SIA "DataInsight" (reģ. Nr. 44103132181) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-10-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 365 783 EUR, peļņa 58 790 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 2,96 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citi informācijas tehnoloģiju un datoru pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 44103132181 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-10-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV92ZZZ44103132181 |
| Juridiskā adrese | Meža iela 33, Babīte, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2101 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 365 783 EUR | 58 790 EUR | 134 680 EUR | 3 |
| 2024 | 264 543 EUR | 71 801 EUR | 132 772 EUR | 3 |
| 2023 | 250 841 EUR | 43 827 EUR | 107 836 EUR | 3 |
| 2022 | 210 851 EUR | 32 351 EUR | 107 334 EUR | 2 |
| 2021 | 114 841 EUR | 79 996 EUR | 90 744 EUR | 1 |
| 2020 | 57 487 EUR | 24 604 EUR | 29 110 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 29.33 | 3.61 | 7.13 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 28.46 | 3.53 | 7.16 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 28.54 | 4.22 | 7.99 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 23.93 | 2.89 | 5.75 | 3 |
| 2024 | 72.18 | 4.29 | 7.48 | 2 |
| 2023 | 75.92 | 7.09 | 13.70 | 3 |
| 2022 | 63.23 | 4.98 | 9.31 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2 323.91 | ~ 1 689.78 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 333.69 | ~ 1 696.30 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2 604.22 | ~ 1 876.68 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 874.12 | ~ 1 379.67 |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | 1 116.33 | ~ 851.88 |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 365 783 EUR | 264 543 EUR | 250 841 EUR | 210 851 EUR | 114 841 EUR |
| Bruto peļņa | 180 149 EUR | 169 489 EUR | 142 571 EUR | 141 749 EUR | 104 126 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 71 677 EUR | 112 139 EUR | 73 827 EUR | 64 171 EUR | 84 917 EUR |
| UIN nodoklis | 12 887 EUR | 16 338 EUR | 10 800 EUR | 24 264 EUR | 4 921 EUR |
| Tīrā peļņa | 58 790 EUR | 71 801 EUR | 43 827 EUR | 32 351 EUR | 79 996 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 134 680 EUR | 132 772 EUR | 107 836 EUR | 107 334 EUR | 90 744 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 124 269 EUR | 132 772 EUR | 107 836 EUR | 107 334 EUR | 90 744 EUR |
| Pašu kapitāls | 92 671 EUR | 85 429 EUR | 54 978 EUR | 35 151 EUR | 87 717 EUR |
| Īstermiņa saistības | 42 009 EUR | 47 343 EUR | 52 858 EUR | 72 183 EUR | 3 027 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-08-07 – 2025-08-07 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,96 | 2,80 | 2,04 | 1,49 | 29,98 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,96 | 2,80 | 2,04 | 1,49 | 29,96 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
16,07 % | 27,14 % | 17,47 % | 15,34 % | 69,66 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
43,65 % | 54,08 % | 40,64 % | 30,14 % | 88,16 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
63,44 % | 84,05 % | 79,72 % | 92,03 % | 91,20 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,45 | 0,55 | 0,96 | 2,05 | 0,03 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | — | 2 674,79 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,72 | 1,99 | 2,33 | 1,96 | 1,27 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
77,35 % | 131,27 % | 134,28 % | 182,63 % | 96,81 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,31 | 6,38 | 5,68 | 4,54 | 17,85 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "DataInsight" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "TestDevLab" | 24 858 719 | 2 654 251 | 10,7 % | 314 | 79 168 | 2 516 (2026 Q3) |
| 2 | Giraffe360 SIA | 13 598 824 | -845 550 | -6,2 % | 208 | 65 379 | 4 424 (2026 Q3) |
| 3 | SIA Arvato Systems Latvia | 12 756 451 | 450 616 | 3,5 % | 175 | 72 894 | 3 447 (2026 Q3) |
| 4 | Pax8 Latvia SIA | 11 963 537 | 155 117 | 1,3 % | 18 | 664 641 | 3 740 (2026 Q3) |
| 5 | Workday Latvia SIA | 10 890 630 | -1 777 215 | -16,3 % | 56 | 194 476 | 5 758 (2026 Q3) |
| 6 | Plastic Card Enterprise (Latvia) SIA | 9 066 228 | 303 205 | 3,3 % | 18 | 503 679 | 1 201 (2026 Q3) |
| 7 | SIA Damara Technologies | 8 027 050 | 887 817 | 11,1 % | 122 | 65 795 | 3 312 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Epic Frog" | 6 966 438 | 15 123 | 0,2 % | 88 | 79 164 | 3 529 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Media Solutions | 6 167 200 | -19 867 | -0,3 % | 82 | 75 210 | 2 954 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "NetCracker Latvia" | 5 913 510 | 429 277 | 7,3 % | 78 | 75 814 | 4 517 (2026 Q3) |
| 106 | SIA "DataInsight" (šis uzņēmums) | 365 783 | 58 790 | 16,1 % | 3 | 121 928 | 2 324 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103132181 | LV92ZZZ44103132181 | SIA "DataInsight" | SIA | DataInsight | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-10-29 | NULL | Mārupes nov., Babītes pag., Babīte, Meža iela 33 | 2101 | 101300634 | 100016583 | 0 | 0804948 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9223793 | 44103132181 | 2019-10-18 | 2019-10-30 08:46:14 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103132181 | 2025-08-07 | 580 | Biedrība "Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija" | ANM 2.3.1.2.i. investīcija "Uzņēmumu digitālo prasmju attīstība" 2.kārta | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b7b02bed |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92849727 | 44103132181 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-04-07 | 2022-04-07 16:58:12 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1455735 | 32196113 | 44103132181 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-03-15 17:17:08.727 |
| 1058715 | 23122685 | 44103132181 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-10-29 | 2019-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-19 19:04:32.831 |
| 1193229 | 29061727 | 44103132181 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-04-04 13:00:35.623 |
| 1316963 | 30655699 | 44103132181 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-03-15 19:04:31.638 |
| 1787358 | 33043074 | 44103132181 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-01-29 19:09:28.626 |
| 2033623 | 34434511 | 44103132181 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-05-26 03:00:53.817 |
| 2334479 | 35497903 | 44103132181 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-06-02 20:03:25.163 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1058715 | 23122685 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1193229 | 29061727 | 57487 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 57487 | 0 | 0 | 0 | 12673 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 44814 | 4042 | 40772 | NULL | 16168 | 24604 |
| 1316963 | 30655699 | 114841 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10715 | 104126 | 0 | 19205 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 84917 | 4921 | 79996 | NULL | 0 | 79996 |
| 1455735 | 32196113 | 210851 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 69102 | 141749 | 0 | 65310 | 207 | 12451 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | NULL | NULL | 64171 | 24264 | 39907 | NULL | 7556 | 32351 |
| 1787358 | 33043074 | 250841 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 108270 | 142571 | 0 | 68506 | 287 | 525 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 73827 | 10800 | 63027 | NULL | 19200 | 43827 |
| 2033623 | 34434511 | 264543 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 95054 | 169489 | 0 | 55072 | 359 | 2637 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 112139 | 16338 | 95801 | NULL | 24000 | 71801 |
| 2334479 | 35497903 | 365783 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 185634 | 180149 | 0 | 109480 | 1392 | 384 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 71677 | 12887 | 58790 | NULL | 0 | 58790 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1058715 | 23122685 | 1415 | 0 | 0 | 0 | 1415 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1415 | NULL | 15 | 0 | 0 | 1400 | 1415 |
| 1193229 | 29061727 | 29110 | 0 | 0 | 0 | 29110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29110 | NULL | 1706 | 0 | 0 | 27404 | 29110 |
| 1316963 | 30655699 | 69057 | 0 | 21619 | 68 | 90744 | 0 | 0 | 0 | 0 | 90744 | NULL | 3027 | 0 | 0 | 87717 | 90744 |
| 1455735 | 32196113 | 65112 | 0 | 42222 | 0 | 107334 | 0 | 0 | 0 | 0 | 107334 | NULL | 72183 | 0 | 0 | 35151 | 107334 |
| 1787358 | 33043074 | 71819 | 0 | 36017 | 0 | 107836 | 0 | 0 | 0 | 0 | 107836 | NULL | 52858 | 0 | 0 | 54978 | 107836 |
| 2033623 | 34434511 | 92755 | 0 | 40017 | 0 | 132772 | 0 | 0 | 0 | 0 | 132772 | NULL | 47343 | 0 | 0 | 85429 | 132772 |
| 2334479 | 35497903 | 75093 | 0 | 49176 | 0 | 124269 | 0 | 10411 | 0 | 10411 | 134680 | NULL | 42009 | 0 | 0 | 92671 | 134680 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103132181 | SIA "DataInsight" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6290 | 039400 | Babītes pag. | 72.18 | 4.29 | 7.48 | 2 |
| 44103132181 | SIA "DataInsight" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6209 | 039400 | Babītes pag. | 75.92 | 7.09 | 13.70 | 3 |
| 44103132181 | SIA "DataInsight" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6209 | 039400 | Babītes pag. | 63.23 | 4.98 | 9.31 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103132181 | SIA "DataInsight" | ir | 21.05.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103132181 | SIA "DataInsight" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Meža iela 33, Babīte, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2101.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 365 783 EUR, un peļņa bija 58 790 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,96 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,96.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,31, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 72 180 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 290 EUR un VSAOI 7 480 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citi informācijas tehnoloģiju un datoru pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citi informācijas tehnoloģiju un datoru pakalpojumi · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026