SIA "V1 Property Management" (reģ. Nr. 44103138682) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-01-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 20 247 EUR, zaudējumi 72 965 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 1,62 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 44103138682 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-01-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV38ZZZ44103138682 |
| Juridiskā adrese | Vingrotāju iela 1, Rīga, LV-1010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20 247 EUR | -72 965 EUR | 66 923 EUR | 4 |
| 2024 | 188 097 EUR | -23 745 EUR | 210 927 EUR | 7 |
| 2023 | 235 024 EUR | 34 817 EUR | 241 076 EUR | 9 |
| 2022 | 189 022 EUR | 38 738 EUR | 199 844 EUR | 9 |
| 2021 | 116 728 EUR | 24 857 EUR | 148 059 EUR | 7 |
| 2020 | 38 026 EUR | 8 038 EUR | 114 463 EUR | 4 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.03 | 0.01 | 0.02 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.05 | 0.01 | 0.02 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.18 | 0.07 | 0.11 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 7.67 | 3.11 | 5.04 | 3 |
| 2024 | 106.34 | 24.16 | 41.77 | 8 |
| 2023 | 118.35 | 26.16 | 47.39 | 9 |
| 2022 | 80.27 | 15.77 | 31.13 | 8 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 642.71 | ~ 1 225.37 |
| 2024 | 1 276.34 | ~ 954.14 |
| 2023 | 1 287.17 | ~ 961.06 |
| 2022 | 951.22 | ~ 705.95 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (41.77 * 1000) / 0.3409 ) / 8 / 12 = 1 276.34 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 276.34 * 0.105 = 134.02 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 201.40 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 276.34 - 134.02 - 201.40) * 0.2 ≈ 188.18 EUR
4. Neto alga: 1 276.34 - 134.02 - 188.18 = ~ 954.14 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 20 247 EUR | 188 097 EUR | 235 024 EUR | 189 022 EUR | 116 728 EUR |
| Bruto peļņa | -26 165 EUR | 87 771 EUR | 138 511 EUR | 96 849 EUR | 45 258 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -72 965 EUR | -18 342 EUR | 34 817 EUR | 38 738 EUR | 24 857 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 5 403 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -72 965 EUR | -23 745 EUR | 34 817 EUR | 38 738 EUR | 24 857 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 66 923 EUR | 210 927 EUR | 241 076 EUR | 199 844 EUR | 148 059 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 7 092 EUR | 147 847 EUR | 174 746 EUR | 130 265 EUR | 76 160 EUR |
| Pašu kapitāls | 12 541 EUR | 85 506 EUR | 109 250 EUR | 74 433 EUR | 35 695 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 382 EUR | 25 421 EUR | 31 826 EUR | 25 411 EUR | 12 364 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 50 000 EUR | 100 000 EUR | 100 000 EUR | 100 000 EUR | 100 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,62 | 5,82 | 5,49 | 5,13 | 6,16 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,05 | 5,66 | 5,49 | 5,08 | 6,16 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-360,37 % | -12,62 % | 14,81 % | 20,49 % | 21,29 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-109,03 % | -11,26 % | 14,44 % | 19,38 % | 16,79 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-581,81 % | -27,77 % | 31,87 % | 52,04 % | 69,64 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
4,34 | 1,47 | 1,21 | 1,68 | 3,15 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,30 | 0,89 | 0,97 | 0,95 | 0,79 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-116,67 % | -9,89 % | 16,64 % | 22,21 % | 18,32 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-2,80 | 1,67 | 2,58 | 2,49 | 1,95 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "V1 Property Management" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 3362 | SIA "V1 Property Management" (šis uzņēmums) | 20 247 | -72 965 | -360,4 % | 1 | 20 247 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103138682 | LV38ZZZ44103138682 | SIA "V1 Property Management" | SIA | V1 Property Management | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-01-23 | NULL | Rīga, Vingrotāju iela 1 | 1010 | 102023860 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9449767 | 44103138682 | 2020-01-20 | 2020-01-23 13:27:53 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 44103138682 | 2025-08-28 | SIA "TDL Properties" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92732669 | 44103138682 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2020-01-23 | 2020-01-23 13:28:56 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1711869 | 32393399 | 44103138682 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2023-05-11 21:56:56.041 |
| 1826790 | 33227782 | 44103138682 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2024-03-20 19:03:23.555 |
| 2038342 | 34452896 | 44103138682 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2025-05-28 21:01:54.888 |
| 1196984 | 29098135 | 44103138682 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-23 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-04-12 18:01:54.518 |
| 1387503 | 31290994 | 44103138682 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2022-07-25 17:44:06.682 |
| 2276536 | 35429194 | 44103138682 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-05-27 17:18:46.464 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1196984 | 29098135 | 38026 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 28844 | 9182 | 0 | 993 | 0 | 144 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8045 | 7 | 8038 | NULL | 0 | 8038 |
| 1387503 | 31290994 | 116728 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 71470 | 45258 | 0 | 19840 | 0 | 561 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 24857 | 0 | 24857 | NULL | 0 | 24857 |
| 1711869 | 32393399 | 189022 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 92173 | 96849 | 0 | 57644 | 204 | 671 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 38738 | 0 | 38738 | NULL | 0 | 38738 |
| 1826790 | 33227782 | 235024 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 96513 | 138511 | 0 | 103250 | 220 | 664 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 34817 | 0 | 34817 | NULL | 0 | 34817 |
| 2038342 | 34452896 | 188097 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 100326 | 87771 | 2776 | 80972 | 0 | 22365 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -18342 | 5403 | -23745 | NULL | 0 | -23745 |
| 2276536 | 35429194 | 20247 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 46412 | -26165 | 0 | 43829 | 0 | 2971 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -72965 | 0 | -72965 | NULL | 0 | -72965 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1196984 | 29098135 | 28926 | 0 | 11288 | 0 | 40214 | 0 | 74249 | 0 | 74249 | 114463 | NULL | 3625 | 100000 | 0 | 10838 | 114463 |
| 1387503 | 31290994 | 62304 | 0 | 13856 | 0 | 76160 | 0 | 71899 | 0 | 71899 | 148059 | NULL | 12364 | 100000 | 0 | 35695 | 148059 |
| 1711869 | 32393399 | 107682 | 0 | 21283 | 1300 | 130265 | 0 | 69579 | 0 | 69579 | 199844 | NULL | 25411 | 100000 | 0 | 74433 | 199844 |
| 1826790 | 33227782 | 151471 | 0 | 23275 | 0 | 174746 | 0 | 66330 | 0 | 66330 | 241076 | NULL | 31826 | 100000 | 0 | 109250 | 241076 |
| 2038342 | 34452896 | 137020 | 0 | 6799 | 4028 | 147847 | 0 | 63080 | 0 | 63080 | 210927 | NULL | 25421 | 100000 | 0 | 85506 | 210927 |
| 2276536 | 35429194 | 3170 | 0 | 1422 | 2500 | 7092 | 0 | 59831 | 0 | 59831 | 66923 | NULL | 4382 | 50000 | 0 | 12541 | 66923 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103138682 | SIA "V1 Property Management" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010096 | Ziemeļu rajons | 106.34 | 24.16 | 41.77 | 8 |
| 44103138682 | SIA "V1 Property Management" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010096 | Ziemeļu rajons | 118.35 | 26.16 | 47.39 | 9 |
| 44103138682 | SIA "TDL Properties" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010096 | Ziemeļu rajons | 80.27 | 15.77 | 31.13 | 8 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103138682 | SIA "V1 Property Management" | ir | 28.02.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103138682 | SIA "V1 Property Management" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Vingrotāju iela 1, Rīga, LV-1010.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 20 247 EUR, un zaudējumi bija 72 965 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "TDL Properties"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,62 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,05.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -2,80, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 276.34 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 954.14 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 106 340 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 24 160 EUR un VSAOI 41 770 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026