SIA "Medical Solutions" (reģ. Nr. 44103136018) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-12-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 202 456 EUR, peļņa 29 562 EUR, darbinieku skaits: 7. Kopējais likviditātes koeficients: 2,34 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Vispārējās ārstu prakses
| Reģistrācijas Nr. | 44103136018 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-12-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV89ZZZ44103136018 |
| Juridiskā adrese | Irlavas iela 36, Rīga, LV-1046 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 202 456 EUR | 29 562 EUR | 61 505 EUR | 7 |
| 2024 | 202 112 EUR | 38 827 EUR | 83 261 EUR | 8 |
| 2023 | 173 198 EUR | 26 072 EUR | 51 731 EUR | 7 |
| 2022 | 9 732 EUR | 26 110 EUR | 47 198 EUR | 5 |
| 2021 | 2 244 EUR | 51 628 EUR | 67 254 EUR | 5 |
| 2020 | 5 545 EUR | 24 541 EUR | 31 488 EUR | 5 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 9.56 | 3.19 | 6.02 | 7 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 12.25 | 2.6 | 5.14 | 6 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 12.90 | 2.59 | 5.29 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 8.97 | 2.31 | 5.20 | 7 |
| 2024 | 46.72 | 12.64 | 24.54 | 7 |
| 2023 | 41.64 | 12.52 | 24.46 | 7 |
| 2022 | 58.80 | 17.07 | 30.46 | 6 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 840.91 | ~ 700.95 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 837.65 | ~ 698.78 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 862.10 | ~ 715.07 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 726.37 | ~ 614.37 |
| 2024 | 856.98 | ~ 686.13 |
| 2023 | 854.18 | ~ 684.35 |
| 2022 | 1 241.00 | ~ 888.55 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (24.54 * 1000) / 0.3409 ) / 7 / 12 = 856.98 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 856.98 * 0.105 = 89.98 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 362.70 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (856.98 - 89.98 - 362.70) * 0.2 ≈ 80.86 EUR
4. Neto alga: 856.98 - 89.98 - 80.86 = ~ 686.13 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 202 456 EUR | 202 112 EUR | 173 198 EUR | 9 732 EUR | 2 244 EUR |
| Bruto peļņa | 89 403 EUR | 77 477 EUR | 68 987 EUR | -122 847 EUR | -114 516 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 44 164 EUR | 45 597 EUR | 35 947 EUR | 37 855 EUR | 56 638 EUR |
| UIN nodoklis | 14 602 EUR | 6 770 EUR | 9 875 EUR | 11 745 EUR | 5 010 EUR |
| Tīrā peļņa | 29 562 EUR | 38 827 EUR | 26 072 EUR | 26 110 EUR | 51 628 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 61 505 EUR | 83 261 EUR | 51 731 EUR | 47 198 EUR | 67 254 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 40 247 EUR | 56 164 EUR | 46 881 EUR | 40 913 EUR | 63 781 EUR |
| Pašu kapitāls | 32 362 EUR | 48 467 EUR | 36 641 EUR | 38 069 EUR | 58 869 EUR |
| Īstermiņa saistības | 17 169 EUR | 18 727 EUR | 15 090 EUR | 9 129 EUR | 8 385 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 11 974 EUR | 16 067 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,34 | 3,00 | 3,11 | 4,48 | 7,61 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,19 | 2,48 | 2,19 | 2,50 | 4,87 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
14,60 % | 19,21 % | 15,05 % | 268,29 % | 2 300,71 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
48,06 % | 46,63 % | 50,40 % | 55,32 % | 76,77 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
91,35 % | 80,11 % | 71,16 % | 68,59 % | 87,70 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,90 | 0,72 | 0,41 | 0,24 | 0,14 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
48,64 | 248,81 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,29 | 2,43 | 3,35 | 0,21 | 0,03 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
101,70 % | 70,94 % | 98,11 % | 99,44 % | 96,21 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,74 | 5,53 | 7,56 | 5,62 | 6,93 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Medical Solutions" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Veselības centru apvienība" | 71 784 457 | -2 672 735 | -3,7 % | 1 892 | 37 941 | 1 510 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "VESELĪBAS CENTRS 4" | 34 253 894 | 4 679 540 | 13,7 % | 715 | 47 908 | 1 633 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Medicīnas sabiedrība "ARS"" | 27 320 615 | 1 856 415 | 6,8 % | 565 | 48 355 | 1 646 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Dziedniecība" | 18 216 233 | 1 926 851 | 10,6 % | 709 | 25 693 | 1 126 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Rīgas veselības centrs" | 12 301 458 | 10 407 | 0,1 % | 442 | 27 831 | 1 404 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Bauskas slimnīca" | 6 617 749 | -246 980 | -3,7 % | 247 | 26 793 | 1 377 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "JELGAVAS KLĪNIKA" | 6 270 637 | 184 734 | 2,9 % | 254 | 24 688 | 1 621 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "VESELĪBAS CENTRS "BIĶERNIEKI"" | 3 807 726 | 44 238 | 1,2 % | 111 | 34 304 | 1 729 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "DR. SOLOMATINA ACU REHABILITĀCIJAS UN REDZES KOREKCIJAS CENTRS" | 3 726 290 | -48 443 | -1,3 % | 63 | 59 147 | 2 090 (2026 Q3) |
| 10 | Valsts SIA "Iekšlietu ministrijas poliklīnika" | 3 310 500 | 2 251 | 0,1 % | 115 | 28 787 | 1 659 (2026 Q3) |
| 190 | SIA Medical Solutions (šis uzņēmums) | 202 456 | 29 562 | 14,6 % | 7 | 28 922 | 841 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103136018 | LV89ZZZ44103136018 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Medical Solutions | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Medical Solutions | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-12-17 | NULL | Rīga, Irlavas iela 36 | 1046 | 101899398 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9360618 | 44103136018 | 2019-12-15 | 2019-12-17 14:01:06 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92727276 | 44103136018 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2700 | EUR | 2019-12-17 | 2019-12-17 14:05:36 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1311152 | 30579687 | 44103136018 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2022-02-28 18:01:15.629 |
| 1449393 | 32144156 | 44103136018 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2023-02-28 17:07:20.618 |
| 1907366 | 33521724 | 44103136018 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2024-05-31 23:07:20.421 |
| 2111603 | 35079061 | 44103136018 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2026-02-11 19:00:45.623 |
| 1173932 | 28893377 | 44103136018 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2019-12-17 | 2020-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2021-03-03 17:09:58.271 |
| 1984610 | 34271747 | 44103136018 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2025-04-17 19:00:39.023 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1173932 | 28893377 | 5545 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 60015 | -54470 | 0 | 2139 | 95592 | 14430 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 24553 | 12 | 24541 | NULL | 0 | 24541 |
| 1311152 | 30579687 | 2244 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 116760 | -114516 | 0 | 3615 | 196795 | 22026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 56638 | 5010 | 51628 | NULL | 0 | 51628 |
| 1449393 | 32144156 | 9732 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 132579 | -122847 | 0 | 3434 | 191119 | 26983 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 37855 | 11745 | 26110 | NULL | 0 | 26110 |
| 1907366 | 33521724 | 173198 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 104211 | 68987 | 0 | 5302 | 302 | 28040 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 35947 | 9875 | 26072 | NULL | 0 | 26072 |
| 1984610 | 34271747 | 202112 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 124635 | 77477 | 0 | 6763 | 0 | 24933 | 0 | 0 | 0 | 0 | 184 | NULL | NULL | 45597 | 6770 | 38827 | NULL | 0 | 38827 |
| 2111603 | 35079061 | 202456 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 113053 | 89403 | 0 | 7996 | 24811 | 61127 | 0 | 0 | 0 | 0 | 927 | NULL | NULL | 44164 | 14602 | 29562 | NULL | 0 | 29562 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1173932 | 28893377 | 18925 | 0 | 12563 | 0 | 31488 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31488 | NULL | 4247 | 0 | 0 | 27241 | 31488 |
| 1311152 | 30579687 | 23422 | 0 | 17421 | 22938 | 63781 | 0 | 3473 | 0 | 3473 | 67254 | NULL | 8385 | 0 | 0 | 58869 | 67254 |
| 1449393 | 32144156 | 10049 | 0 | 12755 | 18109 | 40913 | 0 | 6285 | 0 | 6285 | 47198 | NULL | 9129 | 0 | 0 | 38069 | 47198 |
| 1907366 | 33521724 | 13454 | 0 | 19658 | 13769 | 46881 | 0 | 4850 | 0 | 4850 | 51731 | NULL | 15090 | 0 | 0 | 36641 | 51731 |
| 1984610 | 34271747 | 24728 | 0 | 21658 | 9778 | 56164 | 0 | 27097 | 0 | 27097 | 83261 | NULL | 18727 | 16067 | 0 | 48467 | 83261 |
| 2111603 | 35079061 | 19573 | 0 | 18074 | 2600 | 40247 | 0 | 21258 | 0 | 21258 | 61505 | NULL | 17169 | 11974 | 0 | 32362 | 61505 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103136018 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Medical Solutions | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8621 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 46.72 | 12.64 | 24.54 | 7 |
| 44103136018 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Medical Solutions | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8621 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 41.64 | 12.52 | 24.46 | 7 |
| 44103136018 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Medical Solutions | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8621 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 58.80 | 17.07 | 30.46 | 6 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103136018 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Medical Solutions | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Irlavas iela 36, Rīga, LV-1046.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 202 456 EUR, un peļņa bija 29 562 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 7 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,34 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,19.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,74, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 856.98 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 686.13 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 46 720 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 12 640 EUR un VSAOI 24 540 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Vispārējās ārstu prakses.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Vispārējās ārstu prakses · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026