SIA "MR" (reģ. Nr. 44103130848) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-10-15. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 500 200 EUR, peļņa 56 493 EUR, darbinieku skaits: 12. Kopējais likviditātes koeficients: 1,31 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificēts pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 44103130848 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-10-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV96ZZZ44103130848 |
| Juridiskā adrese | Selgas iela 13, Engure, Engures pag., Tukuma nov., LV-3113 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 500 200 EUR | 56 493 EUR | 317 315 EUR | 12 |
| 2024 | 476 529 EUR | -66 554 EUR | 228 718 EUR | 13 |
| 2023 | 641 479 EUR | 17 210 EUR | 148 814 EUR | 16 |
| 2022 | 480 094 EUR | 17 076 EUR | 129 509 EUR | 18 |
| 2021 | 242 870 EUR | 561 EUR | 99 857 EUR | 10 |
| 2020 | 78 441 EUR | 2 348 EUR | 39 660 EUR | 4 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 26.16 | 4.7 | 12.93 | 15 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 15.92 | 2.2 | 8.06 | 15 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 17.09 | 4.73 | 11.12 | 14 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 5.57 | 0.78 | 3.83 | 12 |
| 2024 | 48.01 | 27.62 | 53.85 | 15 |
| 2023 | 98.89 | 22.44 | 52.62 | 15 |
| 2022 | 89.50 | 16.62 | 44.50 | 17 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 842.87 | ~ 702.25 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 525.41 | ~ 470.24 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 776.66 | ~ 658.10 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 312.08 | ~ 279.31 |
| 2024 | 877.58 | ~ 699.30 |
| 2023 | 857.53 | ~ 686.49 |
| 2022 | 639.89 | ~ 514.17 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (53.85 * 1000) / 0.3409 ) / 15 / 12 = 877.58 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 877.58 * 0.105 = 92.15 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 354.78 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (877.58 - 92.15 - 354.78) * 0.2 ≈ 86.13 EUR
4. Neto alga: 877.58 - 92.15 - 86.13 = ~ 699.30 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 500 200 EUR | 476 529 EUR | 641 479 EUR | 480 094 EUR | 242 870 EUR |
| Personāla izmaksas | 169 174 EUR | 165 997 EUR | 184 984 EUR | 147 662 EUR | 65 860 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 56 493 EUR | -66 554 EUR | 17 210 EUR | 17 076 EUR | 561 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 56 493 EUR | -66 554 EUR | 17 210 EUR | 17 076 EUR | 561 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 317 315 EUR | 228 718 EUR | 148 814 EUR | 129 509 EUR | 99 857 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 131 510 EUR | 80 320 EUR | 47 712 EUR | 43 597 EUR | 39 437 EUR |
| Pašu kapitāls | 58 254 EUR | 1 761 EUR | 59 315 EUR | 42 105 EUR | 25 029 EUR |
| Īstermiņa saistības | 100 628 EUR | 30 399 EUR | 51 648 EUR | 48 834 EUR | 46 704 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 158 433 EUR | 196 558 EUR | 37 851 EUR | 38 570 EUR | 28 124 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. 13 līgumiem summa avotā nav publicēta. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-04-22 – 2024-04-22 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,31 | 2,64 | 0,92 | 0,89 | 0,84 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,08 | 2,24 | 0,88 | 0,85 | 0,81 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
11,29 % | -13,97 % | 2,68 % | 3,56 % | 0,23 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
17,80 % | -29,10 % | 11,56 % | 13,19 % | 0,56 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
96,98 % | -3 779,33 % | 29,01 % | 40,56 % | 2,24 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
4,45 | 128,88 | 1,51 | 2,08 | 2,99 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
3,47 | -6,59 | 3,57 | 3,84 | 1,40 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,58 | 2,08 | 4,31 | 3,71 | 2,43 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
36,64 % | -29,14 % | 24,60 % | 28,61 % | 3,70 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,67 | 1,46 | 5,40 | 4,70 | 2,79 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MR" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Lux Express Latvia | 5 676 273 | -211 231 | -3,7 % | 93 | 61 035 | 2 358 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Pointer Lines" | 1 315 260 | 21 849 | 1,7 % | 10 | 131 526 | 1 950 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Lauvas Tūrs Transports" | 1 292 354 | 109 777 | 8,5 % | 12 | 107 696 | 1 712 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Transport for events" | 1 133 496 | 67 788 | 6,0 % | 2 | 566 748 | *** |
| 5 | SIA "MULTILINES" | 968 336 | 196 277 | 20,3 % | 3 | 322 779 | 1 193 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "RIXCO" | 920 325 | 69 342 | 7,5 % | 15 | 61 355 | 1 886 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "AUTO VIP BUSS" | 892 981 | 145 371 | 16,3 % | 14 | 63 784 | 1 080 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "DAUTRANS" | 810 057 | 28 602 | 3,5 % | 26 | 31 156 | 1 377 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "KBOU" | 628 913 | -8 072 | -1,3 % | 11 | 57 174 | 930 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Transports 2" | 619 094 | 1 446 | 0,2 % | 18 | 34 394 | 460 (2026 Q3) |
| 11 | SIA "MR" (šis uzņēmums) | 500 200 | 56 493 | 11,3 % | 15 | 33 347 | 843 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103130848 | LV96ZZZ44103130848 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MR" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | MR | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-10-15 | NULL | Tukuma nov., Engures pag., Engure, Selgas iela 13 | 3113 | 101228358 | 100016710 | 0 | 0052430 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9185669 | 44103130848 | 2019-09-25 | 2019-10-15 17:38:23 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 44103130848 | 2020-01-28 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MR1" |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103130848 | 2024-04-22 | 4666.67 | AS “Citadele banka” | Portfeļgarantijas | 03 Galvojums/garantija | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | a96d7ea1 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92939291 | 44103130848 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 31120 | EUR | 2024-10-21 | 2024-10-21 12:36:24 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2150211 | 35190200 | 44103130848 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 12 | ONES | EUR | 2026-03-24 03:00:09.509 |
| 1214285 | 29215317 | 44103130848 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2019-10-15 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-04-30 19:20:56.128 |
| 1346076 | 30929466 | 44103130848 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2022-05-10 17:06:12.987 |
| 1470287 | 32301578 | 44103130848 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 18 | ONES | EUR | 2023-04-24 21:24:01.526 |
| 1864285 | 33381806 | 44103130848 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 16 | ONES | EUR | 2024-05-02 21:09:33.835 |
| 2072829 | 34548488 | 44103130848 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 13 | ONES | EUR | 2025-06-11 17:02:14.25 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1214285 | 29215317 | 78441 | 0 | 0 | 0 | 36003 | 18619 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 21471 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2348 | 0 | 2348 | NULL | 0 | 2348 |
| 1346076 | 30929466 | 242870 | 0 | 0 | 30548 | 174964 | 65860 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 30629 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1404 | NULL | NULL | 561 | 0 | 561 | NULL | 0 | 561 |
| 1470287 | 32301578 | 480094 | 0 | 0 | 8700 | 288948 | 147662 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 29105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6003 | NULL | NULL | 17076 | 0 | 17076 | NULL | 0 | 17076 |
| 1864285 | 33381806 | 641479 | 0 | 0 | 2081 | 419243 | 184984 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15428 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6695 | NULL | NULL | 17210 | 0 | 17210 | NULL | 0 | 17210 |
| 2072829 | 34548488 | 476529 | 0 | 0 | 0 | 360425 | 165997 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7897 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8764 | NULL | NULL | -66554 | 0 | -66554 | NULL | 0 | -66554 |
| 2150211 | 35190200 | 500200 | 0 | 0 | 655 | 237097 | 169174 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15199 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22892 | NULL | NULL | 56493 | 0 | 56493 | NULL | 0 | 56493 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1214285 | 29215317 | 16557 | 0 | 9461 | 0 | 26018 | 0 | 13642 | 0 | 13642 | 39660 | NULL | 15192 | 0 | 0 | 24468 | 39660 |
| 1346076 | 30929466 | 12142 | 0 | 25775 | 1520 | 39437 | 0 | 60420 | 0 | 60420 | 99857 | NULL | 46704 | 28124 | 0 | 25029 | 99857 |
| 1470287 | 32301578 | 5837 | 0 | 35536 | 2224 | 43597 | 0 | 85912 | 0 | 85912 | 129509 | NULL | 48834 | 38570 | 0 | 42105 | 129509 |
| 1864285 | 33381806 | 5504 | 0 | 40011 | 2197 | 47712 | 0 | 101102 | 0 | 101102 | 148814 | NULL | 51648 | 37851 | 0 | 59315 | 148814 |
| 2072829 | 34548488 | 9598 | 0 | 58525 | 12197 | 80320 | 0 | 148398 | 0 | 148398 | 228718 | NULL | 30399 | 196558 | 0 | 1761 | 228718 |
| 2150211 | 35190200 | 1800 | 0 | 106480 | 23230 | 131510 | 0 | 185805 | 0 | 185805 | 317315 | NULL | 100628 | 158433 | 0 | 58254 | 317315 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91392415 | 44103130848 | PROHIBITION | Aizliegums | NULL | 2026-04-24 | 30.4/17.19.3/41897 | 1000334326 | NULL | VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103130848 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MR" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4939 | 052430 | Engures pag. | 48.01 | 27.62 | 53.85 | 15 |
| 44103130848 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MR" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4939 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 98.89 | 22.44 | 52.62 | 15 |
| 44103130848 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MR" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4939 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 89.50 | 16.62 | 44.50 | 17 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103130848 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MR" | ir | 02.10.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103130848 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MR" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Selgas iela 13, Engure, Engures pag., Tukuma nov., LV-3113.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 500 200 EUR, un peļņa bija 56 493 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 12 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MR1"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,31 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,08.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,67, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 877.58 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 699.30 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 48 010 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 27 620 EUR un VSAOI 53 850 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēts pasažieru sauszemes transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificēts pasažieru sauszemes transports · Tukuma novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026