SIA "Meat Point In." (reģ. Nr. 44103132069) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-10-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 233 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,00 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 44103132069 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-10-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV12ZZZ44103132069 |
| Juridiskā adrese | Višķu iela 9 - 71, Rīga, LV-1057 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -233 EUR | 10 EUR | 0 |
| 2024 | 28 063 EUR | -9 237 EUR | 29 EUR | 2 |
| 2023 | 46 712 EUR | -10 927 EUR | 524 EUR | 2 |
| 2022 | 45 668 EUR | -14 257 EUR | 296 EUR | 2 |
| 2021 | 46 995 EUR | -8 273 EUR | 771 EUR | 2 |
| 2020 | 73 250 EUR | -8 311 EUR | 7 024 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.52 | 0.07 | 0.42 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.53 | 0.07 | 0.44 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.55 | 0.07 | 0.45 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.57 | 0.08 | 0.47 | 0 |
| 2024 | 1.69 | 0.20 | 1.31 | 2 |
| 2023 | 1.44 | 0.23 | 1.40 | 2 |
| 2022 | 2.20 | 0.56 | 1.93 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 28 063 EUR | 46 712 EUR | 45 668 EUR | 46 995 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | -5 317 EUR | -6 481 EUR | -5 804 EUR | -2 034 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -233 EUR | -9 237 EUR | -10 927 EUR | -14 257 EUR | -8 273 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -233 EUR | -9 237 EUR | -10 927 EUR | -14 257 EUR | -8 273 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 10 EUR | 29 EUR | 524 EUR | 296 EUR | 771 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 10 EUR | 29 EUR | 524 EUR | 296 EUR | 771 EUR |
| Pašu kapitāls | -51 235 EUR | -51 002 EUR | -41 765 EUR | -30 839 EUR | -16 583 EUR |
| Īstermiņa saistības | 51 245 EUR | 51 031 EUR | 42 289 EUR | 31 135 EUR | 17 354 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,04 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,02 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | -32,92 % | -23,39 % | -31,22 % | -17,60 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-2 330,00 % | -31 851,72 % | -2 085,31 % | -4 816,55 % | -1 073,02 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
0,45 % | 18,11 % | 26,16 % | 46,23 % | 49,89 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,00 | -1,00 | -1,01 | -1,01 | -1,05 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | — | — | -35,77 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 967,69 | 89,15 | 154,28 | 60,95 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,45 % | 18,11 % | 26,16 % | 46,23 % | 48,53 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-8 085,97 | -2 774,89 | -100,90 | -159,04 | -5,64 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Meat Point In." ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "RIMI LATVIA" | 1 204 272 700 | 39 992 707 | 3,3 % | 5 362 | 224 594 | 1 163 (2026 Q3) |
| 2 | "MAXIMA Latvija" SIA | 1 136 096 064 | 50 153 860 | 4,4 % | 6 046 | 187 909 | 1 127 (2026 Q3) |
| 3 | Lidl Latvija SIA | 495 642 039 | -10 945 613 | -2,2 % | 1 205 | 411 321 | 1 796 (2026 Q3) |
| 4 | "FIRMA MADARA 89" SIA | 233 086 553 | 13 688 270 | 5,9 % | 2 116 | 110 154 | 1 186 (2026 Q3) |
| 5 | LENOKA SIA | 197 623 443 | -354 189 | -0,2 % | 2 151 | 91 875 | 1 105 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITA mārkets" | 156 437 553 | 6 471 637 | 4,1 % | 891 | 175 575 | 1 098 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Reitan Convenience Latvia" | 84 993 937 | 301 184 | 0,4 % | 263 | 323 171 | 1 343 (2026 Q3) |
| 8 | AS "DIĀNA" | 81 932 910 | 3 357 321 | 4,1 % | 773 | 105 993 | 1 463 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GABRIĒLA" | 74 011 877 | 3 908 653 | 5,3 % | 715 | 103 513 | 1 007 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "MĀRKSMENS" | 57 617 082 | 4 149 133 | 7,2 % | 420 | 137 184 | 1 272 (2026 Q3) |
| 1121 | SIA "Meat Point In." (šis uzņēmums) | 0 | -233 | — | 0 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103132069 | LV12ZZZ44103132069 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Meat Point In." | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Meat Point In. | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-10-28 | NULL | Rīga, Višķu iela 9 - 71 | 1057 | 113636505 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9210352 | 44103132069 | 2019-10-18 | 2019-10-24 13:57:19 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92720144 | 44103132069 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2019-10-28 | 2019-10-28 13:32:09 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1859112 | 33363370 | 44103132069 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-04-27 19:02:23.911 |
| 2354965 | 35696834 | 44103132069 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-09-09 17:00:15.43 |
| 1266040 | 29634734 | 44103132069 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2019-10-28 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-07-30 23:17:50.669 |
| 1405786 | 31348878 | 44103132069 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-07-31 23:12:06.987 |
| 1731859 | 32475799 | 44103132069 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-28 19:04:04.786 |
| 2009719 | 34358186 | 44103132069 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-10 19:01:07.329 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1266040 | 29634734 | 73250 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 80985 | -7735 | 0 | 421 | 0 | 106 | 0 | 0 | 0 | 0 | 49 | NULL | NULL | -8311 | 0 | -8311 | NULL | 0 | -8311 |
| 1405786 | 31348878 | 46995 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 49029 | -2034 | 5902 | 6 | 0 | 106 | 0 | 0 | 0 | 0 | 225 | NULL | NULL | -8273 | 0 | -8273 | NULL | 0 | -8273 |
| 1731859 | 32475799 | 45668 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 51472 | -5804 | 8006 | 0 | 0 | 447 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -14257 | 0 | -14257 | NULL | 0 | -14257 |
| 1859112 | 33363370 | 46712 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 53193 | -6481 | 3615 | 2 | 0 | 829 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -10927 | 0 | -10927 | NULL | 0 | -10927 |
| 2009719 | 34358186 | 28063 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 33380 | -5317 | 2820 | 0 | 0 | 1100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -9237 | 0 | -9237 | NULL | 0 | -9237 |
| 2354965 | 35696834 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 233 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -233 | 0 | -233 | NULL | 0 | -233 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1266040 | 29634734 | 6399 | 0 | 0 | 625 | 7024 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7024 | NULL | 15334 | 0 | 0 | -8310 | 7024 |
| 1405786 | 31348878 | 354 | 0 | 0 | 417 | 771 | 0 | 0 | 0 | 0 | 771 | NULL | 17354 | 0 | 0 | -16583 | 771 |
| 1731859 | 32475799 | 77 | 0 | 0 | 219 | 296 | 0 | 0 | 0 | 0 | 296 | NULL | 31135 | 0 | 0 | -30839 | 296 |
| 1859112 | 33363370 | 109 | 0 | 0 | 415 | 524 | 0 | 0 | 0 | 0 | 524 | NULL | 42289 | 0 | 0 | -41765 | 524 |
| 2009719 | 34358186 | 29 | 0 | 0 | 0 | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | NULL | 51031 | 0 | 0 | -51002 | 29 |
| 2354965 | 35696834 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | NULL | 51245 | 0 | 0 | -51235 | 10 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103132069 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Meat Point In." | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 1.69 | 0.20 | 1.31 | 2 |
| 44103132069 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Meat Point In." | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4781 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 1.44 | 0.23 | 1.40 | 2 |
| 44103132069 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Meat Point In." | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4781 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 2.20 | 0.56 | 1.93 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103132069 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Meat Point In." | nav | 17.07.2020 | nav | nav | 14.11.2024 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103132069 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Meat Point In." | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Višķu iela 9 - 71, Rīga, LV-1057.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 233 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -8 085,97, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 690 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 200 EUR un VSAOI 1 310 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026