bija 31 901 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 8 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AT Meži'"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,43 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,43.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,24, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 234.48 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 927.39 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 133 170 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 30 890 EUR un VSAOI 60 600 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026