SIA "Palus mežkopība" (reģ. Nr. 44103138644) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-01-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 374 499 EUR, peļņa 1 335 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 2,29 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības
| Reģistrācijas Nr. | 44103138644 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-01-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV94ZZZ44103138644 |
| Juridiskā adrese | Kleistu iela 17A, Spilve, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2101 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 374 499 EUR | 1 335 EUR | 69 023 EUR | 5 |
| 2024 | 330 964 EUR | 2 731 EUR | 70 442 EUR | 5 |
| 2023 | 455 197 EUR | 29 404 EUR | 86 327 EUR | 4 |
| 2022 | 100 465 EUR | 17 222 EUR | 10 295 EUR | 4 |
| 2021 | 5 848 EUR | -21 030 EUR | 4 317 EUR | 2 |
| 2020 | 26 851 EUR | 10 453 EUR | 14 960 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 10.92 | 0.79 | 2.38 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -2.05 | 0.79 | 2.37 | 5 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.46 | 0.72 | 2.26 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 14.68 | 0.86 | 2.55 | 3 |
| 2024 | 83.15 | 9.66 | 19.50 | 5 |
| 2023 | 81.74 | 11.39 | 24.99 | 8 |
| 2022 | 8.36 | 4.01 | 8.81 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 581.79 | ~ 520.70 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 463.48 | ~ 414.81 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 552.46 | ~ 494.45 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 831.13 | ~ 684.23 |
| 2024 | 953.36 | ~ 747.73 |
| 2023 | 763.60 | ~ 626.46 |
| 2022 | 538.40 | ~ 451.66 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (19.5 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 953.36 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 953.36 * 0.105 = 100.10 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 325.63 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (953.36 - 100.10 - 325.63) * 0.2 ≈ 105.53 EUR
4. Neto alga: 953.36 - 100.10 - 105.53 = ~ 747.73 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 374 499 EUR | 330 964 EUR | 455 197 EUR | 100 465 EUR | 5 848 EUR |
| Bruto peļņa | 12 189 EUR | 33 653 EUR | 61 908 EUR | 32 665 EUR | 5 688 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 365 EUR | 2 731 EUR | 29 404 EUR | 17 222 EUR | -20 980 EUR |
| UIN nodoklis | 30 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 335 EUR | 2 731 EUR | 29 404 EUR | 17 222 EUR | -21 030 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 69 023 EUR | 70 442 EUR | 86 327 EUR | 10 295 EUR | 4 317 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 66 157 EUR | 65 977 EUR | 77 402 EUR | 7 077 EUR | 4 317 EUR |
| Pašu kapitāls | 40 117 EUR | 38 782 EUR | 36 051 EUR | 6 647 EUR | -10 575 EUR |
| Īstermiņa saistības | 28 906 EUR | 31 660 EUR | 50 276 EUR | 3 648 EUR | 14 892 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. 1 līgums izbeigts pirms termiņa. 1 dokuments ar identisku summu vienā iepirkumā sapludināts — avots to pašu līgumu publicē vairākkārt. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-12-04 – 2026-01-14 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,29 | 2,08 | 1,54 | 1,94 | 0,29 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,29 | 2,08 | 1,54 | 1,94 | 0,29 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,36 % | 0,83 % | 6,46 % | 17,14 % | -359,61 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
1,93 % | 3,88 % | 34,06 % | 167,29 % | -487,14 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
3,33 % | 7,04 % | 81,56 % | 259,09 % | 198,87 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,72 | 0,82 | 1,39 | 0,55 | -1,41 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
152,67 | — | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,43 | 4,70 | 5,27 | 9,76 | 1,35 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
3,42 % | 7,04 % | 81,56 % | 259,09 % | 198,39 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,94 | 6,14 | 7,20 | 16,49 | -17,88 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Palus mežkopība" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Arī pašu kapitāla atdeve ir zema, sniedzot no ieguldījumiem pieticīgu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Kapitāla izmantošana peļņas radīšanai ir nepietiekama.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Latvijas valsts meži" | 604 585 145 | 206 730 197 | 34,2 % | 1 470 | 411 282 | 3 310 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Ingka Investments Timber | 44 576 635 | 3 447 211 | 7,7 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "LIVO mežs" | 24 298 554 | 547 947 | 2,3 % | 18 | 1 349 920 | 1 626 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas meži" | 21 497 564 | 1 726 198 | 8,0 % | 465 | 46 231 | 1 682 (2026 Q3) |
| 5 | SIA Meža cikls | 12 677 135 | 1 435 477 | 11,3 % | 61 | 207 822 | 2 820 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ingka Investments Latvia" | 9 471 626 | 980 795 | 10,4 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "PRIEŽAVOTI" | 7 533 261 | 808 407 | 10,7 % | 60 | 125 554 | 1 146 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "OŠI V" | 7 158 048 | 42 343 | 0,6 % | 43 | 166 466 | 1 570 (2026 Q3) |
| 9 | "MEŽVALDE AD" SIA | 6 659 790 | 77 642 | 1,2 % | 25 | 266 392 | 1 778 (2026 Q3) |
| 10 | SCA Latvijas meži SIA | 5 714 237 | 9 482 226 | 165,9 % | 0 | — | — |
| 134 | SIA Palus mežkopība (šis uzņēmums) | 374 499 | 1 335 | 0,4 % | 4 | 93 625 | 582 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103138644 | LV94ZZZ44103138644 | SIA Palus mežkopība | SIA | Palus mežkopība | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-01-23 | NULL | Mārupes nov., Babītes pag., Spilve, Kleistu iela 17A | 2101 | 107013788 | 100016583 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9448081 | 44103138644 | 2020-01-13 | 2020-01-23 09:38:37 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103138644 | 2026-01-14 | 15529 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.3.1.2.i. investīcija "Uzņēmumu digitālo prasmju attīstība" 1.kārta | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 3dda090b |
| 44103138644 | 2025-12-04 | 865 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b51e7f19 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92897984 | 44103138644 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-04-11 | 2023-04-11 11:14:08 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1887656 | 33469135 | 44103138644 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-05-24 19:08:59.095 |
| 2242160 | 35378757 | 44103138644 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2026-05-18 18:00:30.394 |
| 1186102 | 29016857 | 44103138644 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-23 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-03-26 10:01:19.428 |
| 1342809 | 30893726 | 44103138644 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-05-02 15:01:51.595 |
| 1472185 | 32315680 | 44103138644 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2023-04-24 23:37:31.309 |
| 1977910 | 34228680 | 44103138644 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-04-03 19:00:43.133 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1186102 | 29016857 | 26851 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4028 | 22823 | 11858 | 512 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10453 | 0 | 10453 | NULL | 0 | 10453 |
| 1342809 | 30893726 | 5848 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 160 | 5688 | 26519 | 149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -20980 | 50 | -21030 | NULL | 0 | -21030 |
| 1472185 | 32315680 | 100465 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 67800 | 32665 | 14575 | 691 | 50 | 227 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 17222 | 0 | 17222 | NULL | 0 | 17222 |
| 1887656 | 33469135 | 455197 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 393289 | 61908 | 28501 | 3057 | 0 | 946 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 29404 | 0 | 29404 | NULL | 0 | 29404 |
| 1977910 | 34228680 | 330964 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 297311 | 33653 | 19859 | 6444 | 0 | 4619 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2731 | 0 | 2731 | NULL | 0 | 2731 |
| 2242160 | 35378757 | 374499 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 362310 | 12189 | 0 | 4209 | 53 | 6659 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | NULL | NULL | 1365 | 30 | 1335 | NULL | 0 | 1335 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1186102 | 29016857 | 3878 | 0 | 11082 | 0 | 14960 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14960 | NULL | 4505 | 0 | 0 | 10455 | 14960 |
| 1342809 | 30893726 | 3041 | 0 | 1276 | 0 | 4317 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4317 | NULL | 14892 | 0 | 0 | -10575 | 4317 |
| 1472185 | 32315680 | 2322 | 0 | 4755 | 0 | 7077 | 0 | 3218 | 0 | 3218 | 10295 | NULL | 3648 | 0 | 0 | 6647 | 10295 |
| 1887656 | 33469135 | 16265 | 0 | 61137 | 0 | 77402 | 0 | 8925 | 0 | 8925 | 86327 | NULL | 50276 | 0 | 0 | 36051 | 86327 |
| 1977910 | 34228680 | 7606 | 0 | 58371 | 0 | 65977 | 0 | 4465 | 0 | 4465 | 70442 | NULL | 31660 | 0 | 0 | 38782 | 70442 |
| 2242160 | 35378757 | 17422 | 0 | 48720 | 15 | 66157 | 0 | 2866 | 0 | 2866 | 69023 | NULL | 28906 | 0 | 0 | 40117 | 69023 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103138644 | SIA Palus mežkopība | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 039400 | Babītes pag. | 83.15 | 9.66 | 19.50 | 5 |
| 44103138644 | SIA Palus mežkopība | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 81.74 | 11.39 | 24.99 | 8 |
| 44103138644 | SIA Palus mežkopība | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 8.36 | 4.01 | 8.81 | 4 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103138644 | SIA Palus mežkopība | ir | 06.04.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103138644 | SIA Palus mežkopība | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Kleistu iela 17A, Spilve, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2101.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 374 499 EUR, un peļņa bija 1 335 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,29 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,29.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,94, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 953.36 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 747.73 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 83 150 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 9 660 EUR un VSAOI 19 500 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026