Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

Piiratud Vastutusega SCE E-Piim Latvijas filiāle

Piiratud Vastutusega SCE E-Piim Latvijas filiāle (reģ. Nr. 44103134271) — ārvalsts komersanta filiāle, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-11-21. VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Piena produktu, olu un pārtikas eļļu un tauku vairumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.44103134271
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaĀrvalsts komersanta filiāle (AKF)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2019-11-21
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV19ZZZ44103134271
Juridiskā adrese "Jaunpils pienotava", Jaunpils, Jaunpils pag., Tukuma nov., LV-3145

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-21

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: nav

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 11.69 4.73 7.02 6
2026. gada 1. ceturksnis -324.24 5.22 8.69 7
2025. gada 4. ceturksnis -711.22 5.26 8.72 7
2024 -2 255.57 21.79 37.59 7
2023 -441.01 15.20 26.58 2

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 1 144.03 ~ 903.06
2026. gada 1. ceturksnis 1 213.87 ~ 949.63
2025. gada 4. ceturksnis 1 218.06 ~ 942.22
2024 1 312.70 ~ 977.38
2023 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (37.59 * 1000) / 0.3409 ) / 7 / 12 = 1 312.70 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 312.70 * 0.105 = 137.83 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 187.42 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 312.70 - 137.83 - 187.42) * 0.2 ≈ 197.49 EUR

4. Neto alga: 1 312.70 - 137.83 - 197.49 = ~ 977.38 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 2 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: nav iesniegts Nodokļu maksājumi: kritums Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Agrākie nosaukumi: 1
Agrākie nosaukumi: 1

Agrākie nosaukumi

  • Piimandusuhistu E-Piim Latvijas filiāle — līdz 2020-04-16

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

VID statusi un reģistri1min. algas saraksts

Minimālās algas maksātāju saraksts

  • 2026-03-01 – 2026-03-31

VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4633)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 68 uzņēmumi 62. vieta pēc apgrozījuma 47. vieta pēc peļņas Piena produktu, olu un pārtikas eļļu un tauku vairumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Ovostar Europe"78 147 808757 2291,0 %145 581 9863 077 (2026 Q2)
2SIA "BALTSTOR"53 187 07116 6050,0 %88604 3991 906 (2026 Q2)
3SIA "Piena Partneri"52 621 599424 8930,8 %226 310 800***
4SIA "NUTRICIA"51 793 9402 097 2324,0 %97533 9584 454 (2026 Q2)
5SIA "JĒKABPILS PIENA KOMBINĀTS"51 517 9461 517 6332,9 %55936 6901 307 (2026 Q2)
6SIA "APF Trading"23 454 160227 4621,0 %92 606 0181 550 (2026 Q2)
7SIA "CCM Trading"17 924 045416 9172,3 %44 481 0111 853 (2026 Q2)
8SIA "PIENSAIMNIEKS"17 280 674372 2362,2 %62 880 1121 061 (2026 Q2)
9SIA "AVENTO"14 049 101639 0254,5 %52 809 8201 369 (2026 Q2)
10SIA "LaNordija"14 011 949239 3641,7 %24583 8312 721 (2026 Q2)
62Piiratud Vastutusega SCE E-Piim Latvijas filiāle (šis uzņēmums)0061 144 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
44103134271 LV19ZZZ44103134271 Piiratud Vastutusega SCE E-Piim Latvijas filiāle NULL Piiratud Vastutusega SCE E-Piim Latvijas filiāle NULL 1 K Komercreģistrs AKF Ārvalsts komersanta filiāle 2019-11-21 NULL Tukuma nov., Jaunpils pag., Jaunpils, "Jaunpils pienotava" 3145 105686888 100016710 0 0905756 NULL

Paplašināta tiesību subjekta datu kopā saistībā ar ārvalstu komersantu filiāļu datiem

[akf_data]

Reģ.Nr. Nosauk./Vārds Adrese Reģ.Dat. company_identifier company_name company_address country foreign_registration_number register paid_up_equity signed_up_equity Valūta
44103134271 Piiratud Vastutusega SCE E-Piim Latvijas filiāle Tukuma nov., Jaunpils pag., Jaunpils, "Jaunpils pienotava" 2019-11-21 1000328004 Piiratud Vastutusega SCE E-Piim Jarva maakond, Jarva vald, Jarva-Jaani alev, Pikk tn 16, 73301 EE 14922341 NULL 30000 30000 EUR

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
44103134271 2020-04-16 Piimandusuhistu E-Piim Latvijas filiāle

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
44103134271 Piiratud Vastutusega SCE E-Piim Latvijas filiāle 2024 ārvalstu uzņēmums, ārvalstu uzņēmuma filiāle 4633 052450 Jaunpils pag. -2 255.57 21.79 37.59 7
44103134271 Piiratud Vastutusega SCE E-Piim Latvijas filiāle 2023 ārvalstu uzņēmums, ārvalstu uzņēmuma filiāle 4633 052450 Jaunpils pag. -441.01 15.20 26.58 2

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
44103134271 Piiratud Vastutusega SCE E-Piim Latvijas filiāle nav 24.01.2020 nav nav 17.08.2026

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
44103134271 Piiratud Vastutusega SCE E-Piim Latvijas filiāle B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir Piiratud Vastutusega SCE E-Piim Latvijas filiāle juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Jaunpils pienotava", Jaunpils, Jaunpils pag., Tukuma nov., LV-3145.

Kādi ir bijuši iepriekšējie Piiratud Vastutusega SCE E-Piim Latvijas filiāle nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Piimandusuhistu E-Piim Latvijas filiāle".

Vai Piiratud Vastutusega SCE E-Piim Latvijas filiāle ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā Piiratud Vastutusega SCE E-Piim Latvijas filiāle?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 312.70 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 977.38 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Kāds ir Piiratud Vastutusega SCE E-Piim Latvijas filiāle VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir Piiratud Vastutusega SCE E-Piim Latvijas filiāle galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Piena produktu, olu un pārtikas eļļu un tauku vairumtirdzniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Piena produktu, olu un pārtikas eļļu un tauku vairumtirdzniecība — Tukuma novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Piena produktu, olu un pārtikas eļļu un tauku vairumtirdzniecība · Tukuma novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 21-09-2026